راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:Darinoos Persian Capsules
انجمن های دارينوس > بازي هاي کامپيوتري > کپسول های فارسی دارینوس DPC
صفحه: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
InfinityWard
کپسول های فارسی دارینوس

دی پی سی تلفیق تاثیرگذاری از قابلیت های شبکه اینترنت و خدمات منحصر بفرد دارینوس است. برای آنکه تا حدودی به ابعاد فعالیت های دارینوس در حوزه چنین تصمیمی پی ببریم لازم است به برخی از موانع و مشکلات دارینوس در سالهای اخیر اشاره کنیم.

1- در دسترس بودن و پخش مناسب

2- افزایش سرعت تولید

3-رعایت اصول اخلاقی در حوزه حقوق مولفین

4- پشتیبانی گسترده فنی

5- قیمت مناسب و رقابتی

آیا می شود راه حلی را یافت که ما را در حل مشکلات فوق یاری کند؟

DPC طرحی بود که در پاسخ به این سوال مطرح شد. کپسول های فارسی دارینوس بسته های نرم افزاری پیچیده ای هستند که طی یک فرایند مهندسی دقیق تزریق شده و خدمات دارینوس را منتقل می کنند.

عملکرد DPC :

دارینوس نرم افزاری کم حجم و رایگان با عنوان Darinoos Syringe طراحی کرده است. همانطور که از نام این نرم افزار (سرنگ دارینوس) پیداست. این نرم افزار که از این پس در تمامی محصولات دارینوس یافت شده و از طریق سایت نیز بصورت رایگان قابل دریافت است قرار است یک کپسول DPC را به نسخه اصلی یک بازی تزریق کند و پس از اتمام تزریق یک نسخه فارسی دارینوس تحویل دهد.

سه رکن اصلی این فرایند عبارتند از:

1- DPC یا کپسول فارسی دارینوس. هر بازی که قرار است با این شیوه فارسی شود نیاز به یک کپسول خاص خود دارد.

2- نرم افزار Syringe (سرنگ دارینوس) که به رایگان قابل دریافت از سایت دارینوس است و با وجود حجم کم از قابلیت های ویژه ای برخوردار است.

3- نسخه اصلی بازی مورد نظر

طریقه مصرف :

کاربر ابتدا نسخه اصلی (زبان اصلی) بازی را بروی سیستم خود نصب می کند. در مرحله دوم نرم افزار سرنگ دارینوس را اجرا می کند. این نرم افزار از طریق اطلاعات اولیه ای (شناسه و کلمه عبور) که کاربر به آن می دهد به بانک اطلاعاتی DPC بروی پایگاه اینترنتی دارینوس متصل شده و کپسول فارسی بازی مورد نظر را دریافت نموده و آنرا در بازی نصب شده تزریق می کند. نتیجه، تبدیل شدن نسخه اصلی بازی به نسخه فارسی دارینوس است.

نرم افزار Syringe یا همان سرنگ دارینوس برای تمام بازیها یکسان است اما هر بازی یک DPC خاص خود دارد. نرم افزار سرنگ بسته به پیچیدگی موتور گرافیکی بازی حداقل از چهار وجه به انجین بازی چسبیده و عملیات تزریق را انجام می دهد. تعداد وجوه ها مضربی از چهار است و با پیشرفته شدن موتور گرافیکی بازی افزایش می یابند. این نرم افزار همچنین برای پشتیبانی سایر محصولات دارینوس نیز استفاده می شود. با ورود به این نرم افزار با استفاده از اطلاعات کارت vip محصول خریداری شده می توانید آخرین ترمیم کننده های بازی خود را دریافت کنید.

این فرایند شیوه جدید ارایه خدمات دارینوس است که با هدف حل مشکلات فوق و ارایه خدماتی نوین به کاربران طرح شده است.

جهت پیشنهاد عناوین مورد نظر خود ،برای ساخت "کپسول فارسی" ،کلیک کنید
aliver
شاید یک مجموعه از بازی های اکشن روز به زبان فارسی و با دوبله عالی
aliver
تو نظر سنجی که گذاشته من سویل را انتخاب میکنم ولی اگه brotgers in arms بود انتخاب میکردم
InfinityWard
QUOTE (aliver @ يكشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۱) *
شاید یک مجموعه از بازی های اکشن روز به زبان فارسی و با دوبله عالی

نه.متأسفانه حدس شما اشتباست.
aliver
QUOTE (sherlockholmez2007 @ يكشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۲) *
نه.متأسفانه حدس شما اشتباست.

پس جیه اگه اشتباهه؟؟ شاید یه سری خدمات باشه مثل وی ای پی
justi
من می دونم،یه کپسولی هست می خوری همه بازیهای زبان اصلی رو فارسی می شنوی... laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif !

خب ماشالله دارینوس با این اسمی که رو پدیده جدیدش گذاشته چیزی غیر از کپسول دارویی و خوردنی به ذهن من نمی رسه.
titansarus
سلام.
به نظر من يک نرم افزار يا چيزي است که با نصب آن باعث فارسي سازي صداي يا متون بازي ها به فارسي مي شود که البته مطمئنا تمام بازي ها و کلمات را پوشش نمي دهد.
aliver
QUOTE (titansarus @ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۵) *
سلام.
به نظر من يک نرم افزار يا چيزي است که با نصب آن باعث فارسي سازي صداي يا متون بازي ها به فارسي مي شود که البته مطمئنا تمام بازي ها و کلمات را پوشش نمي دهد.

ممکنه این باشه
Shepard
QUOTE (titansarus @ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۵) *
سلام.

خوب اینجوری باید کارمندان دارینوس کمر همت ببندند و به عنوان آخرین کار خودشان در دارینوس را گل بگیرند !!! dont know.gif
titansarus
QUOTE (npshop @ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۰۸:۰۸) *
خوب اینجوری باید کارمندان دارینوس کمر همت ببندند و به عنوان آخرین کار خودشان در دارینوس را گل بگیرند !!! dont know.gif

سلام.
من هم نگفتم که حتما اين کار را مي کنند و نگفتم هم که حتما صداگذاري است و اگر اين حرف من درست باشد احتمالا متون است نه صداها.
در ضمن همان طور که گفتم مطمئنا اين کار همه ي بازي ها و کلمات را پشتيباني نمي کند و احتمالا دارينوس هر از چند گاهي يک آپديت پولي (و نه مجاني و نه دانلودي) را روانه بازار خواهد کرد و شايد موفق هم باشد.
sawanti
فعلا که دارینوس به نظرات اعضا توجهی نمیکنه
InfinityWard
اخبار " کپسول فارسی دارینوس " :

اطلاعیه شماره یک
farshad-0009
ویرایش شد
Rokneddin
QUOTE (farshad-0009 @ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۸) *
دارینوس همه را سر کار گذاشته همین چیزی که الان هست نه اینکه خیلی کامل و خوب هست میخواهد انقلاب هم بکند
اطلاع رسانی ضعیف
سطح بازیهای انتخابی ضعیف
آپدیت سایت ضعیف
سایت VIP ضعیف
و انتخاب بازیهای قدیمی که تقریبا من همه را 2 یا 3 سال پیش بازی کردم
مثل این میمونه که یک آدم داره با عصا راه میره 4 تا هندوانه زیر بفلش هست و الان میخواهد با توپ روپایی هم بزنه

این یک انتقاد از ته دل بود از دارینوسی که من یک زمان رفتم adsl گرفتم که فقط بتونم سریعتر به سایت دارینوس دسترسی داشته باشم ولی الان چی ازش مونده ؟؟؟

تو **** ای دی اس ال گرفتی برای دارینوس. مگه دارینوس نامه فدایت شوم برات فرستاده. مشکل دارینوس اینه که یه مشت کاربر *** مثل شما ها داره. اگه این خدماتی که لیست کردی همش ضعیفه پس **** بازم میای تو دارینوس برو یه جای دیگه که این خدماتو قویشو بهت بدن

خدمات دارینوس تا همین جاشم از سر امثال شماها زیاد بود. شماها لیاقتتون همون بازیهای دی وی دی 500 تومانی که تو کیسه فریزر بهتتون می دن.

کاربرانی که تا هنوز بطور مشخص روند DPC مشخص نشده بتوانند حدس بزنند که جریان از چه قرار است در صورت تمایل می توانند به تیم فعال در این پروژه در خصوص مراحل تست تکمیلی کمک کنند. خلاصه اینکه DPC بزودی رونمایی می شود و یک مدتی هم به تست جامع آن با کمک کاربران علاقمند می پردازند.
تا آنجایی هم که من می دانم دارینوس اگر بتواند آنچه که من شنیدم اجرایی کند. می شود تعبیر به انتقلاب در خدمات دارینوس کرد.
InfinityWard
این مبحث فقط به بررسی محصول جدید دارینوس میپردازه و دارینوس رو نقد نمیکنه. پس لطفا فقط در این زمینه صبحت کنید و به هم احترام بزارین چون در غیر این صورت ادمین های عزیز این مبحث رو قفل می کنن.
Shepard
QUOTE (RYAN @ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۷) *
این جر و بحث های بچه گانه را رها کنید و یه کم هم به موضوع تاپیک توجه کنید. بگذریم..

کاربرانی که تا هنوز بطور مشخص روند DPC مشخص نشده بتوانند حدس بزنند که جریان از چه قرار است در صورت تمایل می توانند به تیم فعال در این پروژه در خصوص مراحل تست تکمیلی کمک کنند. خلاصه اینکه DPC بزودی رونمایی می شود و یک مدتی هم به تست جامع آن با کمک کاربران علاقمند می پردازند.
تا آنجایی هم که من می دانم دارینوس اگر بتواند آنچه که من شنیدم اجرایی کند. می شود تعبیر به انتقلاب در خدمات دارینوس کرد.

یک راهنمایی !!! نمونه خارجی داره ؟ geek.gif
justi
جدی جدی کپسوله.اینطور که خود دارینوس توصیه کرده باید در اندیشه خود جست و جو کنیم.من هنوز سر حرفم وایسادم،البته شاید دور از انتظار باشه، ولی به نظر من این چیزیه که تو حس شنوایی تاثیر می ذاره!!!وگرنه دارینوس دارو سازی که نمی کنه.یه چیز دیگه هم شباهت کپسول ها به مموری بود!!!مموری(رم) های کوچک!بهتر بود ادمین یه توضیحاتی در باره مراحل تست بده .
امیدوارم حقیقتا شاهد یک تحول عظیم باشیم.
RYAN
من صرفا" در حد اطلاعات خودم از این پروژه پاسخ می دهم بعدا" نگید اینجاش اینجوری نبود. اما مطمئن باشید اطلاعات غلطی هم نمی دهم.

در خصوص نمونه مشابه خارجی باید بگویم نه ! DPC مشابه خارجی ندارد یعنی عین کار دارینوس انجام نمی شود اما یه کارهایی شبیه به روندی که در DPC تعریف میشود انجام می شود.

در اطلاعیه بعدی خیلی از سوالات پاسخ داده می شود. مراحل تست هم به این ترتیب است که کپسول هایی در اختیار کاربران علاقمند قرار می گیرد تا نتایج استفاده از کپسول ها را در اختیار دارینوس قرار دهند

و در واقع کپسول ها عیب یابی شوند.
farshad-0009
مراحل تست هم به این ترتیب است که کپسول هایی در اختیار کاربران علاقمند قرار می گیرد تا نتایج استفاده از کپسول ها را در اختیار دارینوس قرار دهند

یعنی نسخه ای دمو از قسمتی از بازیهای دوبله شده جدید را برای آزمایش به طور رایگان قرار میدهید ؟؟؟

اگر اینطور هست خوشحال میشوم همکاری کنم چون هم سرعت اینترنتم خوبه هم وقت دارم
justi
اقا جان کپسوله نه بازی.دموی بازی رو که استفاده نمی کنن.به هر حال تا توضیحات بیشتر توسط سایت اصلی قرار داده نشه،امکانش نیست که اعلام امادگی کنیم.
aliver
QUOTE (farshad-0009 @ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۸) *
یعنی نسخه ای دمو از قسمتی از بازیهای دوبله شده جدید را برای آزمایش به طور رایگان قرار میدهید ؟؟؟

اگر اینطور هست خوشحال میشوم همکاری کنم چون هم سرعت اینترنتم خوبه هم وقت دارم

باید صبر کرد ودید. ما منتظریم
heidari
با سلام
به نظر من،طرحي است كه كاربران دارينوس جهت انتخاب عناوين جهت دوبله،فارسي سازي،طراحي پك و VIP دخيل خواهند بود.
aliver
QUOTE (heidari @ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۲) *
با سلام
به نظر من،طرحي است كه كاربران دارينوس جهت انتخاب عناوين جهت دوبله،فارسي سازي،طراحي پك و VIP دخيل خواهند بود.

شاید. فعلا که دارینوس قرار بوده در سال جدید افزایش عناوین داشته باشه ولی ان کار اتفاق نیفتاده و تقریبا مثل سالهای قبل میانگین هر فصل 5_6 عنوان عرضه میکند. امیدوارم با این طرح عناوین جدیدی دوبله شود. به خصوص در سبک اکشن.
aliver
من فکر میکنم نرم افزاری باشه که متون بازی را فارسی میکنه.
اما اگه طرحی باشه که دارینوس به این منظور بازی های بیشتری دوبله کنه خیلی خیلی بهتره.
RYAN
اگر اطلاعیه شماره یک را دقیق خوانده بودید متوجه عبارت " تزریق شدن کپسول ها طی فرایندی پیشرفته " می شدید. بخش مهمی از اتفاق در این عبارت رخ می دهد. به عبارات اطلاعیه اول خصوصا" آنجا که صحبت از دنیای مجازی می شود هم دقت داشته باشید. اطلاعیه دوم هم در شرف صدور است.
RYAN
تاپیک منتقل شد به مبحث اختصاصی DPC و تا اطلاع ثانوی کاربران میهمان هم می توانند در این تاپیک نظر دهند. ( مهمان داریم آبروداری کنید)
مهمان
تست میشود تست
مهمان
آقا این یعنی واقعا" یه چیزی مثل همین عکسه که گذاشتین یا نه مثلا" کاربردش مثل قرص و کپسوله؟
gokhan
من که فکر میکنم دارینوس داره یک شبکه مجازی بازی های کامپیوتری راه میندازه که بچه های دارینوس از طریق این شبکه بتونن با هم بازی کنن ...
مهمان
بعید نیست چون قبلن هم یه بار خواست سرور بازی آنلاین راه بندازه ولی فکر کنم منصرف شد
titansarus
سلام.
به نظر من منظور از عبارت «تزریق شدن کپسول ها طی فرایندی پیشرفته» تزريق شدن به کامپيوتر است يعني فلش مموري هايي شبيه به کپسول و تزريق آن با اتصال به کامپيوتر.
مهمان
نه آخه چطور ممکنه فلش باشه اصلا" منطقی نیست. در اطلاعیه از دنیای مجازی صحبت شده یعنی اینترنت یعنی هر چی هست مربوط به اینترنته فلش مموری میشه دنیای واقعی
aliver
باید صبر کرد و دید
persian_cavalry
هرچی هست مربوط به انلاین بازی کردنه thinking.gif thinking.gif geek.gif geek.gif
مهمان
بابا بگین چیه دیگه مگه اینجا داروخانه اس
مهمان
هر چی هست باعث نشه بازیاتون گرونتر شه shame on you.gif
مهمان
امیدوارم هرچی که هست باعث بشه عناوین جدید و زیادتری توسط دارینوس دوبله بشه
مهمان
درود.
داستان اينه كه قراره دوبله هاي دارينوس توسط اعضا انجام بشه.و دارينوس نمونه بازيهارو در يه جا آپلود ميكنه و همه ميتونن روي اون صدا گذاري كنن و...
parham_jalayer
درود.
قراره كه صداگذاري رو ديالوگها توسط اعضا صورت بگيره. نمونه هايي رو سايت مذارن و همه ميتونن روي اونها صداگذاري كنن و هر كدام بهتر بود ميتونه اين كار رو انجام بده. ضمنا اون مهموني كه همين ظر را داد خودم بودم!!!حالشو نداشتم لاگين كنم. laughing.gif
مهمان
عجب طرح مضحکی.
مهمان
با این چیزایی که تو اطلاعیه دارینوس اومده ظاهرا" دارینوس میخواد کاری کنه که یا بازیای فارسی را از سایتش بگیریم یا بازیا رو با سایتش فارسی کنیم. البته اینکه چطوری اینکارو می کنه و پولیه یا نه رو نمی دوتم
مهمان
شاید یکم بی ربطه ولی دارینوس یک کاتالوگ خیلی باحال تازگیا زده که همه محصولاتش او تو اومده کسی می دونه از کجا میشه این کاتالوگو پیدا کرد شاید در رابطه با این طرح جدید یه چیزی توش باشه
مهمان
کسانی که بازی مردان جنگ جدیدو خریدن میدونن dpc چیه
aliver
QUOTE (مهمان @ پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۷) *
شاید یکم بی ربطه ولی دارینوس یک کاتالوگ خیلی باحال تازگیا زده که همه محصولاتش او تو اومده کسی می دونه از کجا میشه این کاتالوگو پیدا کرد شاید در رابطه با این طرح جدید یه چیزی توش باشه

کدام کاتالوگ؟؟ فقط امیدوارم این طرح به دوبله بازی های بیشتر و به روزتر کمک کنه
مهمان
من فکر کنم دارینوس می خاد کنار بازیایش یه چیز دیگه هم بده یه چیزی مثل کتابچه هاش یا کارت سایتشو که الان میده
RYAN
برخی نظرات خیلی نزدیک هستند. اطلاعیه دوم DPC در شرف صدور است.

یک راهنمایی برای علاقمندان : با DPC بازیهای فارسی دارینوس را ارزانتر تهیه می کنید.
titansarus
سلام.
به نظر من اين احتمال هم وجود دارد که مجموعه اي از بازيهاي دارينوس باشد که نسبت به جمع قيمت همه ي آن ها قيمت ارزانتري داشته باشد و همچنين کيفيت بهتري در دوبله داشته باشند، مثلا دوباره و بهتر صداگذاري شده باشند و يا اين که علاوه بر دوبله ي فارسي متن ها نيز فارسي شده باشد.
aliver
شاید یه چیزی مثل کارت تخفیف یا این چیزا باشه.
آقای رایان لطفا بگید چرا 2بازی جذید دارینوس عرضه نمیشه.
قرار بود دارینوس تو سال جدید عناوین زیادتر و به روزتری دوبله کنه چرا تا حالا این اتفاق نیفتاده جناب رایان؟؟
justi
خب نمیشه حدس زد.اسم کپسول شدیدا منحرف کنندس.از جهان مجازی حرف زده،شاید یه جور وسیله اشتراک کاربرانه برای بازی انلاین و ... که احتمالا با شناسایی ip می تونه از سایت تخفیف هم بگیره.من هنوز تاکید دارم که کپسول شبیه یک رم کوچیک هست.لغت "فارسی" هم مبهمه.کپسول فارسی!!شاید نمونه خارجی هم داره که گفته شده فارسی.!!!
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.