راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:عکس های شما از آرشیو دارینوسی شما
انجمن های دارينوس > وب سايت دارينوس > مسابقات سایت
صفحه: 1, 2, 3, 4, 5
aliver
سلام ما در این تاپیک قصد داریم عکس های بازی های فارسی دارینوس را که داریم در اینجا قرار دهیم با کیفیت خوب تا یک آماری بگیریم ببینیم کاربران سایت چقدر از بازی های دارینوس را دارند.
من خودم شخصا از فردا عکس بازی هایی که از دارینوس دارم را به صورت تکی و دسته جمعی می گیرم و قرار میدهم. اعضا لطفا همکاری کنند و عکساشون را قرار بدن.
با تشکر از دوستان.
farshad-0009
بهتره عکسها را دسته جمعی یا 5 تا 5 تا بگذاریم چون به صورت تکی تاپیک خیلی شلوغ میشه
aliver
من در زیر عکس های بازی های با پک بزرگم را دسته جمعی میزارم و بعد به صورت تکی بازی های قدیمی تر را قرار میدم
aliver
عکس دسته جمعی از بازی های پک بزرگ:
aliver
in love.gif
aliver
سلام آقا من 2تا عکسی که بالا بود را قرار دادم الان هرکاری میکنم عکسای بعدی را بزارم نمیشه. چرا؟؟ حتی تو یک پست جدید هم نمیشه گذاشت. آپلود نمیشه!
InfinityWard
happy1.gif
farshad-0009
اینم دو نمایش مختلف از بازیهام.

این دیگه چیه فکر میکنی کسی نمیفهمه که رفتی از آرشیو صفحه اول سایت دارینوس عکسها را کپی کردی frustrated.gif shame on you.gif

از بازیهای خودتون با دوربین عکس بگیرید geek.gif
InfinityWard
QUOTE (farshad-0009 @ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۰) *
این دیگه چیه فکر میکنی کسی نمیفهمه که رفتی از آرشیو صفحه اول سایت دارینوس عکسها را کپی کردی frustrated.gif shame on you.gif

از بازیهای خودتون با دوربین عکس بگیرید geek.gif

اگه فکر میکنی من از بین تموم اون عکس ها شانسی چند تا رو انتخاب کردم و کنار هم قرار دادم سخت در اشتباهی. حاضرم هر بازی ای رو از بین اونها انتخاب کنی تا من

توی یه pm تمام مشخصاتش از داستان بازی گرفته تا شخصیت هاش رو برات بنویسم.

من فقط به دلیل بالا بودن کیفیت عکسی که مسئول سایت گذاشته بود ، ازش استفاده کردم.

اینم در پاسخ به شما

برای دیدن پیوست ها کلیک کنید
aliver
قرار بر این است که با دوربین خودمون عکس بگیریم نه از سایت.
farshad-0009
sherlockholmez20 دوباره که عکس از خودت نیست crying.gif

اینجا فروشگاه هست geek.gif
aliver
من فکر کنم تو یک روز حجم معینی میشه عکس گذاشت. 2تا عکسی که گذاشتم حجمش خیلی بالا بود. 10 مگا بایت شد
heidari
با سلام

من اكثر بازيها رو دارم .به زودي عكس مي زارم.

با سپاس
aliver
QUOTE (heidari @ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۲) *
با سلام

من اكثر بازيها رو دارم .به زودي عكس مي زارم.

با سپاس

سلام با تشکر ما منتظر عکساتون هستیم
aliver
اینم عکسای بازی های قدیمیتر:
soha1390
اینم عکسای من : (البته اگه می بینین کمه بعضی ها پک هاش گم شده مثل یادگار و کونگ فو پاندا)
بقیه رو هم بعد میزارم winking.gif happy1.gif
aliver
QUOTE (farshad-0009 @ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۲) *
بهتره عکسها را دسته جمعی یا 5 تا 5 تا بگذاریم چون به صورت تکی تاپیک خیلی شلوغ میشه

داش فرهاد منتظر عکساتیم.
farshad-0009
این هم از عکس من . دیگه بقیه شان توی عکس جا نمیشدند
aliver
QUOTE (farshad-0009 @ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۶) *
این هم از عکس من . دیگه بقیه شان توی عکس جا نمیشدند

خوبه بقیه عکساتم بزار.
javad2111
سلام
بد نیست!
aliver
QUOTE (javad2111 @ جمعه ۶ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۳) *
سلام
بد نیست!

چه عجب! چی بد نیست؟؟
aliver
عکس های بازی های قدیمی به همراه دفترچه های کوچک و رنگی دارینوس، یادش به خیر! in love.gif
aliver
در بالا بازی رستاخیز را میبینیم که من خیلی ازش خاطره دارم. امیدوارم دارینوس نسخه بعدی این بازی هم عرضه کند.
aliver
بازی های نسل دوم دارینوس:
aliver
بازی های نسل جدید:
aliver
دوستان من عکس تمامی بازی هایی که از دارینوس دارم را گذاشتم، چون من فقط سبک اکشن بازی میکنم فقط بازی های اکشن را دارم، وگرنه بقیه سبک ها هم میخریدم حتما.
البته تو ارشیوم جای کراش تایم 3و4 خالیه که به زودی میگیرمش
aliver
لطفا بقیه اعضا هم عکساشون را قرار بدن.
با تشکر
RYAN
به بهترین عکس های شما با موضوع بازیهای فارسی دارینوس جوایزی از طرف فروم دارینوس اهدا می شود.

1- تعداد بازیها در عکس مهم نیست و در برنده شدن عکس مورد نظر تاثیری ندارد. چه یک بازی چه صد بازی

2- مهم دقت در گرفتن عکسی هنری است

3- از نرم افزارهای گرافیکی می توانید استفاده کنید اما در عکس باید حتما" از پک های واقعی بازیهای دارینوس استفاده کنید.

4- سایز تصاویر ترجیحا" استاندارد 1024 در 768 باشد

آثار خود را در همین تاپیک ارسال کنید.

مهلت ارسال تا زمان انتشار 2 بازی بعدی دارینوس Brother in arms و Spore gold edition

تعداد تصاویری که در تاپیک ارسال می کنید محدودیت ندارد اما هر شرکت کننده باید 2 عکس خود را برای شرکت در مسابقه انتخاب و اعلام کند.

جوایز

نفر اول : 20 هزار تومان اعتبار در فروشگاه دارینوس

نفر دوم : 15 هزار تومان اعتبار در فروشگاه دارینوس

نفر سوم : 10 هزار تومان اعتبار در فروشگاه دارینوس

تاپیک هم به مبحث مسابقات منتقل شد.
aliver
QUOTE (RYAN @ دوشنبه ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۴) *
به بهترین عکس های شما با موضوع بازیهای فارسی دارینوس جوایزی از طرف فروم دارینوس اهدا می شود.

1- تعداد بازیها در عکس مهم نیست و در برنده شدن عکس مورد نظر تاثیری ندارد. چه یک بازی چه صد بازی

2- مهم دقت در گرفتن عکسی هنری است

3- از نرم افزارهای گرافیکی می توانید استفاده کنید اما در عکس باید حتما" از پک های واقعی بازیهای دارینوس استفاده کنید.

آثار خود را در همین تاپیک ارسال کنید.

مهلت ارسال تا زمان انتشار 2 بازی بعدی دارینوس Brother in arms و Spore gold edition

تعداد تصاویری که در تاپیک ارسال می کنید محدودیت ندارد اما هر شرکت کننده باید 2 عکس خود را برای شرکت در مسابقه انتخاب و اعلام کند.

جوایز

نفر اول : 20 هزار تومان اعتبار در فروشگاه دارینوس

نفر دوم : 15 هزار تومان اعتبار در فروشگاه دارینوس

نفر سوم : 10 هزار تومان اعتبار در فروشگاه دارینوس

تاپیک هم به مبحث مسابقات منتقل شد.

با تشکر از شما. فقط اعضا توجه داشته باشند که عکس ها را باید خودشون بگیرن و نمیتونن از لوگو های سایت استفاده کنند.
farshad-0009
عکسها را باید اینجا بگذاریم یا برای رایان بفرستیم ؟؟؟

داور این مسابقه چه کسی هست؟؟؟
aliver
QUOTE (farshad-0009 @ دوشنبه ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۰) *
عکسها را باید اینجا بگذاریم یا برای رایان بفرستیم ؟؟؟

داور این مسابقه چه کسی هست؟؟؟

بله تو همین تاپیک بزار من فردا 2تا عکس ناز میگیرم میزارم. فقط اعلام کن کدام عکس برای شرکت در مسابقه است
crysis_max
کار با نرم افزار هایی مثل فتو شاپ که اشکال نداره ، درسته . confused.gif
aliver
QUOTE (crysis_max @ دوشنبه ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۵) *
کار با نرم افزار هایی مثل فتو شاپ که اشکال نداره ، درسته . confused.gif

عیبی نداره. ولی اگه طبیعی باشه بهتره.
aliver
این عکس که در زیر قرار میدم، یکی از عکسای من است:
RYAN
بازی دارینوس ندارید یا حال عکس گرفتن. مسابقه برای رسمیت به 10 شرکت کننده نیاز دارد.

کاری نداره که براحتی می تونید برنده شوید به عنوان مثال از پک بازی دارینوس در حالی عکس بگیرید که در پس زمینه منظره ای زیبا از طبیعت یا از آثار دیدنی شهر یا محل زندگی شما باشد.
justi
با گوشی موبایل باشه ایرادی نداره؟؟(از نظر کیفیت؟)اخه هندیکم هزارتا بدبختی داره(البته برای من).
ضمنا بهتر بود یه زمان مشخصی براش تعیین کنید چون احدی خبر نداره دو بازی بعد کی می رسن!
با تشکر
RYAN
QUOTE (justi @ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۹) *
با گوشی موبایل باشه ایرادی نداره؟؟(از نظر کیفیت؟)اخه هندیکم هزارتا بدبختی داره(البته برای من).
ضمنا بهتر بود یه زمان مشخصی براش تعیین کنید چون احدی خبر نداره دو بازی بعد کی می رسن!
با تشکر

هیچ محدودیتی برای انتخاب ابزار عکاسی ندارید و با هر دوربینی می توانید عکس بگیرید.

باز نزدیک شدن به زمان انتشار و پایان فرصت ارسال تصویر اطلاع رسانی می شود.
farshad-0009
2 تا عکس برای شرکت در مسابقه

عکس شماره 1 از جدیدترین بازیهای دارینوس in love.gif

عکس شماره 2 فکر کنم اولین بازی دارینوس باشه surprised.gif
justi
QUOTE (RYAN @ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۴) *
هیچ محدودیتی برای انتخاب ابزار عکاسی ندارید و با هر دوربینی می توانید عکس بگیرید.

باز نزدیک شدن به زمان انتشار و پایان فرصت ارسال تصویر اطلاع رسانی می شود.

جمله دومتون یه کم مبهم بود.به هر حال بهتره که تا دو سه روز اینده وفت بدید!یه به قول معروف تمدید کنید!!!
RYAN
اینکه زمان مسابقه همزمان با انتشار سری جدید بازیها اعلام شده دلیلش اینست که برنده ها بتوانند از جوایزشان در تهیه بازیهای جدید استفاده کنند. وگرنه هدف مسابقه ایجاد فعالیتی مفید در فروم و همچنین ایجاد بستری برای ابراز قابلیت های کاربران در ارائه اثری هنری است. برای اینکه بتوانید زمانبندی درستی داشته باشید فعلا" هفته دیگر را فرصت دارید حتی اگر بازیها منتشر شوند. اگر آثار رسیده به لحاظ کمی و کیفی مناسب باشند آلبومی در ماژول گالری برای آنها باز می شود.

aliver
QUOTE (RYAN @ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۷) *
اینکه زمان مسابقه همزمان با انتشار سری جدید بازیها اعلام شده دلیلش اینست که برنده ها بتوانند از جوایزشان در تهیه بازیهای جدید استفاده کنند. وگرنه هدف مسابقه ایجاد فعالیتی مفید در فروم و همچنین ایجاد بستری برای ابراز قابلیت های کاربران در ارائه اثری هنری است. برای اینکه بتوانید زمانبندی درستی داشته باشید فعلا" هفته دیگر را فرصت دارید حتی اگر بازیها منتشر شوند. اگر آثار رسیده به لحاظ کمی و کیفی مناسب باشند آلبومی در ماژول گالری برای آنها باز می شود.

با تشکر. من فردا یک عکس دیگه قرار میرهم.
aliver
QUOTE (justi @ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۹) *
با تشکر

مسلم است که هرچه کیفیت عکس بیشتر باشد امتیاز بیشتری خواهید گرفت
justi
با سلام مجدد.فرمودین تا 2 عکس مجازه،یکیش رو قرار می دم.شرایط بد بود.اگه حداقل تا 3 روز اینده وقت باشه،دومی رو هم می ذارم.پس این اولین عکس برای شرکت در مسابقه:
لینک(فایل بزرگ بود اپ نشد!)
aliver
QUOTE (justi @ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۷) *
با سلام مجدد.فرمودین تا 2 عکس مجازه،یکیش رو قرار می دم.شرایط بد بود.اگه حداقل تا 3 روز اینده وقت باشه،دومی رو هم می ذارم.پس این اولین عکس برای شرکت در مسابقه:
لینک(فایل بزرگ بود اپ نشد!)

با تشکر. فقط کاش بازی توراکت با پک بزرگ بود. laughing.gif
aliver
تشکر. فقط اعلام کن کدوم عکسات برای مسابقه است.
1344
حالا کسی که تو مسابقه برنده بشه بهش چی میدن؟
1313
QUOTE (aliver @ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۰ - ۰۳:۰۰) *
تشکر. فقط اعلام کن کدوم عکسات برای مسابقه است.

همش
kamyabonline

من حتی یه دونه بازی از دارینوس تو آرشیوم ندارم....نه اینکه نخوام ....تو انزلی گیر نمیاد
farshad-0009
QUOTE (kamyabonline @ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۰ - ۰۶:۲۹) *
من حتی یه دونه بازی از دارینوس تو آرشیوم ندارم....نه اینکه نخوام ....تو انزلی گیر نمیاد

میتوانی از فروشگاه اینترنتی بخری
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.