Reply to this topicStart new topic
4 صفحه V  < 1 2 3 4 >  
> نقد و بررسی بازی EMPIRE TOTAL WAR

vet
پست يكشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۰
پست #31

FـaـrـhـaـnـG
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 464 *
از : هر جا كه قانون و عدالت حاكم باشد
کد کاربری : 18,700
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

جنگای یخ،گرافیک بیش از حد کارتونی،عدم انتخاب ایران چه در کمپینگ چه در custum battel

end turn های بیش از حد طولانی،فونتای مشخصات سربازا و ساختمونا بسیار ریز است.

برای من که به جنگای روم و میدل عادت دارم،جنگیدن در این بازی مشکل و ناهیجان انگیز است.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

D.E.V.I.L
پست پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۴:۵۸
پست #32

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 456 *
از : future
کد کاربری : 22,315
نمایش موجودی

من بازی رو خیلی وقته پیش گرفته بودم و امروز بالاخره وقت شد نصبش کنم . بازی از اون حدی که فکر میکنید خیلی شلوغ تره ... واقعا شلوغه . به قول Vet جان End Turn های واقعا و بیش از حد طولانی داره . وقتی روش کلیک کنید قشنگ باستون 1 سال واقعی رو سپری میکنه big smile.gif حالا ما که اول بازی رو اینجوری دیدیم . چه برسه به اینکه جاهایی که تو نقشه تیر و تار هستند رو کشف کنیم و اون هارو هم تو دور های Turn بحساب بیاره . اونقت پیر میشی دیگه 1 سال رو سپری کنه big smile.gif
اما در مورد گرافیکی میگید بیش از حد کارتونیه من مخالفم . شما شاید سیستم بازی رو میارید پایین تا راحت تر اجرا بشه که اینجوری براتون کارتونی نمایش میده .
متاسفانه Pesia رو هیچ کجا نداره . بازی هم توی 3 تا نقشه مختلف انجام میشه که هرکدوم از اون یکی شلوغ تر و سنگین تره ...
حالا دوباره میام نظر میدم big smile.gif

+Quote Post

Pouriya_Mafia
پست پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۵:۰۱
پست #33

خداحافظ
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 666 *
از : کرج
کد کاربری : 29,956
نمایش موجودی

نقد رو خوندي ؟

+Quote Post

D.E.V.I.L
پست پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۵:۳۸
پست #34

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (pouriya_mafia @ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۱) *
نقد رو خوندي ؟

اون رو همون اول خوندم . وایسا بازی رو هم یه خورده بازی کنم بعد که با نقد بررسیش کردم به قول حسین big smile.gif نظریات مکمل ( big smile.gif ) رو هم ارائه میدم tongue sticking out.gif

+Quote Post

Hosain2
پست پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۸:۱۶
پست #35

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

من هم نفهمیدم این بازی چرا انقدر مشکل داشت. توی Map ـش خیلی بهتر شده بود. روابط با کشور های دیگه خیلی جالب بود. ایران هم حالا خوبه کلاً ورش نداشته بودن از نقشه!! نوآوری های خیلی جالبی داشت.

اما نقاط ضعف بزرگش : یکی سنگین بودن بیش از حد بود ( طولانی بودن Turn ها ، نیاز به سیستم بالا برای اجرای روان ... ) ، یک مشکل دیگه این بود که موسیقی های جالبی نداشت ( مخصوصاً تو Map ). مثلاً اگه Medieval II یادتون باشه ، موسیقی های واقعاً زیبایی داشت. اما Empire صداگذاری معمولیش هم مشکل داشت ( البته شاید مشکل از Original نبودن بازی تو ایران باشه! ) .

نبرد های دریایی هم بد نبود ، اما به خاطر هوش مصنوعی افتضاح ، بهتر بود که نمی ساختنش! هر چی دستور می دی : 30 درجه به شرق big smile.gif ! نیم درجه به غرب big smile.gif ! اصلاً فرمان برداری نمی کنند big smile.gif !

به هر حال من Medieval II را واقعاً ترجیح می دم. همین الان هم روی کامپیوترم نصبه big smile.gif . راستی مهدی جان اگه خواستی نقدش کنی به من هم خبر بده ، دو تایی با هم بنویسیم.

ویرایش شده توسط Hosain2: پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۸:۲۱

+Quote Post

D.E.V.I.L
پست پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۹
پست #36

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

در مورد ایران شاید بشه از راه descr_start کاری کرد . ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم . تو هم پیداش نکردی حسین جان ؟ اونجوری شاید بشه با ایران هم بازی کرد ...

در مورد نقد هم باشه هماهنگ میکنم دونفری بنویسیم big smile.gif من رو باش بازی رو گرفتم اومدم راهنماش رو بنویسم گم شدم تو بازی . یکی باید بیاد منو راهنمایی کنه big smile.gif

+Quote Post

vet
پست پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۵
پست #37

FـaـrـhـaـnـG
نماد گروه
نمایش موجودی

ویرایش ...

ویرایش شده توسط vet: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۶:۱۵

--------------------

+Quote Post

vet
پست جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۷:۵۰
پست #38

FـaـrـhـaـnـG
نماد گروه
نمایش موجودی

اصلن دسکرت استارت نداره.فکر کنم اگر این فایلو دانلود کنید بتونید با ایران بازی کنید.

تمامی فکشن ها

دانلود 32 بیتی

دانلود 64 بیتی

اینم راهنماش.یکی که انگلیسیش خوبه ترجمه کنه.ل.ن

Installing

1. Install the "7z" program you just downloaded

NOTE: For ease of making sure you don't overwrite anything or just do something silly save this file to the desktop

2. This file you have downloaded should be called "startpos" or "startpos.7z" (depending on how things are set up on your computer)

3. Right click on the "startpos" file you just downloaded and click the "7-zip" option, then click the "extract files" option.

4. A window should open, simply click "OK". It will then do its stuff.

5. You should now have a folder on your

desktop called "startpos" and inside there should be a file called "startpos.esf" or possibly "startpos" depending on your computer.

6. Go to this location

"C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\empire total war\data\campaigns

" OR "C:\Program Files\Steam\steamapps\common\empire total war\data\campaigns

". If you can't find these then you will simply have to rout around your

C: drive and find the empire total war folder which should then have all the rest of the stuff in it.

7. Right click on the "main" (not "main_2") folder and click "copy".

8. Go to your desktop and right click on an empty space and click "paste".

9. In the folder "startpos" on your DESKTOP get the file called "startpos.esf" and right click it and press "copy".

10. Go to the same location as step 8. but this time go INTO the "main" folder (here there should be two files,

one called "startpos.esf" and another called "scripting.lua"). Right click on an empty space in this folder

and press "paste". It will then prompt you if you wish to overwrite the file, just say yes or the equivalent answer.

11. You're done!

FOW issue

When in game simply press "L" on your keyboard. Click on your

"Armies" tab, click an army and tell them to move somewhere. Now you should be able to see and click on stuff.

Emergent Factions

Simply put, DON'T BOTHER!!!!! At the moment you can't play them due to them having no lands to control. Until someone mods this YOU CAN'T!!!!!

--------------------

+Quote Post

zerohot
پست دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۱:۲۴
پست #39

سپهسالار
نماد گروه
تشکرها: 322 *
از : اگه فهمیدی به ما هم بگو؟؟؟
کد کاربری : 20,464
نمایش موجودی

در مورد طولانی بودن ترنها میتونید گزینه show cpu movement رو بزنید یکم کوتاهتر میشه big smile.gif البته کمی کوتاه میشه big smile.gif راستی کسی نمیدونه این بازی چرا بعضی وقتا آهنگ پخش نمیکنه ؟!!

در مورد ایران شاید بشه از راه descr_start کاری کرد

کلا تنظیماتش فرق کرده با نسخه های قبلی big smile.gif
جنگای یخ،گرافیک بیش از حد کارتونی،عدم انتخاب ایران چه در کمپینگ چه در custum battel

end turn های بیش از حد طولانی،فونتای مشخصات سربازا و ساختمونا بسیار ریز است.

برای من که به جنگای روم و میدل عادت دارم،جنگیدن در این بازی مشکل و ناهیجان انگیز است.

صد درصد باهات موافقم چون من بازی رو با این سیستم اجرا میکنم
مشخصات :
رم 4 گیگ
گرافیگ 1gig 9500 gt
cpu ای ام دی 4 هسته ای big smile.gif thinking.gif (amd)کلا مخصوصا بازی هست .

ولی واقعا اشیا و اسبها و همه چیز رو افتضاح طراحی کردن
من گرافیک بازی رو میزارم روی آخرین حد ultera high ولی توی بدن اسبها یه سری خط هست thinking.gif rolling on the flor laughing.gif big smile.gif که نمیدونم چیه
جنگای یخ

شاید دلیلش موسیقی و صداگذاری ضعیف بازی هست در بازی روم این عامل یکی از نقاط قوت بازی بود دوستانی که نسخه روم رو بازی کرده باشن مخصوصا نسخه فارسی دارینوس رو kiss.gif میفهمن من چی میگم صدای پای سربازها صدای فرماندشون که هی بهشون دستور میده صدای سپرها و شمشیرها و موسیقی واقعا زیبا و تاثیر گذار geek.gif که با جریان بازی ریتمش عوض میشد خیلی بازی رو جذاب کرده بود ولی در امپایر اصلا این عاملها رعایت نشده dont know.gif

--------------------

+Quote Post

vet
پست دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۱
پست #40

FـaـrـhـaـnـG
نماد گروه
نمایش موجودی

چه عجب بعد از 11 روز یه نفر یه پست گذاشت.

من بازی رو با این سیستم اجرا میکنم
مشخصات :
رم 4 گیگ
گرافیگ 1gig 9500 gt
cpu ای ام دی 4 هسته ای (amd)کلا مخصوصا بازی هست .

دقیقن منم همین گرافیک و رم رو دارم.ولی سی پی یوم اینتله.روی اولترا راحت اجرا می شه؟برای من افت فریم پیدا می کنه.

شاید دلیلش موسیقی و صداگذاری ضعیف بازی هست در بازی روم این عامل یکی از نقاط قوت بازی بود دوستانی که نسخه روم رو بازی کرده باشن مخصوصا نسخه فارسی دارینوس رو میفهمن من چی میگم صدای پای سربازها صدای فرماندشون که هی بهشون دستور میده صدای سپرها و شمشیرها و موسیقی واقعا زیبا و تاثیر گذار که با جریان بازی ریتمش عوض میشد خیلی بازی رو جذاب کرده بود ولی در امپایر اصلا این عاملها رعایت نشده.

راست می گی،صدا گذاری خیلی تاثیر داره.ولی چیزی دیگه ای که هست به نظرم جنگای اون دوره(ایمپایر)

یه جورایی مسخره بوده.چیه یه عده جلوی هم صف می کشیدن به نوبت به هم شلیک می کردن.rolling on the flor laughing.gif

برای من اوج لذت جنگیدن موقه ای که رو لژیونرای رومی با کاتفراکتای پارتی شارژ می کنم.

--------------------

+Quote Post

karizma
پست دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۷
پست #41

جنبش استقلال طلبان دارینوسی
نماد گروه
تشکرها: 507 *
از : هند - دهلی نو
کد کاربری : 13,287
نمایش موجودی

اره جنگاش مسخره هست ولی مربوط به بازی نمیشه خصوصیات اون دوره هست ولی خیلی یک چیزی که خیلی باحاله اینه که واقعا هوش و درایت بر قدرت پیشی داره ! جوری که من با 240 تا سرباز که 120 تاش از این ادم های معمولی بود که تفنگ دادن دستشون تونستم از شهر در برار یه لشکر 600-700 نفری دفاع کنم ! big smile.gif

--------------------

+Quote Post

zerohot
پست دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۵
پست #42

سپهسالار
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (vet @ دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۱) *
چه عجب بعد از 11 روز یه نفر یه پست گذاشت.

دقیقن منم همین گرافیک و رم رو دارم.ولی سی پی یوم اینتله.روی اولترا راحت اجرا می شه؟برای من افت فریم پیدا می کنه.

راست می گی،صدا گذاری خیلی تاثیر داره.ولی چیزی دیگه ای که هست به نظرم جنگای اون دوره(ایمپایر)

یه جورایی مسخره بوده.چیه یه عده جلوی هم صف می کشیدن به نوبت به هم شلیک می کردن.rolling on the flor laughing.gif

برای من اوج لذت جنگیدن موقه ای که رو لژیونرای رومی با کاتفراکتای پارتی شارژ می کنم.

آره منم خیلی حال میکردم من به هوپلیهای یونانی هم حمله میکردم big smile.gif
خیلی حال میداد

QUOTE (karizma @ دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۷) *
اره جنگاش مسخره هست ولی مربوط به بازی نمیشه خصوصیات اون دوره هست ولی خیلی یک چیزی که خیلی باحاله اینه که واقعا هوش و درایت بر قدرت پیشی داره ! جوری که من با 240 تا سرباز که 120 تاش از این ادم های معمولی بود که تفنگ دادن دستشون تونستم از شهر در برار یه لشکر 600-700 نفری دفاع کنم ! big smile.gif

کلا کامپیوتر خنگه big smile.gif من با دو واحد میتونم راحت شهر رو محافظت کنم hee hee.gif

--------------------

+Quote Post

D.E.V.I.L
پست دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۲:۳۸
پست #43

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (zerohot @ دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۴) *
در مورد طولانی بودن ترنها میتونید گزینه show cpu movement رو بزنید یکم کوتاهتر میشه big smile.gif البته کمی کوتاه میشه big smile.gif راستی کسی نمیدونه این بازی چرا بعضی وقتا آهنگ پخش نمیکنه ؟!!

در campaign map همه موسیقی ها پخش می شود !!! ( چرت ترین موسیقی های ممکن ـه را برای بدترین لحظاتی که توش هستید گذاشتند ) ولی در نبرد ها که هستید اگر موس رو حرکت ندید آهنگ پخش می شود ولی اگر در حال حرکت باشید صدا آهنگ را کمی آروم می کند . البته من دیدم که وقتی حتی که موس رو حرکت نمیدم آهنگ پخش نمی شه ! شاید بازی باگ داره ! شایدم مشکل از سیستم ما ــــه ...

QUOTE (zerohot @ دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۱۳:۵۵) *
کلا کامپیوتر خنگه big smile.gif من با دو واحد میتونم راحت شهر رو محافظت کنم hee hee.gif

QUOTE (karizma @ دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۷) *
جوری که من با 240 تا سرباز که 120 تاش از این ادم های معمولی بود که تفنگ دادن دستشون تونستم از شهر در برار یه لشکر 600-700 نفری دفاع کنم ! big smile.gif

جنگ هارو روی Very hard تنظیم کنید !! اگر با همین تعداد نفرات بیشتر از 20 دقیقه دووم آوردید من هر کاری بگید می کنم . چون مسلما کمتر از 20 دقیقه نمی کشه که شهرتون تصرف شده . خو Easy بازی نکنید big smile.gif

+Quote Post

zerohot
پست دوشنبه ۸ تير ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۰
پست #44

سپهسالار
نماد گروه
نمایش موجودی

جنگ هارو روی Very hard تنظیم کنید !! اگر با همین تعداد نفرات بیشتر از 20 دقیقه دووم آوردید من هر کاری بگید می کنم . چون مسلما کمتر از 20 دقیقه نمی کشه که شهرتون تصرف شده . خو Easy بازی نکنی

من روی آخرین درجه سختی بازی میکنم به جان خودم هم در campagin map و هم در battel map روی very hard هست big smile.gif ولی کامپیوتر خنگه کلا hee hee.gif

--------------------

+Quote Post

Hosain2
پست پنجشنبه ۱۱ تير ۱۳۸۸ - ۰۴:۲۵
پست #45

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

کلاً هوش مصنوعی در همه ی حالت افتضاحه .

در مورد جنگ هاش هم دیگه انقدر مسخره نیست! مثلاً شما 3 گروه تیر اندازید ، یک گروه را وسط می ذارید ، دو گروه را در اطراف و شلیک می کنید. اگه ساختمونی هم باشه ، می تونید پناه هم بگیرید. در واقع خیلی جاها می تونید پناه بگیرید big smile.gif !

موسیقی بازی هم بعضی وقت ها پخش نمیشه یا دیر می رسه ( !! ) که در نسخه ی Original ـش هیچ مشکلی نداره.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
4 صفحه V  < 1 2 3 4 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳