Closed TopicStart new topic
4 صفحه V  « < 2 3 4  
> نقد بازی Company Of Heros||| نقد ضربتی, نقد و تحلیل کوتاه ضربتی از بازی Company Of Heros

Sarbaz_Galaxy
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۰
پست #46

مدیر بازنشسته
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 479 *
کد کاربری : 14,365
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

در مورد آقای AgentZoey من حالا چیزی نمیگم چون با توجه به موقعیت سنی این نوع منطقش رو تا حدی طبیعی میدونم .
اما در مورد آقا مصطفی !

QUOTE (M0STAFA @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۰۹:۳۹) *
WoW ! این موجود هنوز زندست!!!

CODE
internet is a place for empty activities . a place for dults ! and im not a dult ! so bye for ever ...

ببخشید من انگلیسیم ضعیفه!

میشه یکی به من بگه معنی so bye for ever یعنی چی؟!
انسان عاقلی که چنین امضای گهر باری داره اینجا چه غلطی داره میکنه؟

ماشاالله انقدر تاثیرات مثبت فراوانی روی فروم دارینوس گذاشتید که هیچ کس زحمات فراوان شما رو یادش نمیره مصطفی جان!

اینکه به من میگید موجود برای من مهم نیست این برمیگرده به نوع شخصیت خودت به همین دلیل از این بابت ناراحتی برای من نداره . اینکه در این 4 سال فعالیت من رو هم میخواهید به این صورت زیر سوال ببری باز هم برای من ناراحتی نداره چون همانطور که گفتم فعالیتم رو در این 4 سال تو این سایت کاملا اشتباه میدونم بنابراین ارزشی برام نداره که کسی بخواد تخریبش کنه یا نه . اما به این نکته اشاره کنم که تا چندین ماه پیش کلیه فعالیت شما در مبحث گفتگوی آزاد خلاصه میشد نمیدونم چطور شده که الان اینطوری در مورد فعالیت من نظر میدی چون تا جایی یادمه در زمان فعالیت من شما وجود خارجی نداشتی ...

میشه یکی به من بگه معنی so bye for ever یعنی چی؟!
انسان عاقلی که چنین امضای گهر باری داره اینجا چه غلطی داره میکنه؟

باز هم میگم فکر نکن اگر به من بگی چه غلطی داری میکنی من ناراحت میشم . این بر میگرده به شخصیت خودت
اما در مورد ( so bye for ever ) شما الان غیر از این می بینی ؟ تنها هدفی که دیشب در این سایت پست دادم این بود
بتونم دوستان دیگه ای رو از این خواب زمستانی بیدار کنم ! من اینها رو برای شما و امثال شما و خودم گفتم که زندگی
خودشون و ارزش های انسانیشون رو با این کینه و دشمنی خراب نکنن ! وگرنه اگر تمام دنیا بخوان من رو دوباره مجبور به
فعالیت در این سایت بکنند غیر ممکنه باز اشتباه گذشته رو جبران کنم در یه سایت اینترنتی فعالیت کنم ...

Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

M0STAFA
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۸
پست #47

کاربر معمولی
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1623 *
از : مشهد
کد کاربری : 23,546
نمایش موجودی

QUOTE (Sarbaz_Galaxy @ دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۰) *
اما در مورد آقا مصطفی !
اینکه به من میگید موجود برای من مهم نیست این برمیگرده به نوع شخصیت خودت به همین دلیل از این بابت ناراحتی برای من نداره . اینکه در این 4 سال فعالیت من رو هم میخواهید به این صورت زیر سوال ببری باز هم برای من ناراحتی نداره چون همانطور که گفتم فعالیتم رو در این 4 سال تو این سایت کاملا اشتباه میدونم بنابراین ارزشی برام نداره که کسی بخواد تخریبش کنه یا نه . اما به این نکته اشاره کنم که تا چندین ماه پیش کلیه فعالیت شما در مبحث گفتگوی آزاد خلاصه میشد نمیدونم چطور شده که الان اینطوری در مورد فعالیت من نظر میدی چون تا جایی یادمه در زمان فعالیت من شما وجود خارجی نداشتی ...
باز هم میگم فکر نکن اگر به من بگی چه غلطی داری میکنی من ناراحت میشم . این بر میگرده به شخصیت خودت
اما در مورد ( so bye for ever ) شما الان غیر از این می بینی ؟ تنها هدفی که دیشب در این سایت پست دادم این بود
بتونم دوستان دیگه ای رو از این خواب زمستانی بیدار کنم ! من اینها رو برای شما و امثال شما و خودم گفتم که زندگی
خودشون و ارزش های انسانیشون رو با این کینه و دشمنی خراب نکنن ! وگرنه اگر تمام دنیا بخوان من رو دوباره مجبور به
فعالیت در این سایت بکنند غیر ممکنه باز اشتباه گذشته رو جبران کنم در یه سایت اینترنتی فعالیت کنم ...

این که من و بقیه با شما مخالفیم بر میگرده به شخصیت شما!

شما هم هیچ کس رو از خواب زمستانی بیدار نکردی! ولی خب باعث خنده ی دوباره ی دوستان شدید. کاربرد شما به عنوان یک دلقک همیشه زبان زد بوده. در هر صورت...

من نمیخوام فعالیت مفید چهار ساله شما رو که موجب خداحافظی بسیاری از کاربران و از دست دادن بعضی از قسمت های فروم شد رو زیر سوال ببرم کار شما به عنوان یک ویرانگر عالی بود!

اگر بنده تا دیروز توی گفت و گوی آزاد بودم ، حداقل در اونجا هم از عقلم استفاده میکردم. ولی شما کلاً از این قسمت استفاده نکردید.

خوشبختانه اصلاً از گشته ام متنفر نیستم ، و مثل دیگران پست های نکبت بار گذشتمون رو ویرایش نکردم!

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

RYAN
پست دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۹
پست #48

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 1273 *
کد کاربری : 28,983
نمایش موجودی

از این تاپیک شکایت شده است برای بررسی بیشتر تا اطلاع ثانوی قفل است.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
4 صفحه V  « < 2 3 4
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۳