راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:مسابقه تصویر یک بازی (مرحله 24)
انجمن های دارينوس > وب سايت دارينوس > مسابقات سایت > مسابقات هفتگی دارینوس
صفحه: 1, 2, 3, 4
javad2111
لطفا هرچه سریعتر جواب این مسابقه (و همچنین مسابقات دیگر) را بدهید.
webpro
پاسخ مسابقه شماره 4: گزینه الف) Napoleon: Total War

تعداد شرکت کنندگان: 10 نفر
تعداد پاسخهای صحیح: 6
تعداد پاسخهای اشتباه: 4

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه الف
javad2111 -----> گزینه الف
Sport -----> گزینه د
farshad-0009 -----> گزینه الف
sepehr90 -----> گزینه ج
sherlockholmez2007 -----> گزینه الف
justi-----> گزینه الف
sawanti -----> گزینه د
Aren -----> گزینه الف
kill3rrr -----> گزینه د

برندگان مسابقه شماره 4:
donya1986
javad2111
farshad-0009
sherlockholmez2007
Aren
justi

جدول امتیازات تا پایان مرحله چهارم:
4 پاسخ صحیح: donya1986 , javad2111 , justi
3 پاسخ صحیح: sherlockholmez2007 , sawanti
2 پاسخ صحیح: Sport , sepehr90 , farshad-0009 , Aren
1 پاسخ صحیح: kill3rrr
webpro
مرحله 5:

این آسمان پرستاره مربوط به کدامیک از بازیهای فانتزی یا کارتونی زیر است؟
الف) A Vampire Story
ب) Tales of Monkey Island
ج) یکی از نسخه های سه گانه بازی Runaway
د) Ghost Pirates of Vooju Island

قوانين مسابقه:

1. هر کس فقط يک بار حق جواب دادن داره

2. جوابها رو بايستي به صورت پيغام خصوصي به من اعلام کنيد ضمنا هر کس در مسابقه شرکت ميکنه در اين تاپيک بنويسه:

شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

... و به همين ترتيب ...من آخر کار جوابهاي دوستان رو مينويسم و برنده يا برندگان رو اعلام ميکنم!

بنابراين لطف کنيد و به هيچوجه جوابتون رو در تاپيک ننويسيد تا کسي از روي جوابهاي بقيه تقلب نکنه بلکه به من پي ام بزنيد!

3. پاسخ این مرحله حدود یک هفته دیگر اعلام میگردد.

4. به برنده يا برندگان مسابقه در صورت تمايل يک فایل بازي ، موسیقی ، مجموعه والپیپرهای بسیار زیبا با موضوعات مختلف ، کتاب الکترونیکی يا نرم افزار کمياب با حجم کم و به انتخاب خودشان تقديم خواهد شد. این مسابقه دارای یک جایزه ویژه نیز میباشد و به فرد یا افرادی که 5 بار در مسابقه برنده شوند اعطا میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر پست اول تاپیک را مطالعه فرمایید.

5. کلیه آی پی های شرکت کنندگان چک می شود و در صورت استفاده از اکانت های متعدد توسط یک نفر با فرد خاطی برخورد می شود و باعث محرومیت وی از یک تا چند مسابقه خواهد شد.

6. اگر پيشنهادي در مورد اين قسمت داريد و يا ميخواهيد در طراحي سوال همکاري کنيد به من pm بزنيد.
donya1986
شرکت کننده شماره 1
justi
شرکت کننده شماره 2
Aren
شرکت کننده شماره 3
Sport
شرکت کننده 4
InfinityWard
شرکت کننده شماره 5
samuell_gordon
شرکت کننده شماره 6
farshad-0009
عكس مشكل داره نصفه هست تشخيص دادن سخته

با اين حال شرکت کننده شماره 7
javad2111
QUOTE (farshad-0009 @ جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۵) *
عكس مشكل داره نصفه هست تشخيص دادن سخته

با اين حال شرکت کننده شماره 7

این به این معنی است که سوال نکته دار است و احتمالا برنده ویژه را مشخص می کند!
sawanti
شرکت کننده شماره 8
javad2111
شرکت کننده شماره 9
kill3rrr
فکر کنم بهتره انصراف بدم.
جوجه بعضیا هم به حساب نمیام:-<
sawanti
این نتایج کی اعلام میشه ؟
webpro
پاسخ مسابقه شماره 5: گزینه ب) Tales of Monkey Island

تعداد شرکت کنندگان: 9 نفر
تعداد پاسخهای صحیح: 7
تعداد پاسخهای اشتباه: 2

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه ب
javad2111 -----> گزینه ب
Sport -----> گزینه ب
farshad-0009 -----> گزینه ب
sherlockholmez2007 -----> گزینه ج
justi-----> گزینه ب
sawanti -----> گزینه ب
Aren -----> گزینه ب
samuell_gordon -----> گزینه الف

برندگان مسابقه شماره 5:
donya1986
javad2111
farshad-0009
sawanti
Aren
justi
Sport

جدول امتیازات نهایی مراحل اول تا پنجم:
5 پاسخ صحیح: donya1986 , javad2111 , justi (برندگان ویژه!)
4 پاسخ صحیح: sawanti
3 پاسخ صحیح: Sport , sherlockholmez2007 , farshad-0009 , Aren
2 پاسخ صحیح: sepehr90
1 پاسخ صحیح: kill3rrr

برندگان نهایی مراحل 1 تا 5: donya1986 , javad2111 , justi

ضمن تبریک به این 3 دوست عزیز لطفا برای دریافت جایزه خود پس از اطمینان از ایجاد کاربر همنام اسم کاربریشان در فروشگاه دارینوس، با ادمین Virgol در تماس باشند. (من نام برندگان را به ایشان اعلام کردم.)

این تاپیک موقتا بسته میشه و انشاا... از ابتدای تابستان مجددا مسابقات این بار به صورت 5 گزینه ای برگزار خواهد شد. ضمنا برای دور جدید کلیه امتیازات شرکت کنندگان صفر شده و رقابتها از نو آغاز خواهد شد.
از همه دوستانی که در مسابقات شرکت کردند ممنونم و به همه دوستان خسته نباشید میگم. دوستانی هم که برنده نشدند نگران نباشند میتوانند شانس خود را در دوره های بعدی آزمایش کنند. ضمنا هنوز 3 مسابقه دیگر با جوایز ویژه مشابه این تاپیک باقی مانده پس فرصت را از دست ندهید و برای دریافت جایزه ویژه دارینوس در سایر مسابقات هم شرکت کنید. لازم به ذکر است که من همچنین در حال آماده سازی یک مسابقه نسبتا جذاب دیگر برای تابستان هستم که انشاا... 2 هفته مانده به شروع تابستان جزئیات آن را اعلام میکنم.
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات در تاپیک نظرات و پیشنهادات شما در مبحث مسابقات اعلام فرمایید.
موفق باشید.
webpro
دور جدید مسابقات (دور دوم) از این مرحله آغاز میگردد.

کلیه امتیازات از ابتدای این مرحله محاسبه میشود
مرحله 6:

تصویر بالا نمایش یکی از مراحل در یکی از نسخه های بازی Art of Murder هست که من از داخل بازی عکس گرفتم. نام این نسخه چیست؟
الف) Art of Murder: FBI Confidential
ب) Art of Murder: The Hunt for the Puppeteer
ج) Art of Murder: Cards of Destiny
د) Art of Murder: The Secret Files
ه) Art of Murder: Deadly Secret

قوانين مسابقه:

2. جوابها رو بايستي به صورت پيغام خصوصي به من اعلام کنيد ضمنا هر کس در مسابقه شرکت ميکنه در اين تاپيک بنويسه:

شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

... و به همين ترتيب ...من آخر کار جوابهاي دوستان رو مينويسم و برنده يا برندگان رو اعلام ميکنم!

بنابراين لطف کنيد و به هيچوجه جوابتون رو در تاپيک ننويسيد تا کسي از روي جوابهاي بقيه تقلب نکنه بلکه به من پي ام بزنيد!

3. پاسخ این مرحله ، اعلام برندگان و برگزاری دور بعدی حدود یک هفته دیگر اعلام میگردد.

4. به برنده يا برندگان مسابقه در صورت تمايل يک فایل بازي ، موسیقی ، مجموعه والپیپرهای بسیار زیبا با موضوعات مختلف ، کتاب الکترونیکی يا نرم افزار کمياب با حجم کم و به انتخاب خودشان تقديم خواهد شد.

5. جایزه ویژه: این مسابقه دارای یک جایزه ویژه نیز میباشد (بازیهای فارسی دارینوس) و به فردی که زودتر از بقیه شرکت کنندگان صاحب 5 امتیاز شود (یعنی 5 بار و نه الزاما متوالی در مسابقه برنده شود) اعطا میگردد. برای اطلاعات بیشتر پست اول تاپیک و صفحه اول را مطالعه فرمایید.
تبصره:از این به بعد هر دوره از مسابقات تنها 1 برنده ویژه دارد. به عبارت دیگر درصورتیکه چند نفر بطور همزمان 5 امتیازی شدند، مسابقه تا تعیین بالاترین امتیاز توسط تنها یک نفر مابین کلیه شرکت کنندگان و حداکثر تا 10 مرحله ادامه پیدا میکند. اما فقط در صورتیکه تا پایان 10 مرحله باز هم بالاترین امتیازات مساوی شد، صاحب بالاترین امتیازات برندگان ویژه خواهند بود.

6. کلیه آی پی های شرکت کنندگان چک می شود و در صورت استفاده از اکانت های متعدد توسط یک نفر با فرد خاطی برخورد می شود و باعث محرومیت وی از یک تا چند مسابقه خواهد شد.

7. اگر پيشنهادي در مورد اين قسمت داريد و يا ميخواهيد در طراحي سوال همکاري کنيد به من pm بزنيد.
farshad-0009
شرکت کننده شماره 1
Sport
شرکت کننده 2
kill3rrr
این بار هم به امید اوت شدنbig smile.gif
شرکت کننده شماره سه
thegreatmahmood
شرکت کننده ی شماره ی 4
donya1986
شرکت کننده شماره 5
webpro
پاسخ مسابقه شماره 6: گزینه الف) Art of Murder: FBI Confidential

تعداد شرکت کنندگان: 5 نفر
تعداد پاسخهای صحیح: 5
تعداد پاسخهای اشتباه: 0

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه الف
Sport -----> گزینه الف
thegreatmahmood -----> گزینه الف
kill3rrr -----> گزینه الف
farshad-0009 -----> گزینه الف

برندگان مسابقه شماره 6:
donya1986
Sport
thegreatmahmood
kill3rrr
farshad-0009
webpro
امتیازات از ابتدای دور جدید (مرحله 6 به بعد) محاسبه میشود

مرحله 7:

تصاویر بالا در کدامیک از بازیهای زیر دیده شده است؟
الف) Resident Evil 3
ب) Alone in the dark 4
ج) Resident Evil 4
د) Alone in the dark 5
ه) Resident Evil 5

قوانين مسابقه:

شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

3. پاسخ این مرحله ، اعلام برندگان و برگزاری دور بعدی حدود یک هفته دیگر اعلام میگردد.

4. به برنده يا برندگان مسابقه در صورت تمايل يک فایل بازي ، موسیقی ، مجموعه والپیپرهای بسیار زیبا با موضوعات مختلف ، کتاب الکترونیکی يا نرم افزار کمياب با حجم کم و به انتخاب خودشان تقديم خواهد شد.

5. جایزه ویژه: این مسابقه دارای یک جایزه ویژه نیز میباشد (بازیهای فارسی دارینوس) و به فردی که زودتر از بقیه شرکت کنندگان صاحب 5 امتیاز شود (یعنی 5 بار و نه الزاما متوالی در مسابقه برنده شود) اعطا میگردد. برای اطلاعات بیشتر پست اول تاپیک و صفحه اول را مطالعه فرمایید.
تبصره:از این به بعد هر دوره از مسابقات تنها 1 برنده ویژه دارد. به عبارت دیگر درصورتیکه چند نفر بطور همزمان 5 امتیازی شدند، مسابقه تا تعیین بالاترین امتیاز توسط تنها یک نفر مابین کلیه شرکت کنندگان و حداکثر تا 10 مرحله ادامه پیدا میکند. اما فقط در صورتیکه تا پایان 10 مرحله باز هم بالاترین امتیازات مساوی شد، صاحب بالاترین امتیازات برندگان ویژه خواهند بود.

6. کلیه آی پی های شرکت کنندگان چک می شود و در صورت استفاده از اکانت های متعدد توسط یک نفر با فرد خاطی برخورد می شود و باعث محرومیت وی از یک تا چند مسابقه خواهد شد.

7. اگر پيشنهادي در مورد اين قسمت داريد و يا ميخواهيد در طراحي سوال همکاري کنيد به من pm بزنيد.
farshad-0009
شرکت کننده شماره 1
Sport
شرکت کننده 2
Aren
شرکت کننده3
thegreatmahmood
شرکت کننده4
donya1986
شرکت کننده شماره 5
webpro
پاسخ مسابقه شماره 7: گزینه د) Alone in the dark 5

تعداد پاسخهای صحیح: 3
تعداد پاسخهای اشتباه: 2

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه ج
Sport -----> گزینه د
thegreatmahmood -----> گزینه د
farshad-0009 -----> گزینه د
Aren -----> گزینه الف

برندگان مسابقه شماره 7:
Sport
thegreatmahmood
farshad-0009

جدول امتیازات مراحل 6 تا 7:
2 پاسخ صحیح: thegreatmahmood , Sport , farshad-0009
1 پاسخ صحیح: donya1986 , kill3rrr
webpro

مرحله 8:

تصویر بالا در کدامیک از بازیهای زیر دیده شده است؟
الف) یکی از نسخه های بازی Bioshock
ب) Renegade
ج) Area51
د) یکی از نسخه های بازی Kill zone
ه) Wolfenstein

قوانين مسابقه:

شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

farshad-0009
شرکت کننده شماره 1
Aren
شرکت کننده 2
donya1986
شرکت کننده شماره 3
Sport
شرکت کننده 4
Sport
شرکت کننده 4
InfinityWard
شرکت کننده شماره 5
webpro
پاسخ مسابقه شماره 8: گزینه ج) Area51

تعداد پاسخهای صحیح: 4
تعداد پاسخهای اشتباه: 1

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه ج
Sport -----> گزینه ج
farshad-0009 -----> گزینه ج
Aren -----> گزینه ج
sherlockholmez2007 -----> گزینه ب

برندگان مسابقه شماره 8:
Sport
donya1986
farshad-0009
Aren

جدول امتیازات مراحل 6 تا 8:
3 پاسخ صحیح: Sport , farshad-0009
2 پاسخ صحیح: thegreatmahmood , donya1986
1 پاسخ صحیح: Aren , kill3rrr
webpro

مرحله 9:

الف) Stillife 2
ب) Black Mirror 2
ج) Next Life
د) Secret Files 2: Puritas Cordis
ه) Black Mirror 3

قوانين مسابقه:

شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

farshad-0009
شرکت کننده شماره 1
Sport
شرکت کننده 2
donya1986
شرکت کننده شماره 3
webpro
پاسخ مسابقه شماره 9: گزینه ب) Black Mirror 2

تعداد شرکت کنندگان: 3 نفر
تعداد پاسخهای صحیح: 3

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه ب
Sport -----> گزینه ب
farshad-0009 -----> گزینه ب

برندگان مسابقه شماره 9:
Sport
donya1986
farshad-0009

جدول امتیازات مراحل 6 تا 9:
4 پاسخ صحیح: Sport , farshad-0009
3 پاسخ صحیح: donya1986
2 پاسخ صحیح:thegreatmahmood
1 پاسخ صحیح: Aren , kill3rrr
webpro

مرحله 10:

الف) Infernal
ب) Dark Sector
ج) Metro 2033
د) Prototype
ه) Alan Wake

قوانين مسابقه:

شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

Sport
شرکت کننده 1
farshad-0009
شرکت کننده 2
justi
شرکت کننده شماره 3
dont-sansor
شرکت کننده شماره 4
donya1986
شرکت کننده شماره 5
webpro
پاسخ مسابقه شماره 10: گزینه د) Prototype

تعداد پاسخهای صحیح: 5

پاسخهای شرکت کنندگان:
donya1986 -----> گزینه د
Sport -----> گزینه د
farshad-0009 -----> گزینه د
dont-sansor -----> گزینه د
justi -----> گزینه د

برندگان مسابقه شماره 10:
Sport
donya1986
farshad-0009
dont-sansor
justi

جدول امتیازات مراحل 6 تا 10:
5 پاسخ صحیح: Sport , farshad-0009
4 پاسخ صحیح: donya1986
3 پاسخ صحیح: ---
2 پاسخ صحیح:thegreatmahmood
1 پاسخ صحیح: dont-sansor , Aren , kill3rrr , justi
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.