Reply to this topicStart new topic
4 صفحه V  « < 2 3 4  
> نظرات و پیشنهادات شما در مبحث مسابقات + اطلاعیه دور جدید
بهترین مسابقه از نظر شما؟
بهترین مسابقه از نظر شما کدام است؟
بازیهای فکری و هوش [ 6 ] ** [40.00%]
معلومات کامپیوتری [ 4 ] ** [26.67%]
تصویر بازیها [ 5 ] ** [33.33%]
موسیقی بازیها [ 0 ] ** [0.00%]
نظر شما درباره ادامه پیدا کردن مسابقات هفتگی چیست؟ (جایزه در حال حاضر فقط کارت vip می باشد.)
موافقم جایزه چندان برایم مهم نیست [ 2 ] ** [66.67%]
مخالفم جایزه کارت vip فایده نداره [ 1 ] ** [33.33%]
به نظر شما در صورت ادامه یافتن این مبحث چه مسابقاتی در اولویت باشند؟ (حداکثر 2 مورد را میتوانید انتخاب کنید.)
تصویر یک بازی [ 2 ] ** [40.00%]
شخصیت بازیها [ 1 ] ** [20.00%]
موسیقی بازیها [ 0 ] ** [0.00%]
بهترین تصویر [ 1 ] ** [20.00%]
پسورد بازیها [ 0 ] ** [0.00%]
معلومات کامپیوتری [ 0 ] ** [0.00%]
هوش و بازیهای فکری [ 1 ] ** [20.00%]
تمامی رای‌ها: 15
مهمانان نمی توانند رای دهند 

farshad-0009
پست شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۳:۵۶
پست #46

华语/華語
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 169 *
از : شیراز
کد کاربری : 15,368
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

من با ادامه پیدا کردن مسابقات هفتگی موافقم big hug.gif

بیصبرانه منتظرم تا شرکت کنم و برنده بشوم money.gif

من مسابقات تصویر یک بازی و شخصیت یک بازی را دوست داشتم

ویرایش شده توسط farshad-0009: شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۴:۴۵
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

webpro
پست شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۴:۲۲
پست #47

مدیر مبحث
نماد گروه
گروه : مدیران ویژه
تشکرها: 536 *
کد کاربری : 5,816
نمایش موجودی

دوستان اگه با نظرسنجی مشکل داشتید (ظاهرا نظر سنجی برای افرادی که در نظرسنجی قدیمی رای دادن غیر فعال میشه) همینجا با پست موافقت یا مخالفت خودتونو اعلام کنید و بگید کدوم مسابقات از نظر شما اولویت دارند بازم ممنون

--------------------

+Quote Post

InfinityWard
پست شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۴:۲۸
پست #48

مدیران
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 625 *
کد کاربری : 27,928
نمایش موجودی

اولا موافق برگزاری مسابقات هستم چون باعث رونق فروم میشه.

ثانیا از نظر من ( تکرار می کنم از نظر خودم ) جایزه چندان برایم مهم نیست.

ثالثا اولویت بندی من شامل موارد زیر است:

1- هوش و بازیهای فکری

2 - تصویر یک بازی

3 - شخصیت بازیها

4 - معلومات کامپیوتری

--------------------

+Quote Post

thegreatmahmood
پست جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۲
پست #49

شوالیه ی دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 191 *
از : قلعه ی دارینوس
کد کاربری : 29,264
نمایش موجودی

سلام
بله من هم کاملا موافق ادامه ی مسابقات و بیشتر شدن تعداد مسابقات سایت هستم
وی آی پی نمی تونه جایزه ای باشه که کاربران زیادی رو به خودش جلب کنه ، به نظر من اگر قراره باز هم در دوره های بعدی وی آی پی باشه احتمال حضور شرکت کنندگان بیشتر خیلی کمه
------------------
یه پیشنهاد هم داشتم :
اگر دارینوس بتونه یه بازی آنلاین منحصر به خودش بسازه ( مثل تراوین و گلادیاتوس و فست اندفیورست آنلاین و ... اما تو سبک ماشین که کارای گرافیکیش سبک تر ، جذاب تر و کم هزینه تره) فکر کنم هم از نظر آمار اعضا بیشتر رشد کنه هم درآمدی مانند این بازی های آنلاین داشته باشه

--------------------
چو طوطی کلاغش بود هم نفس
غنیمت شمارد فرار از قفس

Undertaker 20-0

+Quote Post

titansarus
پست جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۶
پست #50

بزرگترين دانشمند دارينوس
نماد گروه
گروه : دبیران
تشکرها: 216 *
کد کاربری : 30,916
نمایش موجودی

سلام.
با ادامه یافتن مسابقات موافقم چون باعث می شود کاربران سایت افزایش یابد و این که باعث می شود بدانیم کدام اعضا در مورد بازیها و کامپیوتر و هوش و بقیه موارد بیش تر میداند و شناخت بهتری پیدا کنیم.
جایزه هم برایم زیاد مهم نیست چون که کارت VIP چیز زیادی نیست که بخواهد خیلی مهم باشد و می شود آن را به راحتی تهیه کرد.
البته اگر بازیهای دارینوس بود شاید کمی بیش تر اهمیت پیدا می کرد.
الویت من به ترتیب:
شخصیت بازیها
تصویر یک بازی
موسیقی بازیها
هوش و بازیهای فکری
معلومات کامپیوتری
البته خودم از مسابقات هوش و شخصیت بازیها بیش تر خوشم می آید ولی به ترتیب الویت که بیش تر کدام باشد این ها را انتخاب می کنم.
در ضمن یک سوال:
می شود اگر جایزه مسابقات، بازیهای دارینوس شد در آنصورت امکان انتخاب بازیهای خیلی قدیمی مثل: بازگشت به جزیره اسرار آمیز (ژول ورن)؛ هم باشد؟

+Quote Post

webpro
پست جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۲
پست #51

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

با تشکر از نظرات دوستان عزیز بایستی چند مورد رو مطرح کنم:
من هم با شما موافقم که جایزه کارت vip خیلی کمه و جوایز بهتری مثل بازیهای دارینوس و اعتبار خرید از فروشگاه میتونه در نظر گرفته بشه. در دوره های قبل این کار انجام شد ولی چند مشکل پیش اومد:
اول اینکه برندگان دوره های قبل کم و بیش از دیر رسیدن یا حتی نرسیدن جایزه خودشون گله مند بودند و علیرغم رد و بدل شدن نامه ها پاسخ متقاعد کننده ای از طرف مسئولین دارینوس داده نشد. دوم ادمینها از تکراری شدن برنده ها گله داشتند و انتظار داشتند که هر دوره حتما یک برنده جدید داشته باشه و در صورتی که شخصی بطور متوالی برنده یک مسابقه میشد و یا حتی در چند مسابقه مختلف برنده میشد، جایزه خودش رو بطور کامل دریافت نمیکرد. در نهایت برنده ها تمام تقصیرها رو از من میدونستند در حالی که من فقط مسئول برگزاری مسابقات و اعلام برندگان به ادمینها بودم نه مسئول ارسال جوایز! بنابراین من ترجیح دادم برای اینکه آخر کار بدقولی و گله پیش نیاد، خودم جوایز رو تعیین و ارسال کنم. چیزی که از دست خودم بر میاد تنها کارت vip هست نه بیشتر اما اگر دارینوس مثل دوره های اولیه حاضر به همکاری و اهدای جایزه (بدون تاخیر و بدقولی و دقیقا بر اساس چیزی که از روز اول مشخص میشه) باشه 100% مسابقات و در نتیجه فروم از رونق و اعتبار بهتر و بیشتری برخوردار خواهد شد.

در جواب titansarus عزیز باید بگم که در صورت همکاری دارینوس و موجود بودن بازیهای قدیمی در فروشگاه ارسال رایگان امکان پذیر هست ولی اگر موجود نبود یا باید از بازار تهیه کنید و یا به وبلاگ من مراجعه کنید winking.gif (لینک در امضا)

--------------------

+Quote Post

donya1986
پست جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۲
پست #52

ملکه دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 548 *
کد کاربری : 31,012
نمایش موجودی

سلام؛
مثل اینکه سری قبل ادمینها زیاد به خرج افتادن که دیگه اعتبار خرید نمیدن big smile.gif
کارت VIPبدون اعتبار خرید dont know.gif

--------------------
ســـالـــهــــاســـت کـــه گـــذشــتـــه ام از خــویـــش .... یــــادم بــــه خــیـــــر!

+Quote Post

Virgol
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۱
پست #53

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 76 *
کد کاربری : 26
نمایش موجودی

دارینوس محدودیتی برای جوایز ندارد، به شرطی که مسابقات برگزار شده مواردی را رعایت کنند. انتظار نمی رود که یک مسابقه در فروم شرکت کنندگان بی شمار داشته باشد اما برگزاری مسابقات متعدد با تعداد و افراد ثابت هم نه جذابیتی دارد و نه نتیجه ای برای فروم دارد.

مسابقه در درجه اول باید موضوع جذابی داشته باشد. در حدی که حداقل تعداد شرکت کنندگان به حدی برسد که رقابت شکل بگیرد. ( در طرح مسابقه حتما" حداقل شرکت کنندگان در نظر گرفته شود مثلا" مسابقه با 10 نفر رسمیت پیدا می کند)
ثانیا" مدتی شرکت کنندگان را مشغول کند. یعنی به سادگی و با سعی و خطا پاسخ مسابقه داده نشود.
ثالثا" سلایق مختلف را پوشش دهد. مسابقات با موضوعات مشابه طبیعتا" شرکت کنندگان ثابتی دارد و بعد از مدتی همان افراد ثابت را هم خسته می کند.
مسابقات باید مرحله ای باشند. یعنی هم امکان پیوستن افراد جدید به مسابقه از ابتدا در نظر گرفته شده باشد و هم روندی تصاعدی به سمت جذابیت بیشتر در آنها پیش بینی شده باشد.
مسابقات باید از ابتدا طرح مدونی داشته باشند. و از ابتدا باید مراحل مختلف تا رسیدن به مراحل نهایی مشخص باشد.

البته برخی از موارد فوق در مسابقات وبپرو رعایت می شود و ایشان به خوبی از پس بسیاری از مسابقات بر آمده است. این موارد را برای نتیجه بهتر عرض می کنم.

فعلا" کلیه کارت های vip که قرار است به عنوان جایزه برای مسابقات در نظر گرفته شود را تبدیل به اکانت های مخصوص فروشگاه می کنیم. که تفاوت 25% تخفیف خرید از فروشگاه دارینوس دارند. برای طرح های ویژه هم می شود جوایز ویژه در نظر گرفت.

در پایان لازم است اعلام کنم ممکن است در برخی مواقع کمی تاخیر در ایجاد اعتبار پیش بیاید اما جوایز کلیه مسابقات دارینوس تا به امروز داده شده است.

--------------------
ویرگول یعنی مکث ... فرصتی کوتاه برای فکر کردن

------------------------------------------

لطفا" با حفظ سرعت مجاز به خرد جمعی، نظر جمعی، اعتقادات جمعی و حتی اشتباهات جمعی احترام بگذارید.

+Quote Post

titansarus
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۸
پست #54

بزرگترين دانشمند دارينوس
نماد گروه
گروه : دبیران
تشکرها: 216 *
کد کاربری : 30,916
نمایش موجودی

سلام.
با این توضیحات برای من یک سوال پیش آمده است:
یعنی دو کارت VIP ای که من گرفتم به حساب کاربری در فروشگاه تبدیل شده است؟
آیا فقط باید با استفاده از روش واریز به حساب خرید کنم؟

+Quote Post

InfinityWard
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۲:۲۱
پست #55

مدیران
نماد گروه
نمایش موجودی

فرقی نمیکنه. اگه اشتباه نکنم با هر روشی به غیر از "پرداخت هنگام دریافت " خرید کنید تخفیف 25 درصدی به حساب کاربری شما منظور می شود.

--------------------

+Quote Post

webpro
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۴۶
پست #56

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

با تشکر از نظرات جناب ادمین و توصیه های ارزشمند ایشان برگزاری مسابقات جدید نیاز به کمی فکر و بررسی داره. یکی از دوستان پیشنهاد برگزاری مسابقه دیالوگ بازیهای دارینوس و همچنین پیش بینی موقعیت بعدی یا صحنه ای از بازی رو مطرح کرد که باید روش فکر کنم... اما به هر حال تجربه برگزاری مسابقات مختلف نشون داده که رسیدن تعداد شرکت کنندگان به 10 نفر با توجه به کمبود امکانات و محدودیتهای فروم کار بسیار سخت و شاید غیر ممکنی هست. به نظر من اگر مسابقه ای بخواد ذهن شرکت کننده را برای مدتی به خودش مشغول کنه و جذابیت لازم را هم داشته باشه هیچ چیز بهتر از بازی آنلاین و ثبت رکورد نیست. چون اولا نیاز به دانلود یا آپلود هیچ فایلی نیست (چیزی که خیلی از کاربران حاضر به انجامش نیستند) ثانیا سرگرم کننده هم هست و سوم حس رقابت فوق العاده ای در بین شرکت کنندگان ایجاد میکنه به نظر من حالا که امکان بازیهای آنلاین فروم فعال هست با موافقت مسئولین دارینوس یک یا چندتا از بازیها رو انتخاب کرده و رکوردها رو از تاریخ مشخصی به مدت یک هفته زیر نظر بگیریم (حتی میشه بازیهای جدیدی اضافه کرد) حسنش اینه که رکورد در خود سایت ثبت شده و نیاز به گرفتن عکس از رکورد و امکان تقلب هم نیست. من خودم مسابقات مختلفی رو ارائه کردم که علیرغم جذابیت هیچکدوم شرکت کننده زیادی پیدا نکرد؛ به عنوان مثال، مسابقه پسورد بازیها یک مسابقه فوق العاده جذاب و هیجانی بود که شرکت کنندگان باید در کمترین زمان ممکن پسوردهای عبور از مراحل مختلف یک بازی را پیدا کرده و به من اعلام می کردند. خب تعداد شرکت کنندگان این مسابقه با وجود جذابیت و ایجاد حس رقابت هیچگاه از 4 نفر تجاوز نکرد و یا مسابقه بهترین تصویر و ایجاد یک اثر گرافیکی از سبکهای مختلف بازیها هم با وجود ایجاد رقابت خلاقیتهای شرکت کنندگان تعداد شرکت کنندگان مشابهی داشت. بنابراین مشاهده می کنید که:
افزایش جذابیت مسابقه = نیاز به انجام دانلود یا آپلود یک فایل از سوی کاربران = کاهش تعداد شرکت کنندگان
این محدودیت در بازیهای آنلاین وجود نداره و به نظر من بهترین گزینه فعلا همین هست و اگر جناب ادمین موافق باشند میتونیم مثلا هر هفته یکی از بازیهای آنلاین رو انتخاب کرده و رکوردها رو در فاصله یک هفته با هم مقایسه کنیم (مدیریت مسابقه هم با من)
منتظر نظر مسئولین در این مورد هستیم ضمنا سایر دوستان هم اگر طرح بهتری برای جذب شرکت کنندگان و افزایش جذابیت مسابقات دارند خوشحال میشیم که اینجا مطرح کنند.

--------------------

+Quote Post

InfinityWard
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۵۲
پست #57

مدیران
نماد گروه
نمایش موجودی

پیشنهاد خوبیه به شرط اینکه یک سری بازی مناسب و جدید به بخش "بازیهای آنلاین" اضافه بشن تا جنبه رقابتش بیشتر شده و نسبتا" هم سخت باشند.

البته نمیدونم ماژول این بخش رو میشه طوری برنامه ریزی کرد که هر کس فقط یکبار شانس بازی کردن رو داشته باشه یا نه؟

--------------------

+Quote Post

webpro
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۴:۱۲
پست #58

مدیر مبحث
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (sherlockholmez2007 @ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۲) *
پیشنهاد خوبیه به شرط اینکه یک سری بازی مناسب و جدید به بخش "بازیهای آنلاین" اضافه بشن تا جنبه رقابتش بیشتر شده و نسبتا" هم سخت باشند.

البته نمیدونم ماژول این بخش رو میشه طوری برنامه ریزی کرد که هر کس فقط یکبار شانس بازی کردن رو داشته باشه یا نه؟

نیازی نیست که هر کس فقط یک بار بازی کنه. چون سیستم فروم فقط بالاترین رکورد هر کس رو ثبت میکنه به نظر من بهترین کار این هست که بازی مورد نظر در ابتدا از نظر امتیازات reset شده و برای مسابقه تنها به مدت یک هفته فعال و قابل بازی کردن باشه و هر کس یک هفته فرصت داشته باشه تا بهترین رکورد ممکن رو برای خودش ثبت کنه که خیلی هیجانی و رقابتی هم هست تا نظر ادمینها چی باشه thinking.gif

--------------------

+Quote Post

thegreatmahmood
پست شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۶:۱۶
پست #59

شوالیه ی دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 191 *
از : قلعه ی دارینوس
کد کاربری : 29,264
نمایش موجودی

QUOTE (webpro @ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۲) *
نیازی نیست که هر کس فقط یک بار بازی کنه. چون سیستم فروم فقط بالاترین رکورد هر کس رو ثبت میکنه به نظر من بهترین کار این هست که بازی مورد نظر در ابتدا از نظر امتیازات reset شده و برای مسابقه تنها به مدت یک هفته فعال و قابل بازی کردن باشه و هر کس یک هفته فرصت داشته باشه تا بهترین رکورد ممکن رو برای خودش ثبت کنه که خیلی هیجانی و رقابتی هم هست تا نظر ادمینها چی باشه thinking.gif

بله ، ایده ی خیلی خوبیه و امیدوارم که بازی های آنلاین جذابتر و بهتری هم به لیست بازی ها برای مسابقه اضافه بشه

--------------------
چو طوطی کلاغش بود هم نفس
غنیمت شمارد فرار از قفس

Undertaker 20-0

+Quote Post

alinoos
پست سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۰
پست #60

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 10 *
از : تهران
کد کاربری : 30,775
نمایش موجودی

درود به همگی
چرا خبری از مسابقات دارینوس نیست. dont know.gif
تابستون سال پیش یادش بخیر. happy1.gif
موسیقی بازی ها و کلی مسابقه دیگه. dancing.gif
انجمن فعالتر بود geek.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
4 صفحه V  « < 2 3 4
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵