راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:این سایت با چه نرم افزاری ساخته شده
انجمن های دارينوس > عمومی > کامپيوتر و اينترنت
mohammad_eye4u2004
لطفا راهنمایی کنید میخوام بدونم سایت دارینوس با چه نرم افزاری ساخته شده .
من خودم فکر میکنم با flash ساخته شده شما چی؟
kalieman
ya flash ya java va ya swish
WEB-Slayers
دوستان عزيز هر دو شما اشتباه گفتيد
سايت ترکيبی از HTML ، PHP و Flash هست که :
PHP سايت با برنامه PHP Nuke و PHPBB طراحی شده
Flash ها هم ( اکثرا برای تبليغات در سايت ) با برنامه Micromedia Flash طراحی شده است

البته من از طراحان سايت نيستم ولی چون کار و تخصص خودم هم طراحی سايت هست اين نکات برای من خيلی واضح است
usgroup1
سیستم سایت نسخه فارسی شده PHP-Nuke که خودم فارسیش کردم و یه سری امکانات هم بهش اضافه کردم.
WEB-Slayers
(USGroup1)
سیستم سایت نسخه فارسی شده PHP-Nuke که خودم فارسیش کردم و یه سری امکانات هم بهش اضافه کردم.
ادمين فارسی کردن اين برنامه واقعا کار جالبی بود به شما تبريک می گويم .
من اين برنامه را از سايت PHP Nuke تهييه کردم و حتی برنامه Sub Silver آن را هم گرفتم
return_vampire
meshe bege che jori?
mostafa_by
با سلام خدمت دوستان.
مي شه يه كم در مورد PHP توضيح بديد.
در ضمن دوستان اگر اشتباه نكنم با فلش طراحي سايت نمي كنند بلكه طراحي انيميشن هاي سايت را انجام مي دهند.
kalieman
age mishe ye khorde darbarye tarahey site baram tozih bede khely alaghe daram ya baram pygham bezar
ok
WEB-Slayers
دوست عزيز mostafa_by
اتفاقا با Flash هم سايت طراحی می کنند اگر می خواهی يک سايت Flash را ببينی بهتر است از سايت گروه ما ديدن کنی
http://web-slayers.port5.com
WEB-Slayers
خوب دوست عزيز kalieman
من در زمينه طراحی سايت فعاليت می کنم و مدرک CIW ( که مربوط به طراحی سايت هست ) را دارم
اصولا سايت ها هميشه به چند نوع طراحی می شوند که اين انواع بستگی به برنامه ای دارد که هر فرد سايت خود را با آن طراحی می کند
مثلا هر سايت حداقل از يک صفحه با پسوند های PHP ، HTML ، HTM ، ASP و ... تشکيل شده است که از فايل های ديگر برای گسترش سايت استفاده می شود که می توان از عکس ها ، فيلم ها ، موسيقی ها . حتی از Flash ها برای گسترش سايت استفاده می کنند
هر کسی می تواند با استفاده از برنامه های گوناگون سايت طراحی کند اما طراحی سايت يک تخصص است و هر کسی نبايد اين کار را انجام دهد چون اگر قرار باشد که هر کسی خود به تنهاير يک سايت طراحی کند ديگر شغل و مدرکی برای اين کار به وجود نمی آمد
اگر يک شخص که تخصص کافی در اين زمينه نداشته باشد حتما از کد های بيهوده و زايد استفاده خواهد کرد و اين باعث می شود که سايت به کندی Load شود ( البته اين حالت با حالتی که حجم سايت زياد باشد تفاوت بسياری دارد )
mohammad_eye4u2004
آقا من میخوام یه طراح صفحه وب توپ بشم چیکار کنم
mostafa_by
با عرض سلام خدمت دوستان و با تشكر از راهنمايي دوست عزيز Web-Slayers.
از سايت شما بازديد كردم. سايت بسيار زيبايي بود ولي با اجازه شما مشكلاتي داشت (بهتر است بگويم به چشم من آمد) اول اينكه يك مقدار طول كشيد تا بالا بيايد (حالا نمي دانم فقط براي بالا آمدن آن صفحه بود يا چيز ديگري) در ثاني صفحه اولتان يك مقدار خشك و خالي و شلوغ بود. در ضمن مي خواستم بدانم كه آيا كل سايت را هم مي توان با فلش طراحي كرد و آيا سايت كمي سنگين نمي شود (منظورم از نظر Load‌كردن بود)
WEB-Slayers
(mohammad_eye4u2004)
آقا من میخوام یه طراح صفحه وب توپ بشم چیکار کنم

خوب دوست عزيز
اين کار شما نياز به يک ذهن باز و خلاق دارد
يکم علاقه
صرف حدود 1 سال و نيم وقت
و پرداخت مقداری پول برای شرکت در کلاس های CIW

خوب حالا بعدش می خوايد چی کار کنيد ؟!!!
WEB-Slayers
دوست عزيز mostafa_by

شما درست میگيد
اول : سايت من ( قسمت اعضای سايت - قرمز و سياه ) به دليل استفاده نکردن از تکنولوژی جديد و قرار دادن 3 آهنگ که حجم سايت را بالا برده اند ، Load کردن سايت را کند کرده اند
يا ممکن است که شما جديد ترين نسخه برنامه Macromedia Flash Player را در کامپيوتر خود نداريد که باعث می شود Load شدن سايت طولانی شود
دوم : شلوغر صفه اول هم با خاطر اين است که من اطلاعات را به دو زبان فارسی و انگليسی نوشته ام
سوم : طراحی همه سايت با استفاده از Flash امکان پذير است ، شما مجبور نيستيد از يک فايل Flash برای سايتتان استفاده کنيد

راستی يک خبر مهم در مورد سايت گروه WEB Slayers به زودی محدوديت های عضويت برداشته می شود
mostafa_by
باز هم از راهنمايي هاي شما بسيار تشكر مي كنم.
mohammad_eye4u2004
آقای webslayers این سایت شما باز نمیشه همش یه مقدار کد html نشون میده هنوز راه نیفتاده؟
WEB-Slayers
دوست عزيز mohammad_eye4u2004
سايت گروه WEB Slayers تا 10 تير ماه کاملا درست خواهد شد ، بايد کمی صبر کنيد
mohammad_eye4u2004
آهان خیلی ممنون!!!!!!!!!!!!!
موفق باشید
siamaksalimy
خسته نباشي .
azarinweb
دوستان کسی اینجا میتونه کمی درباره طراحی سایت با Asp توضیح دهد ؟ و یک سوال دیگه: زبان برنامه نویسی این سایت چیه؟ http://azarinweb.com
با تشکر
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.