Closed TopicStart new topic
8 صفحه V   1 2 3 > »   
> مسابقه دوبله بازی جنگ مدرن 3

Shepard
پست دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۵:۳۸
پست #1

سرگرد دارينوس
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 305 *
کد کاربری : 9,734
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

صدای خود را در بازی محبوب خود ماندگار کنید ، به همراه هدایایی از دارینوس

با توجه به استقبال مخاطبین دارینوس از موضوع دوبله فیلم های بازی Call OF Duty: Modern Warfare 3 بر آن شدیم تا تاپیکی اختصاصی ، مربوط به این موضوع ایجاد کنیم.

در این مسابقه، علاقمندان می توانند از میان دو فیلم از بازی MW3 که به همراه ترجمه در همین پست قرار گرفته اند. یکی یا هر دو را انتخاب نموده و با بهره گیری از ترجمه فیلم ها که توسط دارینوس صورت گرفته است، به دوبله فیلم بپردازند.

توجه داشته باشید : دست شما برای ویرایش تا حدی که به مفهوم آسیب وارد نشود و جملات قابل پخش باشند ، باز است.

دارینوس برای برگزیدگان این مسابقه جوایزی در نظر گرفته است که در تاپیک بازی اعلام شده اند ، همچنین پس از آماده شدن نسخه نهایی بازی دوبله شده، فیلم های برگزیده شرکت در مسابقه را نیز در دی وی دی های بازی گنجانده و با گزینه ای از اتوران بازی در دسترس قرار می دهد. بدین ترتیب صدای شرکت کنندگان در این مسابقه در صدها هزار بازی دارینوس ماندگار می شود.

در صورت داشتن هر گونه سوالی در مورد نحوه صداگذاری و موارد مربوط به آن در همین تاپیک مطرح کنید.

هر دو در یک فایل Word

توضیحاتی در مورد چند کلمه ترجمه شده :

دفتر ریاست جمهوری = Presidential Aide

مرکز = Overlord

رییس جمهور = U.S. President

دو نکته هم اضافه می کنم شاید کارتون جذاب تر باشه :

1- از لحاظ تلفظی ماکارُف رو مکراف و وُلک رو وُک تلفظ کنید.

2- در فایلی که بین رئیس جمهور و مرکز هست در قسمت آخر ترجمه شده :

شما اونها رو زنده برمی گردونین اینجا

میتونید اینجوری هم بگید :
شما اونها رو زنده برمی گردونین خونه

_____________________________________________________________________________________

آثار شرکت کنندگان تا بدین لحظه :

Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

parand2
پست دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۶:۰۱
پست #2

استوار دوم دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 227 *
از : همدان
کد کاربری : 31,915
نمایش موجودی

جهت آموزش دوبله به این لینک مرجعه نمایید رفتن به صفحه لینک

--------------------

در نظر سنجی فروم کمیک شرکت کنید جایزه بگیرید
کمیک دارینوس

تا کنون از8 نظر سنجی5کاربر عزیز نام کاربری رو از طریق پیام خصوصی ارسال نموده اند
به یاد داشته باشید حتما نام کاربری خود را برای من ارسال نمایید
زمان قرعه کشی آغاز انتشار اولین روز الن ویک

+Quote Post

InfinityWard
پست دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۷:۰۱
پست #3

مدیران
نماد گروه
تشکرها: 624 *
کد کاربری : 27,928
نمایش موجودی

جناب RYAN جناب npshop ، شما در این مسابقه شرکت نمیکنید؟

--------------------

+Quote Post

aliver
پست دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۷
پست #4

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 332 *
از : tehran
کد کاربری : 30,862
نمایش موجودی

تبریک میگم خیلی خوب بود. متاسفانه من هیچ استعدادی در این زمینه ندارم وگرنه شرکت میکردم

+Quote Post

Shepard
پست دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۸
پست #5

سرگرد دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (sherlockholmez2007 @ يكشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۱) *
جناب RYAN جناب npshop ، شما در این مسابقه شرکت نمیکنید؟

چرا ، آدمین رایان شرکت کنه منم شرکت می کنم big smile.gif
+

واقعا استعداد نمی خواد ، فایل رو بگیرید و طبق توضیحات صداتون رو ضبط کنید و برروی تصویر قرار بدید ، از روی متنم بصورت کتابی خوندید ، خوندید.

بعدا میگن چرا تفریحات سالم برای جوانان نمیذارید میرن تلویزیون میبینن big smile.gif ، اینم تفریح سالم و رقابتی ببینم چه می کنید cofee.gif

+Quote Post

parand2
پست دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۵
پست #6

استوار دوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (aliver @ يكشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۷) *
تبریک میگم خیلی خوب بود. متاسفانه من هیچ استعدادی در این زمینه ندارم وگرنه شرکت میکردم

با سلام
ادمی هر چیزی رو تو زندگی یک بار امتحان کنه ضرر نمیکنه افراد زیادی رو میشناسم که گفتن ما استعداد فلان کار رو نداشتیم اما وقتی انجام دادن خودشونو تازه کشف کردن متاسفانه این صحبت شما نشان دهنده اعتماد به نفس پایین شماست ،پس بهتر همیشه قوی باشین در ضمن مسابقه است ،اجبار نکردن که ،حالا یا میبازید یا برنده میشید
البته بسیار از شما عذر میخواهم ممکنه تند رفته باشم big hug.gif

--------------------

کمیک دارینوس

تا کنون از8 نظر سنجی5کاربر عزیز نام کاربری رو از طریق پیام خصوصی ارسال نموده اند

+Quote Post

aliver
پست سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۹
پست #7

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 332 *
از : tehran
کد کاربری : 30,862
نمایش موجودی

QUOTE (parand2 @ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۶:۴۵) *
با سلام
ادمی هر چیزی رو تو زندگی یک بار امتحان کنه ضرر نمیکنه افراد زیادی رو میشناسم که گفتن ما استعداد فلان کار رو نداشتیم اما وقتی انجام دادن خودشونو تازه کشف کردن متاسفانه این صحبت شما نشان دهنده اعتماد به نفس پایین شماست ،پس بهتر همیشه قوی باشین در ضمن مسابقه است ،اجبار نکردن که ،حالا یا میبازید یا برنده میشید
البته بسیار از شما عذر میخواهم ممکنه تند رفته باشم big hug.gif

دوست عزیز بنده اصلا اعتماد به نفس پایینی ندارم. ما تازه برنده شدیم. شما موفق باشید.
حالا اگه وقت کردم حتما شرکت میکنم.

+Quote Post

parand2
پست سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۵:۲۲
پست #8

استوار دوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

با سلام
همانطور که همه شما عزیزان می دانید دارینوس جهت آموزش و دوبله کردن بازی ها یک تاپیک اختصاصی باز کرده تا کاربرانی که با فن دوبلوری آشنایی کمتری دارند آموزش ببینند ما نیز آموزش های تصویری از نرم افزار ها اماده کرده ایم اما جهت راحتی کاربران با ساده ترین نرم افزار صدا گذاری شروع به تولید فیلم آموزشی ویدیویی شده ایم
لذا پس از دریافت و مشاهده و استقبال شما کاربران عزیز در همین انجمن در خواست نمایید تا بدون فوت وقت مراحل دیگر آموزش در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.
مشاهده ی آموزش برنامه Sound Forge Pro 10.0 به صورت عکس
دریافت فیلم آموزشی Cool Record Edit کلیک کنید
نکته : هردو نرم افزار آموزشی صدا گذاری اند لذا با هر کدام که راحت ترید کار کنید

این فایل توسط win rar فشرده شده جهت دریافت برنامه وین رار با حجم بسیار کم کلیک کنید
در صورت استقبال شما کاربران مراحل بعدی آموزش بر روی فیلم هم قرار داده میشود
ابتدا باید یک میکروفن داشته باشید تا صدا خود را بتوانید ضبط کنید(نکته :هرچه میکروفن قوی تر باشد که الزامه گران تر هم هست (حدود100هزار به بالا)کیفیت صدا بهتر می شود ) غصه نخورید من از میکروفن هد ستم (گوشی)استفاده کردم

1. پیشنهاد میشودقبل از کار اصلی با نرم افزار ها دقایقی با صدا های الکی و فلبداهه نرم افزار را تست کنید تا با محیط نرم افزار آشنا شوید.
2.صدای که شما تولید می کنید ممکن است برای شما کمی نا خوشایند باشد طبیعی است جهت تست ان از شخص دیگری دعوت نمایید
3.در صورت هرگونه سوال حتی کوچکترین آن خواهشمند است سوال خود را مطرح کنید.
4.از دوستان دعوت می شود اگه کار با نرم افزار ها را بلد هستید و احساس می کنید که تو ضیحات بالا کافی نیست خواهشمندیم مطرح کنید
دریافت برنامه Cool Record Edit
[color="#FF0000"][/color]

--------------------

کمیک دارینوس

+Quote Post

ditroydpoliced
پست سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۸
پست #9

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 8 *
از : تهران
کد کاربری : 26,399
نمایش موجودی

لطف کنین آموزش اینکه چطوری صدا را روی تصویر بندازیم سریع آموزش دهید تا ما هم این را برای دارینوس ارسال کنیم
ممنون میشم

+Quote Post

Shepard
پست سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۴
پست #10

سرگرد دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

با سلام خدمدت همه بزرگواران
آموزش صدا گذاری بر روی یک فیلم (دوبله کردن)
ابتدا باید یک میکروفن داشته باشید تا صدا خود را بتوانید ضبط کنید(نکته :هرچه میکروفن قوی تر باشد که الزامه گران تر هم هست (حدود100هزار به بالا)کیفیت صدا بهتر می شود ) غصه نخورید من از میکروفن هد ستم (گوشی)استفاده کردم
سپس برنامه بسیار محبوب و قوی به نام Sound Forge Pro 10.0 را (این برنامه را میتوانید اینجا دانلود کنید) اجرا کرده و در ابتدا صدا خود را مطابق با شخصیت های داستان و همگام با آن ضبط میکند مطابق تصویرزیر:

تصویر شماره ی 1

تصویر شماره 2
هم اکنون می توانید صحبت کنید در طرف مقابل شما علامت رکورد (ضبط) با رنگ قرمز نمایش داده می شود.
هنگامی که صدای شما ضبط شد حال نوبت ویرایش رسیده که بعد از ضبط صدای شما نرم افزار به صورت خود کار آن را در برنامه باز می کند.
تصویر شماره3

در تصویر بالا مشاهده می کنید که نرم افزار از دو شدت میزان صوت بهره برده (شدت صوت با کانال صدای راست(به اصطلاح صدای بلند گو ویا گوشی سمت راست فعال است) و شدت صوت با کانال صدای چپ (به اصطلاح صدای بلند گو ویا گوشی سمت چپ فعال است) در تصویر زیر هر دو کانال فعال است.
شما می توانید هردو کانال را ویرایش کنید مثلا قسمتی از صدای خود را حذف کنید و یا صدای دیگری را در آن قسمت کپی و پیست کنید
تذکر دقت کنید برای ویرایش بایدهر دو کا نال انتخاب شود
تصویر شماره 4

تصویر شماره5

شما می توانیددو صدا ی مختلف را جدا جدا ضبط کرده وسپس آن ها را با هم متصل (کپی و پیست کنید) در نهایت بعد از انجام ضبط و ویرایش صوت در نوار منوی بالا می توانید از افکتهای مختلف استفاده کنید مانند افکت رادیو تلفن بم کردن و.... نویز گرفتن
توجه :به دلیل بالا بودن افکتها نمی توان آنها را توضیح داد اما قبل از اعمال نهایی افکت ها از دکمه preview استفاده نمایید تا تاثیر افکت را قبل از اعمال نهایی مشاهده نمایید.
تصویر شماره 6

بعد از اتمام کار هنگامی که احساس کردید صدایتان خوب شده فیلم اصلی به همراه صدای تولید شده شما را توسط نرم افزار های مختلفی همچون پریمایر (البته کار با این نرم افزار برای افراد مبتدی سخت است و میتوانید آن را اینجا دانلود کنید) و نرم افزار محبوب اما ساده و با کیفیت کرول استدیو یا یولید استدیو(با کیفیت ومیتوانید آن رااینجا دانلودکنید)
انتشار داده و کارتان آماده است برای کیفیت بهتر و حجم پایین تر از فرمت mpge2 استفاده نمایید.
تذکراتو پیشنهاد ها:
1. پیشنهاد میشودقبل از کار اصلی با نرم افزار ها دقایقی با صدا های الکی و فلبداهه نرم افزار را تست کنید تا با محیط نرم افزار آشنا شوید.
2.صدای که شما تولید می کنید ممکن است برای شما کمی نا خوشایند باشد طبیعی است جهت تست ان از شخص دیگری دعوت نمایید
3.در صورت هرگونه سوال حتی کوچکترین آن خواهشمند است سوال خود را مطرح کنید.
4.از دوستان دعوت می شود اگه کار با نرم افزار ها را بلد هستید و احساس می کنید که تو ضیحات بالا کافی نیست خواهشمندیم مطرح کنید
5. نرم افزار دیگری به نام Cool Record Edit وجود دارد (دانلود نرم افزار) که از نظر کیفیت و کارایی و حتی آموزش نظیر نرم افزار بالاست و کمی کار کردن با آن اسان تر است

در پایان برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم
PARAND2

با تشکر از PARAND2

+Quote Post

ditroydpoliced
پست سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۰
پست #11

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 8 *
از : تهران
کد کاربری : 26,399
نمایش موجودی

سلام خسته نباشید ما صدا رو آماده کردیم یان برنامه کرول استدیو یا یولید استدیو رو هم دانلود کردیم که فایل ها خراب هستش و من اینترنتم حجمی هستش و این فایل خراب 1 گیگ از حجم من را گرفت و من فقط 1 گیگ دیگر برای دانلود دارم لطف کنین یک آموزشی چیزی بدهید ه ما کارمون رو داخل سایت قرار دهیم ، باشد که دیده شود بلکه پسندیده شود
ممنون میشم اگر همکاری لازم را با بنده عضو چند ساله دارینوس بفرمایید happy1.gif

+Quote Post

parand2
پست سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۵
پست #12

استوار دوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (ditroydpoliced @ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۴:۴۰) *
سلام خسته نباشید ما صدا رو آماده کردیم یان برنامه کرول استدیو یا یولید استدیو رو هم دانلود کردیم که فایل ها خراب هستش و من اینترنتم حجمی هستش و این فایل خراب 1 گیگ از حجم من را گرفت و من فقط 1 گیگ دیگر برای دانلود دارم لطف کنین یک آموزشی چیزی بدهید ه ما کارمون رو داخل سایت قرار دهیم ، باشد که دیده شود بلکه پسندیده شود

دوستان عزیز
اینجانب فیلم آموزشی 2 رو آماده کرده و بزودی بر روی سایت قرار می دهم
باور کنید لینک ها از سایتی انخاب شده که جزئ 10 سایت برتر ایرانه (از نظر سایت جهانی الکسا)
چشم سعی می کنیم لینک ها اول امتحان کرده بعد قرار دهیم

--------------------

کمیک دارینوس

+Quote Post

amineblis
پست چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۲:۱۶
پست #13

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 2 *
کد کاربری : 31,910
موجودي بانك: $32
نمایش موجودی

بفرمایید اینم از لینک و صفحه ی دانلود نرم افزار Sound Forge

صفحه دانلود

لیـنـک دانلود

+Quote Post

parand2
پست چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۴:۰۴
پست #14

استوار دوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

با سلام
پیشنهاد می کنم حتما این فایل آموزشی را دانلود و پس از انجام کار خود ممنون می شوم جویای نظرات ارزشمند شما باشم
آموزش سری دوم دوبله کردن فیلم (آموزش اعمال صدا بر روی فیلم) را می توانیداینجا دانلودنمایید.(در این قسمت شما وارد سایت رپید میشوید که با ید بر روی عکس کامپیوتر که زیرش دانلود نوشته کلیک کنید
نکته ها :
1. آموزش صدا گذاری (سری اول ضبط و ویرایش صوت ،کار برانی که قبلا این فایل را دریافت کردن دیگر نیازی به آن نیست ) را می توانید اینجا دریافت نمایید
2. نرم افزار (ویرایش حرفه ای فایل های تصویری با نرم افزار Ulead Video Studio 11 Plus Full) را اینجا دریافت نمایید.
3.نرم افزار (دانلود نرم افزار برداشتن صدای گوینده از روی آهنگ YoGen Vocal Remover v3.3.9) را از اینجا دریافت نمایید
4. نرم افزار (تغییر حرفه ای و آسان تن صدای موزیک ها با AudioRetoucher 3.5.0.12) را از اینجا دریافت کنید.
5. در صورت مشکل دار بودن لینک ها نام نرم افزار های داخل پرانتز را کپی کرده و در موتور جستجو گر گوگل با اظافه کردن واژه دانلود از سایت های دیگر دانلود کنید .
6.هر سه نرم افزار جمعا 150 MB می باشد.
فایل آموزش و نرم افزار ها با با برنامه WIN RAR فشرده سازی شده این برنامه را با حجم کمتر از 3 MB اینجا دانلود کنید
6. این آموزش ها صرفا جهت یادگیری شما می باشد پس لطفا پس از یادگیری اثار خود را ارسال کنید
7. همانطور که می دانید شرکت های بزرگی در زمینه دوبله در سالهای قبل فعال بودند اما هیچ کدام (قصد تعریف ندارم ) پشتکار دارینوس را ندارند همگی یا منحل شدند و یا دست از این کار کشیدند پس همانطور که دارینوس از ما جوانان سرزمین پارس حمایت می کند ما هم وظیفه داریم حامی این شرکت بزرگ باشیم
8. شما میتوانید فیلم خود را در سایت آپلود mediafire.com آپلود نمایید.
برای همه شما آرزوی موفقیت را از خداوند منان دارم .
با تشکر : امید خدایارزاده کاربر سرباز صفر پرند(سایت دارینوس) happy1.gif>-

ویرایش شده توسط parand2: چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۴:۰۸

--------------------

کمیک دارینوس

+Quote Post

Shepard
پست چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۵:۵۵
پست #15

سرگرد دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (ditroydpoliced @ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۴:۴۰) *

لطفا سایتای دیگری که دوستان معرفی کردند رو امتحان کنید ، اگر نشد ترتیبی داده می شود که فایل های سالم برروی سرور دارینوس برای دانلود و استفاده قرار بگیرد.

چرا از سرویس دانلود شبانه رایگان استفاده نمی کنید ؟ زمان دانلود اینگونه فایل ها شب هست.
+

دارینوس اشتیاق خودش برای اجرای این فعالیت و مسابقه رو نشون داده ، علاوه بر تشکر از دوستانی که در این مسابقه شرکت می کنند ، از سایر دوستان هم دعوت به مشارکت می کنیم. حتی میتونید سایر دوستان خود ، که شامل اعضای قدیمی سایت هم هستن و به دلایل سایت رو ترک کردن هم دعوت کنید.

مسلما با اجرای مناسب این مسابقه ، دارینوس تشویق خواهد شد تا اینگونه مسابقات را ادامه دهد.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
8 صفحه V   1 2 3 > » 
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵