راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:جوایز فعالین انجمن
انجمن های دارينوس > وب سايت دارينوس > مسابقات سایت
صفحه: 1, 2
Virgol
این تاپیک را در مبحث مسابقات باز کردم چرا که محتوای آن هم مسابقه ای است بین کاربران انجمن. انجمن دارینوس تصمیم دارد که به هنگام انتشار بازیهای جدید جایزه ای هم برای کاربران فعال انجمن در نظر بگیرد. آنهم یکی از عناوین جدید دارینوس به انتخاب کاربر مربوطه است.

کاربرانی در انجمن هستند که فعالیت مفیدی دارند. مدیریت انجمن هم با این تصمیم نشان می دهد که در جریان روند فعالیت کاربران در انجمن می باشد. جایزه فعالان انجمن دارینوس از این پس در هر دوره انتشار عناوین جدید دارینوس اعطا می شود.

تعداد کاربرانی هم که به عنوان کاربر برگزیده انتخاب می شوند بین یک تا چهار نفر می باشد. یعنی دارینوس هر بار که قرار است عناوین جدید خود را منتشر کند به حداکثر چهار نفر از اعضای فروم که فعالیت مفیدی داشته اند یکی از عناوین جدید را به انتخاب کاربر مربوطه هدیه می دهد.

تعریف فعالیت مفید هم فعال بودن در جهت موضوع اصلی انجمن یعنی بازیهای رایانه ای است. تاپیک های فعال و مرتبط و بروز که نشان از تلاش کاربر مربوطه در جهت غنی کردن محتوای انجمن است از عوامل اصلی انتخاب کاربر فعال است.

برندگان این دوره هم انتخاب شده اند که ظرف روز های آینده در همین تاپیک اسامی کاربری آنها اعلام می شود.
thegreatmahmood
ایده ی خوبیه
هم باعث پیشرفت سایت میشه هم باعث میشه به خاطر گسترده تر شدن منابع سایت مقدار بازدیدش هم بیشتر بشه
parham_jalayer
درود.
خيلي خوبه به شرطي كه كساني كه سررشته ندارن پست الكي ندن.
aliver
با سلام.
ایده بسیار عالی است. من که روزی نیست که به دارینوس سر نزنم.
با سپاس. این کار 100 درصد باعث پیشرفت خواهد بود
soha1390
سلام.
بله مسابقه ي خيلي جالبي است؛من هم با نظر جناب aliver موافقم؛با اين كار دارينوس بسيار پـــــــــشرفت مي كند.
kamyabonline
کاربسیار خیر خواهانه ایه...دم جناب ادمین گرم. in love.gif

با این کار انجمن فعال تر میشه.خیلی خوبه.ایول
artistxy
اصلنم خوب نیــــــست!بـــــــلــــــــــــکه عــــــالـــیـــــــســــــت!!!!
crysis_max
کار خیلی خوبیه که امیدواریم جدی پیش بره تا کسایی که تلاش می کنن مزد زحماتشونو بگیرن و همه برای پیشرفت سایت تلاششون رو چند برابر کنن .
justi
صد در صد.
من پیشنهاد می کنم یه تیم کلی تشکیل بدیم و به اصطلاح رقابت در رفاقت بذاریم!مثلا در زمینه اخبار بارزیهای رایانه ای که از پیش زمینه های کاملا ضروری برای پیشرفت انجمنه.
که خوشبختانه به لطف جناب npshop چند وقتیه که رو نق گرفته.چنانچه واقعا به پیشرفت انجمن فکر می کنید،اولویت رو در این زمینه قرار بدید.یا یه تایپیک کلی که فقط نقد بازی های جدید رو داره ،اینطور که معلومه اینجا همه اهل علم و ادب و بازی هستن و اگه نفری یه نقد یا دست کم معرفی خودمونی بازیهای جدید رو بزاه خیلی علیه.
البته دانلود پچ-کرک-سیو-ترینر و چیت کد هم از جمله مواردیه که خیلی از کاربران گیمر اینترنت سرچش می کنن.
مجله الکترونیکی هم خیلی بلند پروازانست.ولی می تونیم مثل محدود سایتهای داخلی که اقدام به تحریر نشریه الکترونیکی کردند،دارینوس هم یک نشریه رایگان در زمینه بازیهای روز جهان و بازیهای خودش(یا حداقل بازیهای خودش که در جهت پیشرفت دارینوس هم قدمی باشه) منتشر کنه که خود کاربران ادارش کنن.
راه کار ها زیاده...
بهتره شما هم پیشنهادات خودتون رو بذارید.
aliver
پیشنهادات خیلی خوبی دادی دوست عزیزم. منم که مثل همیشه در زمینه دوبله بازی ها و خبرهاش و اطلاعات بازی های اکشن کار میکنم
justi
ممنونم!البته پیشنهاد کافی نیست.برای این کار کاربران باید همکاری کنن و شاید پای ادمین ها هم وسط باشه.مثلا وجود حداقل یکی از ادمین های سایت برای انتشار یک نشریه الکترونیکی خیلی خیلی ضروریه.
alinoos
با سلام.
من نظرم نشریه دارینوسه.واقعا عالی میشه.
راستی مسابقات سایت که تابستون بود دیگه انجام نمیشه؟ crying.gif
kamyabonline
نتایج ونفرات کی اعلام میشن؟؟
Aren
geek.gif به یاد روز های قدیم
و به امید این که تالار گفتمان هم مثل قدیم شلوغ و پر از بحث و گفتمان بشه

موفق باشید....
Virgol
نفرات برتر انتخاب شده اند و همزمان با انتشار سری جدید بازی های دارینوس که ظاهرا"طی هفته آینده است. اعلام می شوند.
aliver
به غیر از این 2عنوان چه عناوین دیگه ای هست؟
justi
تا جایی که من می دونم برای این سری همین دو عنوان هست.چون برای برادران هم رزم که رفتم نمایندگی(حدود دو هفته پیش)،دیدم بازی رو نداره،گفتم دارینوس نمیارید؟گفت که دو تا پک قراره اضافه بشه،یه دفعه با هم میاریم.اول فکر کردم منظورش اسپور و برادران هستند و هنوز از اانتشارشون خبر نداره.بعد دیدم که این دو عنوان منتشر شدن.منظورش همینا بوده.
aliver
به غیر از این دو چند عنوان دیگه هست. من پرسیدم.
یادمون نرفته که دارینوس در پاییز هیچ عنوانی عرضه نکرد. پارسال حد اقل سری مثبت 3 در پاییز عرضه شد
soha1390
QUOTE (Virgol @ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۶) *
این تاپیک را در مبحث مسابقات باز کردم چرا که محتوای آن هم مسابقه ای است بین کاربران انجمن. انجمن دارینوس تصمیم دارد که به هنگام انتشار بازیهای جدید جایزه ای هم برای کاربران فعال انجمن در نظر بگیرد. آنهم یکی از عناوین جدید دارینوس به انتخاب کاربر مربوطه است.

کاربرانی در انجمن هستند که فعالیت مفیدی دارند. مدیریت انجمن هم با این تصمیم نشان می دهد که در جریان روند فعالیت کاربران در انجمن می باشد. جایزه فعالان انجمن دارینوس از این پس در هر دوره انتشار عناوین جدید دارینوس اعطا می شود.

تعداد کاربرانی هم که به عنوان کاربر برگزیده انتخاب می شوند بین یک تا چهار نفر می باشد. یعنی دارینوس هر بار که قرار است عناوین جدید خود را منتشر کند به حداکثر چهار نفر از اعضای فروم که فعالیت مفیدی داشته اند یکی از عناوین جدید را به انتخاب کاربر مربوطه هدیه می دهد.

تعریف فعالیت مفید هم فعال بودن در جهت موضوع اصلی انجمن یعنی بازیهای رایانه ای است. تاپیک های فعال و مرتبط و بروز که نشان از تلاش کاربر مربوطه در جهت غنی کردن محتوای انجمن است از عوامل اصلی انتخاب کاربر فعال است.

برندگان این دوره هم انتخاب شده اند که ظرف روز های آینده در همین تاپیک اسامی کاربری آنها اعلام می شود.

باسلام.
جناب ويرگول حالا كه عناوين جديد عرضه شدند ، پس چرا برندگان رو اعلام نميكنيد؟
aliver
با سلام. پس کی برندگان اعلام می شوند؟
aliver
سلام. نتیجه کی اعلام میشود؟
alinoos
سلام.
مسابقات دارینوس خیلی خوب بود.چرا دوباره برگزار نمیکنید؟
آدم دلش میگره.سایت اون موقه برو بیایی داشت! thinking.gif
RYAN
علت تاخیر در اعلام نتایج بررسی تاپیک های کاندید های این سری بود. و برای اینکه حق نا حق نشود باید بررسی دقیقی صورت می گرفت تا تاپیک ها و کاربرانی انتخاب شوند که مطالبشان را از جایی کپی نکرده و برای اولین بار در فروم دارینوس ارسال کرده اند. درضمن مطالب هم باید در ارتباط با موضوع اصلی سایت یعنی بازی های رایانه ای باشد.

برای این سری اگر چه 4 نفر انتخاب شده بودند اما متاسفانه پس از بررسی دقیق محتوای تاپیک ها یک نفر به واسطه عدم دست اول بودن مطالب حذف شد. امید است برای دوره های بعد حداکثر برندگان که همان چهار نفر است برگزیده شوند.

سه کاربر برگزیده این سری عبارتند از :

sherlockholmez2007
و
titansarus
و
kamyabonline

ضمن عرض تبریک برگزیدگان می توانند با اعلام شناسه خود در فروشگاه و اختصاص اعتبار بازی مورد علاقه خود را از میان دو عنوان جدید دارینوس انتخاب کنند.
aliver
مبارک باشه. حتما باید مطلب بزاریم تا برنده بشیم، بعضی ها خیلی جاها نظر میدهند و روزی چند بار به فروم میان و به دیگران کمک میکنند!
soha1390
سلام.
منم به همه ي برندگان تبريك ميگم.!!..!!!..!!
اگر مطالبي كه ميگذاريم كپي باشند حساب نميشوند؟
يا كمك ها وراهنمايي هايي كه به اعضا مي كنيم؟
crysis_max
تبریک محمد جان و همه برندگان عزیز .

خوشحالم که یک جوری این همه تلاش شما جبران شد .

از ادمین رایان و همه دست اندر کاران هم تشکر میکنم .
thegreatmahmood
منم به همه ي برندگان تبريك ميگم
InfinityWard
از همه دوستان تشکر می کنم.
titansarus
سلام.
من هم از همه تشکر می کنم.
به بقیه برندگان هم تبریک می گویم.
kamyabonline
ممنون از همتون...یه مدتی نبودم...من شایستگیش رو نداشتم.هرکاری کردم واسه همین سایته....بنظرم به جای من افراد دیگه ای هم بودن.....NPSHOP,ALVER ,.........

دمتون گرم...
aliver
QUOTE (kamyabonline @ يكشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۷:۰۱) *
ممنون از همتون...یه مدتی نبودم...من شایستگیش رو نداشتم.هرکاری کردم واسه همین سایته....بنظرم به جای من افراد دیگه ای هم بودن.....NPSHOP,ALVER ,.........

دمتون گرم...

مبارکت باشه دوست عزیزم. تو شایستگی داشتی و داری زحمت میکشی.
موفق باشی
kamyabonline
میشه جایزه رو به کس دیگری هدیه کرد؟؟؟من قصد دارم به یه نفر هدیه کنم.اصلا هم دوست ندارم ریاکاری بشه.فقط میخوام با این کارم یه نفرو خوشحال کنم...اگه میشه بگین.من جایزم رو به یه نفر دیگه میدم.
aliver
نمیدونم dont know.gif
mgamer
QUOTE (kamyabonline @ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۵:۱۸) *
میشه جایزه رو به کس دیگری هدیه کرد؟؟؟من قصد دارم به یه نفر هدیه کنم.اصلا هم دوست ندارم ریاکاری بشه.فقط میخوام با این کارم یه نفرو خوشحال کنم...اگه میشه بگین.من جایزم رو به یه نفر دیگه میدم.

به کی می خوای بدی؟؟؟؟
Shepard
QUOTE (kamyabonline @ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۵:۱۸) *

مسئول این مسابقه آدمین Virgol و Ryan هستن ، به یکی از آنها (اگر عجله دارید به آدمین Ryan) پی ام بدید و موضوع رو مطرح کنید. اگر بخوان در این تاپیک جواب بدن خیلی کش و قوس پیدا می کنه

همچنین به اعضای انتخاب شده هم تبریک میگم و به این نکته اشاره می کنم که آدمین Virgol این مسابقه رو برای هر دوره ای که عناوین دارینوس عرضه می شود قرار داده اند. پس فکر نکنید موضوع این تاپیک پایان یافته ، پس به فعالیت خودتون بیفزایید.

موفق باشید.
kamyabonline
من جایزه ام رو به طور رسمی به کاربر و رفیقم crysis_max اهدا میکنم......چراشو کاشتیم در نیومد..... فقط خواستم بدم بهش.رفیقمه خوب......داش موصی برو با ادمین ryan بحرف....جایزت رو بگیر.
InfinityWard
چراشو کاشتیم در نیومد

happy1.gif
aliver
سلام. این مسابقه به قوت خودش پایداره؟ یعنی با انتشار بازی های جدید به 4 نفر از فعالان جایزه تعلق میگیرد؟
artistxy
دوره بعدی این مسابقه کی اعلام میشه؟
aliver
اصلا معلوم نیست.
raminbat
من یک عالم فعال میشناسم که خیلی لایق جایزه اند!!!!
RYAN
این مسابقه به قوت خود باقیست. تعداد برگزیدگان هم حداکثر 4 نفر می باشد. فعالیت پایدار هم ملاک است و نه فعالیت در آستانه انتشار عناوین جدید.
crysis_max
سلام

یک سئوال جایزه ای که داش محمدم ( kamyabonline ) به من هدیه داد الان به من داده شده یا نه ؟؟

با تشکر
raminbat
ملاک مسابقه بر چه اساسه ؟؟؟

راستی امضا را توجه کنید حال کنید.
artistxy
QUOTE (raminbat @ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۲) *
ملاک مسابقه بر چه اساسه ؟؟؟

راستی امضا را توجه کنید حال کنید.

آقای رایان فرمودند فعالیت پایدار ملاک است
یعنی پست های مفید با فاصله زمانی های اندک،البته نه اینکه خداینکرده به اسپم(پست های تکراری و بی محتوا را گویند)تبدیل بشه.
kamyabonline
QUOTE (crysis_max @ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۵) *
سلام

یک سئوال جایزه ای که داش محمدم ( kamyabonline ) به من هدیه داد الان به من داده شده یا نه ؟؟

با تشکر

جایزه تو دادن بهت موصی؟؟گرفتی؟؟آقا این چه وضعشه!! من جایزمو دادم طرف علاف ما نیست که!!چرا واسش ارسال نمیکنین؟؟
aliver
ملاک بودن پایدار در فروم هست. یعنی اینکه حد اقل روزی یکبار به فروم سری بزنید و پست های مفید دهید. حتما لازم به نقد و ... نیست
raminbat
ساخت مجله الکترونیکی برای اولین بار جز ملاک ها هست!!!!
artistxy
کدام گروهه مجله الکترونیکی؟اگر اشکالی نداره منم میتونم کمک کنم.
RYAN
کاربران برگزیده در این تاپیک بر اساس میزان فعالیت در مقطع زمانی فیمابین انتشار بازیهای دارینوس انتخاب می شوند. هدفمند بودن فعالیت کاربر، نوآوری و خلاقیت، فعالیت در راستای موضوع اصلی فروم، داشتن تاپیک های بروز و فعال و همچنین تلاش برای کمک به سایر کاربران برخی از ملاک های انتخاب کاربر برتر می باشد.

لازم به ذکر است که برای ایجاد انگیزه برای کاربران تازه وارد امکان انتخاب یک کاربر در دو دوره متوالی نیست. خلاصه پست های کاربرانی که در هر دوره بصورت مقدماتی انتخاب می شوند بررسی و بر اساس ملاک های فوق و همچنین قانونمند بودن فعالیت کاربر مربوطه، برگزیدگان نهایی انتخاب می شوند.

انتخاب کاربران برتر در این تاپیک محدود به هیچ گروهی نبوده و فعالیت اعضاء کلیه گروه ها بررسی می شود. حداکثر چهار نفر از کاربران برگزیده به نسبت فعالیت بازیهای جدید را دریافت می کنند. اگر فعالیت ها در یک دوره پاسخگوی حداقل انتظار نباشد، در دوره مورد نظر کاربری انتخاب نمیشود. این مسابقه دائمی می باشد. جایزه به کاربر برگزیده اهدا میشود امکان انتقال وجود نداشته و حداکثر یک هفته پس از اعلام نتایج کاربر مربوطه باید اعلام آمادگی خود را از طریق پی ام برای دریافت جایزه اعلام کند.
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.