راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:نقد بازی Company Of Heros||| نقد ضربتی
انجمن های دارينوس > گروه هاي کاربري > گروه تحليل بازي ها
UNDO
Company of Heroes

نام بازی:Company of Heroes
||||||||||||||||||||||||||||||||||
سبک : Real-Time Strategy
شرکت سازنده : Relic
ناشر :THQ
درجه سنی: +17
تاریخ عرضه میلادی : Sep 13, 2006
نویسنده:Undo(سید کمال درویشی)
نقد نسخه ی pc از سری نقدهای ضربتی دارینوس

System: 2.0GHz Intel Pentium IV or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 6500 MB

سبک بازیReal-Time Strategy بسیار مورد علاقه ی طرفداران بازیهای استراتژیک
است چون حوادث در قالب واقعیت رخ داده است و دستمایه ی ساخت یک بازی گردیده است.این بازی نیز حوادث یک جنگ جهانی رو به زیبایی با یک بازی استراتژیک واقعی
نمایش میدهد. بازی داری 15 مرحله ی جالب و کاملا از هم متمایز است که به پایان رساندن هر مرحله
ساعتها زمان شما را خواهند گرفت.
گرافیک و گیم پلی بازی نسبت به بازیهای هم سبک این بازی بسیار عالی است و شما میتوانید احساس قرار گرفتن در جنگ واقعی جهانی رو با سربازانتان در این بازی
تجربه کنید.
همانطور که شرکت سازنده ی بازی یعنی Relic پیش از ورود بازی به بازار عنوان کرده بود که
این بازی بهترین بازی سبک خودش خواهد شد و واقعا هم تا حالا شده است
امتیاز گیری فوق العاده ی این بازی از سایت معتبر گیم اسپات باعث شده است
که این بازی جزو یک بازی افسانه ای قلم داد شود.

داستان و نحوه ی روایت آن:8.5
Gameplay و تسلط بازیکن بر محیط:7.5
موسیقی و صداگزاری:9.2
گرافیک و فیزیک:9.8
هوش مصنوعی بازی: 9.5

امتیاز کل:8.9

داستان بازی جنگ جهانی دوم سال 1944 میلادی را به تصویر میکشد در انجا که سربازان
باید تفنگ به دست گرفته و در برابر امریکا یعنی گروه متحدین از مرزهای خود دفاع کنید
شما سربازان وطن دوست هستید یا به معنای دیگر گروه متفقین هستید که باید به جنگ با
گروه متحدین بپردازید..شخصیت بازی مانند تمامی بازی همین سبک
مثل بازی کماندو Real-Time Strategy است ...شما باید یک گروه از سربازان را فرماندهی
کرده و به انها دستور دهید...
در این بازی شما در عملیاتی در سواحل اوهاما قرار دارید که باید در مقابل امریکا مقابله
کنید. رگبارهای تپخانه ها بسیار واقعی هستند که شما باید خود را در مقابل ان قرار دهید
و نگزارید تا الان را گروه متحدین اشغال نمایند...
بازی علاوه بر شکل تکنفره میتواند به صورت چند نفره هم اجرا شود..شما میوانید خود را
یکی از دو کشور امریکا یا المان کنید و روند بازی را دنبال کنید...
شما در بازی منابعی دارید که به 3 دسته تقسمی میشوند

1_مهمترین ان قدرت مردان جنگی شما است که باید بگیم که مهمترین قسمت در حرکت و پیشبرد نیروهای شما هستند و باعث میشوند تا نیروهای شما قدرت به دست اورند
اگر میخواهید نیروهای شما قدرت بیشتری داشته باشند باید مکانهای بیشتری را فتح کنید

2_نکته ی بعدی در منابع شما مهمات شما از جمله اسلحه و غیره است که باید با فتح سرزمینهایی که مهمات دارند ان را بدست اورید
این مهم نیز برای نیروهای شما بسیار ارزشمند است چون نیروهای شما بدون مهمات بی دفاع هستند پس باید حتمأ به این نکته ی مهم توجه
کنید .

3_سومین مورد در منابع شما سوخت است که حتما ان را باید برای ساخت و ساز در اختیار داشته باشید و به کمک ان به ساخت و ساز بپردازید
برای به دست اوردن ان هم کافیست مناطقی که مراکز سوخت دارند را فتح کنی

شما در بازی نیروهای متعدد و بیشماری را جلوی خود میبینید و میتوانید با انها مراحل را پیش
برده و سرزمینهای دشمن را فتح نمایید و به امکاناتی برسید که در بالا بحث ان را کردیم
این سربازان شما نصبت عملیاتی که انجام میدهند بسیار وفادارند و کاملا دستورات شخص شریف شما را اجرا میکنند ( تا این فرصت مناسبی باشد که طعم دستور دادن را بچشید و شما هم بلاخره به یکی دستور بدهید و به عبارتی سربازان فدایی فرمانده وطنشان هستند
سربازان معمولی بسیار از بقیه فداکارترند زیرا در خط مقدم جبه ی جنگ جهانی دوم میجنگند
و دستورات شما را مو به مو انجام میدهند انها قادرند به طرف دشمن اتش بگشویند و همچنین
میتوانید نارنجک هم در صورتی که مهمات داشته باشید پرتاب کند
شما میتوانید در پشت این نیروهای فداکار تک تیر انداز بزارید تا نقاط دور را با اسلحه های مخصوص خود هدف قرار داده و دشمن را نابود کنند انها نیز مانند سربازان معمولی میتوانند

نارنجک و بمب ساعتی پرتاب کنند و دشمن را به شدت مورد حمله قرار دهند
شما در پهنه ی وسیع بازی Company of Heroes میتوانید اسلحه خانه و سربازخانه و ساختمانهای مختلف بسازید همچنین میتوانید تدارکات دفاعی درست شبیه به تدارکات دفاعی
جنگ واقعی ببینید از جمله گزاشتن سیم خار دار که با این کار دسترسی دشمن تا حدودی
از سرزمینهای شما محدود میشود(البته در بخش هوش مصنوعی توضیح کامل را داده ایم که
وقتی که شما سیم خاردار ایجاد میکنید دشمن چه کارهایی را انجام میدهد)
همچنین میتوانید توپهای از بین برنده ی تانک و مین سنگر هم درست کنید.
تمامی این کارها را گروهی به نام گروه مهندس انجام میدهد یعنی تمام کارهای ساخت و ساز
ساختمان و سنگر و مین و سیم خاردار و سربازخانه و توپهای از بین برنده ی تانک را درست کرده
و در اختیار شما قرار دهند .قابلیت انها تنها به این چیزها محدود و ختم نمیشود بلکه انها میتوانند
در جنگ هم شرکت کنند و برای شما بجنگند تا کشته شوند ولی بهتر است از انها برای ساخت و ساز استفاده کنید تا جنگ چون قدرت انها در جنگ کم است و زود کشته میشوند پس دقت کنید که که هیچ ساختمان نظامی بدون دخالت مهندسها ساخته نخواهد شد پس این گروه در پیشبرد جنگ خیلی به درد شما میخورد.

شما در بازی بر تمامی جاها مسلط و چیره هستید و با فرمان شما سربازان وفادار وطن کارهای شما را مو به مو بدون هیچ گونه کم و کاستی انجام میدهند شما بر بازی تسلط کاملی دارید
و از وقوع کوچکترین چیز در بازی اطلاع میابید و اقدامهای شما نیز بسیار دقیق در بازی ثبت
میشوند .شما در بازی بر هر چیزی میتوانید تأثیر بزارید و کارهای خود را به طور دلخواهتان پیش ببرید ولی ایا دشمن این اجازه را به شما میدهد؟؟

اما پهنه ی وسیع بازی Company of Heroes دست برنمیدارد .شما میتوانید در بازی از هواپیما هم کمک بگیرید و سربازانی که درون هواپیما هستند به شکل کاملا طبیعی و بسیار زیبایی
از هواپیما با چتر پایین امده و در جنگ شرکت میکنند شما از انها میتوانید وقتی استفاده کنید
که دشمن اطراف شهر خود را مین و سیم خاردار کشیده است و شما نمیتوانید به دشمن حمله کنید . شما همچنین میتوانید مسافتهای دور را با خمپاره هدف قرار دهید و نابود کنید
که اغلب ساختمانها را باید نابود کنید چون ساختمانها منبع اصلی تأمین کننده ی نیروهای دشمن و مهمات انها هستند پس این نیروها نیز بسیار به درد شما میخورند .از این نیروها نیز میتوانید زمانی استفاده کنید که شهر دشمن با سیم خاردار و مین محافظت میشود ان وقت
هم میتوانید از طریق هواپیما نیرو در سرزمین دشمن فرود اورید و هم میتوانید به وسیله ی
توپخانه هایتان که نقاط دور دست را هدف قرار میدهند و از بین میبرند
اینها موارد اصلی بودند که باید در جریان جنگ دقت کنید و راه دشمن را به سرزمینتان کوتاه
کنید و شما به انها حمله کنید

) انتخاب صداهای خاص برای هر کار خاص بسیار بر بازی تاثیر گزاشته است و باعث شده است که بازی شکل طبیعی و زیبایی به خود بگیرد و ادم حس کند که واقعا دارد در یک میدان جنگ واقعی قدم میگزارد و هر لحظه ممکن است صدایی از هر جایی بیاید .واقعا هیجان انگیز است اگر صداگزاری ها طبیعی بوده و درست از شي اصلی حالا چه اسلحه و چه بمب و غیره باشد گرفته شود ادم احساس خاصی پیدا میکند و به این میماند که در یک میدان جنگ هستید و یک تفنگ به شما داده اند .صدای بمب و تق و توق اسلحه ها و خمپاره ها همه جا را فرا گرفته است
حرکت تانکها و تیر اندازی کردن با رگبار انها گوش ادم را کر میکند...شلیکهای پشت سر هم
رگبار و تیر و گلوله و خمپاره انقدر زیاد است که گویی شما در میدان نبرد هستید
گویی شما در بازی هستید و یه تفنگ به شما داده اند و گفته اند بجنگ؟!
صدای افراد به قدری دقیق جاگزاری شده است که گویی صدای خود شخص است.هر چند که گاهی وقتها هنگام کند شدن بازی برخی از صداها به خصوص صداهای عملیاتهای جنگی بریده بریده به گوش میرسد

بازی بسیار هیجان انگیز است و موسیقی بازی این هیجان را به
طرز فوق العاده ای زیاد کرده است.موسیقی جالب و مناسب با حال و هوای بازی باعث شده
است که یک بازی با موسیقی عالی را به نمایش بگزارد و همه چیز را برای یک بازی
که بهترین بازی سبک خودش باشد فراهم ساخته است.موسیقی بازی همزمان با وقوع درگیریها شدیدتر شده و هیجانی تر میگردد.

نکته ا ی دیگر که در صداگزاری بازی است ان است که شما میتوانید دوربین بازی دور و نزدیک کنید .اگر دوربین را نزدیک کنید صدای گلوله و رگبار گوش شما را کر میکنند ولی اگر دوربین
بازی را دور کنید ان وقت صدای گلوله ها و رگباره و خمپاره ها و غیره دورتر شنیده میشود؟!
صدای خمپاره ها و رگبارها و گلوله ها درست از نمونه ی اصلی و واقعی گرفته شده است
صداگزاری ها بسیار طبیعی و زیبا و ظریف جاگزاری شده اند و هیچ گونه عمل غیر طبیعی و غیر واقعی و ساختگی در صداگزاری ان به هیچ وجه دیده نمیشود

از قوی ترین قسمتهای بازی است.گرافیک خوب با افکتهای بی نظیر و واضح چشم هر بازیکنی را به خود جذب میکند و باعث میشود که بازیکن تا هر وقت که توانست بازی را ادامه دهد.
بازی Company of Heroes داری گرافیک فوق العاده عالی و بی نطیری است که تمامی گیمرها را به سمت خود جذب مینماید.
گرافیک بازی با استفاده ازShader Model 3 به بالاترین حد ممکن دست یافته است.
سایه ی تانکها و ساختمانها و درختان و سربازان و تمامی اشیایی که در بازی دیده میشوند بسیار طبیعی هستند و با هر حرکتی شکل انها تغییر میکند .که این هم باعث میشود که بازی شکل طبیعی و جذابتری به خود بگیرد .دیگر سایه ی ساختگی در کار نباشد مثل بسیاری از بازیها که مثلا وقتی درختی حرکت میکند بر اثر باد و یا هر چیزی سایه ی ان چند ثانیه بعد
جابه جا میشود انگار که اصلأ سایه ی درخت هم نیست. ولی همانطور که عرض کردم سایه زنی فوق العاده حرفه ای و زیبای بازی Company of Heroes باعث شده است همه چیز شکل طبیعی به خود بگیرند .
شما در بازی دوربینهایی را در اختیار دارید که میتوانید به وسیله ی ان تصویر را دور و یا نزدیک کنید وقتی که شما تصویر را نزدیک میکنید صحنه ی میدان جنگ نزدیکتر میشود و اشخاص و وسایل جنگی و ... شکل طبیعی خود را تا حدود زیادی حفظ میکنند.
افکتهای بازی بسیار زیبا و طبیعی هستندمثل افکتهای انفجار بسیار جالب است و در بازی به طور کاملا زنده و طبیعی در بازی خودنمایی میکند.

فیزیک بازی در مقایسه با بازیهای این سبک واقعا عالی و مقتدر است.
مثلا برخورد تانکها با دیوارها به قدری واقعی است که گویی اصلا واقعا به دیوار برخورد میکند؟؟
درختان و حرکت انها و شکسته شدن انها بسیار واقعی و طبیعی به نظر میرسد.
وقتی یک خمپاره پرتاب میشود و انفجار رخ میدهد گرد و خاک تمامی جاها را فرا میگرد
ساختمانها مانند برج دوقلوی نیویورک پس از اثابت چندین موشک فرو میریزند و بسیار
واقعی به نظر میرسند.
صحنه های خشن در بازی بسیار اتفاق می افتد مثل خمپاره ها و کشته شدن بسیار دردناک
سربازان شما.با این حال در بازی سعی شده است که از صحنه های بسیار خشن و دردناک کشته شدن استفاده نشود با این وجو همچنان کشته شدن سربازان شما در اولویت قرار دارد
مثلا وقتی که شما یک بشکه ی سوخت میبینید به سرعت به طرف ان تیر اندازی کنید چه اتفاقی رخ میدهد!؟
در این حالت بشکه ها به طرز طبیعی منفجر میشوند و انگار اصلا واقعا این بشکه ها واقعی بوده و خمپاره ای که ان را منفجر میکند هم واقعی هستند وقتی که به طرف ان خمپاره ای
پرتاب میشود و اگر ماشینی در کنار ان باشد تمامی لاشه های ان به طرز واقعا زیبا و طبیعی
دیده میشود.
فیزیک بازی Company of Heroes بسیار طبیعی و زیبا است و سعی شده است از صحنه هایی که در ان کشتار زیادی رخ میدهد ایجاد نشود.فرو ریختن ساختمانها .منفجر شدن تانکها,منفجر شدن ماشینها,و سایر وسایلی که در بازی وجود دارند فیزیک طبیعی و بسیار واقعی را دارند

هوش مصنوعی بازی بسیار بالا است.مثلا وقتی شما از سنگرها و پایگاههای خود غافل شوید دشمن بلافاصله به شما
حمله ور میشوند .در این صورت شما باید محل را سیم خاردار بکشید تا دست دشمن از پایگاههای شما کوتاه شود...ولی نه میبینید که هوش مصنوعی بازی فراتر از این حرفاست
دشمن دوباره حمله میکند و برای از بین بردن سیمهای خارداری که شما قرار داده اید
اقدام میکند اگر هم موفق به از بین بردن انها نشد از راههای دیگری مثل بمبارانهای هوایی
و غیره اقدام میکند.وقتی هم که متوجه شد که پایگاهتان رو محکم کردید نمیاد کلی نیرو بریزه و خسارت به خودش بزنه با چندین حمله هوایی مناطق حساسستون رو هدف میگره
و بعد از بین مناطق حساس از زمین حمله ور میشود.هوش مصنوعی بازی شما رو چنان سرگرم خود میکند که فکر میکنید که واقعأ دارید با یه نفر بازی میکنید به خصوص اگر درجه ی بازی رو سخت کنید.
هوش مصنوعی بازی نیز یکی دیگر از نکات مثبت این بازی افسانه ای بوده که باعث شده است
که بازی از هیجان بالایی برخوردار باشد.

.امکانات بازی.

امکانات بازی بسیار زیاد بوده است و تا مدتها نمیتوانید تمامی امکانات بازی را کشف کنید .مثلا نیروهای شما میتوانند وقتی که برای مدتی در بازی تعدادی از افراد دشمن را از بین بردن تجربه پیدا کنند و بهتر و اماده تر از قبل با دشمن مبارزه کنند مثلأ شما میتوانید سربازان تک تیر انداز خود را که پس از مدتی دلاوری در میدان جنگ تجربه هایی را مانند بازی ارباب حلقه ها یا مثل بازی وارکرافت به دست اوردند با امکاناتی که هر کدام از سربازان شما خاص خودشان است مجهز کنید مثلأ همین نیروی تک تیر انداز را با موشک مجهز کنید و انها بتوانند موشک پرتاب کنند و تمامی ساختمانهای دشمن را نابود کنند .این نیروها که بسیار تجربه ی جنگی دارند و دلاور میدان جنگ هستند میتوانند به هنگام پرتاب موشک بدون اینکه خودشان را بر روی زمین بیندازند در میدان جنگ پیش بروند و با دشمن بجنگند در حالی که نیروهای بی تجربه بلافاصله خودشان را قایم میکنند و دراز میکشند یا به اصطلاحی بسیار ترسو هستند ولی این با تجربه ها بسیار خوب و دلاورانه برای وطن خود میجنگند.
در بازی سربازان را هم دارید که هر یک کار مخصوص خود را انجام میدهند که در نقد ان را به طور کاملأ واضح شرح داده ایم.
در بازی دوربینهای بسیار زیبایی را داریم که میتوانیم ان را دور و نزدیک کنیم .وقتی دوربین را دور میکنیم پدیده ها و انسانها و تانکها و سایر اشیاء دورتر و بسیار طبیعی دیده میشوند و به
اضافه ی ان صدا و تیر اندازی و صدای تمامی چیزها دورتر شنیده میشوند ولی اگر دوربین را نزدیکتر ببریم میبینیم که چهره ی سربازان شما بسیار واضح هستند و اصلا هیچ گونه ناواضحی و غیر طبیعی بودنی در صحنه ی افراد دیده نمیشوند همچنین صدای تیراندازی و غیره هم به قدری نزدیک شنیده میشوند انگار که در میدان جنگ هستی و همون سربازی که دوربین را در ان زوم کردی هستی .صدای خمپاره و بمب بسیار کرکننده است و یک خوف عجیبی ادم را فرا میگیرد و وقتی هم که مردین انگار که خودتان میمیرید و هیجان عجیبی شما را فرا میگیرد .
کشته شدن سربازان شما در این لحظه به قدری درداور است که انگار میخواهید به حال این سربازان شما که واقعا دلاورانه میجنگند گریه کنید؟! :((

فیلم مصاحبه با سازندگان بازی

سیو دموی بازی

کد تقلب بازی

2009 -2003- all right receved to Darinoos Co-undo

----هر گونه استفاده از مطالب نقدفقط با نوشتن نام نویسنده سید کمال درویشی (Undo) و نام سایت(DarinOOs) مجاز میباشد----

kami_007
خیلی ممنون
عالی بود
heidari
undo جان خیلی عالی است.ممنون.اگر وقت کردم همه شو می خونم.کلا ممنون. in love.gif in love.gif happy1.gif
ardavan_2008
ممنون UNDOجان
نقد زیبایی بود ...بازی فوق العادیه...
من هم نسخه ی tales of valore رو داشتم نقد می کردم که دیگه شما گزاشتید باید کنسل کنمbig smile.gif
harrypatter4
دستت درد نکنه خیلی خوب و کامل بود happy1.gif
یک نکته جالب در بازی اینه که معمولا در بازی های استراتژی زیاد به صدا توجه نمیشه اما اینطور که معلومه سازندگان این بازی به همه نکات توجه کردند .
Modern_Talking
کمال جان خیلی وقت بود نقد ازت ندیده بودیمbig smile.gif

دستت درد نکنه
aerelm
واقعا متاسفم که با وجود تمام اون صحبت هایی که توی پی ام شد (و تذکر صریح من به شما مبنی بر اینکه شما عضو گروه تحلیل نیستید در نتیجه حق گذاشتن نقد روی مبحث تحلیل رو هم ندارید) باز هم شما طبق معمول خودتون رو انقدر خار و خفیف کردید که با "کله شقی" بیاید و با قوانین مخالفت کنید و فقط استحکاک با گروه تحلیل به وجود بیارید happy1.gif
متاسفم که افرادی پیدا میشن که وقت خودشون رو اینطور هدر بدن (مطلبی بنویسن و اون رو جایی قرار بدن که میدونن دیر یا زود پاک میشه)

و از اونجایی که شما توی گروه تحلیل نیستید ، در جریان امور گروه تحلیل هم قرار نگرفتید ، در نتیجه این تاپیک هم جز به هم زدن نظم مبحث تاثیر دیگه ای روی مبحث و سایت نداره ، چون اگر در جریان فعالیت های گروه بودید میدونستید که پروژه ی نقد ضربتی به کل بسته شده و این نقد شما عملا یه نقد اضافیه که مبحث نیازی بهش نداره happy1.gif
(پروژه ی نقدهای ضربتی برای اون دوره ای بود که بازار بازیسازی دچار رکود شده بود و هر 3 ماه یه بازی عرضه میشد ، برای اینکه بچه ها بیکار نباشن و آرشیو مبحث هم کامل بشه پروژه ای چند ماهه تحت عنوان نقد ضربتی رو پیش گرفتیم که الان - با این سیل بازی ها که توی بازار روان شده - نیازی به چنین نقدی نیست.)

پس لطف کنید همونطور که توی پی ام هم بهتون گفتم ، به شعار هایی که از زبون خودتون در میاد احترام بذارید و انقدر خودتون رو کوچیک نکنید ، چون با مخالفت هاتون و به وجود آوردن استحکاک در سایت هیچ لطفی در حق سایت نمیکنید winking.gif

پ.ن : اگر این نقد رو بدون هماهنگی روی مبحث میذاشتید برخوردی با شما نمیکردم و تاپیکتون هم به مبحث بازیهای کامپیوتری منتقل میشد.
ولی وقتی به صراحت به شما گفتم که اجازه ی انجام همچین کاری ندارید ، متاسفانه راهی جز برخورد جدی با شما در صورت تکرار ، و حذف کامل این تاپیک برام باقی نمیمونه happy1.gif
در صورتی که لازمه میتونید از مطالب تاپیک Backup بگیرید که بعدا در مبحث درست ، این تاپیک رو دوباره ارسال کنید.
UNDO
خیلی ممنون
عالی بود

undo جان خیلی عالی است.ممنون.اگر وقت کردم همه شو می خونم.کلا ممنون.

خواهش میکنم... winking.gif
ممنون UNDOجان
نقد زیبایی بود ...بازی فوق العادیه...
من هم نسخه ی tales of valore رو داشتم نقد می کردم که دیگه شما گزاشتید باید کنسل کنم

نه چرا کنسل میکنی...توی مبحث نقد و بررسی با مارک گروه A.S.V بزار...

دستت درد نکنه خیلی خوب و کامل بود
یک نکته جالب در بازی اینه که معمولا در بازی های استراتژی زیاد به صدا توجه نمیشه اما اینطور که معلومه سازندگان این بازی به همه نکات توجه کردند .

در هر بازی صداگزاری باید دقیق و حرفه ای باشد به خصوص اگر بازی جنگی باشد که کار خیلی سختر و حرفه ای تر میشود...یک بازی خوب باید از همه لحاظ خوب و حرفه ای ساخته شود تا گیمر از بازی لذت ببرد..واقعأ این یک بازی کم نظیر است که پیشنهاد میکنم که اگر به بازیهای استراتژیک
علاقه دارید حتمأ این بازی رو انجام دهید...

کمال جان خیلی وقت بود نقد ازت ندیده بودیم

دستت درد نکنه

متأسفانه بعضیها اینقدر به ما فشار آوردند که اصلأ خواستم دیگه هیچ وقت برای دارینوس نقد ننویسم ولی خب چون یه برنامه هایی رو دنبال میکنم انشاالله به زودی سایت پر از نقدنویسان حرفه ای خواهد شد...

UNDO
QUOTE (aerelm @ يكشنبه ۲۸ تير ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۸) *
واقعا متاسفم که با وجود تمام اون صحبت هایی که توی پی ام شد (و تذکر صریح من به شما مبنی بر اینکه شما عضو گروه تحلیل نیستید در نتیجه حق گذاشتن نقد روی مبحث تحلیل رو هم ندارید) باز هم شما طبق معمول خودتون رو انقدر خار و خفیف کردید که با "کله شقی" بیاید و با قوانین مخالفت کنید و فقط استحکاک با گروه تحلیل به وجود بیارید happy1.gif
متاسفم که افرادی پیدا میشن که وقت خودشون رو اینطور هدر بدن (مطلبی بنویسن و اون رو جایی قرار بدن که میدونن دیر یا زود پاک میشه)

و از اونجایی که شما توی گروه تحلیل نیستید ، در جریان امور گروه تحلیل هم قرار نگرفتید ، در نتیجه این تاپیک هم جز به هم زدن نظم مبحث تاثیر دیگه ای روی مبحث و سایت نداره ، چون اگر در جریان فعالیت های گروه بودید میدونستید که پروژه ی نقد ضربتی به کل بسته شده و این نقد شما عملا یه نقد اضافیه که مبحث نیازی بهش نداره happy1.gif
(پروژه ی نقدهای ضربتی برای اون دوره ای بود که بازار بازیسازی دچار رکود شده بود و هر 3 ماه یه بازی عرضه میشد ، برای اینکه بچه ها بیکار نباشن و آرشیو مبحث هم کامل بشه پروژه ای چند ماهه تحت عنوان نقد ضربتی رو پیش گرفتیم که الان - با این سیل بازی ها که توی بازار روان شده - نیازی به چنین نقدی نیست.)

پس لطف کنید همونطور که توی پی ام هم بهتون گفتم ، به شعار هایی که از زبون خودتون در میاد احترام بذارید و انقدر خودتون رو کوچیک نکنید ، چون با مخالفت هاتون و به وجود آوردن استحکاک در سایت هیچ لطفی در حق سایت نمیکنید winking.gif

پ.ن : اگر این نقد رو بدون هماهنگی روی مبحث میذاشتید برخوردی با شما نمیکردم و تاپیکتون هم به مبحث بازیهای کامپیوتری منتقل میشد.
ولی وقتی به صراحت به شما گفتم که اجازه ی انجام همچین کاری ندارید ، متاسفانه راهی جز برخورد با شما در صورت تکرار ، و حذف کامل این تاپیک برام باقی نمیمونه happy1.gif
در صورتی که لازمه میتونید از مطالب تاپیک Backup بگیرید که بعدا در مبحث درست ، این تاپیک رو دوباره ارسال کنید.

الان باید برم بعدأ پاسخ خواهم داد....فقط اینو بگم که من مثل تو آدمی نیستم که ارزش خودم رو بیارم پایین و فش و بد و بیراه بگم...
میدونم عصبانی هستی بایدم باشی ولی باید روی خودت مسلط باشی و کنترل خودتو داشته باشی یا نه...حالا وقتی برگشتم پاسخ میدهم..فعلأ

::::ویرایش::::

من اینقدر شخصیتم رو مثل تو پایین نمیارم که به پیغام خصوصی متوسل بشم...و مثل تو خودم رو کوچیکم کنم...آقا از چی عصبانی هستی و فش میدی

کی اول فش داد من یا تو؟؟ کی بود که اول من و گروه و اعضا و فعالیتهایش رو خار کرد و اون رو فقط یک اسم خواند در حالی که مدیر ارشد سایت به صراحت از ما تشکر کرده است و از ما حمایت کامل میکند حالا تو میای وسط چی میگی؟

درسته ما قبلأ هم با هم اختلاف داشتیم.کاری ندارم که من قبلأ در گروه تحلیل مدیر بخش استراتژیک بودم و یا تو مدیر کل بودی ولی اگر واقعأ کمی انصاف داشتی حداقل یه گوشه کوچولو
نگاه به نقدهای زحمت کش دوستان میکردی...اگر واقعأ به همه احترام میزاری...

پس یه لطفی در حق هر دو مون بکن و از این به بعد دیگه دور و ور من نیا ، چون یه موقع ممکنه گاز بگیرم winking.gif

آفرین پس... هستی که گازم میگیری.باید برات.........متأسفم به خاطر این کلماتی که بر زبان میاری

شما فعلا برو به مبحث ورزشت برس که واقعا هم مبحث مهم و مفیدیه توی سایت

هر مبحثی برای خودش مفید است اگر مفید نبود مدیران که بیکار نیستند برامون مبحث درست کنند تازه کم اهمیت جلوه دادن یک مبحث بی احترامی به همه ی کسانی است که در این مبحث کار میکنند

این پیغام رو ببینید و خودتون قضاوت کنید...من به ایشون خوش آمدگویی گفتم و گفتم که ایشون فرد ماهری هستند ولی ایشون چه حرفهای زشتی رو زدند...قضاوت با خودتون

در مورد این جمله هم که گفتی همه ی کارهای گروه رو مال خودم کردم باید برید و کمی دستور زبان یاد بگیرید و بعد برگردید و حرف بزنید...من نوشتم ما اگر سواد داشته باشی یعنی تمامی اعضای زحمت کش و برادرهای عزیزم در گروه A.S.V
یعنی گروه A.S.V با اعضاش زنده است...آره بابا شما خیلی تو سایت بودید واردید من چرا بگم.... dont know.gif

ایتم متن پیام

من نمیخواستم وارد پیغام خصوصی بشم ولی ایشون داشتند از این ابزار شخصی سوء استفاده میکردند گفتم تا حقایق روشن شود...

-------------------------------------------------------------------------------------------------

جناب میر حسین موسوی عزیز این جا جای قهرمان بازی و شاخ و شونه کشیدن با ما یا امثال ما نیست.ما بارها گفته ایم باید همه ی اعضای سایت بیایند و با هم سایت رو بسازند

حالا شما میخواهید گروه تحلیل رو مال خودتون کنید و بگید این گروه قدیم مال من بوده و الان هم تو و اعضات برین چون شما خار و خاشاک هستید حرف زشت و در شأن شما نیست

گروه تحلیل مال تو و من و امثال من و تو نیست بلکه مال همه ی اعضای سایت دارینوس است پس اگر میخوای با قل دری و تهدید و ... سعی در کنار زدن من و یاران زحمتکش نقدنویس سایت هستید باید به عرضتون برسونم که کاملأ در اشتباه هستید

چون دارینوس مال اعضاش است نه مال امیر خان خانان....
Hosain2
جناب Undo ، این رفتاری که از خودت نشون میدی توهین مستقیم به اعضای گروه تحلیله. جناب Undo ، زمانی که شما توی سایت تشریف نداشتید ، اعضای گروه تحلیل ( آقایان John_Black ، M0STAFA ، Sir-William ، BiG_BosS ، MOJTABA1 و ... ) داشتند زحمت می کشیدند و گروه را دوباره زنده می کردند. اگر انقدر منطق دارید که به نظر اکثریت احترام بگذارید ، لطف کنید در امور مبحث تحلیل دخالت نکنید و نقد های تان را در مبحث نقد و بررسی قرار دهید. قبلاً گفتم ، باز هم می گم : این جا مبحث گروه " تحلیل " ـه ، نه گروه " A.S.V " .

دوست عزیز ، این کار ها باعث نمیشه که به گروه A.S.V چیزی اضافه بشه ( و برعکس خیلی هم برای گروهتون ضرر داره ) ، بلکه این کار یعنی شما نظر اعضای گروه را نادیده می گیرید و قصد دارید برنامه های خودتان را برای این مبحث که یه عده ی دیگر برایش زحمت کشیده اند را پیاده کنید.

خیلی جالبه :| .

دوست گرامی ، شما با کدام مجوز از کدام ادمین ، قصد دارید برنامه های گروه خودتان را در این مبحث که ربطی به گروه شما ندارد ، پیاده کنید ، در حالی که آقای aerelm یا همون Black_Eagle سابق ، به خاطر دعوت های خود اعضا قبول به زحمت کرده و مدیریت این مبحث را بر عهده گرفتند. جناب undo ، ما با ادمین رایان هم صحبت کرده ایم و حتی دو تا از مدیران ویژه ی سایت هم در این گروه عضو هستند. از نظر قانونی (!) هم ما خیلی جلوتر از شما هستیم.

بنابراین ، لطف کنید در کار های گروه تحلیل دخالت نفرمایید ؛ چون خود اعضای گروه تحلیل انقدر عاقل هستند که بفهمند چه کسی صلاحیت و لیاقت مدیریت مبحث آن ها را دارد. و این شخص شما نیستید happy1.gif .

با تشکر!
aerelm
متن کامل 10 پی ام آخری که بین من و جناب آندو رد و بدل شد رو اینجا قرار میدم تا دوستان خودشون قضاوت کنن که چه کسی فحش و بد و بیراه میده و چه کسی عصبیه winking.gif

در تمام عکس ها ، نقل قول بالا پی ام جناب آندو و نقل قول پایین جواب من به اون پی امه happy1.gif
متن پی ام ها ، در پیوست :
harrypatter4
aerelm عزیز happy1.gif
پیغام خصوصی همانطور که از نامش بر می آید جزو حریم خصوصی فرد است و نه عمومی حال اطلاعات آن هر چه باشد . اما به سبب قالب خصوصی بودن آن از لحاظ قانونی و اخلاقی چندان صحیح نیست که در معرض عموم قرار گیرد مگر اینکه هر 2 طرف راضی باشند

امیدوارم برداشت شما از حرفم ربطی به اینکه یک کاربر ساده هستم و یا ... پیدا نکند
و تنها به کلام بنده توجه داشته باشید بی آنکه به شخصش توجه کنید .
SmiTER
بنده هم از اینکه این نقد در این مبحث قرار داده شد تعجب کردم! (فکر کنم باید به فکر وجود PW و User برای فرستادن تاپیک در مبحث باشیم.)

در ضمن یه نصیحت کوچیک برات دارم winking.gif : اگر می خواهی به دارینوس کمک کنی خواهشا از راه درست و منطقی ـش کمک کن.. اگر اینطور نیست و فقط می خواهی از یک سری عبارات ساده (گنجینه-پرافتخار-پرنویسی-بازگشت-...) برای بالا بردن خودت استفاده کنی؛ فکر نکنم که سایت دارینوس به همچین عضوی نیاز داشته باشه"چه برسه به گروه تحلیل اش" (ببخشید که اینقدر رک باهات صحبت کردم)

anyway موفق باشی... happy1.gif

=-=-=
harrypatter4

ایشون به قدر کافی مدیر بودن که از این مطالب آگاهی داشته باشن happy1.gif
aerelm
harrypatter4

بله ، برای صحبت های شخصی و تبادل نظر های عادی پیغام خصوصی حریم خاصی داره که نباید شکسته بشه ، ولی بعضی وقتها ، به خصوص وقتی یه سری مسائل به طور زنجیره وار ، فروم و پی ام رو به هم وصل میکنن ، بهتره که پیغام های خصوصی هم در معرض دید عموم قرار بگیره تا هر فرد با اطلاعات کامل نتیجه گیری کنه و اینطور نباشه که یکی فکر کنه من الان دارم الکی به آندو گیر میدم ، یا یکی اون جمله ی آندو رو بخونه و فک کنه من چه فحش های زشتی بهش دادم ! happy1.gif
به هر حال ، بهترین معیار برای نتیجه گیری در مورد یه سری قضایا ، مرور پست ها و پی ام هاست ، تا جبهه ی هر طرف نسبت به قضیه کاملا عیان بشه winking.gif

و از اونجایی که جناب آندو به من هشدار دادن که یه موقع دست از پا خطا نکنم که به ادمین گزارش نکنن ! oh go now.gif منم اینها رو توی تاپیک گذاشتم که موقع گزارش اینها رو هم ضمیمه کنن که پروندم سنگین تر بشه !!! winking.gif
AgentZoey
این حرف از اعضای گروه پر افتخار ASV دور از انتظار نبود .. laughing.gif
Undo واقعا خجالت هم خوب چیزیه ، این همه به خودت میزدی که من نیستم و کنکور دارم بعد به کسی که توی سایت " نبوده " میگی گروه رو من و ASV پا برجا نگه داشتیم ؟ الحق که خیلی رو داری ..
shayan_s
سلام
من هم با هري پاتر4 موافقم. دو طرف بحث مربوطه هر كسي ميخوهيد باشيد. از وقتي من وارد سايت شدم (1 ماه) در سايت درگيري جدي اي نديدم. باتوجه به اينكه دو طرف زماني براي خودشان كسي بوده اند ، پس اصلا لازم نبود بحث به نمايش PM بكشد. عقل هم حكم ميكند كه جناب Undo اگر جزو گروه تحليل نيستند نبايد اينجا تاپيك ميزدند. به مرور زمان هم كم كم برايشان روشن ميشد كه شما واقعا با ايشان در اين زمينه مشكل داريد. حالا واقعا لازم بود كار به اينجا بكشد كه PM ها براي دريافت همگان در معرض عموم گذاشته بشود؟! جايه تفكر نيست؟! راه بهتري نبود؟! در ضمن همان پست اول جناب بلك ايگل (پست حسين2 جان را درست خواندم؟) گوياي همه چيز بود، ديگر بقيش را به كاربرها بسپاريد. بهرحال اعضاي گروه تحليل دوباره تغيير كرده است.
راستي چرا منتظر نمانديد Undo جان برگردد و نظرش را بگويد؟ . هرچقدر تند هم باشد، بهتر است منتظر بمانيم.
ويرايش:
قصد درست رو انتخاب كنيد
mazdak_totalwar
اعضای عزیزاگه با هم مشکلی دارید میتونید توپی ام یا ارتباط تلفنی و...باهم درمیان بزارید دیگه چرا کیفیت انجمن هارو تحت الشعاع قرارمیدید؟ thinking.gif
aerelm
@ shayan_s

شما اگر درگیری جدی میخواید ببینید میتونید برگردید به سال 2005 - 2006 که بچه های گروه A.E.A سایت رو سر پا نگه داشته بودن و جناب آندو هم طبق همین وضع فعلی داشتن به فارسی ساده و روان کرم میریختن تو کار اون گروه winking.gif
در مورد منتظر موندن هم ، مطمئن باش فعلا منتظریم ، اگر قرار بود منتظر نباشیم تاپیک بلافاصله بعد از ارسال پاک میشد. happy1.gif

در مورد PM هم ، تجربه ای که بعد از 2 - 3 سال سر و کله زدن با یه مشت عضو مفید و محترم که خودشون رو از همه ی دنیا سر تر میدونن (دوستان عزیزی مثل جناب Mosimaxell و جناب Undo) به دست آوردم بهم میگه که در اختیار عموم قرار دادن PMها بهترین و ساده ترین راه روشن کردن قضیه و قضاوت عادلانه ست winking.gif
و مسلما جناب آندو هم ناراحت نمیشن از این حرکت من (مگر اینکه به خودشون شک داشته باشن ! یا چهره ای که توی سایت بروز میدن با چهره ای که توی پی ام عیان میکنن فرق داشته باشه) winking.gif

@ mazdak_totalwar

بله ، کاملا درسته ، و البته یه تبصره هم داره ، با عزیزانی هم که به پی ام ها توجه نمیکنن باید توی سایت برخورد کرد winking.gif
UNDO
من اینقدر شخصیتم رو مثل تو پایین نمیارم که به پیغام خصوصی متوسل بشم...و مثل تو خودم رو کوچیکم کنم...آقا از چی عصبانی هستی و فش میدی

کی اول فش داد من یا تو؟؟ کی بود که اول من و گروه و اعضا و فعالیتهایش رو خار کرد و اون رو فقط یک اسم خواند در حالی که مدیر ارشد سایت به صراحت از ما تشکر کرده است و از ما حمایت کامل میکند حالا تو میای وسط چی میگی؟

درسته ما قبلأ هم با هم اختلاف داشتیم.کاری ندارم که من قبلأ در گروه تحلیل مدیر بخش استراتژیک بودم و یا تو مدیر کل بودی ولی اگر واقعأ کمی انصاف داشتی حداقل یه گوشه کوچولو
نگاه به نقدهای زحمت کش دوستان میکردی...اگر واقعأ به همه احترام میزاری...

پس یه لطفی در حق هر دو مون بکن و از این به بعد دیگه دور و ور من نیا ، چون یه موقع ممکنه گاز بگیرم winking.gif

آفرین پس... هستی که گازم میگیری.باید برات.........متأسفم به خاطر این کلماتی که بر زبان میاری

شما فعلا برو به مبحث ورزشت برس که واقعا هم مبحث مهم و مفیدیه توی سایت

هر مبحثی برای خودش مفید است اگر مفید نبود مدیران که بیکار نیستند برامون مبحث درست کنند تازه کم اهمیت جلوه دادن یک مبحث بی احترامی به همه ی کسانی است که در این مبحث کار میکنند

این پیغام رو ببینید و خودتون قضاوت کنید...من به ایشون خوش آمدگویی گفتم و گفتم که ایشون فرد ماهری هستند ولی ایشون چه حرفهای زشتی رو زدند...قضاوت با خودتون

در مورد این جمله هم که گفتی همه ی کارهای گروه رو مال خودم کردم باید برید و کمی دستور زبان یاد بگیرید و بعد برگردید و حرف بزنید...من نوشتم ما اگر سواد داشته باشی یعنی تمامی اعضای زحمت کش و برادرهای عزیزم در گروه A.S.V
یعنی گروه A.S.V با اعضاش زنده است...آره بابا شما خیلی تو سایت بودید واردید من چرا بگم.... dont know.gif

ایتم متن پیام

من نمیخواستم وارد پیغام خصوصی بشم ولی ایشون داشتند از این ابزار شخصی سوء استفاده میکردند گفتم تا حقایق روشن شود...

-------------------------------------------------------------------------------------------------

جناب میر حسین موسوی عزیز این جا جای قهرمان بازی و شاخ و شونه کشیدن با ما یا امثال ما نیست.ما بارها گفته ایم باید همه ی اعضای سایت بیایند و با هم سایت رو بسازند

حالا شما میخواهید گروه تحلیل رو مال خودتون کنید و بگید این گروه قدیم مال من بوده و الان هم تو و اعضات برین چون شما خار و خاشاک هستید حرف زشت و در شأن شما نیست

گروه تحلیل مال تو و من و امثال من و تو نیست بلکه مال همه ی اعضای سایت دارینوس است پس اگر میخوای با قل دری و تهدید و ... سعی در کنار زدن من و یاران زحمتکش نقدنویس سایت هستید باید به عرضتون برسونم که کاملأ در اشتباه هستید

چون دارینوس مال اعضاش است نه مال امیر خان خانان....

M0STAFA
خب فکر میکنم داریم دوباره دلایل پسرفت دارینوس رو بازیابی میکنیم ، موفق باشید!

در هر صورت چیزی که مشخصه این هست که امیر جان مدیر این مبحث هستند حتی اگر مدیریتشون هنوز فعال نشده باشه.

و البته کمال جون شما هم بهتر می دونید که استفاده از تصاویر و آرم گروه تحلیل بدون اجازه ی مدیر گروه یک نوع سرقت به حساب میاد.
UNDO
QUOTE (M0STAFA @ يكشنبه ۲۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۱) *
خب فکر میکنم داریم دوباره دلایل پسرفت دارینوس رو بازیابی میکنیم ، موفق باشید!
در هر صورت چیزی که مشخصه این هست که امیر جان مدیر این مبحث هستند حتی اگر مدیریتشون هنوز فعال نشده باشه.
و البته کمال جون شما هم بهتر می دونید که استفاده از تصاویر و آرم گروه تحلیل بدون اجازه ی مدیر گروه یک نوع سرقت به حساب میاد.

مصطفی جون اعضای گروه تحلیل این حق رو دارند که از آرم گروه استفاده کنند...من هم از گروه تحلیل گذشته مدیر سبک استراتژی گروه بودم و هنوز هم عضو گروهم اگر هنوز تأیید نشده باشد

John_Black
دارینوس مال همست و گروه تحلیل هم قسمتی از دارینوسه!همه هم میتونند از این قسمت با خوندن مطالبش استفاده کنند!
ولی من جایی ندیدم که شما الان(کاری به 200-300 سال پیش ندارم)شما عضو گروه باشید!الانم دیگه بخش بخش نیست که بخواید مدیر قسمتی باشید و خودتون رو عضو گروه بکنید!
و همچنین ندیدم که کاری برای راه اندازیه گروه تحلیل انجام بدید اما خیلی دیدم که هی انرژی - میدید و میگفتید هیچوقت این گروه مثل قبلش نمیشه و ...

بعدشم ما جایی ندیدیم که کسی از شما دعوت کنه بیاید گروه تحلیل ولی همه ی بچه های فعلی گروه تحلیل رفتیم از امیر تقاضا کردیم که بیاد و مدیر این قسمت بشه!

همین دیگه!!!اگر خیلی دارینوس رو دوست دارید پس یک مبحث رو خراب نکنید!
UNDO
QUOTE (John_Black @ يكشنبه ۲۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۶) *
دارینوس مال همست و گروه تحلیل هم قسمتی از دارینوسه!همه هم میتونند از این قسمت با خوندن مطالبش استفاده کنند!
ولی من جایی ندیدم که شما الان(کاری به 200-300 سال پیش ندارم)شما عضو گروه باشید!الانم دیگه بخش بخش نیست که بخواید مدیر قسمتی باشید و خودتون رو عضو گروه بکنید!
و همچنین ندیدم که کاری برای راه اندازیه گروه تحلیل انجام بدید اما خیلی دیدم که هی انرژی - میدید و میگفتید هیچوقت این گروه مثل قبلش نمیشه و ...

بعدشم ما جایی ندیدیم که کسی از شما دعوت کنه بیاید گروه تحلیل ولی همه ی بچه های فعلی گروه تحلیل رفتیم از امیر تقاضا کردیم که بیاد و مدیر این قسمت بشه!

همین دیگه!!!اگر خیلی دارینوس رو دوست دارید پس یک مبحث رو خراب نکنید!

ما هم همین رو میگیم گروه تحلیل مال همه ی اعضای سایت است نه مال عده ای که گروه های دیگر رو به مسخره میگیرند و خس و خاشاک میخوانن اونا رو

در اینکه امیر فرد حرفه ای هستند هیچ شکی نیست ولی با این حرفهایی که ایشون میزنن باید اعضای زحمتکشی که من شرم میکنم در براربرشون حتی خودم رو یک عضو هم بدونم جمع کنند و قید نقدنوشتن رو بزنن

پارسال یادتون نیست که با تلاشهایی که با GoldenDragon داشتیم سعی در راه اندازی گروه داشتیم و گروه امتیازدهی رو هم با گروه فعال کنیم ولی چون درسام زیاد شد نرسیدم بقیه ی کارها رو بکنم

M0STAFA
کمال جون زحمات شما قابل تقدیره ولی مدیریت امیر جان دیگه رسمی شده و حرفی درش باقی نمیمونه ... ما هم با هزار زحمت امیر رو راضی کردیم برگرده! زیاد جالب نیست که در مورد ایشون این طور صحبت کنید.

هر دوی شما گرامی هستید ، مشکلات شخصی بین شما هم اصلا به من مربوط نیست!
John_Black
بله مال عده ایه که صلاحیتشون قبول بشه نه اینکه هر کی دوست داره اینجا تاپیک بزنه!!!
مثلا ایران مال منم هست خوبه من که هیچی حالیم نیست از مدیریت برم رئیس جمهور بشم؟یا مثلا من که حتبی دیپلم هم ندارم برم وزیر بشم؟خوب اینجا هم قانونه و تا وقتی که امیر شما رو عضو گروه اعلام نکنه شما عضو گروه نیستید!
گروه امتیاز دهی هم به نظرم نباید زیر مجموعه ی اینجا باشه!(فکر کنم نظر خیلیای دیگه هم همینه)

در کل هر وقت عضو گروه اعلام شدید بعدش این نقد شما به رسمیت شناخته میشه! یا اینکه انتقال داده بشه و آرم گروه و ... هم تغییر کنه!(منم صبر کردم تا ببینم توی گروه عضو میشم یا نه و وقتی امیر من رو تایید کرد پیشنمام رو گزاشتم اینجا)
میگم احیانا شما دارینوس رو نساختید؟چون گروه تحلیل و اون یک گروه دیگه اینجور که شما میگید نقش نخود رو داشتند و دارند تو سایت!

یعنی حتی قبول نداری که نباید از این سر تیترها و آرم گروه تحلیل استفاده میکردی؟

اصلا به من چه(البته بی ربط هم نیست)

صبر میکنیم تا امیر بیاد.

-----------------------------

دوستان در حق نقد the sims 3 داره کم لطفی میشه!یک سری بزنید!من خودمم الان شانسی دیدم که این نقد رو amigames یکی از اعضای گروه تحلیل رو سایت گزاشته!
UNDO
QUOTE (M0STAFA @ يكشنبه ۲۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۳:۵۲) *
کمال جون زحمات شما قابل تقدیره ولی مدیریت امیر جان دیگه رسمی شده و حرفی درش باقی نمیمونه ... ما هم با هزار زحمت امیر رو راضی کردیم برگرده! زیاد جالب نیست که در مورد ایشون این طور صحبت کنید.

هر دوی شما گرامی هستید ، مشکلات شخصی بین شما هم اصلا به من مربوط نیست!

ما هر چند گذشته هم اختلاف داشتیم ولی توی یک گروه بودیم و به کار هم کار نداشتیم ولی هر وقت من نقدی رو نوشتم ایشون کاسه ی داغ تر از آش اومدن و گیر دادن حتی اون زمانی که رسمی توی گروه مدیر استراتژی بودم

ما خواهان اینیم که همه ی متخصصان و نقدنوسان سایت توی گروه باشند نه به خاطر اختلافات و ... یه عده ای رو بیرون بریزیم و با خود بزرگ تر بینی و حرف بد زدن سعی در حقیر جلوه دادن یه عده ای داشته باشیم

mazdak_totalwar
چی شده ازظهرتاحالابه جون هم افتادید big smile.gif چرااین قدرخودتونو آزارمیدید وباعث ناراحتی دوستاتون میشید thinking.gif آخه دنیا که ارزش این چیزها رونداره که دوستیتونو خراب می کنید shame on you.gif شاید هردوی شمازحمت زیادی برای گروهاتون کشیده باشید امامگه نمیدونید که رمز ماندگاری درسازگاری است in love.gif .
پس دعواهای کودکانه رودوربریزید وبه قول اون آقا به فکرساختن شهردارینوس باشید oh go now.gif
HITM4X
QUOTE (mazdak_totalwar @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۳) *
پس دعواهای کودکانه رودوربریزید وبه قول اون آقا به فکرساختن شهردارینوس باشید oh go now.gif

اون آقا اسم داره اسمشم مزدك ( HITM4X ) هست big hug.gif

آ.ا : كمال جان بچه ها حق دارن ، يعني كلي تلاش كردن تا امير ( aerelm ) بياد مدير گروه تحليل بشه ، من اصلا دوست نداشتم اينجا پست بدم ، ولي ديدم ديگه داره كار به جاهاي باريك ميكشه ، الان امير داره تلاش ميكنه كه دوباره گروه تحليل رو مثل سابقش ( همون موقعي كه شما مدير گروه استرتژيك بود ) كنه .!

با اين كه شما مدير گروه ما يعني A.S.V هستي بايد بهتر بدوني كه وظايف مديريت يه بخش وسواس خاصي داره كه حتما امير جان اون وسواس رو داره ...

مثلا : من تو تاپيك " نقد آسان " كه مورد تمسخر بعضي ها گرفته شده بود ، تو نقد آخري فقد آخر نقد ار آرم گروه تحليل استفاده كردم كه با انتقاد شديد يكي از اعضا مواجه شد و كار رسيد به جايي كه امير ( aerelm ) به من PM دادن كه از آرم گروه تحليل فقط در مبحث خودش استفاده كنين و يا اگه عضو گروه نيستين از اون استفاده نكنين ، خوب منم قبول كردم .... واسه چي واسه اينكه امير داره وظايف مديريتيش رو به درستي انجام ميده و وظيفشه كه به همه ي اين جوانب رسيدگي كنه ، والا من خودم شاهد بودم كه تو ROOM ياهو اعضاي فعالمون بودن كه داشتن مديريت اين مبحث رو به همديگه پاس ميدادن ، يعني واقعا كار مشكليه اين كار و نياز به يه فرد باسابقه و باهوش و همه فن حرف داره ....

در مورد امير جان هم من اصلا به اين لحن برخوردشون موافق نيستم ، ايشون ميتونستن ضمن تشكر از تحليلي كه انجام شده بود نكته ها و اخطار هايي كه واجب بود رو ميگفتن ولي نه به طوري كه طرف مقابل رو جوشي big smile.gif كنه ...

در كل حرفم اينه كه بحث رو همينجا به پايان برسونيد و با هم يه آشتي بكنيد in love.gif ، تا دارينوس مثل گذشته اعضاش رو از دست نده ، ولي چه فايده كه من ميدونم اين بازي حتما يك اخراجي داره worried.gif .... لطفا هم پاي آدمين ها رو به بحث باز نكنيد تا قضيه همينجا ختم به خير بشه .

پ.نون : بعضي از اعضايي كه با امير ( aerelm ) موافق هستند تو تاپيك خيلي خيلي بد برخورد ميكنن ، اين رسمش نيست . happy1.gif ...
heidari
دوستان عزیز،واقعا ما همگی دوست هستیم و این طور حرفها واقعا زشته ضمنا از بحث هم داریم دور می شیم.این حرفهارو کنار بزارید،ما همگی برای تحقق اهداف دارینوس گرد هم آمده ایم،یه کم کوتاه بیان.لطفا لطفا...
fs2_asadi
خب من این تاپیک رو تازه دیدم و تعجب میکنم که چرا هنوز هم اینجور بحث های اضافی و بی مورد رو باید شاهد باشیم ! به نظر من بهتره هر گروهی وظایف خودشو انجام بده گروه asv وظایف خودشو گروه H.G هم وظایف خودشو گروه تحلیل هم وظایف خودشو (طبق تعاریف و وظایفی که داشتند) اینجوری کارها با کیفیت و برنامه ریزی بیشتر و بهتری انجام میشه .

به نظر من گروه تحلیل بهتره روند خودشو با مدیریت فردی که مقبول همه اعضای فعلی تحلیله ادامه بده مدیریت فعلی هم صلاحیتش قبلا ثابت شده و هم مقبول همه اعضای تحلیله

آندو جان وقتی کارها تقسیم بشه کیفیت خیلی بهتری رو به دنبال داره بهتره هر کدوم به مدیریت گروه تحت نظرمون رسیدگی کنیم و به گروه های دیگه هم تا حد توانمون کمک کنیم اگر بنا به عضوها باشه که الان John Black - sirwilliam -mojtaba 1و .. عضو H.G هستند الان سه نفر از اعضای H.G جزو مدیران ویژه هستند پس در اینصورت من باید مدیر تحلیل بشم؟! big smile.gif

بهتره اینقدر سخت گیری نکنیم و اینکه اسم چه کسی مدیر باشه مهم نیست مهم اینه که گروه تحلیل بتونه وظایفشو به خوبی انجام بده شما هم اگه دوست دارین خدمتی بکنین با ارسال چند تا نقد به مدیر گروه تقاضای عضویت کنین و با بقیه همکاری کنید winking.gif امیدوارم که همه گروه ها و اعضا در کارشون موفق باشند و وظایف خودشونو بدرستی بشناسند happy1.gif
و همینطور جناب بلک ایگل( aerelm ) هر گروهی برای خودش یک سری فعالیت هایی رو داره و داره زحمت می کشه نادیده گرفتن زحمات اونها کار درستی نیست ضمن اینکه یکی از خصوصیات یک مدیر خوب حفظ آرامش و برخورد مناسب در تمامی شرایطه winking.gif

بهتره که دیگه بحث رو تموم کنید winking.gif
SmiTER
QUOTE (fs2_asadi @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۳) *
خب من این تاپیک رو تازه دیدم و تعجب میکنم که چرا هنوز هم اینجور بحث های اضافی و بی مورد رو باید شاهد باشیم ! به نظر من بهتره هر گروهی وظایف خودشو انجام بده گروه asv وظایف خودشو گروه H.G هم وظایف خودشو گروه تحلیل هم وظایف خودشو (طبق تعاریف و وظایفی که داشتند) اینجوری کارها با کیفیت و برنامه ریزی بیشتر و بهتری انجام میشه .

به نظر من گروه تحلیل بهتره روند خودشو با مدیریت فردی که مقبول همه اعضای فعلی تحلیله ادامه بده مدیریت فعلی هم صلاحیتش قبلا ثابت شده و هم مقبول همه اعضای تحلیله

آندو جان وقتی کارها تقسیم بشه کیفیت خیلی بهتری رو به دنبال داره بهتره هر کدوم به مدیریت گروه تحت نظرمون رسیدگی کنیم و به گروه های دیگه هم تا حد توانمون کمک کنیم اگر بنا به عضوها باشه که الان John Black - sirwilliam -mojtaba 1و .. عضو H.G هستند الان سه نفر از اعضای H.G جزو مدیران ویژه هستند پس در اینصورت من باید مدیر تحلیل بشم؟! big smile.gif

بهتره اینقدر سخت گیری نکنیم و اینکه اسم چه کسی مدیر باشه مهم نیست مهم اینه که گروه تحلیل بتونه وظایفشو به خوبی انجام بده شما هم اگه دوست دارین خدمتی بکنین با ارسال چند تا نقد به مدیر گروه تقاضای عضویت کنین و با بقیه همکاری کنید winking.gif امیدوارم که همه گروه ها و اعضا در کارشون موفق باشند و وظایف خودشونو بدرستی بشناسند happy1.gif

بهتره که دیگه بحث رو تموم کنید winking.gif

مشکل اصلی اینه که ایشون درک نمی کنن که ASV (با همه فعالیت هایی که ایشون می گن) از گروه تحلیل جداست و این مدیر و اعضای گروه تحلیل هستند
که تصمیم میگیرند چه کسانی در این گروه فعالیت کنند! (همون طوری که مدیریت گفت " اگر هم کار ایشون خیلی خوب باشه برای جلوگیری از به وجود اومدن
تفرقه بین اعضای گروه هم که شده ایشون مجاز به فعالیت در گروه نیستند")
(در ضمن چون در آخر تاپیک می خواد پاک بشه، کلا مسئله ای نیست که بچه ها توش اسپم بدن tongue sticking out.gif )

پی نوشت: undo از روی چه نوع فرهنگ فحش (نه فش) شناسی ای فهمیدی که به این text ها می گن فحش ؟)
MehdiZare
اگر گروه ASV براستی گروهی پر افتخار است، پس چرا باید نقد، با آرم ِ گروه تحلیل گذاشته بشه؟

Undo جان کار ِتون اشتباه بوده. قبول کنید.

من با اینکه دیگه خیلی وقته به دارینوس سر نمی‌زنم، اما وقتی شنیدم امیر برگشته و گروه تحلیل دوباره داره شکل می‌گیره خیلی خوشحال شدم. فکر کنم همینجا بهترین جا باشه که برای این گروه و اعضاش آرزوی موفقیت کنم.

از اینکه دوباره دوستان قدیمی، علی‌الخصوص اشکان عزیز رو دیدم، خیلی خوشحال شدم. امیدوارم بر خلاف دفعات قبل اینبار گروه‌ رو به حاشیه نکشونن. بقول دوستی، چنین باد! [گل]
Sarbaz_Galaxy
wow شماها هنوز زنده هستید ؟ بعد از این مدتی گفتم دارینوس رو باز کنم دیدم بعضی دوستان برگشتن به 4 سال پیش و دارن اشتباهات گذشته رو تکرار می کنند . منظورم رو اشتباه نگیرید ! منظورم این نیست کی مقصر هست کی نیست منظورم اینه که چرا خودتون رو اذیت می کنید ؟ واقعا برای چی ؟ برای اینکه یه نقد کجا باید قرار داده میشده انقدر بحث و خرد شدن اعصاب و ... واقعا ارزش داره ؟

من وقتی به اشتباهات خودم در گذشته پی می برم که مدت زمان طولانی رو در سایت در حال درگیری بودم سر موضوعات بی ارزشی که واقعا الان که یادم میاد از خودم تعجب میکنیم . اما به هرحال هرکسی رشد میکنه چه از نظر عقلی و چه از نظر فکری و به اشتباهاتش پی می بره . الان که دیدم آقا امیر بعد از این همه مدت دوباره فرصتی گیر آوردن که اسم من رو یه جوری ببرن و ... عجیب بود برام که از اون زمان هنوز اختلاف هارو یادشه اونم سر موضوعاتی که هیچ ارزشی نداره واقعا . کلا افرادی که در محیط اینترنت وقت زیادی میزارن و فعالیت می کنند اشتباه بزرگی می کنند حالا در محیط اینترنت چرا انقدر در گیری ها زیاده بر میگرده به این موضوع که وقتی افرادی چندین سال در سایتی فعالیت می کنند توقع دارن حداقل چیزی که گیرشون میاد احترام در محیط مجازی باشه ! به همین دلیل خودشون رو در محیط اینترنت بزرگ می بیین و همین باعث میشه با هم درگیر بشن و هر کس برای دفاع از تمام حقی که در طول سالها فعالیت برای خودش چمع کرده میخواد دفاع کنه به همین دلیل معمولا در گیری بین اعضای قدیمی خیلی سخت و اعصاب خورد کن میشه . به نظر من به افراد قدیمی که در سایت فعالیت می کنند بی احترامی نکنید چون اینها نتیجه سالها فعالیت خودشون رو در همین احترام می بینن و وقتی احساس کنن کسی سعی در خرد کردن این احترام داره خیلی سخت اعصبانی میشن و البته حق هم دارن ... ! الان امیر هم از اعضای هست که فعالیتش تو اینترنت و این سایت واقعا در حد بسیار زیادی بودی و چندین سال از عمرش رو برای این کار گذاشته . گرچه به نظر من فعالیت های اینچنینی یکی از بزرگترین اشتباهات جبران ناپذیر زندگی آدم به میشه . به همین دلیل الان با کوچک ترین توهینی سریع عکس العمل تندی از خودش نشون میده . همینطوری آقای آندو هم از اعضای هست که فعالیت خوبی برای سایت کرده به همین دلیل دقیقا همین حسی که شما ( آقای امیر ) داری اون هم داره . بنابراین توقع نداشته باشید وقتی به ایشون می گید نمی تونید عضو گروه تحلیل باشید بهشون بر نخوره ! حتما بهش بر میخوره همانطور که به شما بر میخوره ... به نظر من درگیری بین آندو و امیر بر میگرده به گذشته و مشکل شخصی ! به نظر من آندو عضو خیلی خوبی بوده یا اگر هم نبوده حداقل عضو خوبی بوده و مفید واقع شده . تا جای من میدونم با اعضای فعلی گروه تحلیلی اختلافی هم نداشته . به همین دلیل به نظرم اختلاف ها رو کنار بزارید و خودتون رو انقدر عذاب ندید . چون نه امیر میتونه جلوی آندو رو بگیره و نه آندو میتونه جلوی امیر رو بگیره . فقط باعث میشه هر دو تا مدت ها همدیگه رو عذاب بدن ...

درگیری در اینترنت واقعا کار بی هوده ای هست . فعالیت در اینترنت هم من به عنوان شخصی که سالها تو اینترنت فعالیت کردم میتونید امضام رو ببینید ! اینه عاقبت 4-5 سال فعالیتم تو اینترنت !
البته گاهی اوقات در حد نیاز و تفریح و نوشتن نقد بازی که بهش خیلی علاقه داریم و ... بد نیست اما باید خیلی مواظب بود که گرفتار این لذت های پوچ نشید گرفتار اینترنت نشید .
تجربه به من نشون داده از محیط اینترنت فقط به صورت گیرنده استفاده کنید مگر در شرایطی که سود خوبی براتون داره دست به ارسال اطلاعات و ... بزنید ...
الان که دیدم بعد از این همه سال دوباره امیر اومده و میخواد گروه تحلیل رو دوباره برپا کنه خستگی عجیبی تو بدن پیچید و یاد گذشته افتادم و حال بدی بهم دست داد .
درکل برای چیزی که ارزش نداره خودتون رو اذیت نکنید من هم قصد نداشتم دیگه دارینوس رو باز کنم چون یادآور خاطرات بدی بود برام اینهایی هم که گفتم برای این بود
که خودم رو تخلیه کنم که دیگه شاید این خاطرات سیاهی که در دارینوس داشتم فراموش کنم . اگر کسی فکر میکنه در این پست بهش توهین شده لطفا پاسخ نده و بزاره
روی حساب کوچیکی و بی اطلاعی خودم ...

هدف آفرینش انسان و این همه شگفتی اطرافش بالاتر از اینها بوده که بیاییم سالها در محیطی فعالیت کنیم و چنین درگیری های سر موضوعاتی به این پوچی !
وقتی انسان میتونه با جلوگیری از اشتباهات و این درگیری و دشمنی ها به انسانیست واقعی برسه اون وقته که لذت واقعی رو میشه درک کرد . احساس مالکیت
در یک سایت یه قیمت درگیری و ... از بین بردن انسانیت واقعا احمقانه است . خیلی احمقانه است که برای چنین چیز پوچی بخواهیم کسی رو ناراحت کنیم و عذاب بدیم
با دشمنی و کینه با دیگران هیچ لذتی بدست نمیاد و فقط باعث میشه انسانیت خودمون رو از دست بدیم و خودمون رو کوچیک کنیم و این یعنی دور شدن از لذت های واقعی

fs2_asadi
پیمان حرفهای شما تا حدود زیادی درسته به نظرم و صحبتی هم که من تو پست قبلیم یادم رفت بگم اینه که جناب بلک ایگل( aerelm ) هر گروهی برای خودش یک سری فعالیت هایی رو داره و داره زحمت می کشه نادیده گرفتن زحمات اونها کار درستی نیست ضمن اینکه یکی از خصوصیات یک مدیر خوب حفظ آرامش و برخورد مناسب در تمامی شرایطه winking.gif و به نظرم پیمان جان یکی از فواید اینترنت اینه که میتونی تجربه یه جور مدیریت مجازی رو داشته باشی وقتی از همه جا و همه نوع تیپ آدمی در سرو کاری و بتونی خودتو نگه داری و با همه به خوبی برخورد کنی خودش یه جور آزمایش جالبه و آدم رو می سازه winking.gif
M0STAFA
wow شماها هنوز زنده هستید ؟

WoW ! این موجود هنوز زندست!!!

CODE
internet is a place for empty activities . a place for dults ! and im not a dult ! so bye for ever ...

ببخشید من انگلیسیم ضعیفه!

میشه یکی به من بگه معنی so bye for ever یعنی چی؟!
انسان عاقلی که چنین امضای گهر باری داره اینجا چه غلطی داره میکنه؟

الان که دیدم آقا امیر بعد از این همه مدت دوباره فرصتی گیر آوردن که اسم من رو یه جوری ببرن و ... عجیب بود برام که از اون زمان هنوز اختلاف هارو یادشه اونم سر موضوعاتی که هیچ ارزشی نداره واقعا .

ماشاالله انقدر تاثیرات مثبت فراوانی روی فروم دارینوس گذاشتید که هیچ کس زحمات فراوان شما رو یادش نمیره مصطفی جان!
ardavan_2008
سلام!
از دیروز تا حالا کهه داشتم پستهای دوستان رو می خوندم یاد چند تا تاپیک قدیمی افتادم که بحث کرده بودن و اخرشم قفلشد و یه سری هم که اخراج!این سایت ماله همست و باید همه تو پیشرفتش کمک کنند مثل زنجیرهایی که اگه یه قسمتش پاره بشه دیگه بقیه ی قسمتها از هم دور میشن ...این بحثها به جایی ختم نمیشه حداقل این 4سالی که من در سایت بودم این رو نشون داده که با بحث به هیچ جایی نمیرسید من نمیگم مقصر کدوم طرفه اما کسی در قضیه ی "ماله همه بودن گروه تحلیل "شک داره میشه با یه نظر سنجی حل کرد نه بحثی و نه ....دوستی هم می ماند اقا اندو هم شاید اشتباه کرده است اما بلاخره با تمام فعالیتهای کرده دوست داره که نقدی رو بتونه در مبحث گروه تحلیل بزاره همه همین طورن ...و عکس العملی هم که در پی اون اقا امیر دارن هم درسته و وظیفه ی مدیر بودن ایشون رو موظف می کنه که این عکس العمل رو داشته باشندالبته من نمی دونم مبحث نقد و بررسی و تحلیل رو چرا جدا کردند چون دیگه کسی توجه خاصی به مبحث دیگر نداره به هر حال اگر هر دو طرف با ارامش این بحث رو کنترل می کردند که دیگه الان به دعوا کشیده نمی شد خیلی بهتر می شد حلش کرد...

خیلی از گروهاها طی این چند ساله از هم پاشیده لطفا این گروه تحلیل رو دیگه نگه داریدو با بحثها به گروه لطمه نزنید
UNDO
مثل اینکه یه چیزی هم شما طلب کار شدید حرفهایی رو که من زدم دوباره تکرار کردید و گفتید اینا رو بلک گفته ...

من گفتم گروه تحلیل مال 7 نفر و 8 نفر نیست مال همه ی اعضای متخصص سایت است نه اینکه بیان و یه عده ای رو خار و خاشاک بخونن و دورشون بریزند...

اگر گروه ASV براستی گروهی پر افتخار است، پس چرا باید نقد، با آرم ِ گروه تحلیل گذاشته بشه؟

چون ما در سایت یک گروه تحلیل داریم و اون هم گروه تحلیل دارینوسه ما در گروهمون اعضای نقدنویس زیادی رو داریم ولی گروهمون اختصاصأ توی تحلیل که کار نمیکنه آرم مخصوص گروه رو برای نقد بزاریم
ما سه مبحث تخصص داریم ورزش و تحلیل,خبر و سخت افزار ...

الان که دیدم آقا امیر بعد از این همه مدت دوباره فرصتی گیر آوردن که اسم من رو یه جوری ببرن و ... عجیب بود برام که از اون زمان هنوز اختلاف هارو یادشه اونم سر موضوعاتی که هیچ ارزشی نداره واقعا .

من هیچ حرفی نداشتم اگر امیر به خوبی جواب میداد.من به ایشون خوش آمدگویی گفتم ولی ایشون گفتند که دارید چاپلوسی میکنم و من رو خار و خاشاک و خفیف و... خواند...به نظر شما فحش دادن چه واژه ای تعریف میشه؟؟؟

heidari
دوستان عزیز،بنده به عنوان یک دوست هر دو شما را درک می کنم ولی این بحثارو خواهشا رها کنید و خاتمه اش دهید تا به اهدافمان فکر کرده و بسوی آنها پیش برویم.البته با اجازه ی سروران گرامی in love.gif
AgentZoey
چه کسی اومده " نظر " میده . مصطفی خان ( پیمان ) به قول M0STAFA آثار گهر بار فعالیت شما در Forum دارینوس به خوبی در یاد همه باقی خواهد ماند . متاسفانه هر چه تلاش میکنی خودتو خوب جلوه بدی چه برای من و چه برای دیگر دوستان همون کسی که بودی هستی . در ضمن شما طبق گفته هات الان باید سربازی باشی ، سربازی هم از دروغ های جدیدته ؟ واقعا تو نبایدم دارینوس رو باز کنی چون جای تو اینجا نیست ! کسی هم قبولت دیگه نمیکنه .. ، در مورد آندو هم باید بگم فرمی که 2 سال پیش پر کردید چه ربطی به الان داره ؟ مثل این میمونه که کردان فردا بیاد بگه من حقم وزارته ، من حکم دارم .. شما هم اون فرمی که امضا کردی پس از منحل شدن گروه تحلیل " منحل " شد . بحث بهتره ادامه پیدا نکنه ، چرا که اگر می خواستید در گروه تحلیل فعالیت کنید حداقل به خود زحمت میدادید در زمان معین شده به aerelem پی ام میدادید و تقاضای عضویت میکردید . هم اکنون هم که نکردید گذشت ! انشالله دفعات بعدی وقت زیاد هست میتونید عضو گروه تحلیل بشید .. !
shayan_s
من فكر ميكنم بعضي دوستان دارند بي انصافي ميكنند. كمي تحمل داشته باشيد. اينطور كه پيش ميرود فقط يك بزرگتر ميتواند اين بگو مگوها را خاتمه دهد...بخصوص اينكه بعضيها دارينوس را ملك خودشون ميدانند،بعضيها هم فكر ميكنند بدون اونها دارينوس در سكوته ، بعضيها هم فكر ميكنند پستهايشان حكم درست رو داره كه از اونها دفاع ميكنند. بعضيها هم فكر ميكنند حق دارند هركاري دلشون ميخواهد را انجام بدهند ، بعضي ها هم كه انگار مدير سايتند،نميخواهند دست از كشمكش و يادچند مدت گذشته تاريك (بهترين نام) را براي همگان تازه كنند.بعضيها هم كه انگار نه انگار ، هرچه ميخواهند در هر تاپيكي از بد و بيرا به ديگران ميگويند،بعضيها هم مثل من نميتوانند از اين مسائل بگذرند.
(+ موفق باشيد)
shayan_s
من فكر ميكنم بعضي دوستان دارند بي انصافي ميكنند. كمي تحمل داشته باشيد. اينطور كه پيش ميرود فقط يك بزرگتر ميتواند اين بگو مگوها را خاتمه دهد...بخصوص اينكه بعضيها دارينوس را ملك خودشون ميدانند،بعضيها هم فكر ميكنند بدون اونها دارينوس در سكوته ، بعضيها هم فكر ميكنند پستهايشان حكم درست رو داره كه از اونها دفاع ميكنند. بعضيها هم فكر ميكنند حق دارند هركاري دلشون ميخواهد را انجام بدهند ، بعضي ها هم كه انگار مدير سايتند،نميخواهند دست از كشمكش و يادچند مدت گذشته تاريك (بهترين نام) را براي همگان تازه كنند.بعضيها هم كه انگار نه انگار ، هرچه ميخواهند در هر تاپيكي از بد و بيرا به ديگران ميگويند،بعضيها هم مثل من نميتوانند از اين مسائل بگذرند.
موفق باشيد
moin021
2 بار گفتن به عنوان تایید big smile.gif
M0STAFA
WOW!
تعداد اعضای گروه تحلیل چقدر زیاد شده!

Hosain2
جناب Undo ، شما خودتان بهتر از هر کسی می دانید که چرا چنین برخوردی با شما شد. وقتی شما از روی لجبازی و نمی دانم به خاطر کسب چه منفعتی ، می آیید و در ملأ عام ، در جواب دوست عزیز Kindboy که فرمودند :

دو پیشنهاد ، اگر گروه شما هماهنگ با گروه تحلیل هست ، میتوانید از اعضای گروه تحلیل آینده بخواهید که خلاصه ی نقد هایشان را به تاپیک شما بیاورند و همچنین برای تاپیکتان 2 یا 3 عضو ثابت داشته باشید که در این صورت که کسی نقدی نفرستاد ، از بین شما کسی مطلبی را بنویسد.

چنین جوابی می دهید :

ما اعضای نقدنویس زیادی در گروهمان داریم و انشاالله اینکه مبحث تحلیل را دوباره به کمک این افراد و دوستان دیگرمان فعال کنیم جزو برنامه ی کاری گروه است

در حالی که اعضای سابق گروه تحلیل ، وقتی دیدند " هیچ کس " به فکر راه اندازی دوباره ی گروه نیست ، تصمیم گرفتند که خودشان گروه را راه بیندازند. بنده سؤالی از شما دارم : آن موقع شما کجا بودید؟ شما کی مشغول راه اندازی گروه تحلیل آن هم با " کلی زحمت " بوده اید ؟ دوست عزیز ، من به این می گویم : دروغ ، نادیده گرفتن زحمت دیگران و ثبت کردن آن ها به نام خود. غیر از اینه ؟ happy1.gif
قبل از اینکه شما به سایت بازگردید ، بنده مدیر گروه تحلیل بودم و حدود 4 ماه گروه تحلیل کم و بیش فعالیت می کرد که ادمین رایان هم خیلی حمایت می کردند. آن وقت شما این همه زحمت را نادیده می گیرید و همه ی زحمت ها را به نام خودتان ثبت می کنید. در پیغام خصوصی فرمودید :

وقتی که شما در سایت نبودید ، ما بسیار تلاش کردیم تا این گروه با تمامی مشکلاتش به کارش ادامه بده برای همینه که بیشتر اعضای فعلی که خودت در اعلامیه نوشتی مال گروه A.S.V هستند

دوست گرامی ، شما چه زمانی تلاش به راه اندازی گروه تحلیل کردید که هیچ کس یادش نمی آید ؟ آن زمان که بنده مدیر گروه بودم ، یادم می آید هنوز یک هفته نشده بود که از مدیریت استعفا دادم ، اما هنوز گروه داشت فعالیت می کرد و فقط " مدیر " نداشت ، به جای مدیریت انفرادی ، گروهی کار می کردند. خلاصه یک هفته نگذشته بود که شما یک حرکت بسیار ناپسند انجام دادید و اسم آن را " زحمت کشیدن برای راه اندازی گروه " گذاشته اید ! :

اعلامیه ی گروه تحلیل !!

عزیز من ، شما کی مدیر گروه شدی که حالا اعلامیه هم صادر می کنی ، آن هم موقعی که اعضای گروه دارند فعالیت می کنند ؟! این همون زحمتی است که برای گروه کشیدید ؟ happy1.gif هنوز آن توهین هایی را که زیر نقاب " خوش برخوردی " به گروه زدید را یادم است. دوستانی که می خواهند مطلع شوند ، به پست دوم تاپیک بالا مراجعه کنند. یک سؤال هم در همین مورد : شما را اعضای سایت برای مدیریت گروه انتخاب کرده بودند که ناگهان اعلامیه زدید ؟ happy1.gif

من متاسفم برای کسانی که نادانسته و نا مطلع از این قضایا می آیند و از ما انتقاد می کنند و از ایشان حمایت که چرا با ایشان بد برخورد کرده ایم! در مقایسه با رفتار ایشان که این همه آدم را اصلاً نمی بینند ، فکر کنم خیلی هم نرم رفتار کرده باشیم ... ؛ مثلاً فرض کنید علی آقا ( مدیر گروه H.G ) ناگهان غیبشان بزند و من بیایم و یک اطلاعیه بزنم برای گروه ایشان که : « خوب دوستان ، این گروه خیلی وقته خوابیده و باید به فکر راه اندازی آن باشیم ، اعضای جدیدی را روی کار خواهیم آورد که همه ی شان حرفه ای هستند !!! و ... » ، در حالی که این همه آدم در گروه H.G هستند که رأی باید رأی آن ها باشد!! فکر کنم این مثال گویا بود.

آقای Undo ـی عزیز ، شما می گویید به شما فحش داده شده ، کار خود شما از فحش بدتر نیست؟ یعنی به نظر شما ، اعضای سابق گروه تحلیل که خودشان دور هم جمع شده اند و گروه را راه اندازی کرده اند ، کاری بی ارزش انجام داده اند که اصلاً به حساب نمی آید؟!

===============

Undo ی گرامی ، شما در جواب به اینکه : « چون A.S.V گروه پر افتخاریه ، باید از آرم گروه تحلیل استفاده کنه ؟! » ، فرموده اید :

چون ما در سایت یک گروه تحلیل داریم و اون هم گروه تحلیل دارینوسه ما در گروهمون اعضای نقدنویس زیادی رو داریم ولی گروهمون اختصاصأ توی تحلیل که کار نمیکنه آرم مخصوص گروه رو برای نقد بزاریم

لطفاً یکی این نقل قول را برای بنده ترجمه کند ، چون من بهش می گم : پیچاندن سؤال . happy1.gif

دوست عزیز ، شما با گذاشتن این نقد در اینجا ، آن هم " عمدی " و با اطلاع از اینکه " یک عده قبل از شما با رأی گیری آن را دوباره فعال کرده اند " ، دارید صراحتاً می گویید :

من برنامه های دیگری برای گروه تحلیل دارم ...

میشه بپرسم شما چکاره ی سایت هستید ؟ ادمین ؟

دوست عزیز ، شما با کمال بی انصافی فرمودید :

حالا شما میخواهید گروه تحلیل رو مال خودتون کنید و بگید این گروه قدیم مال من بوده

در حالی که خود " اعضای گروه تحلیل " از آقا امیر ( aerelm ) در خواست های زیادی کردند و خودشان از ایشان خواستند که در کنفرانس های مربوط به برنامه های گروه و رأی گیری برای مدیریت گروه تحلیل شرکت کنند و ایشان هم قبول کردند. شما را چه کسی برای مدیریت انتخاب کرده ؟! می شود بپرسم؟
شما اسم این کار های ما را می گذارید " مال خود کردن گروه " ؟!؟! من یکی از شما نمی گذرم happy1.gif .

چون فکر می کنم اعضای گروه تحلیل این حق را دارند که با رأی گیری بین خودشان ، مدیر را خودشان انتخاب کنند. winking.gif چون انقدر فهیم هستند که بدانند چه کسی بهتر می تواند گروه را هدایت کند.

======================
آندو جان ، به قول شما :
گروه تحلیل مال تو و من و امثال من و تو نیست بلکه مال همه ی اعضای سایت دارینوس است

شما که یک مدت توی سایت نبودید ، همین اعضای سایت دور هم جمع شدند و گروه تحلیل را زنده کردند. تمامی گروه ها ( فکر کنم غیر از گروه شما happy1.gif ) ، یک کاندید برای مدیریت گروه تحلیل انتخاب کردند و آن کاندید هم مدیر شد و همان اعضایی که آن مدیر ــ که خود بچه های سایت انتخابش کردند ــ اعضایی را انتخاب کرد و حالا همان اعضا با رأی گیری ، امیر آقا را انتخاب کردند. حالا گروه تحلیل قانون دارد و بی صاحب نیست که یکهو یک نفر بگوید ( که جناب آندو فرمودن ) : « من همیشه عضو گروه تحلیل هستم. » surprised.gif

پس لطف کن به نظر " اکثریت " احترام بگذار و انقدر خودرأی نباش دوست عزیز. برخورد آقای aerelm هم با شما به خاطر شاخ و شانه کشیدن شما برای ایشان و گروه تحلیل و توهین شما به همه ی اعضای گروه بود. happy1.gif
======================

بد نیست جناب Undo ، این حرفی را که آقای Mehdizare ـی عزیز که یکی از بهترین های سایت هستند و همیشه به ما لطف داشتند ، یک بار دیگر مطالعه کنید :

Undo جان کار ِتون اشتباه بوده. قبول کنید.

من با اینکه دیگه خیلی وقته به دارینوس سر نمی‌زنم، اما وقتی شنیدم امیر برگشته و گروه تحلیل دوباره داره شکل می‌گیره خیلی خوشحال شدم. فکر کنم همینجا بهترین جا باشه که برای این گروه و اعضاش آرزوی موفقیت کنم.

از اینکه دوباره دوستان قدیمی، علی‌الخصوص اشکان عزیز رو دیدم، خیلی خوشحال شدم. امیدوارم بر خلاف دفعات قبل اینبار گروه‌ رو به حاشیه نکشونن. بقول دوستی، چنین باد! [گل]

======================

Sarbaz_Galaxy ، شما لطف کن انقدر از این " اشتباهات جبران ناپذیر " در زندگی مرتکب نشو تا به حرف خودت هم احترام گذاشته باشی winking.gif ؛ چون داری مدیریت این گروه را هم زیر سؤال می بری. وقتی مدیر یک گروه صلاحیت یک نفر را تأیید نکند ( هر چند در مورد آقای آندو ، خود اعضا هم تأیید نکرده اند happy1.gif ) چنین شخصی حق ندارد به زور خودش را وارد گروه کند و چه بسا خود را " مدیر گروه ( surprised.gif ) " بنامد. شما همیشه انقدر راحت درباره ی شخصیت دیگران اظهار نظر می کنی؟ :| thinking.gif

به همین دلیل الان با کوچک ترین توهینی سریع عکس العمل تندی از خودش نشون میده .

======================

آقای Ardavan عزیز ، شما که بهتر از آقای Undo می دانید! اعضای پایه ای گروه تحلیل که زحمت زیادی برای سایت کشیده اند همه به طور قانونی (!) زمانی که هیچ کس به فکر گروه تحلیل ــ که در حال مرگ بود! ــ نبود ، این عزیزان بودند که به فکر آن افتادند و آن را دوباره زنده کردند. هیچ کس نمی گوید که " گروه تحلیل مال آن ها " است ، مال سایت و همه ی اعضا است ، اما اگر می خواهند عضو شوند ، باید با منطق عمل کنند نه اینکه بعد از عمری دوباره توی سایت برگردند و همه ی زحمات دیگران را به نام خود ثبت کنند :| .

در مورد این جمله هم :

بلاخره با تمام فعالیتهای کرده دوست داره که نقدی رو بتونه در مبحث گروه تحلیل بزاره همه همین طورن

دلیل نمی شود که شخصی چند سال پیش عضو گروه بوده ( که همان موقع هم اخراج شد happy1.gif ) ، الان بدون هیچ عملکرد منطقی خودش را عضو گروه بدونه! اگر آقای Undo جز ء اعضای عاقل و با منطق سایت باشند ( که حتماً هستند ) ، باید بدانند که هر چیزی قانون دارد و طبق قانون عضویت گروه تحلیل که از زمان آقای Kindboy هم بوده و هست :
در صورتی که مطالب ارسالی دارای کیفیت لازم باشه و صلاحیت فرد ، از نظر گروه تحلیل تایید بشه اون فرد به جمع دوستان گروه تحلیل دارینوس ملحق میشه.

کسی که از بدو تاریخ عضویت مشغول فعالیت در این مبحث باشد ، اگر صلاحیتش تأیید نشود ، نمی تواند عضو گروه شود. حالا هر کی می خواد باشه happy1.gif .

بنابراین جناب Undo ، لطفاً بدون منطق کاری را انجام ندهید. شما حق ندارید نظر اکثریت را نادیده بگیرید و بگویید : « من همیشه عضو گروه تحلیل بوده ام و الان هم مدیرش هستم. »
aerelm
پست های دوستان رو خوندم ، ولی به خاطر اینکه بحث های بی ثمر ادامه پیدا نکنه جواب کسی رو نمیدم و فقط یه جمع بندی کلی ارائه میکنم از مشکلاتی که این تاپیک به وجود آورد :

من (aerelm) توی سایت کاره ای نیستم ، بچه های گروه تحلیل من رو به عنوان نماینده ی خودشون انتخاب کردن و من هم برای اینکه تنها نباشم از 3 نفر از دوستان (Hosain2, Smiter, amigames) برای انجام این وظیفه کمک خواستم ، بچه های گروه قبول کردن که تصمیمی گیری های این گروه 4 نفره ، تصمیم گیری های کل گروه تحلیل به حساب بیاد.
جناب Undo به من پی امی زدن که توی اون نه تنها سوالی در مورد گروه مطرح نشده بود ، بلکه با حکم قطعی ایشون خودشون رو عضو گروه میدونستن و آرم گروه رو از من میخواستن ! من هم برای رفع ابهام به ایشون گفتم که دیگه در گروه تحلیل جدید جایی ندارن ولی ایشون با بی توجهی به این صحبت ، اومدن و تاپیکی توی مبحث گروه تحلیل ارسال کردن !

این یعنی بی احترامی مستقیم به تصمیم گیری 4 نفری که اسمشون در بالا ذکر شد در نتیجه یعنی بی احترامی علنی به تمام اعضای گروه تحلیل.

پس همونطور که قبلا هم توی تاپیک ذکر کردم ، اگر از قبل به جناب اندو نمیگفتم که چنین کاری نکنن ، این تاپیک با یه تذکر ختم به خیر میشد ، ولی وقتی با حماقت تمام و از سر لج بازی میان و بی احترامی مستقیم به تصمیم تک تک اعضای گروه تحلیل میکنن ، همین که به قول خودشون "فش" ندادم بهشون لطف واقعا بزرگی کردم winking.gif

تمام تصمیماتی که برای گروه تحلیل گرفته شده ، برای پیشرفت گروه و سایت بوده ، جناب آندو یک بار امتحانشون رو پس دادن و ثابت کردن با "قدرت طلبی"هاشون جز لطمه زدن به جو گروه کار دیگه ای نمیکنن ، برای همین ، از همون اوایل شروع عضوگیری گروه تحلیل جدید ، تصمیمی که بین 4 نفر از اعضای گروه گرفته شد (و توی جلسه ای که دیشب توی یاهو داشتیم هم نتیجه بر این بود که این نظر ، فقط نظر این 4 نفر نیست ، بلکه نظر اکثریته) این بود که افرادی مثل جناب اندو رو از لیست گروه کنار بذاریم تا گروه با انسجام بهتر و جوی دوستانه تر پیش بره.
تا وقتی اعضای اصلی گروه تحلیل همین افراد هستند ، تصمیمی هم که در مورد این موضوع گرفته شده همین باقی میمونه.

الان هم این بحث ها فایده ای نداره ، هر کس فکر میکنه بهتر از من میتونه در مورد گروه تصمیم گیری کنه ، یا بهتر از من گروه رو مدیریت کنه (هرچند که تمام حرکاتی که من میکنم ، نتیجه ی نظرخواهی از تمام دوستانی بوده که عضو گروه به حساب میان ، حتی دوستی مثل جناب Big_BosS که به دلایلی فعلا نمیتونن توی گروه فعالیت کنن) میتونه با جلب نظر اعضای فعلی گروه و گرفتن تاییدیه از ادمین ها ، بیاد و کنترل گروه رو به دست بگیره و امیدوارم که موفق بشه winking.gif

پ.ن : فعلا در حال مکاتبه با ادمین Ryan برای رسیدگی جدی به این قضیه هستیم.
Sarbaz_Galaxy
در مورد آقای AgentZoey من حالا چیزی نمیگم چون با توجه به موقعیت سنی این نوع منطقش رو تا حدی طبیعی میدونم .
اما در مورد آقا مصطفی !

QUOTE (M0STAFA @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۹:۳۹) *
WoW ! این موجود هنوز زندست!!!

CODE
internet is a place for empty activities . a place for dults ! and im not a dult ! so bye for ever ...

ببخشید من انگلیسیم ضعیفه!

ماشاالله انقدر تاثیرات مثبت فراوانی روی فروم دارینوس گذاشتید که هیچ کس زحمات فراوان شما رو یادش نمیره مصطفی جان!

اینکه به من میگید موجود برای من مهم نیست این برمیگرده به نوع شخصیت خودت به همین دلیل از این بابت ناراحتی برای من نداره . اینکه در این 4 سال فعالیت من رو هم میخواهید به این صورت زیر سوال ببری باز هم برای من ناراحتی نداره چون همانطور که گفتم فعالیتم رو در این 4 سال تو این سایت کاملا اشتباه میدونم بنابراین ارزشی برام نداره که کسی بخواد تخریبش کنه یا نه . اما به این نکته اشاره کنم که تا چندین ماه پیش کلیه فعالیت شما در مبحث گفتگوی آزاد خلاصه میشد نمیدونم چطور شده که الان اینطوری در مورد فعالیت من نظر میدی چون تا جایی یادمه در زمان فعالیت من شما وجود خارجی نداشتی ...

باز هم میگم فکر نکن اگر به من بگی چه غلطی داری میکنی من ناراحت میشم . این بر میگرده به شخصیت خودت
اما در مورد ( so bye for ever ) شما الان غیر از این می بینی ؟ تنها هدفی که دیشب در این سایت پست دادم این بود
بتونم دوستان دیگه ای رو از این خواب زمستانی بیدار کنم ! من اینها رو برای شما و امثال شما و خودم گفتم که زندگی
خودشون و ارزش های انسانیشون رو با این کینه و دشمنی خراب نکنن ! وگرنه اگر تمام دنیا بخوان من رو دوباره مجبور به
فعالیت در این سایت بکنند غیر ممکنه باز اشتباه گذشته رو جبران کنم در یه سایت اینترنتی فعالیت کنم ...

M0STAFA
QUOTE (Sarbaz_Galaxy @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۰) *
اما در مورد آقا مصطفی !
اینکه به من میگید موجود برای من مهم نیست این برمیگرده به نوع شخصیت خودت به همین دلیل از این بابت ناراحتی برای من نداره . اینکه در این 4 سال فعالیت من رو هم میخواهید به این صورت زیر سوال ببری باز هم برای من ناراحتی نداره چون همانطور که گفتم فعالیتم رو در این 4 سال تو این سایت کاملا اشتباه میدونم بنابراین ارزشی برام نداره که کسی بخواد تخریبش کنه یا نه . اما به این نکته اشاره کنم که تا چندین ماه پیش کلیه فعالیت شما در مبحث گفتگوی آزاد خلاصه میشد نمیدونم چطور شده که الان اینطوری در مورد فعالیت من نظر میدی چون تا جایی یادمه در زمان فعالیت من شما وجود خارجی نداشتی ...
باز هم میگم فکر نکن اگر به من بگی چه غلطی داری میکنی من ناراحت میشم . این بر میگرده به شخصیت خودت
اما در مورد ( so bye for ever ) شما الان غیر از این می بینی ؟ تنها هدفی که دیشب در این سایت پست دادم این بود
بتونم دوستان دیگه ای رو از این خواب زمستانی بیدار کنم ! من اینها رو برای شما و امثال شما و خودم گفتم که زندگی
خودشون و ارزش های انسانیشون رو با این کینه و دشمنی خراب نکنن ! وگرنه اگر تمام دنیا بخوان من رو دوباره مجبور به
فعالیت در این سایت بکنند غیر ممکنه باز اشتباه گذشته رو جبران کنم در یه سایت اینترنتی فعالیت کنم ...

این که من و بقیه با شما مخالفیم بر میگرده به شخصیت شما!

شما هم هیچ کس رو از خواب زمستانی بیدار نکردی! ولی خب باعث خنده ی دوباره ی دوستان شدید. کاربرد شما به عنوان یک دلقک همیشه زبان زد بوده. در هر صورت...

من نمیخوام فعالیت مفید چهار ساله شما رو که موجب خداحافظی بسیاری از کاربران و از دست دادن بعضی از قسمت های فروم شد رو زیر سوال ببرم کار شما به عنوان یک ویرانگر عالی بود!

اگر بنده تا دیروز توی گفت و گوی آزاد بودم ، حداقل در اونجا هم از عقلم استفاده میکردم. ولی شما کلاً از این قسمت استفاده نکردید.

خوشبختانه اصلاً از گشته ام متنفر نیستم ، و مثل دیگران پست های نکبت بار گذشتمون رو ویرایش نکردم!

RYAN
از این تاپیک شکایت شده است برای بررسی بیشتر تا اطلاع ثانوی قفل است.
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.