Reply to this topicStart new topic
4 صفحه V  « < 2 3 4  
> معرفی کوتاه از بازی های رایانه ای, به زودی...................

GoldenDragon
پست دوشنبه ۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۱
پست #46

سلامتی مرحوم مغفور صلوات در کن!
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1063 *
از : Transylvania
کد کاربری : 6,832
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

QUOTE (mosayeb @ جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۲:۱۲) *
امیر جان ممنون از زحماتت....
در مورده این خبر مگه کرایسیس برای پی اس 3 اومده؟؟؟ dont know.gif

نه ولی اگه ادامه ای برای سری در کار باشه به احتمال زیاد میاد... Crytek اونقدر ضرر داده که دیگه بازی انحصار کامپیوتر نسازه، و اعلام کرده نسخه بعدی موتور Crysis برای ps3 و xbox360 هم برنامه ریزی شده

CryENGINE 3 announced for PS3, 360, and everything else... ever
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

koroem
پست سه شنبه ۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۶:۰۳
پست #47

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 14 *
از : Somwhere between hell & paradise
کد کاربری : 29,924
نمایش موجودی

QUOTE (GoldenDragon @ دوشنبه ۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۵:۰۱) *
نه ولی اگه ادامه ای برای سری در کار باشه به احتمال زیاد میاد... Crytek اونقدر ضرر داده که دیگه بازی انحصار کامپیوتر نسازه، و اعلام کرده نسخه بعدی موتور Crysis برای ps3 و xbox360 هم برنامه ریزی شده

CryENGINE 3 announced for PS3, 360, and everything else... ever

آره خوب laughing.gif
بیچاره ها اون سری قبلی که اومدد کلی شاد و خوشحال بودن که طرفدار PC-Gaming بودن وخیلی هم کار شاقی با غرافیک ـه فوق پیشرفته کرده بودن...با این حال گیم پلی بازی اونقدر افتضاح بود(نظر شخصی)که آدم زورش میومد اورجینالدش رو بخره oh go now.gif happy1.gif
بعدش هم که حسابی با Piracy شادش کردن که اومد نتیجه گرفت که مولتی پلتفرم بسازه...
من همیشه آرزوی یک بازی با گیم پلی مثلا Quake یا Doom یا از این بازی های شاد Old School که روی این سیستم های DOC خوشحال اجرا میشدن و گرافیک این یکی ببینم!مشحر میشد! in love.gif (اممم این اسمایلی Daydreaming خیلی کمبودش حس میشه اینجا big smile.gif )

+Quote Post

GoldenDragon
پست جمعه ۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۹:۱۸
پست #48

سلامتی مرحوم مغفور صلوات در کن!
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1063 *
از : Transylvania
کد کاربری : 6,832
نمایش موجودی

پس PainKiller رو از دست نده که خوراک ـه ( بیخیال شکلکهای joyful اینجا big smile.gif )

+Quote Post

koroem
پست دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۲:۳۸
پست #49

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 14 *
از : Somwhere between hell & paradise
کد کاربری : 29,924
نمایش موجودی

هاینننن؟
ما این بازی رو خیلی وقته داریم بازی میکنیم!ولی فعلا دارم سعی میکنم یه راه قشنگ پیدا کنم از Good old games که خوب شما که خیلی Old school ـین دیگه میشناسین بازی بخرم...دووم مثلا...
فعلا هم اومدیم خیلی خوشحال کوییک بازی کردن رو از نو شروع کردیم فاز میده بسی http://qsmile.com
آق کل اسمایلی ـه؟منم هستم...از این گنده هاشم میذاریم (تازه اسمایلی های Killjoy هم داریم! )من خودم یه پا اسمایلی فرنزی ـم ترک کردم

ویرایش شده توسط koroem: دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۲:۴۶

+Quote Post

amir-ma
پست پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۳:۵۹
پست #50

کارآگاه دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 94 *
از : شیراز
کد کاربری : 25,681
نمایش موجودی

Xbox360
GEARS OF WAR

نسخه دوم GEARS OF WAR در ماه گذشته براي کنسول ايکس باکس 360 عرضه شد.داستان اين بازي در ادامه قسمت اول بازي روايت مي شود و داراي همان هيجان وشگفتي هاست .در نسخه دوم بازي نيز تلاش شده است تا از کيفيت گرافيکي بازي کاسته شود و خوشبختانه علاوه بر اين موفقيت بايد افزود که نسخه دوم اين بازي داراي گرافيک بالاتري نسبت به نسخه اول است. داستان پردازي در اين بازي همچون نسخه اول آن بسيار عالي بوده و مي توان گفت که به خوبي و راحتي مي تواند گيمر را از روند بازي راضي نگه دارد از سوي ديگر بايد افزود که هوش مصنوعي به کار رفته شده در اين بازي نيز ارتقا يافته و گيمر مي تواند هوش بالاي دشمنان خود را مشاهده کند اين بازي که از سوي استديوي بازي سازي ميکروسافت عرضه و توسط استديوي بازي سازي Epic Games ساخته شده براي سنين بالاي 17 سال توصيه شده است.
منبع:IGN.com

PS3
FINAL FANTASY XIII
سيزدهمين نسخه از سري بازي هاي فاينال فانتزي قرار است اواخر بهار يا اوايل تابستان از سوي شرکتSquare Enix براي کنسول پلي استيشن 3 عرضه شود از نکات مثبت اين بازي چون هميشه مي توان به برتري گرافيکي بازي اشاره داشت که به واقعيت بسيار نزديک است.در واقع علاوه بر مراحل بسيار جذاب وديدني در بازي بايد گفت که گرافيک بازي به گونه اي است که همه چيز در اين بازي نزديک به واقعيت بوده و بايد گفت که گيمر با يک بازي کاملا زنده وپويا رو به رو است .اين بازي براي سنين بالاي 13 سال توصيه شده و سازندگان اين بازي ادعا کرده اند که اين بازي درصد بالايي را در فروش به خود اختصاص دهد
منبع:
Gamespot.com

PC

CONFLICT

نسخه جديد بازي ستيزه با عنوان ماموريت غير ممکن از سوي شرکتEidos منتشر شده.اين بازي داراي گيم پلي بسيار باليي است به طوري که گيمر مي تواند همزمان دو شخصيت متفاوت را کنترل کند که هر يک داراي امکانات متفاوتي هستند البته بايد گفت که هر دو شخصيت بازي داراي هوش مصنوعي مناسبي بوده و در مواقع لزوم عکس العمل مناسبي را از خود نشان مي دهند.بازي از نظر گرافيکي در حد خود بسيار عالي است و مي تواند به خوبي گيمر را راضي نگاه دارد.
اين بازي در سال 2007 براي سنين بالاي 17 سال عرضه شده است.

ذره بين

نسخه جديد بازي مردان مجهول با عنوان ولوورين به تازگي براي بيشتر کنسول هاي بازي منتشر شده است. اين بازي از سوي شرکت اکتيويژن براي سنين بالاي 16 سال منتشر شده است. اين بازي بر اساس موتور Unreal Engine 3 ساخته شده که مي توان از آن گرافيک و هوش مصنوعي و همچنين گيم پلي بسيار خوبي را انتظار داشت داستان بازي نيز در نوع خود خيره کننده است و بايد افزود که نسبت به نسخه هاي قيلي داستان اين نسخه بسيار عالي بوده و به خوبي مي تواند گيمر را راضي کند.

بازي ايراني

سومين نسخه از سري بازي هاي تحقيق از ايران با عنوان شمشير نادر در تابستان امسال از سوي هنر هاي پويا عرضه خواهد شد .تابستان امسال تابستان بسيار گرمي براي بازي هاي ايراني خواهد بود.حضور دو بازي که مي توانند نظر مثبت منتقدان و گيمر ها را به خود جلب کند .بازي سوشيانت وشمشير نادر که به نوعي هر دو به تاريخ ايران اشاره دارند مي توانند به عنوان نقطه عطف بازي هاي ايراني خود را مطرح کنند. بازي هاي ايراني در چند سال اخير شاهد رشد و شکوفايي بوده که مي توان عواملي همچون تجربه سازندگان و حمايت هاي مالي برخي از ارگان هاي دولتي را در آن دخيل دانست.از سوي ديگر تنظيم بازار فروش بازي توسط ارشاد نيز مي تواند به عنوان يکي از عوامل جنبي مطرح شدن اين بازي ها مد نظر بگيرد.خئشبختانه بازي هاي ايراني در منطقه بسيار مورد توجه قرار گرفته اند وبه جرات مي توان گفت که بازي سازان ايراني در اين حوزه بي همتا هستند و در کنار اين مسئله توجه جهانيان به بازي هاي ساخته شده در داخل ايران جلب شده که خود در ايجاد انگيزه در بين سازندگان بازي هاي ايراني دخيل است.
پويا دادگر –مدير عامل شرکت هنر هاي پويا در گفت و گو با عصر ارتباط اعلام کرد بازي شمشير نادر تابستان امسال عرضه خواهد شد.همچنين وي گفت که نسخه بتا بازي تقريبا آماده بود و فقط بايد روي سيستم هاي مختلف تست شود تا معايب احتمالي آن مشخص و رفع شوند.
دادگر عنوان کرد:بازي شمشير نادر در اوايل تير ماه در سراسر کشور توزيع خواهد شد. وي با توجه به فروش مناسبي که نسخه هاي پيشين به دست آوردنداميدوار است که اين بازي نيز به فروش قابل توجهي دست پيدا کند.وي در خصوص دليل ادعاي خود عنوان کرد:پيشرفت سازندگان بازي لطفعلي خان زند نسبت به پايان معصوميت بسيار بالا بوده و من به جرات اين را مي گويم که پيشرفت ما از بازي لطفعلي خان زند به شمشير نادر بسيار بيشتر خواهد بود و تابستان امسال دنياي بازي هاي ايراني با عرضه دو بازي شمشير نادر و سوشيانت بسيار گرم خواهد بود.
وي در ادامه توضيحات خود در خصوص داستان بازي گفت که در اين بازي نادر ابتدا با به دست گرفتن قدرت در خراسان توسط سردارانش براي نجات ايران راهي اصفهان مي شود و با موفقيت اصفهان را تسخير مي کند سپس به جنوب ايران رفته تا با ارتش عثماني وارد جنگ شود و سپس به شمال ايران رفته و با ارتش روسيه وارد جنگ مي شود.
در کل بايد منتظر بمانيم و ببينيم که آيا اين بازي مي تواند حداقل نياز يک گيمر ايراني را رفع کند و باعث پيشرفت صنعت بازي سازي ايراني شود يا خير؟

نگاهي بر سري بازي هاي Sims

بازي سيمز از آن دست بازي هايي است که در نگاه اول يک بازي معمولي و شايد هم بدبينانه يک بازي کسل کننده به حساب آيد اما بر خلاف ظاهر مي توان اين بازي را يک بازي منحصر به فرد دانست که شرکت ماکسيس در سال 2000 آن را معرفي کرد.شرکت ماکسيس پيش از آن نيز بازي هايي که حالت استراتژيک داشته و به واقعيت هاي موجود در اطراف ما اشاره دارد را در کارنامه کاري خود دارد و بايد افزود که موفق ترين اين بازي ها بازي سيمز است که طرفداران بي شماري دارد . نحوه بازي بسيار ساده روان و کمي وقت گير و بي شک اعتياد آور است.بازي سيمز و خانواده آن را بايد يک بازي دخترانه دانست که اکثر طرفداران آن اين قشر هستند و بايد گفت که ماکسيس در ساخت يک بازي دخترانه کاملا موفق بوده است.
در هر حال روند بازي به اين صورت است که گيمر با انتخاب شخصيت هاي مدنظر خود در شهر هاي موجود يا ساخت شهري به دلخواه خودش وارد دنيايي مي شود که ما هر روز در آن زندگي مي کنيم. شخصيت بازي آنچنان در واقعيت دنياي مجازي ادغام شده اند که گاهي گيمر روند روزانه خود را در آن اعمال مي کند.نياز به خواب و غذا ،نياز هاي روحي وعاطفي و شغل براي کسب در آمد و گذران زندگي و تحصيلات براي زندگي بهتر و مرفه تر بخش هايي از اين دنياي مجازي است که بي شک تجربه آن بسيار شيرين خواهد بود در واقع بايد گفت که در اين بازي هيچ سناريويي براي آن نوشته نشده و سناريوي بازي کاملا به دست گيمر خلق خواهد شداين وجه بازي است که گيمر را بدان معتاد کرده است.
از سوي ديگر گرافيک نسبتا خوب بازي دليل ديگري است که گيمر را به اين بازي جذب کرده است. در واقع به جرات مي توان گفت که گرافيک بازي آنچنان انعطاف پذير است که در اکثر سيستم ها قابل اجراست . از همين رو در چند سال اخير بيش از 50 ميليون کپي از سري بازي هاي سيمز در سراسر دنيا به فروش رسيده است.
ادامه دارد

--------------------

+Quote Post

L_J_A
پست پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۴:۰۸
پست #51

http://speed.travian.ir/allianz.php?aid=1676
نماد گروه
تشکرها: 145 *
از : این جا اون جا اون جا این جا خیلی بیجا:D
کد کاربری : 29,746
موجودي بانك: $0
نمایش موجودی

شمشیر نادر یک لحظه من چند وقت پیش دیدم فکر کردم همونه که قبلا پسر ایرانیه تو usa ساخته بوده!
"ارشاد"
مثل این که همه جا نفوذ کردهbig smile.gif
این ارشاد کیه؟من قبلا یک دوست داشتم اسمش ارشاد بودbig smile.gif
منتهی با اون هیبتش نمیتونه جاسوس بازی در بیارهbig smile.gif
جاتون خالی من 80 امbig smile.gif
میزمون رو چند وقت پیشا تو مدرسه این قدر با دوستم باهاش این ور اون ور کردم خودمونو و روش انداختیم(دوستم: ارشاد رو نمیگماbig smile.gif اون ارشاد چاقه این لاغرهbig smile.gif) شیکستbig smile.gif
خواستم یک چیزی بنویسم اسپم اول پستم معلوم نشهbig smile.gif

ویرایش:
پی نوشت: آخه من ذوغ دارممممممممممممممممممممممممممممم میخواهم در کنار شما ها با هم حرف بزنیمbig smile.gif

ویرایش شده توسط Ged: پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۴:۰۸

--------------------
هزاران سال بعد در زندگی دوم... :D

+Quote Post

amir-ma
پست شنبه ۲۰ تير ۱۳۸۸ - ۰۱:۵۶
پست #52

کارآگاه دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 94 *
از : شیراز
کد کاربری : 25,681
نمایش موجودی

به زودی ..........................

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
4 صفحه V  « < 2 3 4
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: يكشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰