Reply to this topicStart new topic
13 صفحه V   1 2 3 > »   
> بازی Online با Hamachi ( شبیه سازی گیم نت با سرعت زیاد )

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۰۴:۱۹
پست #1

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 1 *
از : تهران
کد کاربری : 23,698
موجودي بانك: $0
نمایش موجودی

با سلام و خسته نباشید :
من می خوام در این قسمت یه گروه بازی در اینترنت افتتاح کنم به این ترتیب که
شما ابتدا نرم افزار Hamachi رو دانلود می کنید و با اون وارد به شبکه های مجازی Hamachi که در این قسمت مهرفی میشه وارد می شید و در نتیجه یه شبیه سازی game net رخ میده و می تونیم تمام بازی های رایانه ای رو به صورت Online بازی کنیم
خوشحال می شم به سوالات تون در این زمینه جواب بدم
محسن biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

Toxic
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۰۶:۱۱
پست #2

Above & Beyond
نماد گروه
تشکرها: 102 *
از : Sensation White
کد کاربری : 1,348
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

حداقل یک لینک دانلود ازش می گذاشتی یا می گفتی چه بازی های رو میشه آنلاین بازی کرد باهاش

--------------------

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۰۷:۰۳
پست #3

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

شما دوست عزیز چرا ناراحت شدی امر بفرمایید
تمام بازی هایی که در گیم نت می تونید بازی کنید به وسیله ی این برنامه میتونید بازی کنید
در واقع این برنامه کامپیوتر شما رو به یک گیم نت تبدیل می کنه که شما میتونید هر کسی رو که خواستید توش راه بدید و با هم هر بازی که خواستید بازی کنید
لینک دانلود این برنامه : http://www.hamachi.cc که میتونید از این سایت برنامه Hamachi مجانی و با حجم بسیار کم دانلود کنید
طریقه نصب و کار با این برنامه رو در ارسال بدی عرض میکنم
موفق باشید محسن

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۰:۰۱
پست #4

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

بعد از دانلود کردن نرم افزار Hamachi از سایت www.hamachi.cc فایل نصب را باز کرده و آن را به صورت زیر نصب می کنیم : فکر کنم تصاویر کاملا گویا باشند ( هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مجاز است )

بعد از نصب باید مشخصات خود را کامل کرده و برای خود محیط کاربری و ip ایجاد کنید که این رو داخل پست بعدی توضیح می دهم
( هرگونه کپی با ذکر منبع مجاز است، copy right رو لطفا رعایت کنید =D^ )

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۰:۲۶
پست #5

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

بعد از نصب نرم افزار باید برای خود نام کاربری و IP ثبت کنید باری اینکار بعد از نصب نرم افزار با بالا آمدن صفحه ی آن کار های زیر را به ترتیب انجام می دهید : فکر می کنم تصاویر کاملا گویا باشه ( هر گونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است، بیننده ی محترم رعایت قانون copy right نشانه ی شخصیت شماست )

بعد از این شما یک ip دینامیک دارید و برای شبکه کردن باید یک شبکه مجازی ( vpn ) بسازید یا به یک شبکه مجازی که نام و پسورد آن را دارید ( در اینترنت به شما دادند یا دوستتان شبکه مجازی ساخته و نام و رمز را به شما داده و ... ) Join شوید که در پست بعدی طریقه آن را نشان می دهم
( هر گونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است، بیننده ی محترم رعایت قانون copy right نشانه ی شخصیت شماست B-) )

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

Magas
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۰:۳۶
پست #6

سرهنگ دوم دارينوس
نماد گروه
از : پيشه خورزو خان
کد کاربری : 13,499
نمایش موجودی

اگه درست نوشته باشم اين بهتره CCG or GGC

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۱:۵۴
پست #7

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

حالا میخوام طریقه کار با این نرم افزار سودمند و جنجالی رو به شما یاد بدم با اینکه تصاویر کاملا گویاست ولی توضیحاتی میونش میدم ( هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است ) :

بر روی مثلث گوشه سمت راست کلیک می کنیم تا منو ظاهر شود

برای ایجاد یک گیم نت مجازی از منو گزینه اول را انتخاب می کنیم و در نتیجه تصویر زیر ظاهر می شود

در این صفحه شما میتوانید یک گیم نت اینترنتی ایجاد کنید که دارای یک اسم و یک رمز عبور است با زدن دکمه create تصوری نظیر تصویر زیر ظاهر می شود

که در آن نام گیم نت شما در میان صفحه نوشته شده است، شما با دادن نام و رمز عبور گیم نت خود به دوستانتان می توانید آنها را دعوت کنید تا در گیم نت شما join شوند، طریقه ی join شدن ( وارد شدن ) به یک گیم نت به صورت زیر است
گزینه دوم منو را انتخاب کرده تا تصویر زیر ظاهر شود

بعد باید نام و رمز عبور وارد شود تا شما به گیم نت اینترنتی خواسته شده وارد شود که یعد از ورود تصوری شبیه تصور زیر می بینید

در این تصویر اسم گیم نت مجازی در سر جدول نوشته شده و در زیر آن لیست اعضای این گیم نت نوشته می شود
چراغ سبز کنار هر اسم نشان گر این است که شخص مورد نظر on یا off است
بدیهی است زمانی که شما گیم نت می سازید اسم شما در زیر اسم گیم نت در لیست اعضا موجود نمی باشد
بعد از این کار شما دیگر نیازی ندارید که برای انجام بازی ها به صورت آن لاین از Game spy یا نرم افزار های خود بازی که اکثرا پولی هستند و نرخ خون باباشونو دارن استفاده کنید، شما وارد قسمت multiplay می شود و به جای online وارد network یا lan می شوید و سرور می سازید و اعضای روم شما وارد سرور شما شده و با هم بازی می کنید ( دقیقا مثل اینکه پشت یه کامپیوتر توی گیم نت نشسته اید همون طور که در گیم نت وارد بازی شده و سرور می سازید و بازی می کنید همون طور می توانید بازی کنید ) به همین سادگی
البته بازم اگه سوال و مشکلی وجود داشت سوال کنین با کمال میل در خدمتم biggrin.gif

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

shayan_s
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۲:۰۰
پست #8

سرهنگ دوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 483 *
از : ایران زمین
کد کاربری : 5,927
نمایش موجودی

گفتی چقدرباید سرعت اینترنت باشه؟

--------------------

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۲:۰۲
پست #9

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

(Magas)

منظورتون رو نفهمیدم ؟
ولی اگه منظورتون استفاده از نرم افزارای دیگه است، این نرم افزار سریع ترین قوی ترین و راحت ترین نرم افزار در این زمینه است، حداقل ایه که من این طوری فکر می کنم :-B

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۲:۰۹
پست #10

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

(shayan_s)
گفتی چقدرباید سرعت اینترنت باشه؟

سرعت اینترنت برای انجام بازی های مختلف به صورت آن لاین متفاوته مثلا اگه توجه گرده باشین پشت پک سیدی یا تو اینرنت می نویسن سرعت مورد نیاز برای انجام بازی به صورت آن لاین چقدره برای مثال بازی age of emp 2 که در سایت microsoft نوشته شده سرعت 56kbps برای بازی آن لاین می خواد اما با توجه به اینکه شما داریدیه نرم افزار دیگرو واست میون خودتون و اینترنت قرار می دین طبیعیه که بهتر سرعتتون از سرعت پیشنهادی سازنده بازی بیشتر باشه، هر چند که سازنده ها معمولا کمی مقدار ساپرت رو بیشتر اعلان می کنن

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

Magas
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۲:۱۵
پست #11

سرهنگ دوم دارينوس
نماد گروه
از : پيشه خورزو خان
کد کاربری : 13,499
نمایش موجودی

(mohsen_samiay)
(Magas)

منظورتون رو نفهمیدم ؟
ولی اگه منظورتون استفاده از نرم افزارای دیگه است، این نرم افزار سریع ترین قوی ترین و راحت ترین نرم افزار در این زمینه است، حداقل ایه که من این طوری فکر می کنم :-B

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۱۹:۵۷
پست #12

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

من برای مثال یه شبکه مجازی ( VPN ، گیمنت مجازی ) ساختم که شما می تونید برای مثال در اون join بشید و با هم بازی کنیم
Name: Darinoos
Pass: darinoos
من اگه خدا بخواد هر شب از ساعت 10 شب به بعد آن هستم ( البته طی روز هم زیاد هستم ولی ساعت تضمین شده ای وجود نداره جز 10 شب )
دوستانی که مایلا با هم به وسیله Hamachi بازی کنیم لطفا نام و ID خودشونو پست کنن تا با هم در تماس باشیم امشب اگه کسی از بچه ها باشه اولین بازی رو انجام میدیم
اسم بازی Rise Of Nations است که خیلی طرفدار داره اما ورژن 1 رو بازی می کنیم

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

mohsen_samiay
پست شنبه ۳۰ تير ۱۳۸۶ - ۲۰:۵۸
پست #13

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

بعضی از دوستان زمانی که وارد شبکه می شن سوال می کنن حالا باید چی کار کرد
باید عرض کنم دیگه کاری نباید بکنید چون کار تمومه کافیه فقط وارد یه بازی دلخواه شید یه سرور بسازید و یک یا چند نفر دیگه وارد همون بازی شن و به سرور بازی شما join بشن دقیقا مثل گیم نت
اگه کسی تا حالا گیم نت نفرته بهتره یه بار برای امتحان بره و سوال کنه چون بین بازی کردن تو گیم نت و تنها خیلی فرق هستش که باید خودش ببینه :-?

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

mohammad555
پست يكشنبه ۳۱ تير ۱۳۸۶ - ۰۱:۵۷
پست #14

سرهنگ سوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 202 *
از : Anfalas
کد کاربری : 13,755
نمایش موجودی

ممنون mohsen_samiay جان

منم با توجه به راهنمایی های شما یه اکانت و یه سرور مجازی ساختم که خوشحالم میشم بتونیم با هم بازی کنیم منم بازی Rise of nations رو نصب میکنم تا بتونیم با هم بازی کنیم راستی اسم سرور شما چی هست و من باید به سرور شما بیام یا شما میاید و یکم اگه در مورد نحوه ورود تمامی افراد به بازی هم صحبت کنید ممنون میشم ...اینم آدرس آکانت و سرور مجازی من:

اکانت: mohammad555
یه آی پی هم اون بالا نوشته بود که ماله من این بود: 5.55.190.124
سرور مجازی: Rasht
پسورد سرور: mohammad
راستی بازی Civilization 4 هم چیز خوبی هست ها اگه بشه اونو هم میشه در دفعات بعد بازی کرد.

--------------------
من برای سالها می نویسم سالها بعد که چشمان تو عاشق می شوند

افسوس که قصه مادربزرگ درست بود

همیشه یکی بود و یکی نبود

+Quote Post

mohsen_samiay
پست يكشنبه ۳۱ تير ۱۳۸۶ - ۰۴:۱۶
پست #15

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

(mohammad555)
ممنون mohsen_samiay جان

اسم سرور شما چی هست و من باید به سرور شما بیام یا شما میاید و یکم اگه در مورد نحوه ورود تمامی افراد به بازی هم صحبت کنید ممنون میشم ...

راستی بازی Civilization 4 هم چیز خوبی هست ها اگه بشه اونو هم میشه در دفعات بعد بازی کرد.

سلام محمد جان خسته نباشید :
1- در رابطه با اسم سرور باید عرض کنم چون ما در سایت دارنوس هستیم برای همین من اسم
اسم : Darinoos پسورد : darinoos گذاشتم
2- در رابطه به اینکه کی باید به سرور کی بره باید بگم هیچ فرقی نمی کنه شما میتونید یه سرور بسازید و همه ی دوستاتون در اون وارد بشن و با هم بازی کنید و می تونید عضور یه سرور بشید و با بغیه بازی کنید اما چون ما تبلیغات کارمون رو داریم در دارینوس می دیم فکر کردم صحیح تر باشه من خودم سرور بسازم و بچه ها وارد بشن تا خوب یاد بگیرن بعد گسترش پیدا کنه
3- در مورد نحوه بازی باید یگم کسی که سرور می سازه مثل صاحب یه گیم نت هست که می تونه هم بازی که و هم روی کار بغیه نظارت داشته باشه و بغیه که وارد گیم نت می شن میتونن با یه نفر از تو گیم نت هماهنگ کنن و بازی کنن یعنی هر کی وارد هر بازی میخواد می شه و یه سرور می سازه یا وارد سرور دیگری می شه و با اون بازی می کنه البته این به شرطی که شخص دیگری برای انجام همون بازی در گیم نت باشه . شما با وارد شدن در این شبکه مجازی با بغیه هماهنگ می کنید ( این نرم افزار امکان چت رو داره ) و قرار می گذارین کی سرور بسازه و وارد اون بازی می شید و از قسمت مولتی پلیر وارد lan network می شید بعد از اینکه سرور ساخته شده رو مشاهده کردید روی اون دابل کلیک کرده و وارد قسمت تنظیمات یا خود بازی می شید ( این بنا به ساخت بازی هست )
4- ابته باید توجه داشته باشید که با توجه به سرعت اینترنت در ایران برای بازی های سنگینی مثل rise نمی شه چندین نفری بازی کرد چون باعث ایجاد هنگ میشه و بهتره که ما 1 به یک یا 3 نفری بازی بشه ام بازی هایی مثل counter که هجم اطلاعات شون کمه رو میشه 5 به 5 هم بازی کرد ( این بستگی به سرعت تمام افراد گروه داره ) . برای همین ترجیح اینه که از adsl استفاده بشه
5- در مورد اون بازی که فرمودین، تعریف شو زیاد شنیدم ولی تا حالا بازی نکردم، چشم سعی می کنم بخرم و با هم بازی کنیم :*

--------------------
mohsen00<-

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
13 صفحه V   1 2 3 > » 
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳