> هیتمن 5 در راه است ... (( اخبار + عکس + تریلر + داستان )) !, شما دوباره مامور 47 را ملاقات خواهید کرد ( Hitman 5 : Working Title )

HITM4X
پست دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۱
پست #1

مدیر بازنشسته
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 1663 *
از : ایران - گیلان - لاهیجان
کد کاربری : 6,509
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

سلام ...

اینم از تاپیک هیتمن 5 .!!!!

دیگه هر بحثی در مورد این بازی داشتین تو این تاپیک مطرح کنید .!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

هیتمن 5 در راه است ..!!

خبر ساخت Hitman 5 در سایت معتبر Game Spot پخش شده است.
این بازی هنوز در دست ساخت می باشد و هیچگونه تصویر و یا اطلاعاتی از این بازی در دسترس نمی باشد فقط پلتفرمهای این بازی مشخص شده (( PC - XboX 360 - PS3 )) احتمال میرود این بازی کاری از دو کمپانی Eidos و IO INteractive باشد.
در Game Spot هم از این بازی به اینگونه اطلاع داده شده است :
Hitman 5 Working Title
Game Spot.Com ==>Hitman 5 Working Title
امید است که این بازی باز هم بتواند کار خوبی از آب در آید همانطور که Hitman Blood Money کار بدی از آب در نیامد.
اکثر شماها بازی Hitman Blood Money را انجام داده اید همانطور که در بازی Hitman Blood Money دیدید این بازی نسبت به نسخه های قبل خود تفاوت و پیشرفت های چشم گیری بوده برای مثال :
1. گرافیک بازی بهبود یافت.
2. توانایی پنهان کردن اسلحه به صورت هوشمندانه در هنگام احساس خطر با نگاه داشتن اسلحه در جلو و پشت خود توسط مامور 47 با توجه به موقعیت قرار گیری دشمن.
3. بهبود یافتن هوش مصنوعی کاراکتر های بازی.
4. تنوع های زیبا در Game Play ( مانند : مرحله ی آخر که مامور 47 از روی قبر بر می خیزد )
5. ماموریت ها جذاب تر شده بود.
و بسیاری از دلایل دیگر که باعث برتری Hitman Blood Money نسبت به نسخه های قبل می شد.
لازم به ذکر است که زمان انتشار Hitman 5 کماکان TBA است ( همانند : Mafia 2 ) و این بدین معناست که زمان انتشار این بازی هنوز معلوم نیست است.

اگه اخبار جدیدی به دستم رسید حتما در این تاپیک مطرح میکنم .!!!

اینم لینک خبر در GameSpot

قسمتی از منابع :

ماهنامه بازی نما
Gamespot.com
خودم .!

ویرایش شده توسط Hitmax_wolfenstien: سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۸۷ - ۰۸:۵۴

--------------------

دارينوس را خواهم ساخت ، حتي اگر اخراج شوم

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
پاسخ‌ها

HITM4X
پست دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۶:۱۹
پست #2

مدیر بازنشسته
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 1663 *
از : ایران - گیلان - لاهیجان
کد کاربری : 6,509
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

خیلی خیلی ممنون ، به زودی یه چندا مطلب توپ برای هیتمن 4 (( برای کسایی که این بازی رو بازی نکردن )) ، میذارم .!!!

--------------------

دارينوس را خواهم ساخت ، حتي اگر اخراج شوم

Go to the top of the page

+Quote Post

پست هادر اين تاپیک
- Hitmax_wolfenstien   هیتمن 5 در راه است ... (( اخبار + عکس + تریلر + داستان )) !   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۱
- - hadidevil   Hitman .Maxpeane .Wolfaenstien جان به نظر ...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۰۵
- - mafia3   هادی جان نصف عمرت بر فناست ...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۲۲
|- - hadidevil   QUOTE (mafia3 @ يكشنبه ۱۵ ارديب...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۴۳
- - fs2_asadi   تو سری هیتمن تا به حال شماره...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۲۶
- - Hitmax_wolfenstien   خیلی خیلی ممنون ، به زودی یه...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۶:۱۹
- - Hitmax_wolfenstien   خیلی خیلی ممنون ، به زودی یه...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۶:۲۰
- - Hitmax_wolfenstien   خوب اینم تقدیم به اونایی که ...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۸:۴۵
- - sir-william   خيلي باحال بودن.......من كه با ...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۹:۰۲
- - john_black   تاپیک مفید و خیلی خوبی زدی و...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۵
- - masoud_2271   توی این تاپیک با هیتمن بیشت...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۹:۵۳
- - Hitmax_wolfenstien   مسعود جان اسمه فایلو بگو تا ...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۰۰
- - masoud_2271   خیلی ممنون امتحان میکنم نت...   دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۰۶
|- - Hitmax_wolfenstien   QUOTE (masoud_2271 @ دوشنبه ۱۶ ارد...   سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۲
- - Hitmax_wolfenstien   اینم 2 تا عکس از بازی هیتمن 4 ...   سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۶
- - sir-william   دستت در نكنه......متن خيلي خوب...   سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۸
- - masoud_2271   واقعا خسته نباشی خیلی متن خ...   چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۷:۴۹
|- - Hitmax_wolfenstien   از همه دوستان ممنون >>> ...   چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۸:۱۱
- - john_black   واقعا دستت درد نکنه خیلی مط...   چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۸:۰۰
- - Hitmax_wolfenstien   خوب خدارو شکر تاپیک 2باره با...   دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۴:۱۳
- - Hitmax_wolfenstien   آخرین اخبار از بازی هیتمن 5 :...   دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۲
- - Hitmax_wolfenstien   اینکه نوشتم (( تریلر + عکس + د...   پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۳۴
- - hitman67   خوب راه گم كردم امروز بعد از...   پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۷:۴۴
- - Hitmax_wolfenstien   هیتمن جان خوشحالم که بازم ب...   پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۶
- - Giga   هیتمکس جان واقعا خوب بود ... ...   شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۶:۱۴
- - Hitmax_wolfenstien   چه عجب Giga جان دوباره با سایت...   شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۸:۵۹
- - kindboy   از ارسال پست های تشکر و خوش ...   شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۴
- - kingali   ممنون هيتمكس جان بابت اطلاع...   جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۳
- - Hitmax_wolfenstien   ممنون KingAli جان ، بزار ببینم ...   يكشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۳:۵۴
- - kingali   دستت درد نكنه هيتمكس جان، م...   سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۴۴
- - Hitmax_wolfenstien   kingali جان هنوز دارم رو او گزی...   چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۸:۲۳
- - kingali   اگه منظورت مشخصات سيستم هست...   چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۸
- - Hitmax_wolfenstien   خوب سیستمت کلا پایینه :: برا...   چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۶
- - kingali   ايني كه من دارم 6 تا CD هستش... ...   پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۴:۴۳
|- - Hitmax_wolfenstien   QUOTE (kingali @ چهارشنبه ۱۵ خرد...   جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۶
- - mafia3   اهم ، سیستمش کامل برای این ب...   پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۸
- - kingali   آره بابا، روون اجرا ميشه! ...   پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۹
- - mafia3   جدی می گی !؟ من تاحالا چنی...   پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۲۳
- - mafia3   دوستان من توی اجرای بازی هی...   جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۳
- - kingali   اگه دقت كرده باشي تقريبا تو ...   جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۶
- - Hitmax_wolfenstien   اینم اطلاعات جالب در مورد س...   شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۴:۱۱
- - hitman67   با اجازه ی صاحب تیپیک فکر کن...   جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۶
|- - Hitmax_wolfenstien   QUOTE (hitman67 @ جمعه ۳۱ خرداد ۱...   شنبه ۱ تير ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۱
- - Hitmax_wolfenstien   آخرین خبر کوتاه از بازی هیت...   جمعه ۱۴ تير ۱۳۸۷ - ۰۱:۱۶

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵