راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:^HG`رفع مشکلات در مراحل بازیهای کامپیوتری--آموزش گرفتن عکس از بازی!
انجمن های دارينوس > بازي هاي کامپيوتري > مراحل بازیها
صفحه: 1, 2, 3
fs2_asadi
کاری دیگر از گروه **Helper Guard **

رفع مشکلات بازیهای کامپیوتری
happy1.gif>-

در هر قسمت از بازیهایی که در حال بازی کردن اونها هستین و به مشکلی برخوردین و جایی گیر کردین در این تاپیک بیان کنید happy1.gif

نکته :

اگر قسمتی از بازی که گیر کردین عکس مربوط به اون قسمت گذاشته بشه جواب دادن برای ما راحت تر و در نتیجه زودتر به جواب میرسید همچنین ذکر نام مرحله مربوطه و یا اینکه مرحله چندم هستید نیز برای رسیدن زودتر به جواب موثر خواهد بود happy1.gif
Tina-Volhard
سلام!بازم من اومدم ولی دست خالی!(عکس ندارم)بازی Devil May Cry 4جایی که دانته رو میده قسمت جنگل که بعضی جاهاش یه سری چرت پرت
بنفش است.نمی دونم باید کجا برم!اگر جواب بدین ممنون میشم! embarrassed.gif
Modern_Talking
منظورت از یه سری چرت و پرت بنفش چیه؟؟؟
مرحله چندم؟؟
kingstone
آقايون اگه كسي سيو بازيه masseffect رو بگذاره خوشحال مي شم!
fs2_asadi
آقايون اگه كسي سيو بازيه masseffect رو بگذاره خوشحال مي شم!

دوست عزیز این تاپیک برای رفع مشکلات مراحل بازیهاست برای درخواست سیو باید برین به تاپیک درخواست سیو و کرک بازیهادرمبحث مربوط به خودش یعنی اطلاعات جانبی بازیها winking.gif

لینک تاپیک : http://darinoos.net/NPP/public_html/forum/...showtopic=22641

سلام!بازم من اومدم ولی دست خالی!(عکس ندارم)بازی Devil May Cry 4جایی که دانته رو میده قسمت جنگل که بعضی جاهاش یه سری چرت پرت
بنفش است.نمی دونم باید کجا برم!اگر جواب بدین ممنون میشم!

دوست عزیز بیشتر توضیح بده تا کسایی که این بازی رو انجام دادن بهتر متوجه بشن winking.gif
fs2_asadi

دوستان عزیز گفتم شاید کسانی باشن که طریقه عکس گرفتن از بازیها رو بلد نباشن برای همین تصمیم گرفتم که در این تاپیک این موضوع رو توضیح بدم happy1.gif

آموزش عکس گرفتن از بازیها

ابتدا صحنه مورد نظر بازیتون رو بیارین!!! big smile.gif

بعد در صفحه کلید خودتون بعد از دکمه F12 دکمه ای هست به نام Print Screen SysRq این دکمه را بزنید

بعد start---> programs---> accessories---> paint

بعد از باز کردن برنامه نقاشی در قسمت Edit گزینه paste را بزنید و بعد عکس رو ذخیره کنید happy1.gif
abbas44
[
QUOTE (fs2_asadi @ شنبه ۹ شهريور ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۰) *
کاری دیگر از گروه **Helper Guard **

رفع مشکلات بازیهای کامپیوتری
happy1.gif>-

در هر قسمت از بازیهایی که در حال بازی کردن اونها هستین و به مشکلی برخوردین و جایی گیر کردین در این تاپیک بیان کنید happy1.gif

نکته :

اگر قسمتی از بازی که گیر کردین عکس مربوط به اون قسمت گذاشته بشه جواب دادن برای ما راحت تر و در نتیجه زودتر به جواب میرسید happy1.gif

من در بازی still lifeگیر کردم
اونجایی که باید در دست بانو ی درد میخ واردکنی
attachment=1448:stil_life.GIF]
میخ کجاست؟
fs2_asadi
دوست عزیز عکس از بازی که گرفتی وقتی در برنامه پینت پیست کردی عکس مورد نظر رو در جایی ذخیره کن از طریق File---> save

بعد عکس رو آپلود کن و آدرسشو اینجا بزار (یا از طریق خود دارینوس آپلود کن winking.gif )

در هر حال من راهنمای کامل بازی طبیعت بی جان رو برا میزارم که قبلا هم در تاپیک دانلود راهنمای انگلیسی بازیها و در صورت موجود فارسی گذاشتم

دانلود راهنمای کامل و فارسی طبیعت بیجان winking.gif
abbas44
QUOTE (fs2_asadi @ جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۳) *
دوست عزیز عکس از بازی که گرفتی وقتی در برنامه پینت پیست کردی عکس مورد نظر رو در جایی ذخیره کن از طریق File---> save

بعد عکس رو آپلود کن و آدرسشو اینجا بزار (یا از طریق خود دارینوس آپلود کن winking.gif )

در هر حال من راهنمای کامل بازی طبیعت بی جان رو برا میزارم که قبلا هم در تاپیک دانلود راهنمای انگلیسی بازیها و در صورت موجود فارسی گذاشتم

دانلود راهنمای کامل و فارسی طبیعت بیجان winking.gif

من راهنمارو دارم ولی این سوال رو جوابش پیدا نکردم embarrassed.gif ؟
fs2_asadi
من راهنمارو دارم ولی این سوال رو جوابش پیدا نکردم ؟

باشه برات توضیح میدم winking.gif

باید به Red lantern بری اونجا 2 تا در هست به قسمت استخر برو به داخل اتاق اول برو به دیوار نگاه کن سه تا خنجر هست که روی یکیشون عدد 36 حک شده ماسک نقره ای و میخ زیر اون رو بردار..winking.gif
Peyman_Love
من تو بازی اشباح گیر کردم.اون مرحله ای که از دیوارها بالا میری و یه نفره که بهت تیراندازی میمکنه از بالا
من اونم کشتم ولی نمیتونم در رو در طبقه ی آخر باز کنم.راهنمایی کنید embarrassed.gif مرا
Tina-Volhard
QUOTE (fs2_asadi @ جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۸۷ - ۰۰:۲۰) *
دوست عزیز این تاپیک برای رفع مشکلات مراحل بازیهاست برای درخواست سیو باید برین به تاپیک درخواست سیو و کرک بازیهادرمبحث مربوط به خودش یعنی اطلاعات جانبی بازیها winking.gif

لینک تاپیک : http://darinoos.net/NPP/public_html/forum/...showtopic=22641

دوست عزیز بیشتر توضیح بده تا کسایی که این بازی رو انجام دادن بهتر متوجه بشن winking.gif

MISSION13
Tina-Volhard
QUOTE (mosayeb @ پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۸۷ - ۱۹:۴۹) *
منظورت از یه سری چرت و پرت بنفش چیه؟؟؟
مرحله چندم؟؟

مرحله 13
fs2_asadi
بنفش است.نمی دونم باید کجا برم!اگر جواب بدین ممنون میشم!

خب اونجا سه تا راهه و یک مجسمه هم هست و اون مجسمه هم یه راه حل ساده داره
همیشه خلاف جهتی برو که سایه مجسمه افتاده.مثلا اگه سایه مجسمه سمت راست افتاده شما برید سمت چپ.همین! winking.gif

البته سیو مرحله 13 رو هم برات پیدا کردم happy1.gif happy1.gif>-

دانلود مرحله 13 دویل مای کرای 4

راستی برای نوشتن مرحله مورد نظرت یک پست هم کافی بود winking.gif

Tina-Volhard
من به نتیجه نرسیدم!مجسمه اول رو رد میکنم ولی سر مجسمه دوم به مشکل بر میخورم!خلاف جهت سایه مجسمه دوم مجسمه اوله!
Modern_Talking
شما عکس بذاری بهتره....چون تو سه راهی فقط یه مجسمه هستش
Tina-Volhard
سه تا چهار راهه که توی هرکدوم یه مجسمه هستش!مجسمه هم تقریبا مثل یه موجودعجیب غریبه!
ramin-008
سلام به برو بچ گل دارینوسی
برو بچی که دویل می کرای 3 بازی میکنن خواهشا !!!!کمک کنن
من تو اون مرحله ای گیر کردم که
اون قول دلقکیه رو شکست میده
میره یه جای چرخندنده ها و میگه اون اهنای جای طبقه دو میره کنار بعد باید بری از در ابیه تو تا جایی که به اون قفسه که اول مرحله ی 5 اومد برسیم
که توش یه چیزی برق میزنه
اونجا رو چیکار کنم؟؟؟؟
ramin-008
اقا یون کسی بلد نیست
شدیدا و سریعا لازم دارم
mitra
سلام دوستاي گلم من بازي Unreal Tournament 3 رو گرفتم بعد وقتي چند مرحله مي رم وقتي مي خوام بيام از بازي بيرون اولا كه هيچ گزينه اي به نامه سيو نداره بعدشم وقتي ميام بيرون دوباره بايد همه مرحله هارو از اول برم اصلا سيو نميشه حالا مي خوام شما كمكم كنين بگين چطوري سيو ميشه ممنونم؟؟؟/
kingstone
دوستان علارقم افزايش تقاضاها من اينواينجا مي گذارم شايد به يك نتيجه دست پيدا كردم!
براي هزارمين بار در هزارمين تاپيك ميگم رمد گاوصندوق در بازيه COC چيه وچه جوري بايد اون را وارد كرد!
باتشكرفراوان(خودم!)
fs2_asadi
رمد گاوصندوق در بازيه COC چيه وچه جوري بايد اون را وارد كرد!

اگه منظورت بازيه Cocark Corners Of Earth ــه

بايد تاريخ تولد Ramona رو از کتاب Diary of Thomas Waite بدست بياري که اون کتاب رو هم بايد از خونه ي Thomas Waite پيدا کني. البته براي پيدا کردنه تاريخ تولد از توي کتاب بايد انگليسيت نسبتا خوب باشه

تاريخ تولد : 2/6/12
اول قفل رو به سمت راست بچرخون تا به عدد 2 برسي بعد به سمت چپ بچرخون تا به عدد 6 برسي و بعد به راست بچرخون تا به عدد1 برسي و بعد به چپ بچرخون تا به عدد 2 برسي.
kingstone
جناب اسعدي اگه لطف كنين ودقيق بگيد ازچه دكمه هايي هم استفاده كنم ممنون ميشم چون من يه يه ميليون باري زدم و كار نكرد!
اول همون كاري رو كه گفتيد كردم وspace رو زدم ولي كا نكرد بعد همي كاررو باتمتام دكمه ها انجام دادم بازم كار نكرد!
شرمنده ميكنيد اگه بيش تر راهنمايي كنين!
fs2_asadi
دوست عزیز من این بازی رو انجام ندادم!!! big smile.gif این جواب رو هم از طریق سرچ برات پیدا کردم !! big smile.gif

دوستان عزیز اگر کسی این بازیها رو انجام داده به این دوستای خوبمون کمک کنه ممنون happy1.gif
kingstone
QUOTE (fs2_asadi @ شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۸۷ - ۰۹:۳۳) *
دوست عزیز من این بازی رو انجام ندادم!!! big smile.gif این جواب رو هم از طریق سرچ برات پیدا کردم !! big smile.gif

دوستان عزیز اگر کسی این بازیها رو انجام داده به این دوستای خوبمون کمک کنه ممنون happy1.gif

علي جون اينقدر كلاس انگليسي گذاشتي آخرم :....D
بابا اين جا كسي نيست؟ببين يه سرچ ديگه بزن شايد پيدا كردي؟ thinking.gif
Tina-Volhard
من مشکلم تو جنگل با کمی راهنمایی اطرافیان حل شد!از کمک شما هم ممنون!حالا یه جای دیگه گیر کردم!وقتی دختررو نجات میده چه جوری باید
مجسمه بزرگ رو از بین ببره؟
fs2_asadi
من مشکلم تو جنگل با کمی راهنمایی اطرافیان حل شد!از کمک شما هم ممنون!حالا یه جای دیگه گیر کردم!وقتی دختررو نجات میده چه جوری باید
مجسمه بزرگ رو از بین ببره؟

بیا دوست عزیز که برات ترکوندم!!! big smile.gif

دانلود راهنمای کامل فارسی !! happy1.gif>-

کاری از سیمز47
fs2_asadi
kingstone جان اون تاریخ تولدی که بهت گفتم رو به صورت برعکس وارد کن ببین درست میشه؟!!
Modern_Talking
تو بازیه Call Of Juarez
اونجایی که از زتدان میزنیم بیرون
Free هستیم و چیزی تو نقشه نیست..
فکر کنم باید طلا جور کنیم تا دختره ازاد بشه(تو لیست ماموریات هاست)
Demolation
من تو بازی DMC4 گیر افتادم Mission 5 اونجایی که تو یه قصر هستش همونجایی که باید چهارتا تیغه رو روی یه جای نورانی بنفش رنگ بذاری من سه تاشو گذاشتم یکی دیگه موندم اگه کسی میدونه بگه یکی دیگه رو از کجا بیارم ؟
kingstone
QUOTE (Demolation @ سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۸۷ - ۰۳:۴۶) *
من تو بازی DMC4 گیر افتادم Mission 5 اونجایی که تو یه قصر هستش همونجایی که باید چهارتا تیغه رو روی یه جای نورانی بنفش رنگ بذاری من سه تاشو گذاشتم یکی دیگه موندم اگه کسی میدونه بگه یکی دیگه رو از کجا بیارم ؟

من درست يادم نمياد ولي تا اونجايي كه يادمه بايد بري تو سالن غذا خوري در انتهاي اون ميرسي به يه دوراهي به سمت راست كه ميري ميخوري به راهرويي كه از توي اون آتش مياد بيرون ولي سمت چپ يه تيغه هست اونو روشن مي كني و هولش ميدي به جايي كه ازش آتش ميزنه تا اونجارو منفجر نه بعدش ديگه كار راحت ميشه؟
ااگه اشتباه گفتم بگو يا بازي رو دوباره ميرم يا سيو بعدشو واست ويگذارم!
m21
سلام بر و بچه دارینوسی می گم توی بازی DMC4 مرحله ی 18 اون مجسمه بزرگه رو باید چجوری زد. اگه کسی سیو بعد این مرحله رو هم داره بده ممنون می شم. winking.gif
Demolation
QUOTE (kingstone @ سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۸۷ - ۰۶:۱۷) *
من درست يادم نمياد ولي تا اونجايي كه يادمه بايد بري تو سالن غذا خوري در انتهاي اون ميرسي به يه دوراهي به سمت راست كه ميري ميخوري به راهرويي كه از توي اون آتش مياد بيرون ولي سمت چپ يه تيغه هست اونو روشن مي كني و هولش ميدي به جايي كه ازش آتش ميزنه تا اونجارو منفجر نه بعدش ديگه كار راحت ميشه؟
ااگه اشتباه گفتم بگو يا بازي رو دوباره ميرم يا سيو بعدشو واست ويگذارم!

چجوری از اون آتیشه رد بشم ؟
Modern_Talking
مشکل Call Of Juarez مارو کسی حل کرد؟؟؟
fs2_asadi
دمولیشن جان و دوستان عزیزی که تو DMC4 مشکل دارن صفحه قبل لینک دانلود راهنمای فارسی اون رو گذاشتم ندیدین؟!!!

m21
توی صفحه ی قبل که من ندیدم. big smile.gif
hadidevil
QUOTE (m21 @ سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۲) *
توی صفحه ی قبل که من ندیدم. big smile.gif

لینک توسط علی جان گزاشته شده!

http://persiandrive.net/download2.php?a=12...8b5ea7586447a89
Demolation
علی آقا این چیزی توش نبود !
fs2_asadi
!!!! ای بابا چرا هست الان دوباره امتحان کردم

فکر میکنم لینک هادی اشتباست! big smile.gif

من دوباره لینک رو میزارم:

http://persiandrive.net/122997

رو دریافت فایل کلیک کنید! happy1.gif

اگه نشد بگین خودم براتون آپلود کنم winking.gif
Tina-Volhard
QUOTE (fs2_asadi @ دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۸۷ - ۱۴:۳۶) *
بیا دوست عزیز که برات ترکوندم!!! big smile.gif

دانلود راهنمای کامل فارسی !! happy1.gif>-

کاری از سیمز47

چه جوری هستش این؟ big smile.gif confused.gif
Demolation
تعداد دريافت ها: 481 بار

آره این درسته دستت درد نکنه !

ما رفتیم بازی big smile.gif
fs2_asadi
چه جوری هستش این؟

روش کلیک کن خودش میره رو دانلود winking.gif

آره این درسته دستت درد نکنه !

فرهنگ صحیح استفاده از گزینه تشکر (به قول علی 2005) !! big smile.gif
abbas44
خیلی خیلی مچکر از سرگرد fs2 asadi به جوابم رسیدم و ویرایش کردم
fs2_asadi
من در بازی هرکول پوارو قتل در قطار سریع السیر شرق گیر کردم

من این قسمت رو کامل برات توضیح میدم

اول باید جسد راچت رو بررسی کنی جیب سمت راستش رو بررسی کن و ساعت جیبیشو پیدا کن اسلحه زیر بالش هم که برداشتی دستمالی که حرف H روش گلدوزی شده رو از رو زمین بردار در میز کنار تخت دندان مصنوعی و لیوان و مجسمه رو هم بردار ته سیگار کبریت تخت و کبریت مدور و باقیمونده کاغذ سوخته رو از زیر سیگاری بردار داروی خواب آور رو هم که برداشتی بعد از پنجره به بیرون نگاه کن همه چیزایی که پیدا کردی رو به دقت بررسی کن با استفاده از ذره بین.

کت مردونه ای کنار در آویزونه جعبه کبریت رو ازش بردار کلاه رو که برداشتی وقتی بررسیش کنی می بینی که داخل اون نوشته شده : Rev:13:18

لوله پیپ پاک کن رو از رو زمین بردار همه اشیا پیدا شده رو با ذره بین و علامت چشم اون بررسی کن...
winking.gif
abbas44
من در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق بازهم در یک جا نمیدونم چیکارکنم من در اتاق امانات security room گیر کرد من در جعبه رو با iron bar باز کردم اما صندوق رمز رو نه رمزش 666 درسته میخواستم بفهمم چگونه باز میشود چیکار کنم در صندوق باز شه
ramin-008

میره دنیای دمون ها.....بعد میره غول ها رو شکست میده یه اینه باز میشه میره یه جایی که اینه ها سبز میشن و باید بشکونیشون
بعد میره جای ساعت بزرگه
بعد از اینکه چنتا از عولاشون میکشی یک دفعه زبان برمیگرده عقب.....اونجا رو چیکار کنم؟؟؟؟
ramin-008

میره دنیای دمون ها.....بعد میره غول ها رو شکست میده یه اینه باز میشه میره یه جایی که اینه ها سبز میشن و باید بشکونیشون
بعد میره جای ساعت بزرگه
بعد از اینکه چنتا از عولاشون میکشی یک دفعه زبان برمیگرده عقب.....اونجا رو چیکار کنم؟؟؟؟
Tina-Volhard
چرا کسی جوااااااب نمیددددده!!!!!!!!!!!!!
fs2_asadi
من در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق بازهم در یک جا نمیدونم چیکارکنم من در اتاق امانات security room گیر کرد من در جعبه رو با iron bar باز کردم اما صندوق رمز رو نه رمزش 666 درسته میخواستم بفهمم چگونه باز میشود چیکار کنم در صندوق باز شه

جوابتو دادم پاک شده فکر کنم خونده بودیش big smile.gif اگه نه بگو تا دوباره برات بنویسم winking.gif

چرا کسی جوااااااب نمیددددده!!!!!!!!!!!!!

جواب دادم پاک شده

برای دانلود کاری نداره شما برو به این آدرس زیر

http://persiandrive.net/122997

روی قسمت دریافت فایل کلیک کن ، بعد پنجره سیو باز میشه گزینه save رو بزن باز پنجره ای باز میشه دوباره save رو بزن و بعد صبر کن تا دانلود تموم بشه winking.gif
ramin-008
اقا کسی جواب منو نمیدونه
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.