Closed TopicStart new topic
4 صفحه V  < 1 2 3 4 >  
> نقد بازی Company Of Heros||| نقد ضربتی, نقد و تحلیل کوتاه ضربتی از بازی Company Of Heros

SmiTER
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۹:۲۶
پست #31

Mortal Enemy
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 257 *
از : .:"Street":.
کد کاربری : 10,533
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

QUOTE (fs2_asadi @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۳) *
خب من این تاپیک رو تازه دیدم و تعجب میکنم که چرا هنوز هم اینجور بحث های اضافی و بی مورد رو باید شاهد باشیم ! به نظر من بهتره هر گروهی وظایف خودشو انجام بده گروه asv وظایف خودشو گروه H.G هم وظایف خودشو گروه تحلیل هم وظایف خودشو (طبق تعاریف و وظایفی که داشتند) اینجوری کارها با کیفیت و برنامه ریزی بیشتر و بهتری انجام میشه .

به نظر من گروه تحلیل بهتره روند خودشو با مدیریت فردی که مقبول همه اعضای فعلی تحلیله ادامه بده مدیریت فعلی هم صلاحیتش قبلا ثابت شده و هم مقبول همه اعضای تحلیله

آندو جان وقتی کارها تقسیم بشه کیفیت خیلی بهتری رو به دنبال داره بهتره هر کدوم به مدیریت گروه تحت نظرمون رسیدگی کنیم و به گروه های دیگه هم تا حد توانمون کمک کنیم اگر بنا به عضوها باشه که الان John Black - sirwilliam -mojtaba 1و .. عضو H.G هستند الان سه نفر از اعضای H.G جزو مدیران ویژه هستند پس در اینصورت من باید مدیر تحلیل بشم؟! big smile.gif

بهتره اینقدر سخت گیری نکنیم و اینکه اسم چه کسی مدیر باشه مهم نیست مهم اینه که گروه تحلیل بتونه وظایفشو به خوبی انجام بده شما هم اگه دوست دارین خدمتی بکنین با ارسال چند تا نقد به مدیر گروه تقاضای عضویت کنین و با بقیه همکاری کنید winking.gif امیدوارم که همه گروه ها و اعضا در کارشون موفق باشند و وظایف خودشونو بدرستی بشناسند happy1.gif

بهتره که دیگه بحث رو تموم کنید winking.gif

مشکل اصلی اینه که ایشون درک نمی کنن که ASV (با همه فعالیت هایی که ایشون می گن) از گروه تحلیل جداست و این مدیر و اعضای گروه تحلیل هستند
که تصمیم میگیرند چه کسانی در این گروه فعالیت کنند! (همون طوری که مدیریت گفت " اگر هم کار ایشون خیلی خوب باشه برای جلوگیری از به وجود اومدن
تفرقه بین اعضای گروه هم که شده ایشون مجاز به فعالیت در گروه نیستند")
(در ضمن چون در آخر تاپیک می خواد پاک بشه، کلا مسئله ای نیست که بچه ها توش اسپم بدن tongue sticking out.gif )

پی نوشت: undo از روی چه نوع فرهنگ فحش (نه فش) شناسی ای فهمیدی که به این text ها می گن فحش ؟)

ویرایش شده توسط SmiTER: دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۹:۳۳

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

MehdiZare
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۸
پست #32

ایران سپاهبد
نماد گروه
تشکرها: 145 *
از : بیکران اندیشه ها
کد کاربری : 396
نمایش موجودی

اگر گروه ASV براستی گروهی پر افتخار است، پس چرا باید نقد، با آرم ِ گروه تحلیل گذاشته بشه؟

Undo جان کار ِتون اشتباه بوده. قبول کنید.

من با اینکه دیگه خیلی وقته به دارینوس سر نمی‌زنم، اما وقتی شنیدم امیر برگشته و گروه تحلیل دوباره داره شکل می‌گیره خیلی خوشحال شدم. فکر کنم همینجا بهترین جا باشه که برای این گروه و اعضاش آرزوی موفقیت کنم.

از اینکه دوباره دوستان قدیمی، علی‌الخصوص اشکان عزیز رو دیدم، خیلی خوشحال شدم. امیدوارم بر خلاف دفعات قبل اینبار گروه‌ رو به حاشیه نکشونن. بقول دوستی، چنین باد! [گل]

--------------------

+Quote Post

Sarbaz_Galaxy
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۲:۱۲
پست #33

مدیر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 479 *
کد کاربری : 14,365
نمایش موجودی

wow شماها هنوز زنده هستید ؟ بعد از این مدتی گفتم دارینوس رو باز کنم دیدم بعضی دوستان برگشتن به 4 سال پیش و دارن اشتباهات گذشته رو تکرار می کنند . منظورم رو اشتباه نگیرید ! منظورم این نیست کی مقصر هست کی نیست منظورم اینه که چرا خودتون رو اذیت می کنید ؟ واقعا برای چی ؟ برای اینکه یه نقد کجا باید قرار داده میشده انقدر بحث و خرد شدن اعصاب و ... واقعا ارزش داره ؟

من وقتی به اشتباهات خودم در گذشته پی می برم که مدت زمان طولانی رو در سایت در حال درگیری بودم سر موضوعات بی ارزشی که واقعا الان که یادم میاد از خودم تعجب میکنیم . اما به هرحال هرکسی رشد میکنه چه از نظر عقلی و چه از نظر فکری و به اشتباهاتش پی می بره . الان که دیدم آقا امیر بعد از این همه مدت دوباره فرصتی گیر آوردن که اسم من رو یه جوری ببرن و ... عجیب بود برام که از اون زمان هنوز اختلاف هارو یادشه اونم سر موضوعاتی که هیچ ارزشی نداره واقعا . کلا افرادی که در محیط اینترنت وقت زیادی میزارن و فعالیت می کنند اشتباه بزرگی می کنند حالا در محیط اینترنت چرا انقدر در گیری ها زیاده بر میگرده به این موضوع که وقتی افرادی چندین سال در سایتی فعالیت می کنند توقع دارن حداقل چیزی که گیرشون میاد احترام در محیط مجازی باشه ! به همین دلیل خودشون رو در محیط اینترنت بزرگ می بیین و همین باعث میشه با هم درگیر بشن و هر کس برای دفاع از تمام حقی که در طول سالها فعالیت برای خودش چمع کرده میخواد دفاع کنه به همین دلیل معمولا در گیری بین اعضای قدیمی خیلی سخت و اعصاب خورد کن میشه . به نظر من به افراد قدیمی که در سایت فعالیت می کنند بی احترامی نکنید چون اینها نتیجه سالها فعالیت خودشون رو در همین احترام می بینن و وقتی احساس کنن کسی سعی در خرد کردن این احترام داره خیلی سخت اعصبانی میشن و البته حق هم دارن ... ! الان امیر هم از اعضای هست که فعالیتش تو اینترنت و این سایت واقعا در حد بسیار زیادی بودی و چندین سال از عمرش رو برای این کار گذاشته . گرچه به نظر من فعالیت های اینچنینی یکی از بزرگترین اشتباهات جبران ناپذیر زندگی آدم به میشه . به همین دلیل الان با کوچک ترین توهینی سریع عکس العمل تندی از خودش نشون میده . همینطوری آقای آندو هم از اعضای هست که فعالیت خوبی برای سایت کرده به همین دلیل دقیقا همین حسی که شما ( آقای امیر ) داری اون هم داره . بنابراین توقع نداشته باشید وقتی به ایشون می گید نمی تونید عضو گروه تحلیل باشید بهشون بر نخوره ! حتما بهش بر میخوره همانطور که به شما بر میخوره ... به نظر من درگیری بین آندو و امیر بر میگرده به گذشته و مشکل شخصی ! به نظر من آندو عضو خیلی خوبی بوده یا اگر هم نبوده حداقل عضو خوبی بوده و مفید واقع شده . تا جای من میدونم با اعضای فعلی گروه تحلیلی اختلافی هم نداشته . به همین دلیل به نظرم اختلاف ها رو کنار بزارید و خودتون رو انقدر عذاب ندید . چون نه امیر میتونه جلوی آندو رو بگیره و نه آندو میتونه جلوی امیر رو بگیره . فقط باعث میشه هر دو تا مدت ها همدیگه رو عذاب بدن ...

درگیری در اینترنت واقعا کار بی هوده ای هست . فعالیت در اینترنت هم من به عنوان شخصی که سالها تو اینترنت فعالیت کردم میتونید امضام رو ببینید ! اینه عاقبت 4-5 سال فعالیتم تو اینترنت !
البته گاهی اوقات در حد نیاز و تفریح و نوشتن نقد بازی که بهش خیلی علاقه داریم و ... بد نیست اما باید خیلی مواظب بود که گرفتار این لذت های پوچ نشید گرفتار اینترنت نشید .
تجربه به من نشون داده از محیط اینترنت فقط به صورت گیرنده استفاده کنید مگر در شرایطی که سود خوبی براتون داره دست به ارسال اطلاعات و ... بزنید ...
الان که دیدم بعد از این همه سال دوباره امیر اومده و میخواد گروه تحلیل رو دوباره برپا کنه خستگی عجیبی تو بدن پیچید و یاد گذشته افتادم و حال بدی بهم دست داد .
درکل برای چیزی که ارزش نداره خودتون رو اذیت نکنید من هم قصد نداشتم دیگه دارینوس رو باز کنم چون یادآور خاطرات بدی بود برام اینهایی هم که گفتم برای این بود
که خودم رو تخلیه کنم که دیگه شاید این خاطرات سیاهی که در دارینوس داشتم فراموش کنم . اگر کسی فکر میکنه در این پست بهش توهین شده لطفا پاسخ نده و بزاره
روی حساب کوچیکی و بی اطلاعی خودم ...

هدف آفرینش انسان و این همه شگفتی اطرافش بالاتر از اینها بوده که بیاییم سالها در محیطی فعالیت کنیم و چنین درگیری های سر موضوعاتی به این پوچی !
وقتی انسان میتونه با جلوگیری از اشتباهات و این درگیری و دشمنی ها به انسانیست واقعی برسه اون وقته که لذت واقعی رو میشه درک کرد . احساس مالکیت
در یک سایت یه قیمت درگیری و ... از بین بردن انسانیت واقعا احمقانه است . خیلی احمقانه است که برای چنین چیز پوچی بخواهیم کسی رو ناراحت کنیم و عذاب بدیم
با دشمنی و کینه با دیگران هیچ لذتی بدست نمیاد و فقط باعث میشه انسانیت خودمون رو از دست بدیم و خودمون رو کوچیک کنیم و این یعنی دور شدن از لذت های واقعی

ویرایش شده توسط Sarbaz_Galaxy: دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۳

+Quote Post

fs2_asadi
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۰
پست #34

fs2 " خفن معمولی!
نماد گروه
گروه : مدیران ویژه
تشکرها: 1712 *
از : میبد- یزد
کد کاربری : 12,988
نمایش موجودی

پیمان حرفهای شما تا حدود زیادی درسته به نظرم و صحبتی هم که من تو پست قبلیم یادم رفت بگم اینه که جناب بلک ایگل( aerelm ) هر گروهی برای خودش یک سری فعالیت هایی رو داره و داره زحمت می کشه نادیده گرفتن زحمات اونها کار درستی نیست ضمن اینکه یکی از خصوصیات یک مدیر خوب حفظ آرامش و برخورد مناسب در تمامی شرایطه winking.gif و به نظرم پیمان جان یکی از فواید اینترنت اینه که میتونی تجربه یه جور مدیریت مجازی رو داشته باشی وقتی از همه جا و همه نوع تیپ آدمی در سرو کاری و بتونی خودتو نگه داری و با همه به خوبی برخورد کنی خودش یه جور آزمایش جالبه و آدم رو می سازه winking.gif

--------------------

گل وجود آدمی خاک فقر است که با اشک آمیخته اند و در کوره رنج پخته اند.. الماس اگر چه از همه جواهر شفاف تراست سخت تر نیز هست مپندار که تنها عاشورائیان را بدان بلا آزموده اند صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است..

عقل میگوید بمان و عشق میگوید برو.. داد از آن اختیار که تو را از حسین (ع) جدا کند..

+Quote Post

M0STAFA
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۹
پست #35

کاربر معمولی
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1623 *
از : مشهد
کد کاربری : 23,546
نمایش موجودی

wow شماها هنوز زنده هستید ؟

WoW ! این موجود هنوز زندست!!!

CODE
internet is a place for empty activities . a place for dults ! and im not a dult ! so bye for ever ...

ببخشید من انگلیسیم ضعیفه!

میشه یکی به من بگه معنی so bye for ever یعنی چی؟!
انسان عاقلی که چنین امضای گهر باری داره اینجا چه غلطی داره میکنه؟

الان که دیدم آقا امیر بعد از این همه مدت دوباره فرصتی گیر آوردن که اسم من رو یه جوری ببرن و ... عجیب بود برام که از اون زمان هنوز اختلاف هارو یادشه اونم سر موضوعاتی که هیچ ارزشی نداره واقعا .

ماشاالله انقدر تاثیرات مثبت فراوانی روی فروم دارینوس گذاشتید که هیچ کس زحمات فراوان شما رو یادش نمیره مصطفی جان!

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

ardavan_2008
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۲
پست #36

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 252 *
کد کاربری : 10,631
نمایش موجودی

سلام!
از دیروز تا حالا کهه داشتم پستهای دوستان رو می خوندم یاد چند تا تاپیک قدیمی افتادم که بحث کرده بودن و اخرشم قفلشد و یه سری هم که اخراج!این سایت ماله همست و باید همه تو پیشرفتش کمک کنند مثل زنجیرهایی که اگه یه قسمتش پاره بشه دیگه بقیه ی قسمتها از هم دور میشن ...این بحثها به جایی ختم نمیشه حداقل این 4سالی که من در سایت بودم این رو نشون داده که با بحث به هیچ جایی نمیرسید من نمیگم مقصر کدوم طرفه اما کسی در قضیه ی "ماله همه بودن گروه تحلیل "شک داره میشه با یه نظر سنجی حل کرد نه بحثی و نه ....دوستی هم می ماند اقا اندو هم شاید اشتباه کرده است اما بلاخره با تمام فعالیتهای کرده دوست داره که نقدی رو بتونه در مبحث گروه تحلیل بزاره همه همین طورن ...و عکس العملی هم که در پی اون اقا امیر دارن هم درسته و وظیفه ی مدیر بودن ایشون رو موظف می کنه که این عکس العمل رو داشته باشندالبته من نمی دونم مبحث نقد و بررسی و تحلیل رو چرا جدا کردند چون دیگه کسی توجه خاصی به مبحث دیگر نداره به هر حال اگر هر دو طرف با ارامش این بحث رو کنترل می کردند که دیگه الان به دعوا کشیده نمی شد خیلی بهتر می شد حلش کرد...

خیلی از گروهاها طی این چند ساله از هم پاشیده لطفا این گروه تحلیل رو دیگه نگه داریدو با بحثها به گروه لطمه نزنید

ویرایش شده توسط ardavan_2008: دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۸:۵۰

+Quote Post

UNDO
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۴
پست #37

قلب دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 851 *
از : سرزمین رویاها
کد کاربری : 14,712
نمایش موجودی

مثل اینکه یه چیزی هم شما طلب کار شدید حرفهایی رو که من زدم دوباره تکرار کردید و گفتید اینا رو بلک گفته ...

من گفتم گروه تحلیل مال 7 نفر و 8 نفر نیست مال همه ی اعضای متخصص سایت است نه اینکه بیان و یه عده ای رو خار و خاشاک بخونن و دورشون بریزند...

اگر گروه ASV براستی گروهی پر افتخار است، پس چرا باید نقد، با آرم ِ گروه تحلیل گذاشته بشه؟

چون ما در سایت یک گروه تحلیل داریم و اون هم گروه تحلیل دارینوسه ما در گروهمون اعضای نقدنویس زیادی رو داریم ولی گروهمون اختصاصأ توی تحلیل که کار نمیکنه آرم مخصوص گروه رو برای نقد بزاریم
ما سه مبحث تخصص داریم ورزش و تحلیل,خبر و سخت افزار ...

الان که دیدم آقا امیر بعد از این همه مدت دوباره فرصتی گیر آوردن که اسم من رو یه جوری ببرن و ... عجیب بود برام که از اون زمان هنوز اختلاف هارو یادشه اونم سر موضوعاتی که هیچ ارزشی نداره واقعا .

من هیچ حرفی نداشتم اگر امیر به خوبی جواب میداد.من به ایشون خوش آمدگویی گفتم ولی ایشون گفتند که دارید چاپلوسی میکنم و من رو خار و خاشاک و خفیف و... خواند...به نظر شما فحش دادن چه واژه ای تعریف میشه؟؟؟

--------------------
UNDO

چقدر دير فهميدم . . . زندگي همون روزهايي بود که دوست داشتم زود بگذره . .

+Quote Post

heidari
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۹:۲۷
پست #38

استوار دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 283 *
از : سرزمين روياها _ بستر انديشه ها ( دارينوس )
کد کاربری : 29,961
نمایش موجودی

دوستان عزیز،بنده به عنوان یک دوست هر دو شما را درک می کنم ولی این بحثارو خواهشا رها کنید و خاتمه اش دهید تا به اهدافمان فکر کرده و بسوی آنها پیش برویم.البته با اجازه ی سروران گرامی in love.gif

--------------------
دل بی دوست درخت بی ثمر است.
حضرت امام علی (ع)

+Quote Post

AgentZoey
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۲۸
پست #39

کاربر بازنشسته
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 392 *
کد کاربری : 29,845
نمایش موجودی

چه کسی اومده " نظر " میده . مصطفی خان ( پیمان ) به قول M0STAFA آثار گهر بار فعالیت شما در Forum دارینوس به خوبی در یاد همه باقی خواهد ماند . متاسفانه هر چه تلاش میکنی خودتو خوب جلوه بدی چه برای من و چه برای دیگر دوستان همون کسی که بودی هستی . در ضمن شما طبق گفته هات الان باید سربازی باشی ، سربازی هم از دروغ های جدیدته ؟ واقعا تو نبایدم دارینوس رو باز کنی چون جای تو اینجا نیست ! کسی هم قبولت دیگه نمیکنه .. ، در مورد آندو هم باید بگم فرمی که 2 سال پیش پر کردید چه ربطی به الان داره ؟ مثل این میمونه که کردان فردا بیاد بگه من حقم وزارته ، من حکم دارم .. شما هم اون فرمی که امضا کردی پس از منحل شدن گروه تحلیل " منحل " شد . بحث بهتره ادامه پیدا نکنه ، چرا که اگر می خواستید در گروه تحلیل فعالیت کنید حداقل به خود زحمت میدادید در زمان معین شده به aerelem پی ام میدادید و تقاضای عضویت میکردید . هم اکنون هم که نکردید گذشت ! انشالله دفعات بعدی وقت زیاد هست میتونید عضو گروه تحلیل بشید .. !

--------------------
به درخواست یکی از دوستان برای پــیشرفت دارینوس بر گشتم ..

بد نیست Mozilla MineField رو توی اینترنت یه سرچی بزنید ، نسخه ای از موزیلا فایرفاکس هست که واقعا از سرعت بالایی برخورداره اما مشکلش اینه که از Add on های قدیم پشتیبانی نمیکنه ..

We Love .. Coming Soon

+Quote Post

shayan_s
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۴
پست #40

سرهنگ دوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 483 *
از : ایران زمین
کد کاربری : 5,927
نمایش موجودی

من فكر ميكنم بعضي دوستان دارند بي انصافي ميكنند. كمي تحمل داشته باشيد. اينطور كه پيش ميرود فقط يك بزرگتر ميتواند اين بگو مگوها را خاتمه دهد...بخصوص اينكه بعضيها دارينوس را ملك خودشون ميدانند،بعضيها هم فكر ميكنند بدون اونها دارينوس در سكوته ، بعضيها هم فكر ميكنند پستهايشان حكم درست رو داره كه از اونها دفاع ميكنند. بعضيها هم فكر ميكنند حق دارند هركاري دلشون ميخواهد را انجام بدهند ، بعضي ها هم كه انگار مدير سايتند،نميخواهند دست از كشمكش و يادچند مدت گذشته تاريك (بهترين نام) را براي همگان تازه كنند.بعضيها هم كه انگار نه انگار ، هرچه ميخواهند در هر تاپيكي از بد و بيرا به ديگران ميگويند،بعضيها هم مثل من نميتوانند از اين مسائل بگذرند.
(+ موفق باشيد)

ویرایش شده توسط shayan_s: دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۶

--------------------

+Quote Post

shayan_s
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۵
پست #41

سرهنگ دوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 483 *
از : ایران زمین
کد کاربری : 5,927
نمایش موجودی

من فكر ميكنم بعضي دوستان دارند بي انصافي ميكنند. كمي تحمل داشته باشيد. اينطور كه پيش ميرود فقط يك بزرگتر ميتواند اين بگو مگوها را خاتمه دهد...بخصوص اينكه بعضيها دارينوس را ملك خودشون ميدانند،بعضيها هم فكر ميكنند بدون اونها دارينوس در سكوته ، بعضيها هم فكر ميكنند پستهايشان حكم درست رو داره كه از اونها دفاع ميكنند. بعضيها هم فكر ميكنند حق دارند هركاري دلشون ميخواهد را انجام بدهند ، بعضي ها هم كه انگار مدير سايتند،نميخواهند دست از كشمكش و يادچند مدت گذشته تاريك (بهترين نام) را براي همگان تازه كنند.بعضيها هم كه انگار نه انگار ، هرچه ميخواهند در هر تاپيكي از بد و بيرا به ديگران ميگويند،بعضيها هم مثل من نميتوانند از اين مسائل بگذرند.
موفق باشيد

--------------------

+Quote Post

moin021
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۱:۰۰
پست #42

امپراطور تاریکی
نماد گروه
تشکرها: 464 *
از : تهران
کد کاربری : 30,037
نمایش موجودی

2 بار گفتن به عنوان تایید big smile.gif

--------------------

ایا میدانستید

ایا میدانستید که جواب ندادن به pm ها یک نوع بی احترامی به شخص فرستنده است نمیدانستید !!! حالا بدانید

+Quote Post

M0STAFA
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۱:۰۲
پست #43

کاربر معمولی
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1623 *
از : مشهد
کد کاربری : 23,546
نمایش موجودی

WOW!
تعداد اعضای گروه تحلیل چقدر زیاد شده!

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

Hosain2
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۰
پست #44

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

جناب Undo ، شما خودتان بهتر از هر کسی می دانید که چرا چنین برخوردی با شما شد. وقتی شما از روی لجبازی و نمی دانم به خاطر کسب چه منفعتی ، می آیید و در ملأ عام ، در جواب دوست عزیز Kindboy که فرمودند :

دو پیشنهاد ، اگر گروه شما هماهنگ با گروه تحلیل هست ، میتوانید از اعضای گروه تحلیل آینده بخواهید که خلاصه ی نقد هایشان را به تاپیک شما بیاورند و همچنین برای تاپیکتان 2 یا 3 عضو ثابت داشته باشید که در این صورت که کسی نقدی نفرستاد ، از بین شما کسی مطلبی را بنویسد.

چنین جوابی می دهید :

ما اعضای نقدنویس زیادی در گروهمان داریم و انشاالله اینکه مبحث تحلیل را دوباره به کمک این افراد و دوستان دیگرمان فعال کنیم جزو برنامه ی کاری گروه است

در حالی که اعضای سابق گروه تحلیل ، وقتی دیدند " هیچ کس " به فکر راه اندازی دوباره ی گروه نیست ، تصمیم گرفتند که خودشان گروه را راه بیندازند. بنده سؤالی از شما دارم : آن موقع شما کجا بودید؟ شما کی مشغول راه اندازی گروه تحلیل آن هم با " کلی زحمت " بوده اید ؟ دوست عزیز ، من به این می گویم : دروغ ، نادیده گرفتن زحمت دیگران و ثبت کردن آن ها به نام خود. غیر از اینه ؟ happy1.gif
قبل از اینکه شما به سایت بازگردید ، بنده مدیر گروه تحلیل بودم و حدود 4 ماه گروه تحلیل کم و بیش فعالیت می کرد که ادمین رایان هم خیلی حمایت می کردند. آن وقت شما این همه زحمت را نادیده می گیرید و همه ی زحمت ها را به نام خودتان ثبت می کنید. در پیغام خصوصی فرمودید :

وقتی که شما در سایت نبودید ، ما بسیار تلاش کردیم تا این گروه با تمامی مشکلاتش به کارش ادامه بده برای همینه که بیشتر اعضای فعلی که خودت در اعلامیه نوشتی مال گروه A.S.V هستند

دوست گرامی ، شما چه زمانی تلاش به راه اندازی گروه تحلیل کردید که هیچ کس یادش نمی آید ؟ آن زمان که بنده مدیر گروه بودم ، یادم می آید هنوز یک هفته نشده بود که از مدیریت استعفا دادم ، اما هنوز گروه داشت فعالیت می کرد و فقط " مدیر " نداشت ، به جای مدیریت انفرادی ، گروهی کار می کردند. خلاصه یک هفته نگذشته بود که شما یک حرکت بسیار ناپسند انجام دادید و اسم آن را " زحمت کشیدن برای راه اندازی گروه " گذاشته اید ! :

اعلامیه ی گروه تحلیل !!

عزیز من ، شما کی مدیر گروه شدی که حالا اعلامیه هم صادر می کنی ، آن هم موقعی که اعضای گروه دارند فعالیت می کنند ؟! این همون زحمتی است که برای گروه کشیدید ؟ happy1.gif هنوز آن توهین هایی را که زیر نقاب " خوش برخوردی " به گروه زدید را یادم است. دوستانی که می خواهند مطلع شوند ، به پست دوم تاپیک بالا مراجعه کنند. یک سؤال هم در همین مورد : شما را اعضای سایت برای مدیریت گروه انتخاب کرده بودند که ناگهان اعلامیه زدید ؟ happy1.gif

من متاسفم برای کسانی که نادانسته و نا مطلع از این قضایا می آیند و از ما انتقاد می کنند و از ایشان حمایت که چرا با ایشان بد برخورد کرده ایم! در مقایسه با رفتار ایشان که این همه آدم را اصلاً نمی بینند ، فکر کنم خیلی هم نرم رفتار کرده باشیم ... ؛ مثلاً فرض کنید علی آقا ( مدیر گروه H.G ) ناگهان غیبشان بزند و من بیایم و یک اطلاعیه بزنم برای گروه ایشان که : « خوب دوستان ، این گروه خیلی وقته خوابیده و باید به فکر راه اندازی آن باشیم ، اعضای جدیدی را روی کار خواهیم آورد که همه ی شان حرفه ای هستند !!! و ... » ، در حالی که این همه آدم در گروه H.G هستند که رأی باید رأی آن ها باشد!! فکر کنم این مثال گویا بود.

آقای Undo ـی عزیز ، شما می گویید به شما فحش داده شده ، کار خود شما از فحش بدتر نیست؟ یعنی به نظر شما ، اعضای سابق گروه تحلیل که خودشان دور هم جمع شده اند و گروه را راه اندازی کرده اند ، کاری بی ارزش انجام داده اند که اصلاً به حساب نمی آید؟!

===============

Undo ی گرامی ، شما در جواب به اینکه : « چون A.S.V گروه پر افتخاریه ، باید از آرم گروه تحلیل استفاده کنه ؟! » ، فرموده اید :

چون ما در سایت یک گروه تحلیل داریم و اون هم گروه تحلیل دارینوسه ما در گروهمون اعضای نقدنویس زیادی رو داریم ولی گروهمون اختصاصأ توی تحلیل که کار نمیکنه آرم مخصوص گروه رو برای نقد بزاریم

لطفاً یکی این نقل قول را برای بنده ترجمه کند ، چون من بهش می گم : پیچاندن سؤال . happy1.gif

دوست عزیز ، شما با گذاشتن این نقد در اینجا ، آن هم " عمدی " و با اطلاع از اینکه " یک عده قبل از شما با رأی گیری آن را دوباره فعال کرده اند " ، دارید صراحتاً می گویید :

من برنامه های دیگری برای گروه تحلیل دارم ...

میشه بپرسم شما چکاره ی سایت هستید ؟ ادمین ؟

دوست عزیز ، شما با کمال بی انصافی فرمودید :

حالا شما میخواهید گروه تحلیل رو مال خودتون کنید و بگید این گروه قدیم مال من بوده

در حالی که خود " اعضای گروه تحلیل " از آقا امیر ( aerelm ) در خواست های زیادی کردند و خودشان از ایشان خواستند که در کنفرانس های مربوط به برنامه های گروه و رأی گیری برای مدیریت گروه تحلیل شرکت کنند و ایشان هم قبول کردند. شما را چه کسی برای مدیریت انتخاب کرده ؟! می شود بپرسم؟
شما اسم این کار های ما را می گذارید " مال خود کردن گروه " ؟!؟! من یکی از شما نمی گذرم happy1.gif .

چون فکر می کنم اعضای گروه تحلیل این حق را دارند که با رأی گیری بین خودشان ، مدیر را خودشان انتخاب کنند. winking.gif چون انقدر فهیم هستند که بدانند چه کسی بهتر می تواند گروه را هدایت کند.

======================
آندو جان ، به قول شما :
گروه تحلیل مال تو و من و امثال من و تو نیست بلکه مال همه ی اعضای سایت دارینوس است

شما که یک مدت توی سایت نبودید ، همین اعضای سایت دور هم جمع شدند و گروه تحلیل را زنده کردند. تمامی گروه ها ( فکر کنم غیر از گروه شما happy1.gif ) ، یک کاندید برای مدیریت گروه تحلیل انتخاب کردند و آن کاندید هم مدیر شد و همان اعضایی که آن مدیر ــ که خود بچه های سایت انتخابش کردند ــ اعضایی را انتخاب کرد و حالا همان اعضا با رأی گیری ، امیر آقا را انتخاب کردند. حالا گروه تحلیل قانون دارد و بی صاحب نیست که یکهو یک نفر بگوید ( که جناب آندو فرمودن ) : « من همیشه عضو گروه تحلیل هستم. » surprised.gif

پس لطف کن به نظر " اکثریت " احترام بگذار و انقدر خودرأی نباش دوست عزیز. برخورد آقای aerelm هم با شما به خاطر شاخ و شانه کشیدن شما برای ایشان و گروه تحلیل و توهین شما به همه ی اعضای گروه بود. happy1.gif
======================

بد نیست جناب Undo ، این حرفی را که آقای Mehdizare ـی عزیز که یکی از بهترین های سایت هستند و همیشه به ما لطف داشتند ، یک بار دیگر مطالعه کنید :

Undo جان کار ِتون اشتباه بوده. قبول کنید.

من با اینکه دیگه خیلی وقته به دارینوس سر نمی‌زنم، اما وقتی شنیدم امیر برگشته و گروه تحلیل دوباره داره شکل می‌گیره خیلی خوشحال شدم. فکر کنم همینجا بهترین جا باشه که برای این گروه و اعضاش آرزوی موفقیت کنم.

از اینکه دوباره دوستان قدیمی، علی‌الخصوص اشکان عزیز رو دیدم، خیلی خوشحال شدم. امیدوارم بر خلاف دفعات قبل اینبار گروه‌ رو به حاشیه نکشونن. بقول دوستی، چنین باد! [گل]

======================

Sarbaz_Galaxy ، شما لطف کن انقدر از این " اشتباهات جبران ناپذیر " در زندگی مرتکب نشو تا به حرف خودت هم احترام گذاشته باشی winking.gif ؛ چون داری مدیریت این گروه را هم زیر سؤال می بری. وقتی مدیر یک گروه صلاحیت یک نفر را تأیید نکند ( هر چند در مورد آقای آندو ، خود اعضا هم تأیید نکرده اند happy1.gif ) چنین شخصی حق ندارد به زور خودش را وارد گروه کند و چه بسا خود را " مدیر گروه ( surprised.gif ) " بنامد. شما همیشه انقدر راحت درباره ی شخصیت دیگران اظهار نظر می کنی؟ :| thinking.gif

به همین دلیل الان با کوچک ترین توهینی سریع عکس العمل تندی از خودش نشون میده .

======================

آقای Ardavan عزیز ، شما که بهتر از آقای Undo می دانید! اعضای پایه ای گروه تحلیل که زحمت زیادی برای سایت کشیده اند همه به طور قانونی (!) زمانی که هیچ کس به فکر گروه تحلیل ــ که در حال مرگ بود! ــ نبود ، این عزیزان بودند که به فکر آن افتادند و آن را دوباره زنده کردند. هیچ کس نمی گوید که " گروه تحلیل مال آن ها " است ، مال سایت و همه ی اعضا است ، اما اگر می خواهند عضو شوند ، باید با منطق عمل کنند نه اینکه بعد از عمری دوباره توی سایت برگردند و همه ی زحمات دیگران را به نام خود ثبت کنند :| .

در مورد این جمله هم :

بلاخره با تمام فعالیتهای کرده دوست داره که نقدی رو بتونه در مبحث گروه تحلیل بزاره همه همین طورن

دلیل نمی شود که شخصی چند سال پیش عضو گروه بوده ( که همان موقع هم اخراج شد happy1.gif ) ، الان بدون هیچ عملکرد منطقی خودش را عضو گروه بدونه! اگر آقای Undo جز ء اعضای عاقل و با منطق سایت باشند ( که حتماً هستند ) ، باید بدانند که هر چیزی قانون دارد و طبق قانون عضویت گروه تحلیل که از زمان آقای Kindboy هم بوده و هست :
در صورتی که مطالب ارسالی دارای کیفیت لازم باشه و صلاحیت فرد ، از نظر گروه تحلیل تایید بشه اون فرد به جمع دوستان گروه تحلیل دارینوس ملحق میشه.

کسی که از بدو تاریخ عضویت مشغول فعالیت در این مبحث باشد ، اگر صلاحیتش تأیید نشود ، نمی تواند عضو گروه شود. حالا هر کی می خواد باشه happy1.gif .

بنابراین جناب Undo ، لطفاً بدون منطق کاری را انجام ندهید. شما حق ندارید نظر اکثریت را نادیده بگیرید و بگویید : « من همیشه عضو گروه تحلیل بوده ام و الان هم مدیرش هستم. »

ویرایش شده توسط Hosain2: دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۵

+Quote Post

aerelm
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۱
پست #45

کاربر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 195 *
از : زیر آسمان خاکستری
کد کاربری : 2,571
نمایش موجودی

پست های دوستان رو خوندم ، ولی به خاطر اینکه بحث های بی ثمر ادامه پیدا نکنه جواب کسی رو نمیدم و فقط یه جمع بندی کلی ارائه میکنم از مشکلاتی که این تاپیک به وجود آورد :

من (aerelm) توی سایت کاره ای نیستم ، بچه های گروه تحلیل من رو به عنوان نماینده ی خودشون انتخاب کردن و من هم برای اینکه تنها نباشم از 3 نفر از دوستان (Hosain2, Smiter, amigames) برای انجام این وظیفه کمک خواستم ، بچه های گروه قبول کردن که تصمیمی گیری های این گروه 4 نفره ، تصمیم گیری های کل گروه تحلیل به حساب بیاد.
جناب Undo به من پی امی زدن که توی اون نه تنها سوالی در مورد گروه مطرح نشده بود ، بلکه با حکم قطعی ایشون خودشون رو عضو گروه میدونستن و آرم گروه رو از من میخواستن ! من هم برای رفع ابهام به ایشون گفتم که دیگه در گروه تحلیل جدید جایی ندارن ولی ایشون با بی توجهی به این صحبت ، اومدن و تاپیکی توی مبحث گروه تحلیل ارسال کردن !

این یعنی بی احترامی مستقیم به تصمیم گیری 4 نفری که اسمشون در بالا ذکر شد در نتیجه یعنی بی احترامی علنی به تمام اعضای گروه تحلیل.

پس همونطور که قبلا هم توی تاپیک ذکر کردم ، اگر از قبل به جناب اندو نمیگفتم که چنین کاری نکنن ، این تاپیک با یه تذکر ختم به خیر میشد ، ولی وقتی با حماقت تمام و از سر لج بازی میان و بی احترامی مستقیم به تصمیم تک تک اعضای گروه تحلیل میکنن ، همین که به قول خودشون "فش" ندادم بهشون لطف واقعا بزرگی کردم winking.gif

تمام تصمیماتی که برای گروه تحلیل گرفته شده ، برای پیشرفت گروه و سایت بوده ، جناب آندو یک بار امتحانشون رو پس دادن و ثابت کردن با "قدرت طلبی"هاشون جز لطمه زدن به جو گروه کار دیگه ای نمیکنن ، برای همین ، از همون اوایل شروع عضوگیری گروه تحلیل جدید ، تصمیمی که بین 4 نفر از اعضای گروه گرفته شد (و توی جلسه ای که دیشب توی یاهو داشتیم هم نتیجه بر این بود که این نظر ، فقط نظر این 4 نفر نیست ، بلکه نظر اکثریته) این بود که افرادی مثل جناب اندو رو از لیست گروه کنار بذاریم تا گروه با انسجام بهتر و جوی دوستانه تر پیش بره.
تا وقتی اعضای اصلی گروه تحلیل همین افراد هستند ، تصمیمی هم که در مورد این موضوع گرفته شده همین باقی میمونه.

الان هم این بحث ها فایده ای نداره ، هر کس فکر میکنه بهتر از من میتونه در مورد گروه تصمیم گیری کنه ، یا بهتر از من گروه رو مدیریت کنه (هرچند که تمام حرکاتی که من میکنم ، نتیجه ی نظرخواهی از تمام دوستانی بوده که عضو گروه به حساب میان ، حتی دوستی مثل جناب Big_BosS که به دلایلی فعلا نمیتونن توی گروه فعالیت کنن) میتونه با جلب نظر اعضای فعلی گروه و گرفتن تاییدیه از ادمین ها ، بیاد و کنترل گروه رو به دست بگیره و امیدوارم که موفق بشه winking.gif

پ.ن : فعلا در حال مکاتبه با ادمین Ryan برای رسیدگی جدی به این قضیه هستیم.

--------------------

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
4 صفحه V  < 1 2 3 4 >
2 نفر در حال بازديد مبحث (2 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹