> ::: HG ::: دانلود بازی های کامپیوتر با حجم نسبتا کم, بازی های معتاد کننده
چه سبکی؟
شما چه سبک بازی رو دوست دارید بذارم؟
مدیریتی و مزرعه داری [ 3 ] ** [42.86%]
ماجرایی [ 1 ] ** [14.29%]
فکری و معمایی [ 1 ] ** [14.29%]
اکشن و جنگی [ 2 ] ** [28.57%]
تمامی رای‌ها: 7
مهمانان نمی توانند رای دهند 

bikhial
پست دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۳:۴۴
پست #1

:: خاک پای بکس دارینوس::
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 364 *
از : karaj
کد کاربری : 24,138
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

یک تاپیک با اسم بازی خای خوب با حجم کم بود ولی در اون فقط بازی های سگا گذاشته می شد...

من دیدم که جای بازی های کم حجم کامپیوتر خالیه مثل مزرعه داری ها و بازی های شرکت هایی مثل bigfish و alawar games ......

در این تاپیک قصد دارم از اینجور بازی ها بذارم......

بازی ها رو از پست بعد می ذارم.....

امیدوارم استقبال بشه....

این بازی ها شدیدا معتاد کننده هستن....البته به دلیل حجم نسبتا زیاد (در حدود 40 mb ) فکر نکنم با اینترنت دیال آپ بشه دان کرد ولی adsl دارها حتما بداونلودن که خیلی بازی هاش باحاله.....

هر کسی هم تونست من رو در این تاپیک کمک کنه ازش ممنون می شم....

ویرایش شده توسط bikhial: سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۱۴

--------------------
آره تو خوبی تو جلویی ، باشه ما پشتیم ::: ولی بدون راهی که داری می ری گرگاشو ما کشتیم

Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

Start new topic
پاسخ‌ها

bikhial
پست يكشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۶
پست #2

:: خاک پای بکس دارینوس::
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 364 *
از : karaj
کد کاربری : 24,138
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

Sally's Spa

بازی Sally Spa یکی از ۱۰ بازی برتر شرکت reflexive ARCADE شناخته شده است.در این بازی شما نقش یک آرایشگر را دارید.در این بازی میتوانید برای خود کارگر استخدام کنید که در کارها به شما کمک کنند و باید شامپوها و کرم ها و ... را خریداری نموده تا مشتری ها استفاده کرده و میتوانید آنها را بعد با قیمت بیشتری بفروشید.

شما باید در این بازی به اصلاح موی سر و ابروها و گرفتن ناخان ها و یا لاک زدن آنها برای مشتریان خود بپردازید وهر چه این کارها را سریعتر انجام دهید آنها از شما بیشتر راضی خواهند شد وپول بیشتری به شما خواهند داد.شما پس از استخدام کارگرها میتوانید کارهایتان را سریعتر انجام داده چون دیگر نصفی از کارها را آنها انجام میدهند.شما میتوانید به مشتریان چای بدهید تا قلبهایشان زیاد شود.و یا کتاب بدهید تا قلبهایشان کمتر کم شود.البته شما باید چای درست کن و کتابخانه ی خود را گسترش دهید تا به اندازه کافی داشته باشید.شما در این بازی میتوانید به کشورهای روم ایتالیا ژاپن و ... سفر کرده و در هر سفر وسایل جدیدی به آرایشگاه شما اضافه میشود....

دانلود از راپید شیر میباشد :

دانلود با حجم 20 mb

--------------------
آره تو خوبی تو جلویی ، باشه ما پشتیم ::: ولی بدون راهی که داری می ری گرگاشو ما کشتیم

Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

پست هادر اين تاپیک
- bikhial   ::: HG ::: دانلود بازی های کامپیوتر با حجم نسبتا کم   دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۳:۴۴
- - bikhial   بازی های بسیار سرگرم کننده ...   دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۳:۵۳
- - bikhial   لذت کشاورزی را با Youda Farmer تج...   سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۰
- - D.E.V.I.L   هی ... من adsl ندارم . ولی شاید ب...   سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۳:۲۲
- - bikhial   نه فکر کنم تو 3 ساعت دانلود ب...   سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۲:۴۰
- - bikhial   Go Go Gourmet 2: Chef Of The Year آشپزی هم...   سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۸
- - willmore   تاپیک خیلی خوبیه . ادامه بده...   چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۲
- - bikhial   Farm Frenzy موضوع بازی farm frenzy مد...   پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۸
- - MOJTABA1   دستت درد نکنه ولی تو همش از ...   جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۲
- - bikhial   اینم بازی adventure : بازی هیجا...   جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۸:۳۱
- - bikhial   Funky Farm 2 Fresh Farm 1.0 بازی بسیار ...   سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۰۸
- - king_kong   با اجازه صاب تاپیک :‌ ----------...   سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۵۴
- - fs2_asadi   تاپیک خیلی خوبیه و با توجه ب...   چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۸:۱۹
- - bikhial   Svetlograd 1.0 ، بازی بسیار هیجا...   چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۸:۳۷
- - john_black   من عاشق اینجور بازی ها هستم ...   چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۸:۴۶
- - bikhial   Supercross Kings v1.04 این بازی portable ...   چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۹:۱۱
- - bikhial   Farm Craft یک بازی کلاسیک بسیار...   چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۸:۰۷
- - m21   این بازی Farm Frenzy 2 هست که جدید...   چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۸
|- - bikhial   QUOTE (m21 @ چهارشنبه ۷ اسفند ...   جمعه ۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۲:۳۳
- - bikhial   Farm Frenzy - Pizza Party یکی دیگر از ...   پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۷:۳۲
- - bikhial   بازی با کلمات یک بازی بسیا...   جمعه ۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۲:۴۲
- - bikhial   Sally's Spa بازی Sally Spa یکی از...   يكشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۶
- - bikhial   Family Flights شما در بازی Family Flig...   سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۲:۴۴

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲