راهنما - جستجو - اعضا - تقویم
نسخه کامل:گوگل يك ابزار رايگان جديد ويژه طراحي وب سايت منتشر كرد
انجمن های دارينوس > عمومی > کامپيوتر و اينترنت
snakemgs3000

شركت "گوگل" در ادامه تلاش خود براي ورود به دنياي نرم‌افزارهاي مورد استفاده در رايانه‌هاي شخصي، ابزار جديدي را ويژه طراحي و ايجاد وب سايتهاي شخصي به صورت رايگان منتشر كرده‌است.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از ایرنا، اين نرم‌افزار با نام "پيج كرييتور"(‪ (Page Creator‬ابزار ساده‌اي است كه كاربران براي استفاده از آن برخلاف روشهاي مرسوم طراحي وب سايتها، نيازي به آشنايي به زبانهاي برنامه‌نويسي از جمله "اچ‌تي‌ام‌ال"(‪ (HTML‬نداشته و مي‌توانند به راحتي وب سايت مورد نظر خود را طراحي و ايجاد كنند.

شركت "گوگل" خود ميزباني وب سايتهاي طراحي شده با اين نرم‌افزار را ب‌ه صورت رايگان برعهده گرفته و به كاربران اجازه مي‌دهد تا ‪ ۱۰۰‬مگابايت اطلاعات را درون وب سايتهايي كه خودشان طراحي كرده‌اند، جاي دهند.

ابزار "پيچ كرييتور" كه كاربران براي استفاده از آنها تنها به يك شناسه(‪" (ID‬جي‌ميل" نياز دارند، خود داراي پيش طرحهايي براي تيتر و زيرنويس‌هاي سايت است و ‪ ۴۱‬زمينه از پيش طراحي شده، ‪ ۶‬خط(فونت) مختلف و ابزارهايي براي افزودن لينكها و عكسها به وب سايت، در آن تعبيه شده‌است.

شركت "گوگل" اعلام كرده‌است استقبال اوليه از دانلود و راه‌اندازي ابزار "وب كرييتور" چنان زياد بوده كه اين شركت به اجبار ارائه اين خدمات به كاربان جديد را به مدت يك هفته متوقف كرده و از هفته آينده از سر خواهد گرفت.
gold
اين نرم افزار خوبي كه گوگل گذاشته است اين باعث افراد مختلفي به عرصه طراحي وب سايت پابگذارند
azarinweb
سیار عالی بود، ممنون بابت به اشتراک گذاری لطفا بازهم از این قبیل مقالات مرتبط با حوضه طراحی وب سایت و سئو سایت در انجمن قرار دهید
این نسخه متنی از انجمن می باشد که شما مشاهده می فرمایید برای دیدن کامل انجمن همراه با تصاویر، لطفا اینجا کلیک کنید.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.