راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:نقد بازی Generals (کنسول PC)(استراتژی)
انجمن های دارينوس > گروه هاي کاربري > گروه تحليل بازي ها
صفحه: 1, 2, 3, 4
nothing_else_matters
age mishe ramzasho be man begid
silenthill4
خب منم از کسانی هستم که 4 ماه میشه جنرال بازی میکنم تو گیم نت و تا حالا زیاد باختم اما نه به تعداد بوردام
گروه من یو اس ای ار فورس یا همنو نیروی اسمان تکنیت برتر این تیم فقط هواپیما و جنگنده و هلکوبتر نیست بلکه من الان یکم یادتون میدم برین حال کنید
بعد از ساخت 2 پایگاه هوای برای دشمن خودتون امریکا باید چهار جنگنده بسازین و 2 به 2 د گارد بدین در قسمتی که بیس دشمن هست البته بدون اینکه بیس دشمن مورد تحاجم قرار بگیره
اینجوری هواپما های شما مثل مور و ملخ میرن و میان و بعد باید شما چندین نفر ارپیجی انداز درست کنید و هلکوپتر هوای مخصوص حمل ازوغه که بهتر از اونم تو تیمتون هست به طرف بیس بفرستن از سه طرف بیس با حمله کنید و از هر طرف 30 سرباز پیاده کنید و با چرخبالاتون کاری نداشته باشین چرا چون تدافنگهای دشمن هواسشون پرت میشه به هلکوبتر های شما
در اینجا شما ناگهان 90 ارپیجی زن با 8 هواپیما جنگنده بالای سر بیسه نیمه جون دشمنتون دارین بعد یادتون نره که هلکوپراتون یا اپاچی ها باید اماده کرده باشین حالا یا عشقتون کشید استتار بدین یا نکشید ندین بعد 12 هلکوپتر استتار داده یا نداده وارد عمل میشه که دشمن واقعا نیدونه چه کنه بعد 12 تا نفر بر با سرباز میره تو بیس دیگه چیزی از بیس نمونده بعد بیسو کبچر کنید طرفو مبچر کنید
نابود کردن هارد ارمی هلکوبتر هارو استتار داده و بالای اروغه ها گارد بگیرن تا دشمن نتونه پول زیادی جمع کنه 2 با 3 جنگنده همیشه ازوغه دشمنو هدف بگیرین حالا هر طوری شده3با کماندو با استفاده از اتصال بمب تمام نفتها رو نابود کنید
با استفاده از هواپیمای بمب بر بزرگ که مخصوص تیم نیروی اسمان است کیس رو هدف گرفته و با دو بمب بر دیگه انو بزنید پول برای ساخت کیس نداره پس برق میسازه برای دفاع از هواپیما ولی بی فایدست با هلکوپر ازوغه 40 سرباز وارد کیس کار تمو در ارض 8 دیقه من زدمش
darinooss
be nazare man generals faghat be darde game net mikhore harki movafeghe nazar bede
darinooss
kasi nazari nadasht?
hrm
نقد خوبي بود در ضمن بهترين تيم چين تانكه نه
PARKER
BEBAKHSHID MAN HAR KOJA KE GENERAL BAZI KARDAM CHINE INFANTRY DIDAM
ALBATE KHODE MAN GLA TOXIN HASTAM VA NEMIDOONAM SHOMA CHEJOORI MIGID KE TANK VA AIR KHOOBE?
RANGER_NAVAL_USA
بازی عالی و توپ به نظر من USA COMMANDER OF CHIFER از همه اشون بهتر
panzer
(matrix007)
دستت درد نکنه در نظر سنجی هم شرکت کردم
dastet dard nakoone vali ey kash dar naghded az patchhaye ke darbare general zero houre omade ham bahs mikardi

age kasi ham film ziad mibine man pishnehad mikoonam
only jet lee
garegoori_shipish
=D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^ =D^
rouzbeh
man generale 1 ro nasb kardam 2 cd bud bad generale zero:houro kharidam 1 cd bud va ie dune ribut va patch tu ch bud man ribut ro nasb kardam vali nemidunam baiad ba patchesh chikar kon komak
genaveh
نقد خوبی بود دست شما درد نکنه
Mazdak
قسمت اول
:* خب حالا ما مي خوايم بازي Generals 3 رو نقد كنيم .البته بذارين بگم كه صحبت كردن راجع به اين كه كدوم تيم از همه بهتره يه كار بيهودس . هر چند اكثر حرفه اي ها از تيم هاي GLA استفاده ميكنند ولي بهتره كه ما از هيچكدوم تعريف نكنيم . در ضمن من از نقد دوست خوبم هم خيلي تشكر ميكنم . بعضي چيزهارو منم نميدونستم .
در Generals 3 (يا هرچي كه شما بهش ميگين .) 6 تيم ديگر هم اضافه شده كه فرمان دهان آن ها همگي افراد حقيقي هستند . در ضمن ما اينجا قراره خصوصيات منحصر به فرد تيم ها رو بگيم .
1 . GLA: dictator saddam hussain
علاقمندان به بازي جنرالز مي دونن كه اصلي ترين مشكل GLA نداشتن نيروي هوايي است .
اما اين مشكل در اين تيم حل شده .GLA صدام حسين داراي يك نوع فرود گاه است كه در آن تنها يك هواپيما جا مي گيرد . شما توسط اين فرودگاه مي توانيد دو نوع هواپيما بسازيد . نوع اول همانند هواپيما هاي ساير تيم هاست اما نوع دوم هواپيما يي است كه ساير تيم ها فاقد آن هستند و آن هم هواپيماي انتحاري است . شما با استفاده از اين هواپيما ميتوانيد به بالهي ساختمان ها و يا نيروهاي دشمن رفته و با منفجر كردن آن خسارات زيادي را به دشمن وارد بسازيد .

2.GLA hijack
Hijack به معناي دزديدن ماشين هواپيما يا هرچيز ديگري است . در نسخه هاي قبلي شما Hijacker هايي را مشاهده مي كرديد كه به تانك هاي دشمن رفته و آن را تصاحب ميكنند . اما اين نيرو ها قدرت محافظت از خود را نداشتند . ولي در اين تيم آن ها صاحب قدرتي هستند كه همانند تروريست ها در كنار نيروهاي دشمن منفجر شوند و آن ها را به هلاكت برسانند .
علاوه بر اين GLA Hijack داراي يك هلي كوپتر با قابليت هاي زيادي است كه در War factory ساخته مي شود ولي متاسفانه مدت زمان زيادي براي ساخت آن بايد صبر كنيد .

Terror leader Osama bin laden
اين گروه كه اسامه بن لادن رهبري آن را بر عهده دارد داراي قايليتيست كه باعث شده اكثر حرفه اي ها از آن استفاده كنند . در اين تيم پس از اين كه radar van را در War factory درست كرديد تمام نقشه براي شما باز مي شود و شما مي توانيد تمام حركات رقيب خود را از اول تا آخر زير نظر بگيريد .
نيرو هاي ويژه اي كه پس از بدست آوردن Rank مي توانيد از آن استفاده كنيد
از مهمترين اين نيرو ها ا Snake attack است كه پس از بدست آوردن 5 rank ميتوان از آن استفاده كرد . اين نيرو به شما اين قدرت را ميدهد كه بدون نياز به كارگر و در زمان بسيار كم يك Hole را در Base حريف بسازيد و به سرعت نيرو هاي خود را در زمين آن پياده كنيد ودر چند دقيقه او را Deafeat كنيد

هم چنين شما پس گرفتن 5 Rank مي توانيد از نيروي GPS Scrambler استفاده كنيد كه به كمك آن ميتوانيد تانك هاي خود را تعمير و يا به افراد خود جان تازه اي بدهيد .

Up grade هاي جديد GLA
براي سرعت دادن به كارگر ها ميتوانيد از Worker shoes استفاده كنيد. يعني به كارگر هايتان كفش بدهيد تا بهتر كار كنند

براي محكم تر كردن ساختمان ها مي توانيد از Fortified Structures استفاده كنيد .

اين هم يك عكس دسته جمعي از بروبچز GLA

توضيح:برخي از اين اطلاعات كامل كننده سخنان دوستم بود .
Mazdak

ين عكس نشان دهنده مراكز نيروها در جهان مي شود . اتفاقا مركز GLA gemolition در وسط ايران قرار دارد !!!!!!!!!!!!!!!
hrm
آفرين دستت طلا ...
Dr_Thrax
نقد خوبی بود ولی چند تا ایراد داشت. اولا اینکه Scorpion می شود عقرب نه خرچنگ. ثانیا تکتیرانداز جنرال Juhziz قابلیت بمب گذاری دارد نه تیر اندازی. ثالثا Angry mob متعلق به China نیست و فقط GLA آن را دارد و رابعا اینکه Flash Bang در این بازی نیروهای دشمن را کور نمی کند بلکه می کشد.
ولی ای ول! قربون هرچی جنرال بازه!
Mazdak
(Dr_Thrax)
نقد خوبی بود ولی چند تا ایراد داشت. اولا اینکه Scorpion می شود عقرب نه خرچنگ. ثانیا تکتیرانداز جنرال Juhziz قابلیت بمب گذاری دارد نه تیر اندازی. ثالثا Angry mob متعلق به China نیست و فقط GLA آن را دارد و رابعا اینکه Flash Bang در این بازی نیروهای دشمن را کور نمی کند بلکه می کشد.
ولی ای ول! قربون هرچی جنرال بازه!

اطلاعاتت عالي بود ولي تك تير انداز Juhziz قابليت تير اندازي هم دارد
Dr_Thrax
مشکل اینجا است که GPS Scrambler که در درجه های GLA وجود دارد ، نه تانک ها را تعمیرمیکند و نه جان تازه ای به نیروها می بخشد، بلکه آن ها را نامرئی میکند.
Dr_Thrax
هر کس به نقشه و یا Patch برای بازی Generals نیاز داره میتونه به سایت WWW.CNCNZ.COM مراجعه کند. در ضمن خبر جدید اینکه شرکت Westwood سازنده بازی های سری Command & Conquer بازی Red Alert 3 را در دست ساخت دارد.
Mazdak
خب حالا چرا ناراحت مي شي. من كه چيزي نگفتم
rouzbeh
age kasi ie esterategi khub dare torokhoda bezarin dige
Dr_Thrax
یه سوال: اگر من بخوام با GLA: dictator saddam hussain بازی کنم باید چی کار کنم. چون در Zero Hour که همچین جنرالی وجود نداره.
لطفا سریع جواب بدید.
Mazdak
Generals :Zero hour ورژن هاي مختلفي مختلفي داره كه مشهور ترين اونها همونيه كه صدام هم توش هست .

Only

hootan
خیلی خیلی خوب بود از تو متشکرم
Game_Master
pack زيادي واسه generals هست ولي بيشترشون unoficial e چون سايت خود generals بالاتر از Pack 1.4 بيرون نداده واسه همينم pack هاي ديگه تو وسطه بازي لگ داره و بازي گير ميكنه
Dr_Thrax
بابا من از شما خواستم آدرس سایتی رو که میشه ازش این Patch رو برداشت به من بدید، نه اینکه راجع به Patch های دیگه به من توضیح بدین.
پس لطفا فقط به سوالی که از شما کردم جواب بدید.
davood71
(Doctor_Smith)
جالبه منو یاده رد آلرت انداخت

نم تقریبا یه چیزی تو همین مایه ها بود
چون در ابتدا این بازی رد الرت 3 بود که به دلیله مشکلاتی شرکت ea ساخت این بازی را برای شرکت دیگری که اسمش را نمی دانم به عهده گرفت =D^ =D^ =D^ =D^ =D^
davood71
بهترین بازی استراتجک بود که بازی کردم
davood71
واقعا قشنگ بود
rouzbeh
ei val
Dr_Thrax
اولا اینکه همه بازی های سری Red Alert توسط Westwood ساخته شده اند (EA ناشر آنها بوده).
ثانیا بازی Generals نیز ساخت شرکت Westwood است.
ثالثا ساخت بازی Red Alert 3 به تازگی توسط شرکت Westwood اغاز شده است.
و رابعا اینکه امتیاز ساخت بازی های سری Command & Conquer متعلق به شرکت Westwood است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.Westwood.com مراجعه فرمایید.
Dr_Thrax
سری بازی های Command & Conquer در کل شامل 7 عنوان می باشد که شش تای آن ها استراتژیک بوده و یکی اکشن است.
این عناوین عبارتند از:
1. Tiberian Sun
2. Red Alert
3. Red Alert 2
4. Red Alert 2 : Yuri's Revenge
5. Generals
6. Generals: Zero Hour
7. Renegade
بجز بازی Renegade بقیه بازی ها استراتژیک می باشند

Renegade یک بازی اکشن اول شخص می باشد
rome2000
آقای amigames تو version جدید general رو داری؟؟؟
rouzbeh
time gla demol az toxin kheili behtare ahgaie dr.thrax
Dr_Thrax
(rouzbeh)
time gla demol az toxin kheili behtare ahgaie dr.thrax
اولا اینکه من معمولا جنرال تانک چین رو می گیرم. اما بین جنرال های GLA، دکتر Thrax رو از همه بیشتر دوست دارم و وقتی GLA هستم اون رو انتخاب میکنم.

اما دکتر Thrax واقعا جنرال قویه. حالا یک سوال می پرسم که هر کس بتونه بهش جواب بده، دلیل قدرت دکتر Thrax رو فهمیده. سوالم اینه که:
چرا وقتی دو نفر که تازه Generals رو شروع کردند و بازیشون با هم برابره، در مقابل هم بازی می کنند و یکی GLA: Demo رو می گیره و اون یکی GLA: Toxin رو ، شانس بردن اونی که GLA: Toxin داره بیشتره؟
Jangafzar
چون که Dr.Thrax تجهیزاتش شیمیاییه و سریع واحد های دمولیشن رو نابود می کنه...(البته به احتمال 90%) biggrin.gif
peyman_2005
من از بازي Generalsخيلي خوشم مياد ولي با اين حال دست درست
peyman_2005
بهترين بازي كه در عمرم كردم جينرال
peyman_2005
خيلي باحاله
kindboy
احتمالا چون هر دو 1 قیمت تجهیزات را میخرند ولی تانک های demo میترکند ولی toxin ه خاطر قدرت شیمیای 1 پله از demo جلو تره
pouya_A-380
man alan daram in bazy ro anjam midam vaghti too in bazy bashee beghadri sargarm mishi ke motevajehe gozashte zaman nemishi.age nadarin pishnahad mikonam hatman tahiash konid.
pouya_A-380
age adam paye in bazi beshine zaman ro hes nemikonin.
hitman47-igi
اصلا نقد جالبی نبود[color=red][/color][size=24][/size] ^smile.gif =; X-( [img][/img]
JJ_delshekaste
(hitman47-igi)
اصلا نقد جالبی نبود[color=red][/color][size=24][/size] ^smile.gif =; X-( [img][/img]

--------------------------------------------------
به نظر من خيلي با حال بود عالي
tongue.gif
Sir_Amir
عـــجب بازي خفنــــي!!!
rouzbeh
اگه warcraft رو بازی کنین جنرال یادتون میره ! smile.gif
ali_h
خوب بود ولی کامل نبود.
البته من رای خوب دادم چون بالاخره زحمت کشیده بودی.
ali_h
(lj_silver)
خوب چيزاي جالبي راجع به جنرال ها نوشته شده اما بهتر نيست راجع به استراتژي بازي چيزي بگيم ؟

من براي بحث و تبادل اطلاعات استراتژيكي درباره اين بازي آماده ام

بهترین نژاد از نظر شما کدام نژاد است.
به نظر من تک به تک usa airforc
چند نفره gla taxin
;;) :-/ :-/ :-/
ali_h
--------------------------------------------------------------------------------
اولا اینکه من معمولا جنرال تانک چین رو می گیرم. اما بین جنرال های GLA، دکتر Thrax رو از همه بیشتر دوست دارم و وقتی GLA هستم اون رو انتخاب میکنم.

اما دکتر Thrax واقعا جنرال قویه. حالا یک سوال می پرسم که هر کس بتونه بهش جواب بده، دلیل قدرت دکتر Thrax رو فهمیده. سوالم اینه که:
چرا وقتی دو نفر که تازه Generals رو شروع کردند و بازیشون با هم برابره، در مقابل هم بازی می کنند و یکی GLA: Demo رو می گیره و اون یکی GLA: Toxin رو ، شانس بردن اونی که GLA: Toxin داره بیشتره؟

به خاطر قدرت تونل های gla taxin که قدرت دفاع زیادی دارند وسربازها هم اسید پخش می کنند.
siamaksalimy
مرسي
rouzbeh
اقا ali_h درسته که سربازاش اسیرد پخش می کنن ولی عوضش سربازای دمو رو اگه اپگریدش رو بگیری منفجر میشن و همه ی نیرو های طرف می پوکه !!!!!
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2015 Invision Power Services, Inc.