راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:دانلود سیو های مرحله به مرحله gta iv ص 36 (همه چیز در رابطه با بازی GTA IV)
انجمن های دارينوس > بازي هاي کامپيوتري > بازي هاي رایانه ای
صفحه: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
capcom4000
بازی GTA IV ! بالاخره برای کامپیوتر آمد
این خبر خبر اخیرا از شرکت ROCKSTAR اعلام شد. به تاریخ ما در اواسط اسفند ماه وارد بازار ایران خواهد شد.سیستم مورد نیاز بازی نیز بدین صورت است.

Minimum System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

-------------------------------------------------------------------------------

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
happy1.gif happy1.gif happy1.gif big hug.gif oh go now.gif

-------------------------------------------------------------------------------

راهنماي برطرف كردن مشكلات بازي GTA IV :

همانطور كه در پست بالا مشاهده كرديد ، براي اجراي روان بازي شما بايد حتما حداقل سيستم مورد نياز بازي رو داشته باشد ولي در بعضي از مواقع ديده شده كه در سيستم هاي بالاتر هم بازي با مشكلاتي از قبيل (( نشان داده نشدن ديوارها - افت فريم - و .. )) مواجه است و ما در زير راه حل هايي رو به شما پيشنهاد ميكنيم كه بتوانيد بازي رو به روش صحيحي نصب و با كيفيت مطلوبي اجرا كنيد ...

1. ابتدا براي نصب و اجراي كامل بازي به لينك رو به رو رفته و تماميه مطالب را خوانده و تست نماييد :: پست کاملی برای حل مشکلات شما در بازی GTA IV ""

2. بعد از اجراي موارد فوق اگر مشكلي داشتيد پست هاي زير را مطالعه فرماييد.

3. اگه در حال اجراي بازي دوربين بازي شما بيخود هي به طرف هاي چپ . راست و بالا و پايين ميچرخد حتما كرك Rozar را دانلود كرده و در محل نصب بازي كپي نماييد :: دانلود كرك Razor ::

4. اگر در هنگام اجراي بازي با خطاهاي احتمالي و عجيب بر خورديد حتما به لينك روبهرو رفته و مشكل را بيابيد :: تمامی خطا های به وجود آمده در بازی و راه حل آن ها ::

5. اگر DirectX سيستم شما پايين و يا قديمي هست ابتدا برنامه روبهرو را دانلود و سپس اقدام به آپديت DirectX خود نماييد :: دانلود لينك آپديت DirectX ::

6. دوستاني كه در اجراي بازي افت فريم دارند و يا به نوعي بازي در سيستم آن ها كند اجرا ميشود ، حتما پچ رسمي و كرك مربوط به آن را دانلود كرده و نصب نماييد "" توجه داشته باشد كه با اين كار تماميه سيو هاي شما از بين ميرود "" ... :: دانلود پچ ... دانلود كرك ::

7. دوستاني كه در هنگام اجراي بازي در بيشتر مواقيع تماميه بافت ها به خوبي نمايش داده نميشود حتما بايد درايور كارت گرافيك خود را آپديت نمايند :: براي آپديت درايور كارت گرافيك Nvidia به اين سايت مراجعه نماييد ::

8. دوستاني كه از Windows XP SP 2 استفاده ميكنند با اجراي دستور نير ميتوانند ويندوز خود را به Windows XP SP 3 در بياورند :: HKEY_LOCAL_MACHINE --> SYSTEM --> CurrentControlSet -- > Control --> Windows برويد و در سمت راست به بر روي گزينه ي CSDVersion دوبار كليك كنيد و عدد مر بوط در Value Data را به 300 تغيير دهيد و OK را بزنيد و تماميه فرامين را بسته و سيستمه خود را ريست نماييد ، از اين پس Windows XP SP 3 داريد big smile.gif ::

9. راهنماي زير را براي راحتي كار دانلود نماييد :: http://www.darinoos.net/NPP/public_html/fo...ost&id=1840 ::

در پايان از تماميه دوستاني كه در اين تاپيك تماميه لينك هاي مربوط را قرار داده اند تشكر ميكنيم وو به خصوص از (( علي - پيمان - هيتمن 67 - پارادوكس - مجتبي - مهدي و ... )) !!

با تشكر Morphin
Modern_Talking
این بازی مطمینی منتشر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه منتشر شده که فردا تو ایران هم میاد
fs2_asadi
بازی قرار بود تو آذر بیاد!! بزارین یه سرچی بزنم ببینم چه خبره!

ویرایش:

ما که چیزی ندیدیم میشه لینک خبر رو بزاری؟
P0UY4
هر چند ما با ایکس باکس بازی کردیم ولی خوب با PC یک چیز دیگه است

و هنوز هم منتشر نشده برای پی سی big smile.gif
MOJTABA1
اتفاقا بازی دوباره به تاخیر افتاد
و در اوایل ماه دسامبر منشر میشه
از نویسنده این تاپیک هم درخواست دارم تا عنوان تاپیک را عوض کنند
و گرنه خودم عوضش میکنم happy1.gif winking.gif
HITM4X
خوب یعنی چی ؟؟؟ بازی که هنوز منتشر نشده !!! ... ما این همه دلمون لک زده بود که تا آخر این ماه میاد .. نه که هیچی 2 ما هم عقب افتاد ؟!!!
capcom4000
من این خبر رو تو سایت www.Rockstar-game.com دیدم اگه باورتون نمیشه برید خودتون نگاه کنید ! confused.gif confused.gif confused.gif
Ali2005
نخیر راک استار تکذیب کرده گفته تاخیر نداریم که ! همون آذر میاد ! اون خبر تاخیرش شایعه بوده >:)
MOJTABA1
عنوان را ویرایش کردم
capcom4000

اقا من اشتباه کردم !!!!!! امروز رفتم توي rockstar news ديدم اشتباه ديدم !!!!!! اين بازي در آذز ماه وارد بازار ايران ميشود embarrassed.gif embarrassed.gif worried.gif worried.gif
darth_vader
بازی سرقت بزرگ اتومبیل که در حال حاضر نسخه ی چهارم آن در دسترس است ما را وارد دنیایی مجازی با امکاناتی محدود تر میکند . در GTA های قبلی دیدیم که این بازی به منبعی غنی از مینی گیم تبدیل شده بود اما در IV هویت خود را دوباره به دست آورده و در پی جاودان کردن و ثباتش است . در نسخه ی قبلی شاهد این بودیم که دیگر کسی سوار ماشین نمیشد و یا عده ی آنان اندک بود . همه با بمب افکن به خیابون بقلی میرفتند !!!!!و یا اینکه دوچرخه که قبل از سان آندریاس رویایی برای گیمر ها بود با وجود اینکه در سان آندریاس وجود داشت زیاد مورد توجه قرار نمیگرفت ... اما راک استار خود را راحت کرد ! اتوموبیل ، هلی کوپتر ، موتور و قایق و قطار تنها وسایلی هستند که شما برای رفتن به خیابون بغلی یا همون حمل و نقل شهری ازشون فیض کافی میبرید .
در هر نسخه از GTA شاهد پیشرفت هایی در امر گیم پلی این بازی بودیم اما IV را میتوان جهشی در این کار جلوه داد . شما سوار ماشینتان که از کمک فنر های واقعی و بسیاری از امکانات دیگر برخوردار هست میشوید و با خونسردی کامل وارد مرحله ای پر از نکات و جذابیت های داستانی ، گرافیکی و ... میشوید ! این کاری است که شما در این نسخه مرتبا" تکرار میکنید اما GTA دست شما را باز گذاشته ! میتوانید با دوست خود قرار گذاشته و و در حالی که غروب آفتاب رو مشاهده میکنید از خونه دور شوید ! پیشرفت های گرافیکی در IV ما را به حیرت خواهد آورد . وقتی که میبینید باران زمین و ماشینتان را خیس میکند و یا گرد و غبار آنرا خاکی میکند به این امر پی میبرید که شما با یک ابر گیم طرف هستید . در هنگام مبارزات تن به تن احساس واقعی این کار به شما دست میدهد و یا همینطور در هنگام رانندگی و گردش . نیکو میتواند وارد کافی نت بشود ، با تلفن خود صحبت کند ، به بولینگ یا بیلیارد یا دارت برود و کلی کار دیگه انجام دهد . ماموریت های بازی از طریق تلفن همراه به شما داده میشود ، به این صورت که طرف با شما تماس گرفته و اگر نا آشنا باشد خود را معرفی میکند و به شما آدرس جایی که میتوانید اورا بیابید را میدهد و کار شروع میشود ! نام افراد زیادی در دفترچه تلفن شما یادداشت میشود که حس واقعیی را گیمر بنده خدا الحاق میکند . با کشتن مردم خون آنها روی ماشینتان میریزد و یا با تصادف سنگین موتور ماشین شما از کار می افتد ، ماشین شما ممکن است خطی سطحی بردارد ویا ممکن است تا صندلی راننده مچاله شود ! همه ی اینها (و موارد دیگر بسیاری) کار تیم طراحی بر روی فیزیک ماشین را نشان میدهد . جی تی ای همیشه مساله های تازه ی دارد که شما را متحیر سازد . مسائلی که با وجود تقلید کاران بسیاری از حماسه ی GTA هنوز کشف نشده اند .

به نظر من برای اولین بار شما به روح یک کاراکتی پی میبرید ! نیکو تقریبا همه ی ویژگی های یک انسان را از نظر روحی دارد . شخصیت پردازی عالی راک استار گیمز شما را دوباره با فردی آشنا میکند که جویای پول و پولدار شدن است !
همه چیز در آی وی انهدام پذیر است (البته به جز درختان !) شما به یک دیوار برخورد میکنید و میبینید که دیوار ترک برداشته است ! انفجار ها هم مانند این میتوانند خرابی هایی را در شهر ایجاد کنند .
به نظر من IV دنیایی از ریزه کاری در گیم پلی است ، بزارید براتون مثال بزنم تا ببینید تا کجاشو خوندن ! : نیکو وقتی در ماشین هست و با تلفن صحبت میکند نمیتواند ترمز دستی را بکشد (به دلیل اینکه یه دستش بنده !) – با برخورد به تیر چراغ برق شما جرقه های برق را زیر تیر افتاده ی برق مشاهده میکنید – با برخورد به شیرهای آتشنشانی که در شهر موجود است آنها شکسته میشوند و آب لوله ماشین شما را کمی بالا میبرد (از شدت فرآوان) – با باران آمدن ماشینی که قبلا توسط گردوخاک خاکی شده بود تمیز میشود ! (اینکار توسط کارواش هم صورت میگیرد) و ... اینها همه نوید نسلی نو را در این سبک میدهند .
داستان بازی مانند همیشه بصورت خطی دنبال میشود اما محتوای آن نسبت به نسخه های قبلی واقعا پیشرفت کرده است ، شما با گذراندن یک مرحله واقعا احساس میکنید که حرکتی رو به جلو داشته اید و در حال پیشرفت هستید (این امر از همان روح داشتن شخصیت و بازی ناشی میشود) .
ایستگاههای رادیویی با موسیقی های جذاب خود شما را درگیر بازی میکنند و همینطور صدا گذاری های بازی کمی از آن ندارد . صدای وحشتناک تیر اندازی با A.K 47 را با صداگذاری این بازی احساس میکنید همینطور تمامی سلاح های دیگر در بازی . مجریان رادیو اغلب مانند نسخه ها ی پیش هستند که البته آنچنان هم بد نیست ! صدای ماشین ها . صدای باران . صدای شخصیت ها و .... همه و همه شما را وادار میکند تا به بازی توجه کنید و نه به جایی جز آن !
در IV میتوانید تاکسی هایی که مسافری ندارند بگویید تا شما را به مقصد دلخواهتون که ممکنه خونه و یا مراحل مختلف و .... باشد ببرد . البته باید نسبت به مسافتی که طی میکنید دستمزد بنده خدا و عیدی بچه ها هم فراموش نکنید !!!! . جی تی ای 4 دارای 3 شهر اصلی است که به غیر از راه های دریایی و هوایی با اتوبانها و بزرگراه هایی به هم وصل هستند و همچنین مترو به هم متصل هستند . با ورودتان به محدوده ی شهر جدید از شما عوارضی گرفته میشود و در صورت عدم پرداخت آن پلیس با دنبال شما میافتد ! بگذارید کمی از سیستم پلیس برایتان بگویم . با اولین تخلف شما که توسط پلیس دیده میشود یه ستاره ی خوشگل اون بالا سمت چپ روشن مشود !!!! و همینطور در نقشه دایره ای که مرکز آن شما هستید و رنگش آبی و قرمز میشود ظاهر میشود که البته بعد از بیشتر شدن ستاره کوچولوهایتان شعاع دایره مرتب بزرگ تر مشود . شما با خارج شدن از محیط آن و با صرف حدود 20 ثانیه اگر پلیس دیگری شمارا پیدا نکند از دست پلیس فرار میکنید . بر خلاف نسخه های قبلی درجه ی آخر این کوچولو ها !!! (ستاره های پلیس) تانک و ارتش نیست بلکه نیرو های ویژه ای است که بسیار بسیار سمج هستند و آرزو میکنید کاش همون ارتش میوفتاد دنبالتون !!! و البته با کسب درجه ی ششم شعاع دایره آنقدر بزرگ میشود که گاهی اوقات اندازه ی نصف شهر خواهد بود ( در اکس باکس 360 با فرار کردن از 6 ستاره ی پلیس 40 تا گیم اسکور به شما داده میشه که من وقتی اینکارو کردم به خودم افتخار کردم !!!!) نیکو مانند نسخه ی قبلی در آب شنا میکند اما دیگه زیر آبی نمیره . جلوه ی آب در بازی بسیار واقعی طراحی شده و با بادها امواج سهمگینی درست میکند .

در شب وقتی چراغ ماشین شما روشن است علاوه بر جاده بر خلاف نسخه های قبلی روی تمام ساختمان های کناری و خلاصه هر شیعیی خواهد افتاد که منظره ی جالبی رو درست میکنه (نور چراغ ماشین دارای دو قدرت روشنایی است که شما آنرا تنظیم میکنید)
البته GTA : IV بی نقص هم نیست . بعضی از آبجکت ها بصورت ناگهانی ظاهر میشوند که آزار دهنده هست و یا صحنه های دور تار هستند اما در مجموع نمره ی خوبی کسب میکند
آی وی توانست جی تی ای را دوباره پیدا کند و هدف گمشده ی جی تی ای بازی کردن رو به یاد ها بیاورد .
سایت بازی : اينجا

منبع اين تاپیک : بازي نما
MOJTABA1
به علت نزدیک بودن به انتشار این بازی زیبا
که از اکثر سایت ها امتیاز صد در صد گرفته
مهم میشود
Modern_Talking
انتظارها کم کم داره به پایان میرسه....
دوستان میگن سیستم مورده نیازش خیلی بالاس
کسی داره بذاره برا بعضی از دوستان که سیستمشون پایینهbig smile.gif
parham_jalayer
درود.
سه شنبه دوازدهم آذرماه منتشر ميشه و ميتونيد بگيريدش.
....
از اين سايت قابل خريد هست.

تبلیغ کردن ممنوع میباشد عزیز

با تشکر

Sarbaz_Galaxy
بازی الان داره روی نت آپلود میشه و تا چند یکی دو روز دیگه میشه بازیش کرد ! باور نکردنیه اصلا فکرشو نمی کردم بتونم این بازی رو روی PC بازی کنم ...
MOJTABA1
این هم لینک دانلود این بازی با حجم باور نکردی 14 گیگ
دانلود به صورت تورنت با حجم 14 گیگ
BiG_BosS
QUOTE (mosimaxell @ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۳) *
بازی الان داره روی نت آپلود میشه و تا چند یکی دو روز دیگه میشه بازیش کرد ! باور نکردنیه اصلا فکرشو نمی کردم بتونم این بازی رو روی PC بازی کنم ...

یعنی اینقدر از بازی کردن این بازی روی pc نا امید بود؟! winking.gif
ما که رو کنسول تمومش کردیم رفت،مثل اینکه داستان و مراحل نسخه ی pc فرق میکنه،درسته؟!
Modern_Talking
QUOTE (mahdi_16 @ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷ - ۱۸:۳۲) *
یعنی اینقدر از بازی کردن این بازی روی pc نا امید بود؟! winking.gif
ما که رو کنسول تمومش کردیم رفت،مثل اینکه داستان و مراحل نسخه ی pc فرق میکنه،درسته؟!

داستانش که فرق نمیکنه...
قسمت آنلاینش بهتر شده...و قسمت هایی از مراحلش بهتر شده happy1.gifoh go now.gif
Ali2005
بازی از شنبه توی بازار خواهد بود ...
BiG_BosS
QUOTE (mosayeb @ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۱۱) *
داستانش که فرق نمیکنه...
قسمت آنلاینش بهتر شده...و قسمت هایی از مراحلش بهتر شده happy1.gifoh go now.gif

حمید جان میشه یه لینک معتبر از این حرفت رو بدی که قسمت آنلاینش بهتر شده! thinking.gif
Ali2005
منم یه جا خوندم که آنلاینش متفاوته و بهتره ... ( یادم نیست کجا بود ، ولی معتبر بود big smile.gif )
گرافیکش هم که توی Screenshotـها پیداست چقدر بهتر شده.
HITM4X
به نظر شما چندتا DVDـه
Sir-William
اگه اشتباه نکنم مجتبی جان تو تاپیک بازی های تازه انتشار یافته زده بود چهار دی وی دی....big smile.gif
Ali2005
QUOTE (sir-william @ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۸۷ - ۱۳:۲۴) *
اگه اشتباه نکنم مجتبی جان تو تاپیک بازی های تازه انتشار یافته زده بود چهار دی وی دی....big smile.gif

هیچی فقط خواستم بگم تایید میشه ! big smile.gif
از روش علمی هم می تونم برات ثابت کنم که 4 تاست ( که پست پر بار تری باشه ! big smile.gif )

داده های مسئله : حجم دی وی دی = ~4 , حجم کل بازی : 14 گیگ

14÷3.5=4

می دونم همتون کف بر شدید نیازی به تشویق نیست ولی ! tongue sticking out.gif
lordcena
شما این بازی رو چه حرفی می زنید شنبه یا اصلا قراره بیاد این بازی رو قبل از اینکه بیاد من از هر جایی سوال کردم گفتن غیرقانونیه تو ایران ، لطفا اگه شما خریدید به ما هم بگید از کجا گرفتید ممنون.
BiG_BosS
QUOTE (lordcena @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۷) *
شما این بازی رو چه حرفی می زنید شنبه یا اصلا قراره بیاد این بازی رو قبل از اینکه بیاد من از هر جایی سوال کردم گفتن غیرقانونیه تو ایران ، لطفا اگه شما خریدید به ما هم بگید از کجا گرفتید ممنون.

نه بابا این حرفها چیه؟ oh go now.gif اگه اینجوری باشه که خیلی از بازیها غیر قانونی هست یه نمونش هم همین Call of Duty 4 !میبینی که همه جا واسه فروش هست و تو گیم نت ها هم خیلی طرفدار داره،این حرفها الکیه زیاد جدی نگیر! winking.gif
parham_jalayer
درود.
12 آذر اين بازي منتشر شد توسط شركت ET در 4 دي وي دي.
Modern_Talking
میگن این بازی رو Sp 2 مشکل داره..
ویندوز ویستا SP 1
xp SP 1 And 3
HITM4X
QUOTE (mosayeb @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۱:۵۸) *
میگن این بازی رو Sp 2 مشکل داره..
ویندوز ویستا SP 1
xp SP 1 And 3

}ون من نگو مشكل داره ... من با كلي دردسر ويندوز XP SP 2 نصب كردم .... تازه XP SP 3 اصلش اصلا پيدا نميشه ، هرچي هست نوشته SP 2 . ... يه جوري ميشه مشكل رو برطرف كرد .. بچه ها نگران نباشيد ..!!
MOJTABA1
Rockstar اعلام داشت 3 مشکل در عنوان GTA نسخه PC به شرح زیر وجود دارد که راه حل هر یک به صورا انحصاری در اختیار سایت pcgameshardware قرار گرفته و تشریح شده است:

مشکل اصلی crashe کردن و freeze شدن تصویر در بازی هست که با نصب آخرین آپدیت ویندوز مورد استفاده حل میشود برای ویندوز XP سرویس پک 3 و برای ویندوز ویستا سرویس پک یک حتما نصب و تمام برنامه های در حال اجرا بسته شود.

-------------------

مشکل بازی با کارت های گرافیک NVIDIA 7900 که در اکثر مواقع با تصاویر شطرنجی یا درهم به نمایش گذاشته و اجرا میشود که راه حل آن آپدیت درایو کارت گرافیک به نسخه 180.70 برای نسخه 32 بیت ویندوز XP و نسخه 180.60 برای 64 بیت میباشد از سوی دیگر برای ویندوز ویستا 32 و 64 بیت درایو باید به نسخه 180.60 ارتقا یابد که از سایت NVIDIA بخش سری 7 قابل دانلود میباشد.

------------------

نمایش خطا Fatal Error MMA10 که در لحظه ذخیره بازی در گاهی اوقات به نمایش گذاشته میشود و برای حل آن باید .net Framework 3.5 را حتما نصب کنید البته قبل از نصب نسخه 3.5 باید نسخه 1.1 را روی سیستم داشته و آپدیت کنید این محصول در سایت ماکروسافت قابل دانلود میباشد و یا در موقع آغاز استارت بازی از بخش ورود به Rockstar Social Club خارج شوید و از ورود به آن صرف نظر و این مورد را skip کنید در همین حال اگر به اینترنت متصل هستید شما ملزم و مجبور به اتصال برای Game For Windows Live یا همان GFWL می شوید اگر شما جلو این ارتباط را بگیرید مشکل ذخیره سازی حل میشود.

آپدیت:

اعلام شد این بازی با هیچ یک از مدل کارت گرافیک های HD 4870 ) m1024) و HD 4850 و HD 3870 و HD 3850 اجرا نمیشود و هر چهار کارت گرافیک موقع اجرا بازی و در صفحه اصلی اجرا GTA 4 کرش میکند!!! "درایو این کارت ها بر روی سیستم ویندوز ویستا 64 بیت چیپ برد سری X48 نسخه Catalyst 8.11 بوده است" راهی نیست جز چشم انتظار به آپدیت درایو جدید!

آپدیت 2:

پست کاربر Sony-TJ

دوستان راک استار اعلام کرده که در حال کار بر روی بازی هست تا مشکلات بازی حل بشه.

"ما مطلع هستیم که تعداد کمی از طرفداران مشکلاتی در اجرای GTA IV بر روی PC هایشان دارند و ما می خواهیم به آنها این اطمینان را بدهیم که ما کار می کنیم تا این مشکلات را هر چه زودتر برطرف کنیم."

"همچنین یک صفحه ی پشتیبانی در سایت Rockstar Games موجود می باشد که دائما در حال آپدیت است که اطلاعات و راهنماهای مفیدی در رابطه با چگونگی حل برخی از مشکلات معمولی در بازی وجود دارد."

www.rockstargames.com/support

منبع ترجمه شده
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19343

HITM4X
اوه .. اين همه مشكل داشت ما نميدونستيم ...؟!!!؟ ... حالا كسايي كه ADSL ندارن بايد چيكار كنن ؟؟؟ .. چه طوري اين همه پتچ رو آپديت كنن ؟؟!!

راستي خدا كنه با XP SP 2 مشكل نداشته باشه ...
Paradox
نمیدونم چرا ؟! کلا با Rockstar حال نمی کنم ! یک حسی بهم میگه لقمه ی بزرگتر از دهنش برداشته ! tongue sticking out.gif

وقتی داشتم تریلر بازی رو می دیدم به مشکلی در بازی پی بردم که از چنین گیمی بعید بود !
fs2_asadi
ای بابا بعد از این همه انتظار میخوان بازی رو اینجوری تحویل بدن؟!!! آذر هم که داره تموم میشه معلوم نیست کِی میخوان بازی رو منتشر کنن! اون هم با این همه مشکل!
lordcena
عزیزم جای این حرفا بگید از کجا میشه خرید ؟
MOJTABA1
شرکت تکین هم نوشته از ارسال این بازی معذوریم
ارشاد نگذاشته بازی را پخش کنند
lordcena
من پیداش کردم هرکسی می خواد بره تو این سایت http://www.hitakin.com من الان بودم سفارش دادم حالا چه زمانی بیاره خدا می دونه ولی تو سایتش نوشته:
این بازی فقط برروی دی وی ناین عرضه خواهد شد.DVD9
دوستان یک نفر به من بگه این دی وی دی ناین روی دی وی دی رامهای معمولی هم می خوره؟
parham_jalayer
اي بابا گفتم كه منتشر شده.
هفته پيش منتشر شد در 4 دي وي دي.
شركتe.t منتشر كرد.
44228670
BiG_BosS
اینطور که معلومه به مشکل برخوردن،ولی سریع حل میشه مثل اینکه Rockstar هستا!
Ali2005
QUOTE (Morphin @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۱) *
اوه .. اين همه مشكل داشت ما نميدونستيم ...؟!!!؟ ... حالا كسايي كه ADSL ندارن بايد چيكار كنن ؟؟؟ .. چه طوري اين همه پتچ رو آپديت كنن ؟؟!!

راستي خدا كنه با XP SP 2 مشكل نداشته باشه ...

خیلی مشکل نداره بابا big smile.gif

در ضمن اینجور که من شنیدم با SP2 مشکل داره نا امید باش ! big smile.gif

QUOTE (Paradox @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۵) *
نمیدونم چرا ؟! کلا با Rockstar حال نمی کنم ! یک حسی بهم میگه لقمه ی بزرگتر از دهنش برداشته ! tongue sticking out.gif

وقتی داشتم تریلر بازی رو می دیدم به مشکلی در بازی پی بردم که از چنین گیمی بعید بود !

اختیار دارید ...
اولا نمراتی که به بازی داده شده که دیگه قابل توضیح و تمجید نیست !
دوما من امروز از هرکی داشت بازی میکرد ( تو Xfire ) پرسیدم میانگین جوابها این بود که دارم ******* به خودم !! big smile.gif
سوما شما اسکرین شاتها و ویدئوهایی که از توی بازی گرفته شده رو ببین، " دیوونه " میشی ! ( من الان هنگ کردم بخدا ! crying.gif )

خلاصه اینه که rockstar از همون اولش هم یکی از بهترین ها بوده ، من نمی دونم شما چجوری میگی لقمه بزرگتر از دهنش برداشته :-O بعدشم این بازی چیز جدیدی نیست ، توی کنسولها که قبلا پخش شده و خیلی نظرات مثبت در مورد بازی بیشتر از نظرات منفی بوده. ( و هست ! big smile.gif )

QUOTE (fs2_asadi @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۴:۲۹) *
ای بابا بعد از این همه انتظار میخوان بازی رو اینجوری تحویل بدن؟!!! آذر هم که داره تموم میشه معلوم نیست کِی میخوان بازی رو منتشر کنن! اون هم با این همه مشکل!

اگه به مشکل هست، COD5 که رسما گند زده !

هنوز نصف ملت نتونستن COD5 بازی کنند !! rolling on the flor laughing.gif

این بازی هم مشکل خاصی نداره ... فقط رو SP2 اجرا نمیشه یه سری گرافیکهایی که زیاد هم دست ملت نیست big smile.gif رو ساپورت نمیکنه.

QUOTE (MOJTABA1 @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۴:۵۴) *
شرکت تکین هم نوشته از ارسال این بازی معذوریم
ارشاد نگذاشته بازی را پخش کنند

برو بابا الان سوپر مارکت محله ی ما هم داره دیگه hee hee.gif ،
شاید این شرکتهای معروف پخشش نکنن ... ولی انقدر شرکتهای بی نام و نشون زیاد هست که نیازی به نگرانی نیست.

من که امروز از 2 3 جا رد شدم همه داشتن ... مشکل این بود که پول نداشتم ( کیف پولم تو خونه بود خو ! big smile.gif )
ایشاالله فردا ! big smile.gif

QUOTE (mahdi_16 @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۱۸:۳۵) *
اینطور که معلومه به مشکل برخوردن،ولی سریع حل میشه مثل اینکه Rockstar هستا!

نه بابا الان نصف ملت تو Xfire دارن بازی میکنن ... مشکل خاصی نیست tongue sticking out.gif

---

این بازی توی کمتر از 3 روز، تا الان رتبش تو Xfire شده 7ـم و مطمئنا زیاد تر هم میشه.
در ضمن اگه سرعت اینترنتتون بالاست که حتما ! اگه هم پایینه بازم سعیتونو بکنید که این ویدئوهایی که خود اعضا از بازی گرفتن رو ببینید ، من که دارم خودمو با دیدن ویدئو های بازی ارضا می کنم ! big smile.gif

اینجاست : http://www.xfire.com/games/gtaiv/Grand_Theft_Auto_IV/
lordcena
ali2005 بگو از کجا رد شدی که داشتن به ما هم بگو رد شیم.

آقا یک نفر تو تهران بگه از کجا بگیریم این تاکین هم دیر ارسال می کنه.
MOJTABA1
برو بابا الان سوپر مارکت محله ی ما هم داره دیگه ،
شاید این شرکتهای معروف پخشش نکنن ... ولی انقدر شرکتهای بی نام و نشون زیاد هست که نیازی به نگرانی نیست.

من که امروز از 2 3 جا رد شدم همه داشتن ... مشکل این بود که پول نداشتم ( کیف پولم تو خونه بود خو ! )
ایشاالله فردا !

برو ببینیم بابا big smile.gif
مگه من گفتم نمیشه به دست اورد
من میگم این شرکت مجوز نداره
ولی با این حال اجازه پخش به این شرکت را ندادند
HITM4X
اينا رو ولش كنيد .. من هر طور شده اين بازي رو روي SP 2 اجراش ميكنم ، حالا ببينيد ...

تازه اينجا شايعاتي مبني بر فروش بازي وجود داشت ولي هنوز خبري نبود ...
GoldenDragon
QUOTE (Ali2005 @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۷) *
من که امروز از 2 3 جا رد شدم همه داشتن ... مشکل این بود که پول نداشتم ( کیف پولم تو خونه بود خو ! big smile.gif )
ایشاالله فردا ! big smile.gif

...Hly Sh
منو باش دلم رو خوش کردم 2 تا رفیق آرشیور دارم، امروز زنگ زدم هیچکدوم هنوز نیاوردن نمیدونم کالیبرشون بالاس یا میخوان patriotically رفتار کنن که هنوز دانلود نکردن
QUOTE (lordcena @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۲۲:۱۴) *
ali2005 بگو از کجا رد شدی که داشتن به ما هم بگو رد شیم.

آقا یک نفر تو تهران بگه از کجا بگیریم این تاکین هم دیر ارسال می کنه.

علی که تهران نبوده خو پاشو برو ولی عصر ، دفعه قبل که تهران رفتم یه کم - - اونجا تابیدم 2 تا نمایندگی از تکین پیدا کردم
fs2_asadi
کسی تو شیراز ندیده؟!!

راستی رو این سیستم اجرا میشه

intel® core ™2CPU
6420 @2.13GHz
1.60 GHZ
1GB of RAM
NVIDIA GeForce 7300GS
و ویندوز سرویس پک 2 !!! big smile.gif crying.gif

BiG_BosS
QUOTE (fs2_asadi @ يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷ - ۱۰:۳۲) *
کسی تو شیراز ندیده؟!!

intel® core ™2CPU
6420 @2.13GHz
1.60 GHZ
1GB of RAM
NVIDIA GeForce 7300GS

بعید میدونم بتونی رو این سیستم کیفیت خوبی داشته باشی،مگر اینکه تنظیمات گرافیکی رو بیاری پایین.
fs2_asadi
بعید میدونم بتونی رو این سیستم کیفیت خوبی داشته باشی،مگر اینکه تنظیمات گرافیکی رو بیاری پایین

آره اساسین کرید هم اجرا نشد!! crying.gif به نظرت کدومشو ارتقاء بدم بهتره

پ.ن: منحرف کردن تاپیک را از مورفین بخواهید!! big smile.gif
parham_jalayer
نمره عينكهاتون رفته بالا فكر كنم.
اين سومين و آخرين پست هست كه تو اين تاپيك ميدم در اين خصوص.
هفته قبل منتشر شد در 4 دي وي دي و توسط شركت ....
زنگ بزنيد بگيرين....

ویرایش توسط mojtaba1
Ali2005
QUOTE (Morphin @ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۵) *
اينا رو ولش كنيد .. من هر طور شده اين بازي رو روي SP 2 اجراش ميكنم ، حالا ببينيد ...

تازه اينجا شايعاتي مبني بر فروش بازي وجود داشت ولي هنوز خبري نبود ...

الان خیلیها دارن بازی می کنن ... ( دارینوسو نبین همه تو کفش هستن ! big smile.gif )
رو SP2 هم اجرا میشه به شرط اینکه یه Patchـی چیزی خود Rockstar in love.gif بده بیرون big smile.gif

QUOTE (fs2_asadi @ يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷ - ۱۰:۳۲) *
کسی تو شیراز ندیده؟!!

intel® core ™2CPU
6420 @2.13GHz
1.60 GHZ
1GB of RAM
NVIDIA GeForce 7300GS

علی جون مسخره کردی ما رو ؟ big smile.gif
همه چیز پایینه با پایین ترین تنظیمات هم شاید با گیر و هنگ و ... بشه بازی کرد worried.gif big smile.gif
من اگه خودم بتونم با پایین ترین تنظیمات راحت بازی کنم هم خدا رو شکر میکنم.

---

کل ترافیک این ماهم رو حروم دیدن این ویدئوهای Xfire از بازی کردم ... ما با ویدئو دیدن هم خودمونو از نظر بازی یی ! ارضاء می کنیم oh go now.gif big smile.gif
mohammad555
با اين سيستم ببينيد مياد يا نه:

3گيگ رم
سي پي يو 2 هسته اي اي ام دي 4400
گرافيك جي فورس 7600 جي تي

ويندوز هم سرويس پك 3..يعني از 2 به 3 آپديتش كردم big smile.gif...راستي شنيده بودم 7600 رو ساپورت نميكنه درسته يا نه؟ worried.gif
Ali2005
QUOTE (mohammad555 @ يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۶) *
با اين سيستم ببينيد مياد يا نه:

3گيگ رم
سي پي يو 2 هسته اي اي ام دي 4400
گرافيك جي فورس 7600 جي تي

ويندوز هم سرويس پك 3..يعني از 2 به 3 آپديتش كردم big smile.gif...راستي شنيده بودم 7600 رو ساپورت نميكنه درسته يا نه؟ worried.gif

منم شنیدم کلا با یه سری از مدلهای سری 7 مشکل داره !

آقا این فروشگاه هم هست واسه کسایی که نمی تونن صبر کنن بازی بیاد شهرشون : http://shop.gtpland.com/

معتبر هست تا 48 ساعت هم مثل اینکه میفرسته براتون !
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.