راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:سرعت دانلودم خیلی پایینه ! adsl دارم!
انجمن های دارينوس > عمومی > کامپيوتر و اينترنت
soroush-R
به نام خدا

سلام دوستان.

من adsl 512 دارم،حالا می خوام دانلود کنم سرعت دانلودم خیلی ÷ایینه،شاید باورتون نشه امابدن منیجر 4!!!و با اون 20 تا 24 کیلوبایتبر ثانیه است!!!منیجر هم بیت تورنت هست!!!

یک راهنمایی بکنید...

Paradox
به نام خدا

سلام دوستان.

من adsl 512 دارم،حالا می خوام دانلود کنم سرعت دانلودم خیلی ÷ایینه،شاید باورتون نشه امابدن منیجر 4!!!و با اون 20 تا 24 کیلوبایتبر ثانیه است!!!منیجر هم بیت تورنت هست!!!

یک راهنمایی بکنید...

دیگه اینجوریش رو نشنیده بودم ! 512 --> 25 KB/S ؟؟!!

بیت تورنت مگه Manager ـه ؟! ( منظورم برای همه نوع فایل ـه ! )

IDM رو امتحان کن ببین سرعت دانلودت تغییری میکنه ؟!
soroush-R
پارادوکس ممنون،بهتر شد:54-89 .
ولی مگر نباید 100 باشه؟
Ali2005
نه،

سرعت دانلود اینترنت 512 باید 64 باشه.
soroush-R
که نیست big smile.gif
تازه با دانلود منیجر شده 59!!!!!!!
M0STAFA

عزیزم زمان داره !

وقتی خیلی شلوغه خط ها سرعتت خفن میاد پایین مثلا 20 یا 10 !

وقتی خلوته سرعتت خفن میره بالا مثلا 120 ! یا بالاتر...
بعدش هم به شرکتت ربط داره مثلا صبا نت سرعت 128 اش با سرعت 512 شرکت شما برابری میکنه (من خودم دارم!) و البته بهترین سرعت (برای صبا نت) بین ساعت 1 تا 3 شب هست.

البته در مورد فایل های تورنت باز خیلی حالت های خاصی داره که حسش نیست بگم big smile.gif
P0UY4
ولی هیچی به افتضاحی پارس آنلاین نیست big smile.gif
msnz
این فایل های تورنت قضیش چیه؟ من یه بار یه دمو دان کردم تورنت بود. حجمش کم بود ولی هیچ کاریش نمیشد کرد! dont know.gif
soroush-R
TAPIC MOSTAFA DAR SAFHEH 5 YA 6 MABHAS COMPUTER BE NAM FILM TORRENT RO BEKHOON !
M0STAFA
QUOTE (msnz @ شنبه ۵ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۷) *
این فایل های تورنت قضیش چیه؟ من یه بار یه دمو دان کردم تورنت بود. حجمش کم بود ولی هیچ کاریش نمیشد کرد! dont know.gif

فلفل نبین چه ریزه بشکن ببینه چه تیزه! عزیزم شما هنوز دانلودو شروع نکرده بودی!
در هر صورت تاپیکم اطلاعات جامعی داره ولی ممکنه لینکاش اعتابارشون رو از دست داده باشند پس میتونی یک سر به وبلاگم بزنی:

نحوه دانلود فایل های تورنت (torrent)
GoldenDragon
دانلود کردن از تورنت فقط به سرعت تو بستگی نداره، به خیلی چیزا وابسته است مثلا پهنای باند tracker ، پورتی که ازش استفاده میکنی، تعداد کسانی که seed کرده اند و در حین دانلود آنلاین هستن و همینطور سرعت send آنها، شمار پایین کسانیکه همزمان با ما دانلود میکنند و فاکتورای دیگه که من ازشون اطلاع ندارم ولی به هر حال روی سرعت دانلود از تورنت تاثیر دارن
hitman_revenge
به نظر شما اینترنت parsonline 128 kb سرعت دانلودش چند باشه عادیه ؟؟

Paradox
سرعت دانلود اینترنت 512 باید 64 باشه.

ولی من فکر می کنم سرعت اینترنت 128 باید 32 باشه ، 256 باید 64 باشه و 512 باید 128 باشه ! ( شایدم اشتباه می کنم ! )
P0UY4
128 پارس بین 15 تا 20 هستش oh go now.gif
GoldenDragon
ولی من فکر می کنم سرعت اینترنت 128 باید 32 باشه ، 256 باید 64 باشه و 512 باید 128 باشه ! ( شایدم اشتباه می کنم ! )

شرکتهای سرویس دهنده سرعت رو بر اساس Kb/s میدن (b مساوی است با bit) ولی download rate با واحد KB/S نوشته میشه (B یعنی Byte ) و از نظر ریاضی هر byte برابر 8bit هست، که میشه همون حرف علی
GoldenDragon

شرکتهای سرویس دهنده سرعت رو بر اساس Kb/s میدن (b مساوی است با bit) ولی download rate با واحد KB/S نوشته میشه (B یعنی Byte ) و از نظر ریاضی هر byte برابر 8bit هست، که میشه همون حرف علی
Paradox

من کاری به بایت ، بیت و ... ندارم ! big smile.gif

من میگم وقتی داری با ADSL ـه 512 دانلود میکنی ، DL Manager مینویسه 128 KB/S ، یعنی باید اینطور باشه ، ولی شاید بازم اشتباه می کنم ! big smile.gif
soroush-R
به هر حال منیجر من الان روی 9 کیلوبایت یا بیت هستش!
P0UY4
سروش جان لطفا به تاریخ پست قبل از خودتون دقت کنید ! تاپیک تقریبا مال دو ماه پیش است حالا اگر می خواهید در مورد سرعت اینترنت و دانلود بحث کنید مشکلی نداره

من سرعت دانلودم روی 24 است ADSL 128 دارم
soroush-R
من ADSL512 دارم که طبق حرف شما سرعتش باشد 96 کیلوبایت باشه که الان با دانلود منجیر تازه شده 19 big smile.gif
P0UY4
از چه شرکتی ؟
شرکت ها متفاوت هستش !
soroush-R
داتک
P0UY4
داتک

اصولا می گن شرکت های گمنام تر برای گرفتن ADSL بهترند هر چند از نظر ساپورت افتضاح هستند اما چند تعداد یوزرا کمتره اشتراک پهنای باند هم کمتر لذا سرعت شما بیشتره " معلم کامپیوتر سال سوم "

ببین منم توی انتخاب اولم برای ADSL اشتباه کردم رفتم پارس آنلاین گرفتم ! من توی این مدت کلی تحقیق کردم و به نظرم رتبه بندی شرکت ها از خوب به بد این شکلی میشه

1 نداگستر ( صبانت )
2 شاتل
3 پارس آنلاین ( تا حدی زیادی دزده و از پهنای باند نا معقول استفاده می کنه بعضی وقتا سرعت دانلود من به 1.3 میرسه ) frustrated.gif
4 لایزر ( اولش من لایزر گرفتم یک ماه طول کشید آخر هم نصب نکردن رفتم پولم رو ازشون گرفتم ( ساپورت افتضاح )
5 فن آوا و بقیه شرکت ها هم شبیه هم هستند

پس پیشنهاد می کنم برای تابستان نداکستر بگیرید ( سایتش فکر کنم sabanet.ir بود )
برو ببین شهر محل زندگی شما نمایندگی داره
همدان که نداره اما خوب زنگ زدم بهشون قول مساعد دادن تا تابستان نمایندگی همدان بگیرند
شما هم می تونی بهشون زنگ بزنی بگی البته اگر نمایندگی نداشتند
کلا اکثر شرکت ها فروش وِیژه تابستان دارند برای همین پیشنهاد می کنم تابستان ADSL بگیرید !

ADSL512

سرعت دانلودت الان باید بین 70 تا 100 در نوسان باشه ( حالت طبیعی )
koroem
QUOTE (پویا @ شنبه ۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۷) *
اصولا می گن شرکت های گمنام تر برای گرفتن ADSL بهترند هر چند از نظر ساپورت افتضاح هستند اما چند تعداد یوزرا کمتره اشتراک پهنای باند هم کمتر لذا سرعت شما بیشتره " معلم کامپیوتر سال سوم "

ببین منم توی انتخاب اولم برای ADSL اشتباه کردم رفتم پارس آنلاین گرفتم ! من توی این مدت کلی تحقیق کردم و به نظرم رتبه بندی شرکت ها از خوب به بد این شکلی میشه

1 نداگستر ( صبانت )
2 شاتل
3 پارس آنلاین ( تا حدی زیادی دزده و از پهنای باند نا معقول استفاده می کنه بعضی وقتا سرعت دانلود من به 1.3 میرسه ) frustrated.gif
4 لایزر ( اولش من لایزر گرفتم یک ماه طول کشید آخر هم نصب نکردن رفتم پولم رو ازشون گرفتم ( ساپورت افتضاح )
5 فن آوا و بقیه شرکت ها هم شبیه هم هستند

پس پیشنهاد می کنم برای تابستان نداکستر بگیرید ( سایتش فکر کنم sabanet.ir بود )
برو ببین شهر محل زندگی شما نمایندگی داره
همدان که نداره اما خوب زنگ زدم بهشون قول مساعد دادن تا تابستان نمایندگی همدان بگیرند
شما هم می تونی بهشون زنگ بزنی بگی البته اگر نمایندگی نداشتند
کلا اکثر شرکت ها فروش وِیژه تابستان دارند برای همین پیشنهاد می کنم تابستان ADSL بگیرید !

سرعت دانلودت الان باید بین 70 تا 100 در نوسان باشه ( حالت طبیعی )

صبانت که عالیه...ولی خوب داتک چون اینترنت ش محدودیت ترافیک نداره و در عین حال ارزونه خیلی مشتری داره=>سرعت پایین میاد!
صبانت هم همین وضع رو تقریبا پیدا کرده...الان بیشتر مناطق پرت ها پره!
لایزر هم آشغاله!:-& نه ساپورت نه سرعت...قیمت سرویس هاش متوسطه ولی قیمت ها به عرش میرسه! confused.gif frustrated.gif thinking.gif
maziar_f87
میدونی چرا اینطوریه؟
چون که سرویسی که تو گرفتی سرویس share هستش.
یعنی یه سری مشترکه دیگه که از سرویس مشابه استفاده میکنن ، همه از یه منبع بهره میگیرید. یعنی هرچی تعداد مشتزکا کمتر یاشه سرعت تو بیشتره. برای همین شرکت های گمنام بهتر جواب میدهند.
البته این کار شرکت های سرویس دهنده غیر قانونیه. چون باید طوری طراحی کنن که اگه همه ی مشترکا وصل شن، همه به سرعتی که سرویس قراره به اونا بده برسن. اما .... دیییگه....
امه اینا میان اگه مثلا قراره به 20 نفر اینترنت بدن فقط برای 15 تا سرویس میگذارن...
:)

بنابراین سرویس shear برای اینترنت ممنوعه و این رو همه هم میدونن، اما این هم به نفع شماست (در بعضی شرایت) و هم به نفع شرکت سرویس دهنده.... پس یادت باشه اگه یه موقع که فکر میکنی کسی تو اینترنت نیست بری به نفعته....

در ضمن یه نکته: این قضیه برای سرویس های ADSL های بالای 128kb کم کم برداشته شده. ولی اگه یه جایی مثلا مرکز شهر زندگی میکنی که بیشتر مشترک ها ادارات هستند و تو هم شب ها از اینترنت استفاده میکنی، حواست باشه اینترنت shear بگیری چون خفن به نفعته.
P0UY4
بنابراین سرویس shear برای اینترنت ممنوعه و این رو همه هم میدونن، اما این هم به نفع شماست (در بعضی شرایت) و هم به نفع شرکت سرویس دهنده.... پس یادت باشه اگه یه موقع که فکر میکنی کسی تو اینترنت نیست بری به نفعته....

در کدوم شرایط به نفع ماست ؟ big smile.gif
seul
QUOTE (پویا @ سه شنبه ۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۲:۰۷) *
در کدوم شرایط به نفع ماست ؟ big smile.gif

در اون شرایط که مرکز شهر باشیو همه مشترکا ادارات باشن دیگه tongue sticking out.gif
چون شب کانکت میشی ادارات که بسته پس سرعتت میره بالا خفن.
میشی مثل اون پیرزن فرانسویه که تو 3 ثانیه فیلم دانلود میکنهbig smile.gif
koroem
خوب گفتن دیگه IP share رو ولی الان بیشتر ISP ها شر میدن ولی سرعت ها باز هم متفاوته!
P0UY4
والا سرعت ما شب ها کمتر می شد چون شب ها محدویت حجمی نداریم همه می شینند دانلود کنند big smile.gif
koroem
شبها آنلاین خور هم ملس میباشد!
کلا وقتی که همه فکر میکنن خلوته بیشتر شلوغتره! laughing.gif
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2015 Invision Power Services, Inc.