Reply to this topicStart new topic
2 صفحه V  < 1 2  
> A Vampyre Story - داستان یک خوناشام

D.E.V.I.L
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۷
پست #16

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 456 *
از : future
کد کاربری : 22,315
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

میگم کسی قصد نداره Saints Row یا دیگر بازی ها رو نقد کنه ؟

گروه تحلیل بازم برگشته به همون حالت اولیه ولی هنوزم بعضی از بچه های گروه هستن که نقد مینویسن ... !
Go to the top of the page

+Quote Post

John_Black
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۱
پست #17

نینجا معمولی
نماد گروه
تشکرها: 1264 *
از : Q8
کد کاربری : 20,366
نمایش موجودی

مصطفی بالاخره کامل خوندمش big smile.gif البته ببخشید یک کم دیر شد آخه نمیدونم این IE8 چشه که بعضی از تاپیکا از جمله این خطر مرگ بر اثر خنده و ... رو نمیاره(با تاپیک های باحال مشکل داره big smile.gif )

نقدت خیلی خیلی خیلی خوب بود منم که تو نقد نوشتن فعلا از آماتور هم پایین ترم پس انتقادی ندارم big smile.gif
من آیندت رو میبینم نقد نویس خوبی میشی big smile.gif جزو به یاد ماندنی های دارینس میشی.اگر دو سال دیگه دراینوس عمر کنه اعضا میگند:یادش بخیر یک مصطفی ـی بود که خیلی نقد نویسیش توپ بود big smile.gif
آها میبینم که تو هم عاشق فردریک شدی.نشرت چیه دارینوس این بازی رو دوبله کنه و برای دوبلر فردریک یکی از اعضای گلوری رو بیاره؟ big smile.gif

--------------------
چه کنیم با سایت؟
بمونیم و هیچی نگیم؟این که نمیشه!نامردی در حق خودمون و دوستامونه!
بمونیم و بگیم؟اینم که اصلا معادلش جور در نمیاد چون اخراج میشیم!
بمونیم و مبارزه کنیم حتی اگر اخراج شدیم ؟این میشه!انقدر ادامه میدیم تا یا اون بره یا کلا سایت پَر بشه!با 100 یوزرم که شده مبارزه میکنیم!

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

ghadarda
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۳:۲۶
پست #18

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 1 *
از : تهران
کد کاربری : 18,472
نمایش موجودی

این بازی خیلی قشنگه دستت درد نکنه کاش راهنمای بازی رو هم بزاری in love.gif
من قسمتی که گیر کردم
وقتی میرم بالا دم خونه کلاغه یه مجسمه سنگیه که شمشیر میندازه زیرش تا مجسمه رو بندازه ولی نمیندازه هی میگه نمیدونم باید چیکار کنی هرکاری بود تو بازی انجام دادم in love.gif میشه یکی کمکم کنه big hug.gif big hug.gif big hug.gif

--------------------
کـــجـــایـــی؟؟؟

+Quote Post

M0STAFA
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۳:۲۹
پست #19

کاربر معمولی
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1623 *
از : مشهد
کد کاربری : 23,546
نمایش موجودی

QUOTE (D.E.V.I.L @ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۷) *
گروه تحلیل بازم برگشته به همون حالت اولیه ولی هنوزم بعضی از بچه های گروه هستن که نقد مینویسن ... !

مهدی جون یک تاپیکی در مورد گروه تحلیل بود ها! winking.gif (آنجا نظر هاتون رو در مورد گروه بدین!!!)
اول باید یکی مدیر بشه زود خودش اعلام کنه!!!

QUOTE (john_black @ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۷:۰۱) *
مصطفی بالاخره کامل خوندمش big smile.gif البته ببخشید یک کم دیر شد آخه نمیدونم این IE8 چشه که بعضی از تاپیکا از جمله این خطر مرگ بر اثر خنده و ... رو نمیاره(با تاپیک های باحال مشکل داره big smile.gif )

نقدت خیلی خیلی خیلی خوب بود منم که تو نقد نوشتن فعلا از آماتور هم پایین ترم پس انتقادی ندارم big smile.gif
من آیندت رو میبینم نقد نویس خوبی میشی big smile.gif جزو به یاد ماندنی های دارینس میشی.اگر دو سال دیگه دراینوس عمر کنه اعضا میگند:یادش بخیر یک مصطفی ـی بود که خیلی نقد نویسیش توپ بود big smile.gif

آره ، یادش بخیر یک امیری بود اولا میگفت نقدام ابتداییه بعد از چند سالی دارینوس نقداشو میخرید بازی سنتر میخواست مخشو بزنه بیارش اونجا مدیرش کنه! big smile.gif

آها میبینم که تو هم عاشق فردریک شدی.نشرت چیه دارینوس این بازی رو دوبله کنه و برای دوبلر فردریک یکی از اعضای گلوری رو بیاره؟ big smile.gif

شکی نیست که این ادونچر یکی از موفق ترین های 2008 بوده و هست و خواهد بود ، داستانش شاید کمی ضعیف باشه ولی خب کنترل جدیدش دهن همو رو آسفالت کرد! دارینوس میتونه با دوبله و اشنا کردن ایرانیان به این بازی پول خوبی از نسخه دومش در بیاره(مثلا Still life هم قبل از اینکه دارینوس دوبله اش کنه زیاد طرفداری نداشت ولی خب الان نسبت به یک بازی ادونچر خیلی داره روی قسمت دومش بحث میشه)
QUOTE (ghadarda @ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۸:۵۶) *
این بازی خیلی قشنگه دستت درد نکنه کاش راهنمای بازی رو هم بزاری in love.gif
من قسمتی که گیر کردم
وقتی میرم بالا دم خونه کلاغه یه مجسمه سنگیه که شمشیر میندازه زیرش تا مجسمه رو بندازه ولی نمیندازه هی میگه نمیدونم باید چیکار کنی هرکاری بود تو بازی انجام دادم in love.gif میشه یکی کمکم کنه big hug.gif big hug.gif big hug.gif

چه جالب البته بنده راهنمای کامل بازی رو به چه سختی نوشتم و تاپیکشو زدم برای رفتن به تاپیک کلیک کنید.
بازی رو تموم کردی نظرتو در مورد راهنما بگو.

ویرایش شده توسط M0STAFA: يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۳:۳۱

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

Peyman_Love
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۴:۵۴
پست #20

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 59 *
از : کوردوستان
کد کاربری : 29,372
نمایش موجودی

سلام

راستش من از بازیهای وحشتناک خوشم نمیاد به همین دلیل با وجود تعاریف زیاد از بازیA Vampyre Story این بازی را نخریدم.ولی بازی خون آشام را از دارینوس گرفتم که فکر نکنم وحشتناک باشه ولی هنوز بازش نکردم و بازی رو انجام ندادم خب بلاخره وقت کنکور است و باید محتاتانه عمل کنیم winking.gif

ممنون

--------------------
بنا به فتوای کمال UNDO

کسانی هم
که اعتراض نکرده اند یا نمیدونند یا اگر میدونند و اعتراض نمیکنند به خودشان دارند خیانت میکنند و خاین به سایت و بچه های سایت هستند...

+Quote Post

M0STAFA
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۳:۵۸
پست #21

کاربر معمولی
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (goldgame @ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۴) *
سلام

راستش من از بازیهای وحشتناک خوشم نمیاد به همین دلیل با وجود تعاریف زیاد از بازیA Vampyre Story این بازی را نخریدم.ولی بازی خون آشام را از دارینوس گرفتم که فکر نکنم وحشتناک باشه ولی هنوز بازش نکردم و بازی رو انجام ندادم خب بلاخره وقت کنکور است و باید محتاتانه عمل کنیم winking.gif

ممنون

موضوع : Comedy, Fantasy

ممنون که یک خط از نقد رو هم نخوندید. winking.gif
دوست عزیز بازی Dracula: Origin(خوناشام) ترسناک هست.البته درسته که هر دو جزو سبک adventure - point and click هستند.(ولی من پیشنهاد میکنم این بازی {خوناشام} رو انجام بدید )

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

Hosain2
پست جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۱:۰۵
پست #22

سروان دارينوس
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

سلام آقا مصطفی

نقد را کاملاً خواندم big smile.gif ! یعنی کامل خواندم! خیلی زیبا نوشته بودید ، طوری که خواننده خسته و کسل نمی شود. فکر کنم به خاطر این بود که خیلی بلند نبود و کشش نداده بودید.

از زحمت تان متشکرم ، این هم نکاتی که به ذهن بنده می رسید :

از ظاهر نقد مشخص بود که خیلی تند نویسی داشته اید ؛ مثلاً :
او طعمه ی شکارچیان خوناشام شد او مرد ولی روح او مرا رها نخواهد کرد فریاد "مونا من هیچ وقت آزادت نمیگذارم" به گوش شکارچیان نیز رسید

در این متن ، شما هیچ استفاده ای از علائم نگارشی نداشته اید ، در صورتی که در قسمت های دیگر نقد به خوبی استفاده کرده بودید. شاید هم علاقه ای به استفاده نداشته باشید! به هر حال انشای مناسب نقد یک مزیت است.

در قسمت داستان بازی ، بنده شاهد تیتر جدید " محیط های بازی " بودم. البته این نوآوری را کاملاً به جا و مناسب می دانم و بهتر است که دیگر نقد نویسنان سبک ادونچر هم به آن توجه کنند. اما ، به نظر شما " محیط های بازی " می تواند زیر مجموعه ی داستان باشد یا بهتر است یک تیتر جدید برای آن بسازیم؟ ( البته مختص سبک ادونچر ! )

یک غلط املایی هم داشتید : " طرفند " --» " ترفند "
البته من نقدی را یادم نمی آید که غلط املایی نداشته باشد big smile.gif ! باز مال شما فقط یک غلط بود که قطعاً به خاطر تند نویسی بوده.

در مورد فیزیک بازی نکته ی جالبی را فرمودید ( اندازه ی اشیائی که حمل می شوند ) . من خیلی از این موضوع در بازی های ادونچر زجر می کشم! در بازی Dracula : Origin ، در اواخر بازی ، ون هلسینگ یک نردبان هفت تا ده متری را بر می دارد و در جیبش قرار می دهد! بنده بعد از دیدن این موضوع نمی دانم گریه کردم یا خندیدم! به نظرم نباید انقدر بی اهمیت از کنار این موضوعات گذشت و به بازی لطمه وارد کرد.

باز به خاطر تند نویسی یک مشکل دیگر نیز به وجود آمد :
صدای شخصیت ها تقریبا با خود شخصیت تطابق دارند ، برای مثال صدای او با حرکات بدنش ، چهره ظاهری اش و حرکت دهانش تناسب نسبتا خوبی دارد.

ضمیر « او » به جای هیچ چی نشسته است big smile.gif !

این نکاتی بود که در حین خواندن نقد به نظرم رسید.

در کل نقد خیلی زیبایی بود و باز هم از زحمت شما متشکرم.

موفق باشید.

+Quote Post

M0STAFA
پست شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۵
پست #23

کاربر معمولی
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (Hosain2 @ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۳۵) *
در مورد فیزیک بازی نکته ی جالبی را فرمودید ( اندازه ی اشیائی که حمل می شوند ) . من خیلی از این موضوع در بازی های ادونچر زجر می کشم! در بازی Dracula : Origin ، در اواخر بازی ، ون هلسینگ یک نردبان هفت تا ده متری را بر می دارد و در جیبش قرار می دهد! بنده بعد از دیدن این موضوع نمی دانم گریه کردم یا خندیدم! به نظرم نباید انقدر بی اهمیت از کنار این موضوعات گذشت و به بازی لطمه وارد کرد.

(باز قابل باور تر از اون بود که مشعل روشنو تو جیبش حمل میکرد!تازه اگه دقت میکردی اصلا تو هیچ جاش نمیگذاره فقط میاره نزدیک بدنش!!!)
آره حسین جون واقعا تحولی عظیم در اونچره ! راستی گفتی Dracula : Origin یاد یک موضوعی افتادم، قراره با یکی از بچه ها بریم تو کار نقدش دنبال یکی بودم بهمون کمک کنه حسین جون وقتشو داری؟
QUOTE (Hosain2 @ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۳۵) *
ضمیر « او » به جای هیچ چی نشسته است big smile.gif !

آره خب من در اواخر کار یک سری از جملاتو حذف کردم که خب متاسفانه این مشکل هم درش پیش اومد !

ممنون، اصلاحش کردم winking.gif

ویرایش شده توسط M0STAFA: شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۷

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

MOJTABA1
پست شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۴:۴۰
پست #24

مدیر سبز بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 1445 *
از : هر جا که شقایق هست زندگی باید کرد
کد کاربری : 11,920
نمایش موجودی

راستی گفتی Dracula : Origin یاد یک موضوعی افتادم، قراره با یکی از بچه ها بریم تو کار نقدش دنبال یکی بودم بهمون کمک کنه

اگه قابل بدونی ما هم هستیمbig smile.gif

--------------------

+Quote Post

soroush-R
پست پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۲:۵۳
پست #25

سرور سور
نماد گروه
تشکرها: 539 *
از : ايران
کد کاربری : 26,556
نمایش موجودی

نقد مفصل و جامعی بود big smile.gif
ولی به ظنرم گرافیک ک.هاش همچین خوب نیست بعدشم محیطش خیل تنگه،(می شه از این تلویزیون های صفحه عریض استفاده کرد؟)

--------------------
به نام خدا

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 صفحه V  < 1 2
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸