Closed TopicStart new topic
4 صفحه V   1 2 3 > »   
> مسابقه پسورد بازیها (مرحله 5), مسابقه با جایزه (بازیهای دارینوس به انتخاب برنده!)
تعیین زمان برگزاری مسابقات
کدامیک از روزهای زیر برای شروع مسابقه مناسبتر است؟
پنجشنبه ها [ 6 ] ** [54.55%]
جمعه ها [ 5 ] ** [45.45%]
بهترین ساعت برای شروع مسابقه؟
بین 9 تا 10 صبح [ 3 ] ** [27.27%]
بین 2 تا 3 بعدازظهر [ 2 ] ** [18.18%]
بین 5 تا 6 عصر [ 1 ] ** [9.09%]
بین 8 تا 9 شب [ 5 ] ** [45.45%]
تمامی رای‌ها: 11

webpro
پست يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۴
پست #1

مدیر مبحث
نماد گروه
گروه : مدیران ویژه
تشکرها: 536 *
کد کاربری : 5,816
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

در این تاپیک مهارت و سرعت عمل شما در انجام و به پایان رساندن بازیها به مسابقه گذاشته میشود. بازیهای انتخاب شده برای این تاپیک بازیهایی هستند که مرحله ای بوده و برای هر مرحله و یا هر چند مرحله و ادامه بازی پسورد میخواهند. این پسوردها پس از گذراندن مراحل قبلی توسط بازی به شما اعلام میشود و شما میتوانید با وارد کردن آن در محل مخصوصی که بازی معین کرده است مراحل را ادامه دهید. به دلیل محدود بودن تعداد بازیهایی با این ویژگی و کمیابی بازیهایی که به درد به مسابقه گذاشتن بخورد، این مسابقه تنها 5 مرحله دارد ؛ و اما قوانین مسابقه:
1- جوابها رو بايستي به صورت پيغام خصوصي به من اعلام کنيد ضمنا هر کس در مسابقه شرکت ميکنه در اين تاپيک بنويسه:
شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

... و به همين ترتيب ...من آخر کار جوابهاي دوستان رو مينويسم و برنده يا برندگان رو اعلام ميکنم!

بنابراين لطف کنيد و به هيچوجه جوابتون رو در تاپيک ننويسيد تا کسي از روي جوابهاي بقيه تقلب نکنه بلکه به من پي ام بزنيد!

افراد شرکت کننده بلافاصله پس از دانلود بازی باید نام خود را در تاپیک به عنوان شرکت کننده شماره ... بنویسند. درصورتیکه کسی کلیه پسوردها را پیدا کرد حق ندارد در تاپیک اعلام کند. اعلام برندگان تا مشخص شدن حداکثر 4 برنده تنها توسط داور مسابقه (یعنی من) انجام میگیرد.
2- من زمان مشخصی را برای آغاز هر مرحله در تاپیک اعلام میکنم. (زمان برگزاری مسابقات روزهای پنجشنبه یا جمعه میباشد و ساعت برگزاری از طریق نظرسنجی مشخص میشود.) برای شرکت در مسابقه، بمجرد قرار گرفتن بازی در تاپیک شما آن را دانلود کرده و بازی میکنید. در حین انجام بازی تمامی پسوردهایی را که بازی اعلام میکند برای خود یادداشت کنید. (پیشنهاد میکنم هنگام بازی یک قلم و کاغذ کنار دست خود داشته باشید.) از آنجاییکه من خودم این بازیها را تا آخر انجام داده ام، میدانم که تا پایان بازی چه تعداد پسورد به شما اعلام میشود (در حین اجرای هر مسابقه اعلام میکنم). پس از به دست آوردن تمامی پسوردها به وسیله پیغام خصوصی آنها را به من اعلام کنید. توجه کنید که باید تمامی پسوردهای مراحل را اعلام کنید تا من به عنوان داور مطمئن باشم که تمام مراحل را پشت سر گذاشتید و رمز را شانسی پیدا نکردید. اولین نفری که تمام رمزها را اعلام کند، برنده 1 امتیازی مسابقه است و امتیاز کامل به وی تعلق میگیرد.
3- بایستی پسوردها را در چندین مرحله (و با فاصله های زمانی معقول) به من اعلام کنید. (نحوه اعلام پسوردها برای هر مسابقه جداگانه به اطلاع شما میرسد. مثلا برای بازیی که 50 مرحله و 5 پسورد دارد، از شما خواسته میشود که با گذراندن 10 مرحله اول و پیدا کردن پسورد اول بلافاصله آن را با pm به من اعلام کنید و برای پسوردهای بعدی نیز به همین ترتیب.) این کار برای این است که اگر احیانا هیچکس نتوانست بازی را تا آخر رفته و تمام پسوردها را پیدا کند، لااقل بفهمیم که چه کسی زودتر از بقیه بیشترین مرحله را پشت سر گذاشته است. لازم به ذکر است که اعلام تمامی پسوردها به صورت یکباره و تنها با یک pm قابل قبول نیست و من آن را به عنوان تقلب به حساب می آورم. این روش انجام مسابقه برای اطمینان از این موضوع است که شما خودتان بازی را مرحله به مرحله انجام داده و پسوردها را خودتان شخصا پیدا کرده اید.
4- جایزه ویژه: در انتهای مرحله پنجم امتیازات افراد برنده جمع زده میشود و بازاء هر یک امتیاز یک بازی دارینوس و به انتخاب خودشان تقدیم میگردد. همچنین در صورتیکه امتیاز شخصی 0.25 امتیاز باشد در صورت تمايل يک فایل بازي ، موسیقی ، مجموعه والپیپرهای بسیار زیبا با موضوعات مختلف ، کتاب الکترونیکی يا نرم افزار کمياب با حجم کم و به انتخاب خودشان تقديم خواهد شد، در صورتیکه امتیاز شخصی 0.5 امتیاز باشد، کارت یک ماهه VIP اهدا میگردد و برای امتیاز 0.75 هر دو جایزه تقدیم میگردد.

5- مسابقات به صورت هفتگی و هر پنجشنبه یا جمعه به مدت 5 هفته برگزار میگردد (ضمنا به دلیل برنامه کاری من به عنوان برگزار کننده مسابقات ، انجام مسابقه در سایر روزهای هفته مقدور نیست.) هر مرحله از مسابقه با اعلام تمامی پسوردها توسط حداکثر 4 نفر به پایان میرسد، در غیر این صورت حداکثر یک هفته به طول می انجامد.
6- نحوه امتیاز دهی: امتیاز بندی مسابقه به صورت زیر انجام میگیرد:
الف) اولین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 1 امتیاز بدست می آورد.
ب) دومین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 0.75 امتیاز بدست می آورد.
ج) سومین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 0.5 امتیاز بدست می آورد.
د) چهارمین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 0.25 امتیاز بدست می آورد.
ه) در صورتیکه آخرین پسورد توسط هیچکس اعلام نشود، به بیشترین تعداد پسورد اعلام شده 0.5 امتیاز تعلق میگیرد و به بقیه شرکت کنندگان هیچ امتیازی تعلق نمیگیرد.
7- اگر پيشنهادي در مورد اين قسمت داريد و يا ميخواهيد در طراحي سوال همکاري کنيد به من pm بزنيد.

اولین بازی روز پنجشنبه یا جمعه 2 یا 90/4/3 در تاپیک به مسابقه گذاشته میشود. روز و ساعت برگزاری مسابقه از طریق نظرسنجی تعیین خواهد شد. لطفا در نظرسنجی تاپیک شرکت کنید. با تشکر

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

javad2111
پست يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۵
پست #2

سرباز بالاتر از صفر دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 224 *
از : جزیره سیدریفت
کد کاربری : 30,822
نمایش موجودی

سلام
مثلا چه بازی هایی این ویژگی را دارند؟(من که فکر کنم تا حالا از این موارد ندیدم!)
حجم این بازی هایی که می گذارید چقدر است؟

ویرایش شده توسط javad2111: يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۱

+Quote Post

webpro
پست يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۷
پست #3

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (javad2111 @ يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۵) *
سلام
مثلا چه بازی هایی این ویژگی را دارند؟(من که فکر کنم تا حالا از این موارد ندیدم!)
حجم این بازی هایی که می گذارید چقدر است؟

سلام
ببینید یک سری بازی هستند که قابلیت ذخیره کردن وسط بازی رو ندارند اما مثلا وقتی شما game over شدید، بازی به شما یک پسورد میده که از مراحل قبلی که پشت سر گذاشتید بازی رو ادامه بدید و نیازی نباشه که از اول شروع کنید. همه بازیهایی که انتخاب کردم بجز یکی کم حجم (کمتر از 1MB) ، دو یا سه بعدی با گرافیک خوب و تقریبا قدیمی و ناشناخته و در عین حال جذاب و جالب هستند و مراحل نسبتا طولانی دارند (اون یک بازی هم فقط حجمش کمی زیاده (حدود 20MB) که از چند روز قبل از شروع مسابقه لینک بازی رو بصورت محافظت شده (password protected) برای دانلود قرار داده و روز مسابقه پسورد فایل رو اعلام میکنم) سبک و سیاق بازیها هم در حد و حدود بازیهای آنلاین که در سایتهای مختلف دیدید هست(فکری ، جنگی، Arcade و ...).

--------------------

+Quote Post

InfinityWard
پست يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۰
پست #4

مدیران
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 625 *
کد کاربری : 27,928
نمایش موجودی

QUOTE (webpro @ يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۷) *
سلام
ببینید یک سری بازی هستند که قابلیت ذخیره کردن وسط بازی رو ندارند اما مثلا وقتی شما game over شدید، بازی به شما یک پسورد میده که از مراحل قبلی که پشت سر گذاشتید بازی رو ادامه بدید و نیازی نباشه که از اول شروع کنید. همه بازیهایی که انتخاب کردم بجز یکی کم حجم (کمتر از 1MB) ، دو یا سه بعدی با گرافیک خوب و تقریبا قدیمی و ناشناخته و در عین حال جذاب و جالب هستند و مراحل نسبتا طولانی دارند (اون یک بازی هم فقط حجمش کمی زیاده (حدود 20MB) که از چند روز قبل از شروع مسابقه لینک بازی رو بصورت محافظت شده (password protected) برای دانلود قرار داده و روز مسابقه پسورد فایل رو اعلام میکنم) سبک و سیاق بازیها هم در حد و حدود بازیهای آنلاین که در سایتهای مختلف دیدید هست(فکری ، جنگی، Arcade و ...).

برای کسانی که dial up دارند کم لطفی است اگر حجم بازیها از 2 مگا بایت بالاتر باشن

--------------------

+Quote Post

webpro
پست يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۴
پست #5

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (sherlockholmez2007 @ يكشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۰) *
برای کسانی که dial up دارند کم لطفی است اگر حجم بازیها از 2 مگا بایت بالاتر باشن

نه گفتم که بجز یک بازی تمام بازیها کم حجم هستن. اون یک بازی هم چند روز قبل از شروع مسابقه (به همراه نرم افزار دانلود منجر) قرار داده میشه که همه فرصت کافی برای دانلود داشته باشند. winking.gif

--------------------

+Quote Post

farshad-0009
پست دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۴:۵۰
پست #6

华语/華語
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 169 *
از : شیراز
کد کاربری : 15,368
نمایش موجودی

اگر میخواهی کاری بکنی زودتر praying.gif

نه ابنکه الان خبرش رابدهی تا یک هفته توی سایت پیدایت نشود frustrated.gif

ویرایش شده توسط farshad-0009: دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۴:۵۱

+Quote Post

Sport
پست دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۶:۳۱
پست #7

گروهبان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 28 *
کد کاربری : 22,049
نمایش موجودی

ولی به نظر من مسابقه ای که سرعت توش تاثیر داشته باشه یکم بی انصافیه.ممکنه یکی زیاد وقت بازی کردن نداشته باشه یا مثلا هر روز دسترسی به اینترنت نداشته باشه تا بیاد پسورد ها رو اعلام کنه.اگه تنها همون پسورد مرحله آخر ملاک باشه بهتره تا اینکه بخواید مراحل قبل رو هم در نظر بگیرید.

+Quote Post

webpro
پست دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۰
پست #8

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

اگر میخواهی کاری بکنی زودتر

نه ابنکه الان خبرش رابدهی تا یک هفته توی سایت پیدایت نشود

دوست عزیز اگه دقت کرده باشی من تاریخ انجام مسابقه رو توی پست اول نوشتم یه بار دیگه پست اول رو مطالعه کنید اینجا هم اسمش مبحث مسابقات هفتگی دارینوسه نه مسابقات روزانه winking.gif

ولی به نظر من مسابقه ای که سرعت توش تاثیر داشته باشه یکم بی انصافیه.ممکنه یکی زیاد وقت بازی کردن نداشته باشه یا مثلا هر روز دسترسی به اینترنت نداشته باشه تا بیاد پسورد ها رو اعلام کنه.اگه تنها همون پسورد مرحله آخر ملاک باشه بهتره تا اینکه بخواید مراحل قبل رو هم در نظر بگیرید.

برای این نوع مسابقه چاره ای نیست چون مثلا اگه یه هفته (یا حتی کمی کمتر) وقت برای بازی بذاریم بالاخره بعید نیست که اکثریت بتونن بازی رو تا آخر برن. من از الان که 2 هفته به شروع مسابقات مونده اطلاع رسانی کردم که شما برنامه ریزی کنید و در تاریخ اعلام شده (و بر اساس نظرسنجی) برای مسابقه در دارینوس حضور داشته باشید.
البته از اونجاییکه تا حدودی حق با شماست یک تبصره اضافه کردم که امیدوارم راضی باشید happy1.gif

--------------------

+Quote Post

heidari
پست دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۳
پست #9

استوار دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 283 *
از : سرزمين روياها _ بستر انديشه ها ( دارينوس )
کد کاربری : 29,961
نمایش موجودی

با سلام
به نظر مسابقه سختي به نظر مي آيد ولي بعد از اولين برگزاري،نظر دوستان متفاوت خواهد بود
همانا مشتاق شروع اين مسابقه هستم.از دوستاني هم كه همكاري دارند در مسابقه هاي سايت،به نوبت خودم تشكر مي كنم.
با سپاس

--------------------
دل بی دوست درخت بی ثمر است.
حضرت امام علی (ع)

+Quote Post

webpro
پست سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۷
پست #10

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

توجه!: لینک دریافت بازی مربوط به دور اول این مسابقه که یک بازی فوق العاده کم حجم اما جالب و سرگرم کننده و با تعداد مراحل قابل توجه است انشاا... در روز پنجشنبه مورخ 90/4/2 حدود ساعت 8 شب در تاپیک قرار میگیرد. از آنجا که در این مسابقه سرعت عمل نقش زیادی در برد شما دارد به کسانیکه علاقه مند به شرکت در این مسابقه هستند توصیه میشود به منظور افزایش شانس برنده شدن در تاریخ و ساعت گفته شده در دارینوس حضور داشته باشند.
این تاپیک تا زمان برگزاری دور اول موقتا قفل میگردد. موفق باشید.

--------------------

+Quote Post

webpro
پست جمعه ۳ تير ۱۳۹۰ - ۰۲:۱۷
پست #11

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

مرحله 1: بازی Pipe
توضیح بازی: این بازی یک بازی کم حجم و سرگرم کننده با مراحل جالب و متنوع میباشد. بطور کلی این بازی تعداد 8 پسورد را به شما اعلام میکند که از طریق تب Skill و انتخاب Level میتوانید پسوردهای اعلام شده توسط بازی را وارد کرده و مراحل را ادامه دهید.

روش pm زدن برای شرکت در مسابقه: همانطور که گفته شد تعداد 8 پسورد وجود دارد که باید آنها را بصورت زیر و طی 4 مرحله در قالب 4 پیغام خصوصی به من اعلام کنید:

=============================================
پیغام خصوصی 1:
عنوان پیغام: مسابقه پسورد بازیها (1)
متن پیغام:
پسورد مرحله 5: ؟؟؟
پسورد مرحله 9: ؟؟؟
پیغام خصوصی 2:
عنوان پیغام: مسابقه پسورد بازیها (2)
متن پیغام:
پسورد مرحله 13: ؟؟؟
پسورد مرحله 17: ؟؟؟
پیغام خصوصی 3:
عنوان پیغام: مسابقه پسورد بازیها (3)
متن پیغام:
پسورد مرحله 21: ؟؟؟
پسورد مرحله 25: ؟؟؟
پیغام خصوصی 4:
عنوان پیغام: مسابقه پسورد بازیها (4)
متن پیغام:
پسورد مرحله 29: ؟؟؟
پسورد مرحله 33: ؟؟؟

لطفا قوانین شرکت در مسابقه را مطالعه و آنها را رعایت کنید!

قوانین مسابقه:
1- جوابها رو بايستي به صورت پيغام خصوصي به من اعلام کنيد ضمنا هر کس در مسابقه شرکت ميکنه در اين تاپيک بنويسه:
شرکت کننده شماره يک

شرکت کننده شماره دو

... و به همين ترتيب ...من آخر کار جوابهاي دوستان رو مينويسم و برنده يا برندگان رو اعلام ميکنم!

بنابراين لطف کنيد و به هيچوجه جوابتون رو در تاپيک ننويسيد تا کسي از روي جوابهاي بقيه تقلب نکنه بلکه به من پي ام بزنيد![/color]
افراد شرکت کننده بلافاصله پس از دانلود بازی باید نام خود را در تاپیک به عنوان شرکت کننده شماره ... بنویسند. درصورتیکه کسی کلیه پسوردها را پیدا کرد حق ندارد در تاپیک اعلام کند. اعلام برندگان تا مشخص شدن حداکثر 4 برنده تنها توسط داور مسابقه (یعنی من) انجام میگیرد.
2- من زمان مشخصی را برای آغاز هر مرحله در تاپیک اعلام میکنم. (زمان برگزاری مسابقات روزهای پنجشنبه یا جمعه میباشد و ساعت برگزاری از طریق نظرسنجی مشخص میشود.) برای شرکت در مسابقه، بمجرد قرار گرفتن بازی در تاپیک شما آن را دانلود کرده و بازی میکنید. در حین انجام بازی تمامی پسوردهایی را که بازی اعلام میکند برای خود یادداشت کنید. (پیشنهاد میکنم هنگام بازی یک قلم و کاغذ کنار دست خود داشته باشید.) از آنجاییکه من خودم این بازیها را تا آخر انجام داده ام، میدانم که تا پایان بازی چه تعداد پسورد به شما اعلام میشود (در حین اجرای هر مسابقه اعلام میکنم). پس از به دست آوردن تمامی پسوردها به وسیله پیغام خصوصی آنها را به من اعلام کنید. توجه کنید که باید تمامی پسوردهای مراحل را اعلام کنید تا من به عنوان داور مطمئن باشم که تمام مراحل را پشت سر گذاشتید و رمز را شانسی پیدا نکردید. اولین نفری که تمام رمزها را اعلام کند، برنده 1 امتیازی مسابقه است و امتیاز کامل به وی تعلق میگیرد.
3- بایستی پسوردها را در چندین مرحله (و با فاصله های زمانی معقول) به من اعلام کنید. (نحوه اعلام پسوردها برای هر مسابقه جداگانه به اطلاع شما میرسد. مثلا برای بازیی که 50 مرحله و 5 پسورد دارد، از شما خواسته میشود که با گذراندن 10 مرحله اول و پیدا کردن پسورد اول بلافاصله آن را با pm به من اعلام کنید و برای پسوردهای بعدی نیز به همین ترتیب.) این کار برای این است که اگر احیانا هیچکس نتوانست بازی را تا آخر رفته و تمام پسوردها را پیدا کند، لااقل بفهمیم که چه کسی زودتر از بقیه بیشترین مرحله را پشت سر گذاشته است. لازم به ذکر است که اعلام تمامی پسوردها به صورت یکباره و تنها با یک pm قابل قبول نیست و من آن را به عنوان تقلب به حساب می آورم. این روش انجام مسابقه برای اطمینان از این موضوع است که شما خودتان بازی را مرحله به مرحله انجام داده و پسوردها را خودتان شخصا پیدا کرده اید.
4- جایزه ویژه: در انتهای مرحله پنجم امتیازات افراد برنده جمع زده میشود و بازاء هر یک امتیاز یک بازی دارینوس و به انتخاب خودشان تقدیم میگردد. همچنین در صورتیکه امتیاز شخصی 0.25 امتیاز باشد در صورت تمايل يک فایل بازي ، موسیقی ، مجموعه والپیپرهای بسیار زیبا با موضوعات مختلف ، کتاب الکترونیکی يا نرم افزار کمياب با حجم کم و به انتخاب خودشان تقديم خواهد شد، در صورتیکه امتیاز شخصی 0.5 امتیاز باشد، کارت یک ماهه VIP اهدا میگردد و برای امتیاز 0.75 هر دو جایزه تقدیم میگردد.

5- مسابقات به صورت هفتگی و هر پنجشنبه یا جمعه به مدت 5 هفته برگزار میگردد (ضمنا به دلیل برنامه کاری من به عنوان برگزار کننده مسابقات ، انجام مسابقه در سایر روزهای هفته مقدور نیست.) هر مرحله از مسابقه با اعلام تمامی پسوردها توسط حداکثر 4 نفر به پایان میرسد، در غیر این صورت حداکثر یک هفته به طول می انجامد.
6- نحوه امتیاز دهی: امتیاز بندی مسابقه به صورت زیر انجام میگیرد:
الف) اولین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 1 امتیاز بدست می آورد.
ب) دومین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 0.75 امتیاز بدست می آورد.
ج) سومین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 0.5 امتیاز بدست می آورد.
د) چهارمین کسی که تمامی پسوردها را بدرستی اعلام کند 0.25 امتیاز بدست می آورد.
ه) در صورتیکه آخرین پسورد توسط هیچکس اعلام نشود، به بیشترین تعداد پسورد اعلام شده 0.5 امتیاز تعلق میگیرد و به بقیه شرکت کنندگان هیچ امتیازی تعلق نمیگیرد.
7- اگر پيشنهادي در مورد اين قسمت داريد و يا ميخواهيد در طراحي سوال همکاري کنيد به من pm بزنيد.
فایل های پیوست شده
فایل پیوست شده  pipe.zip ( 51.53K ) تعداد دریافت ها: 30

--------------------

+Quote Post

donya1986
پست جمعه ۳ تير ۱۳۹۰ - ۰۲:۲۵
پست #12

ملکه دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 548 *
کد کاربری : 31,012
نمایش موجودی

شرکت کننده شماره 1

--------------------
ســـالـــهــــاســـت کـــه گـــذشــتـــه ام از خــویـــش .... یــــادم بــــه خــیـــــر!

+Quote Post

Sport
پست جمعه ۳ تير ۱۳۹۰ - ۰۳:۲۸
پست #13

گروهبان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 28 *
کد کاربری : 22,049
نمایش موجودی

شرکت کننده 2

+Quote Post

kill3rrr
پست جمعه ۳ تير ۱۳۹۰ - ۰۳:۴۵
پست #14

سرباز دوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 10 *
کد کاربری : 31,539
نمایش موجودی

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یعنی الان من باید تا مرحله25 برم؟؟؟؟

--------------------
عشقه وار کرافت

+Quote Post

webpro
پست جمعه ۳ تير ۱۳۹۰ - ۰۳:۴۹
پست #15

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (kill3rrr @ پنجشنبه ۲ تير ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۵) *
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یعنی الان من باید تا مرحله25 برم؟؟؟؟

آره هر چه زودتر پسوردها رو اعلام کنید شانس برنده شدنتون بیشتره پس عجله کنید winking.gif

--------------------

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
4 صفحه V   1 2 3 > » 
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳