Closed TopicStart new topic
4 صفحه V  < 1 2 3 4 >  
> مسابقات سراسری سایت دارینوس

RYAN
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۹
پست #31

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 1273 *
کد کاربری : 28,983
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

یک سوال حالا من داشتم...به نظر شما اگر یک ادمین یا مدیر مبحث بخواهد شرکت کند..آنوقت چه می شود؟ اولا" چون بقول گفتنی مسئول است شاید کاربران بیشتر جذب تاپیکش شوند..و ثانیا" داوری؟ بنده خدا اگر تاپیکش نمونه هم باشد و انتخاب شود این سوء برداشت هست که حق و ناحق شده...اینطور نیست؟ بنده هم می خواستم شرکت کنم یک موضوع خیلی خوب هم داشتم که به شک افتادم ممکن است سلامت مسابقه زیر سوال برود.
Go to the top of the page

+Quote Post

RYAN
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۰:۴۵
پست #32

مدیران ارشد
نماد گروه
نمایش موجودی

کاربران عزیز...خواهشا" مسائل مربوط به مسابقه را در همین تاپیک مطرح کنید و پی ام نزنید...در جوابها هم گفتم لطفا" در همینجا بگویید هر چه مورد نظرتان است... پی ام برای اینگونه مسائل نیست...سوال شخصی و یا مشکلی حاد و خصوصی= پی ام

+Quote Post

kindboy
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۵
پست #33

مدیر بازنشسته
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 196 *
از : در میان خاک و افلاک...
کد کاربری : 4,109
نمایش موجودی

چه جالب ، من اومدم صفحه آخر تا این سوال رو مطرح کنم ولی شما زود تر مطرح کردید ، پس خودم جواب میدم tongue sticking out.gif

به نظرم نباید مدیران و ادمین ها شرکت کنند به خطار شرایط تصمیم گیری و تا حدی محبوبیت کاذب بعضی مدیران به خاطر درجه شان ، بلکه باید مسابقه در اقشار مختلف اجرا شود مثلا این هفته کاربر هایی با درجه عادی ، هفته بعد کاربرایی با درجه ویژه و هفته بعد مدیران و هفته بعدش ادمین ها و... که میشه مثلا ادمین ها دیر به دیر باشه و مدیران هم همچنین و...confused.gif

--------------------
مدیران کنونی هم که تعداد انگشت شماری هستند نه تنها فعال ظاهر نشده اند بلکه سابقه انتخاب و مسئولیت هایشان که به
سالهای دور باز می گردد بدون برنامه بوده و در نتیجه اگر فعالیتی هم داشته باشند نتیجه چندانی ندارد.

اگر هم می خواهید خاطره بگویید ، مبحثی هست با عنوان گفتگوی آزاد لطفا" مراجعه کرده و از فعالان آن باشید....

آن کس که نداند و نداند که نداند ----- در جهل مرکب ابد الدهر بماند

سنگ قبر :
- پست 1 ؛ شنبه 24 مرداد 1383
- پست آخر و 3400 ؛ جمعه 8 شهریور 1387

موفق و موید باشید...
Kindboy

+Quote Post

MOJTABA1
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۰
پست #34

مدیر سبز بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 1441 *
از : هر جا که شقایق هست زندگی باید کرد
کد کاربری : 11,920
نمایش موجودی

بلاخره یه کار خیلی مفید از سایت دارینوس دیدم
البته من خودم همچین طرحی را قبلا مطرح کرده بود که زیاد مورد استقبال مسئولین قرار نگرفت
ولی خدا را شکر با امدن جناب ryan سایت داره یه تکونی به خودش میدهد

من خودم پیشنهاداتی دارم که میگم
اولا فکر میکنم یک نفر برنده خیلی کم است و اگه 3 تا بشه بهتر میشه
میتونید به نفر اول یک بازی دارینوس
و به نفر 2ام و 3 ام درجه افتخاری یا تعداد پست بیشتر یا امتیاز بیشتر یا هر چیزی که خودتون صلاح میدونید بدهید

اگه در بخش امکانات تاپیک بخشی ایجاد شود با این عنوان امتیاز دهی به این تاپیک و از 1 ستاره باشد تا 5 ستاره تا خود اعضا هم در انتخاب تاپیک برتر نقش داشته باشد

اگر این افرادی که به تاپیک امتیاز میدهند رای شون مخفی باشد بهتر است و باعث ایجاد کدورت و پارتی بازی نمیشود

یک سوال اگه تاپیکی این هفته ایجاد شود ولی برنده نشود ایا شانس این را دارد در هفته بعد هم با همون تاپیک برنده شود
و ایا با شروع مسابقات تاپیکهای قدیمی هم شانس دارن یا نه البته منظورم تاپیک هایی است که هنوز هم فعال هستند

یک سوال دیگه
فرض کنید من برنده شدم ولی از بازی های موجود دارینوس یا همشون را داشتم یا از بقیه بازی ها خوشم نیاد
میتونم صبر کنم تا سری جدید بازی ها منتشر بشه و بعد درخواست بازی کنم

و خواهشا جناب ryan پیغام خصوصی خود را چک کنید

--------------------

+Quote Post

RYAN
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۸
پست #35

مدیران ارشد
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (kindboy @ چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۰۵) *
بچه جالب من اومدم صفحه آخر تا این سوال رو مطرح کنم ولی شما زود تر مطرح کردید ، پس خودم جواب میدم tongue sticking out.gif

به نظرم نباید مدیران و ادمین ها شرکت کنند به خطار شرایط تصمیم گیری و تا حدی محبوبیت کاذب بعضی مدیران به خاطر درجه شان ، بلکه باید مسابقه در اقشار مختلف اجرا شود مثلا این هفته کاربر هایی با درجه عادی ، هفته بعد کاربرایی با درجه ویژه و هفته بعد مدیران و هفته بعدش ادمین ها و... که میشه مثلا ادمین ها دیر به دیر باشه و مدیران هم همچنین و... big smile.gif

پس هیچی دیگه ما رفتیم تو نوبت ....دلمون الکی صابون زده بودیم یه بازی دارینوس کاسب شیم که اونم پرید...حالا کی پس ادمین ها...اگه بین ادیمنها مسابقه اختصاصی باشه که من از همین الان برندم....این بیچاره ها انقدر سرشون شلوغه که به گرد من هم نمی رسن...من می خواستم شرکت کنم با کاربران کار کشته رقابت کنم که نشد..

+Quote Post

RYAN
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۲:۰۱
پست #36

مدیران ارشد
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (MOJTABA1 @ چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۰) *
بلاخره یه کار خیلی مفید از سایت دارینوس دیدم
البته من خودم همچین طرحی را قبلا مطرح کرده بود که زیاد مورد استقبال مسئولین قرار نگرفت
ولی خدا را شکر با امدن جناب ryan سایت داره یه تکونی به خودش میدهد

من خودم پیشنهاداتی دارم که میگم
میتونید به نفر اول یک بازی دارینوس
و به نفر 2ام و 3 ام درجه افتخاری یا تعداد پست بیشتر یا امتیاز بیشتر یا هر چیزی که خودتون صلاح میدونید بدهید

اگه در بخش امکانات تاپیک بخشی ایجاد شود با این عنوان امتیاز دهی به این تاپیک و از 1 ستاره باشد تا 5 ستاره تا خود اعضا هم در انتخاب تاپیک برتر نقش داشته باشد

اگر این افرادی که به تاپیک امتیاز میدهند رای شون مخفی باشد بهتر است و باعث ایجاد کدورت و پارتی بازی نمیشود

یک سوال اگه تاپیکی این هفته ایجاد شود ولی برنده نشود ایا شانس این را دارد در هفته بعد هم با همون تاپیک برنده شود
و ایا با شروع مسابقات تاپیکهای قدیمی هم شانس دارن یا نه البته منظورم تاپیک هایی است که هنوز هم فعال هستند

یک سوال دیگه
فرض کنید من برنده شدم ولی از بازی های موجود دارینوس یا همشون را داشتم یا از بقیه بازی ها خوشم نیاد
میتونم صبر کنم تا سری جدید بازی ها منتشر بشه و بعد درخواست بازی کنم

و خواهشا جناب ryan پیغام خصوصی خود را چک کنید

در مورد جوایز فعلا برای دوره های اول بازی دارینوسه تا بعد که به امتیاز و مدال و ستاره و درجه افتخاری و غیره برسیم...در مورد اینکه نظر اعضاء هم در انتخاب دخیل باشد منهم موافقم..البته به عنوان یک عامل نه اینکه نظر اعضاء برنده را تعیین کند. چون ممکن است حق و ناحق شود.
خوب باید به دنبال راهی باشیم که تاپیک های قدیمی هم سرشان بی کلاه نماند اما اگر تاپیک با سابقه و قدیمی بخواهد در مقابل تاپیک تازه تاسیس قرار بگیرد خوب براحتی او را به زانو در می آورد..
برنده می تواند جایزه خود را از بین بازیهای آینده هم انتخاب کند.
چشم چک می کنم پی ام..را همیشه چک می کنم اگر با تاخیر پاسخ می دهم دلیلش بی توجهی نیست بلکه می خواهم دقیق و کامل پاسخ بدهم.

+Quote Post

kindboy
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۲:۲۵
پست #37

مدیر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 196 *
از : در میان خاک و افلاک...
کد کاربری : 4,109
نمایش موجودی

خوب میشه مثلا ادمین ها و مدیران با هم شرکت کنند ، تا چند وقت دیگه که مدیران سرکار بیان ، انشا الله همه با هم شرکت میکنیم...(ببینم تاپیک های نقد هم میشه زد؟big smile.gif)

MOJTABA1

در اصل به این میگن نامردی ... طرح مسابقات نقد نیوسی یادتونه که چقدر عضو شدند ، سر موعد مقرر که رسید فقط 3 نفر از 25 نفر نقد فرستادند؟ این موضوعات یک رابطه ی دو طرفه هست ، هم اعضا باید فعال باشند و هم مدیران مبدع و جایزه خرج کن...

--------------------
مدیران کنونی هم که تعداد انگشت شماری هستند نه تنها فعال ظاهر نشده اند بلکه سابقه انتخاب و مسئولیت هایشان که به
سالهای دور باز می گردد بدون برنامه بوده و در نتیجه اگر فعالیتی هم داشته باشند نتیجه چندانی ندارد.

اگر هم می خواهید خاطره بگویید ، مبحثی هست با عنوان گفتگوی آزاد لطفا" مراجعه کرده و از فعالان آن باشید....

آن کس که نداند و نداند که نداند ----- در جهل مرکب ابد الدهر بماند

سنگ قبر :
- پست 1 ؛ شنبه 24 مرداد 1383
- پست آخر و 3400 ؛ جمعه 8 شهریور 1387

موفق و موید باشید...
Kindboy

+Quote Post

Sarbaz_Galaxy
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۲:۵۶
پست #38

مدیر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 479 *
کد کاربری : 14,365
نمایش موجودی

احسنت واقعا فکر جالبه و تشکر از ادمین جدید ryan که برای بهبود دارینوس فکرهای اساسی میکنند .
بهترین تاپیک هفته رو به نظر من خود ادمین باید انتخاب کنه نه اعضا اینطوری تخصصی تر میشه برای مثال رای گیری محبوترین اعضا خوب صورت گرفت اما نه نتیجه جالبی نداد ...

ویرایش :

من پیشنهاد تشکیل یک تیم نظارتی رو میدم ! به نظر من اگر گروهی مبنی بر نظارت بر تاپیک ها و اعلام بهترین تاپیک هفته تشکیل بشه بهترین راه تشخیص برنده است .

ویرایش شده توسط mosimaxell: پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۳:۱۰

+Quote Post

Hardware
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۳:۰۴
پست #39

سرهنگ دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 28 *
از : تهران
کد کاربری : 26,491
نمایش موجودی

تحول در دارینوس ! حالا نمیشه تایپیک های سخت افزاری هم زد که یه جوری به گیم مربوط باشه ؟ مثلا بررسی نیاز های بازی crysis (سخت افزاری)؟ اگه میشد! big smile.gif

--------------------

+Quote Post

Hosain2
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۳:۳۵
پست #40

سروان دارينوس
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

با سلام
خیلی خوبه. اگه انقدر امتحان نمی گرفتند ، از الان می گفتم چه بازی ای می خوام big smile.gif !
به هر حال رقابت روش بسیار خوبیه که من در سایت هایی دیگر ، نتیجه ی موفقیت آمیزش را دیده ام.

==============
یک سؤال : اگر کسی نقد بنویسد برای مسابقه ، نمی تواند آن را برای گروه تحلیل ثبت کند؟

+Quote Post

Sir-William
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۴:۴۱
پست #41

<<این قسمت نیز خز شد!>>
نماد گروه
تشکرها: 594 *
از : در پناه خداوند
کد کاربری : 27,100
نمایش موجودی

يه سوال؟
اين بخشي كه ما بايد تاپيكامونو توش بزنيم همون مسابقات هفتگي سايت دارينوس هست ديگه؟
ولي من الان مي رم تو اون بخش ميزنه لينك اشتباهه!فكر كنم همون جمعه شب باز بشه؟

--------------------

خداحا.... .

+Quote Post

ardavan_2008
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۴:۵۳
پست #42

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 252 *
کد کاربری : 10,631
نمایش موجودی

ولی اینطوری بهتر بود که هر هفته نوبته یک مبجث بشه مثلا یه هفته مبحث بازیهای کامپیوتری ،یه هفته مبحث سخت افزار یا گفتگوی ازاد و...و از هر مبحث یه تاپیک انتخاب میشه اینطوری به نظرم بهتره..

+Quote Post

Demolation
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۰۴
پست #43

C}-{IzZ
نماد گروه
تشکرها: 341 *
از : زیر آسمون خدا
کد کاربری : 14,123
نمایش موجودی

ما تو مبحث بازی های کامپیوتری سر جمع 5 تا تاپیک فعال داریم حالا به 3تاشون جایزه بدن ؟

+Quote Post

MOJTABA1
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۰۹
پست #44

مدیر سبز بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 1441 *
از : هر جا که شقایق هست زندگی باید کرد
کد کاربری : 11,920
نمایش موجودی

.در مورد اینکه نظر اعضاء هم در انتخاب دخیل باشد منهم موافقم..البته به عنوان یک عامل نه اینکه نظر اعضاء برنده را تعیین کند. چون ممکن است حق و ناحق شود.

اره عزیز منظور من هم همینه

خوب باید به دنبال راهی باشیم که تاپیک های قدیمی هم سرشان بی کلاه نماند اما اگر تاپیک با سابقه و قدیمی بخواهد در مقابل تاپیک تازه تاسیس قرار بگیرد خوب براحتی او را به زانو در می آورد..
برنده می تواند جایزه خود را از بین بازیهای آینده هم انتخاب کند.

وقتی خود ادمینها نظارت داشته باشند میتونند تشخیص بدن فرق خوب یا بد را
و اگر تاپیک های قدیمی را فراموش کنیم یه مشکل بزرگ ایجاد میشود
مثال میزنم
من خودم تاپیکی ایجاد میکنم درباره pes 2008 و تا یک هفته این تاپیک فعال است و به محض اینکه 1 هفته تمام شود
به خاطر اینکه از دیگران عقب نمونم یک تاپیک دیگه درست میکنم و تاپیک قبلی را فراموش میکنم

من یک پیشنهاد دیگه هم دارم
اگه میشه هر ماه به کسی که تاپیکش در این 1 ماه فعال بوده و تونسته تاپیکش را اداره کنه در این 1 ماه
و نزاشته که تاپیکش خاک بخوره البته به شرطی که از سایت های دیگر کپی پست نکند و پست های الکی ندهد
که البته خود ادمینها باید نظارت کنند یک جایزه در نظر بگیرید

MOJTABA1

در اصل به این میگن نامردی ... طرح مسابقات نقد نیوسی یادتونه که چقدر عضو شدند ، سر موعد مقرر که رسید فقط 3 نفر از 25 نفر نقد فرستادند؟ این موضوعات یک رابطه ی دو طرفه هست ، هم اعضا باید فعال باشند و هم مدیران مبدع و جایزه خرج کن...

به کدوم چیز میگن نامردی
یعنی به کدوم حرفم میگی نامردیه

یه سوال دیگه
اگر مثلا من شب 4 شنبه یک تاپیک عالی ایجاد کردم و وقت نشده اعضا بیایند در تاپیکم با کسی که شنبه تاپیکی ایجاد کرده باشه و کلی هم وقت داره
ایا عدالت رعایت میشه

--------------------

+Quote Post

mohammad555
پست پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۵:۱۱
پست #45

سرهنگ سوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 202 *
از : Anfalas
کد کاربری : 13,755
نمایش موجودی

به نظر من تایپک های بخش بازی های چندنفره هم به حساب بیان چون اونا هم به نوعی در رابطه با بازی های کامپیوتر و تحت وب هستند و واسشون زحمت کشیده شده و چیز دیگه اینکه به نظرم این محدودیت زمانی رو بردارید..یعنی نگید که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ تایپک زده بشه....بیاین کلی حساب کنید مثلا دوره اول یه تایپک انتخاب بشه و دوره بعدی یه تایپک دیگه و دیگه تو بازه زمانی خاصی نباشه چون اینطوری خیلی بهتره به نظر من زمان بندی کارو خراب میکنه و امکان داره خیلی ها به خاطر همین شرکت کردن تو مسابقه کلی تایپک بزنن و اینطوری خوب نیست...به نظر من زمان بندی خاصی نباشه بهتره .

--------------------
من برای سالها می نویسم سالها بعد که چشمان تو عاشق می شوند

افسوس که قصه مادربزرگ درست بود

همیشه یکی بود و یکی نبود

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
4 صفحه V  < 1 2 3 4 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲