Reply to this topicStart new topic

> God Of War:Ghost Of Sparta رسما برای PSP تایید شد

koad
پست چهارشنبه ۲ تير ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۰
پست #1

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 5 *
از : تهران
کد کاربری : 30,326
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

امروز Eric Levine مسئول برنامه ریزی های SCEA در وبلاگ Playstation US گفت:"من امروز خوشحالم که میتونم اخبار هیجان انگیزی برای شما اعلام کنم که مربوط به شخصیت محبوب شما یعنی کریتوس میشه که و به حرکت حماسی اون در GOW III روح تازه ای میبخشه ، بله کریتوس برای بار دیگر به PSP و PSP GO بازخواهد گشت در بازی God Of War:Ghost Of Sparta!
آخرین باری که ما کریتوس رو روی کنسول های دستی دیدیم در بازی God of War: Chains of Olympus بود یک بازی با صحنه های بصری خیره کننده و گیم پلی درخشان که بالاترین رتبه بین عناوین PSP رو بعد از چند سال هنوز توی Metacritic.com در دست داره

"در وحله اول بازی God of War: Chains of Olympus توسط استودیوی Ready at Dawn و با همکاری خیلی نزدیکی با استودیوی Santa Monica ساخته شده بود ، خب ما برای ساخت این بازی همون استودیوی خوشنام و با استعداد رو داریم که God of War: Chains of Olympus رو برای شما به ارمغان آورده بود ، اونا بخوبی انتظارات طرفداران رو میشناسند و میدونند که چه چیزایی برای ساخت یه بازی شگفت انگیز لازم هست. من همچنین برای شما از تجربه هایی میگم که برای بار اول خواهید دید و محدودیت های PSP رو کنار میزنه و نشون میده که PSP چه کار هایی میتونه بوسیله بهره گیری از تکنولوژی هنری-بصری ، محیط هایی با کیفیت باورنکردنی و بالا بردن عمق مقیاس بازی انجام بده. ما همچنین بخش گیم پلی بازی رو 25 درصد نسبت به نسخه قبلی PSP بیشتر کردیم همچنین این نسخه از سلاح های جدید و بسیار قوی و نیروهای جادویی متفاوت و زیبا تری بهره میبره.
در مورد خط داستانی بازی این بازی یک Prequel از کل مجموعه بازی های این سری محسوب میشه که معراج کریتوس برای رسیدن به قدرت خدای جنگ رو به تصویر میکشه که در طلب رها شدن از شر کابوس هایی که اونو عذاب میدن به انجام میرسونه ، کریتوس باید گذشته تاریک خودش رو برای اثبات شایستگیش به خدایان به تصویر بکشه ، سفری که ابهامات دنیای گمشده(Lost World) رو روشن میکنه و در نهایت سوال های بی پاسخ در مورد کریتوس ، خالکوبی کریتوس ، زخم صورت کریتوس و خانواده اونو رو جواب میده.
خب اینا تمام اون چیزایی هست که الان میتونم بتون اعلام کنم و اطلاعات مهم رو شما توی نمایش باشکوه این بازی در E3 خواهید فهمید."

اسکرین شات های اولیه بازی:
فایل پیوست شده  4576767596_e2e3f19f47_m.jpg ( 30.32K ) تعداد دریافت ها: 5

--------------------
King Koad
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: يكشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷