Reply to this topicStart new topic

> بازی زیبای جنگ های فضــــــایی (نمکسیـا)

amin8800
پست يكشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۹
پست #1

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 32,130
موجودي بانك: $6
نمایش موجودی

پس از سالها جنگ و نزاع میان انسان ها, ربات ها و موجودات فضــــایی, اکنون زمان آن رسیده است تا آنها با یکدیگر متحد شوند تا به کمک هم, آینده ی کهکشانها را رقم بزنند.

در جنگ های فضـــــایی (نمکسیا) شما حق انتخاب از میان 3 نژاد کاملا متفاوت کنفدراسیون (انسانها) , ترتیس (ربات ها) و نوکس (موجودات فضایی) را دارید. شما می توانید با استفاده از 20 نوع سفینه ی مختلف, قدرتمندترین و ترسناک ترین ناوگان ممکن را بیافرینید. بیش از 20 دانش متفاوت را تحقیق کنید تا ناوگانی قوی تر, سریع تر و مقاوم تر داشته باشید. شما در جنگ های فضایی این امکان را دارید تا با ارتقا بیش از 30 نوع ساختمان مختلف, سیاره های خود را ارتقا دهید و به سرعت پیشرفت کنید. همه ی اینها تنها با یک هدف و آن هم به دست آوردن 10 کریستال خورشید و ساخت دروازه ی غول پیکر راه شیری است, دروازه ای که نگهبان کهکشان ها خواهد شد و جهان را از فنا و نابودی نجات خواهد داد.

با حضور در بازی جنگ های فضــــایی شانس خود را برای بدست آوردن جوایز ارزشمند محک بزنید و نام خود را برای همیشه در تاریخ کهکشان ها ثبت نمایید.

تاریخ شروع راند جدید: 29 تیر 1391 (راند 7 کیهان 2)
Go to the top of the page

+Quote Post

crysis_max
پست يكشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۴
پست #2

فیلد مارشال
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 135 *
از : مشهد مقدس
کد کاربری : 31,744
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

بازی قشنگیه . ولی یه چیز مسخره داره اونم اوزونه فکر کنم .
من یه هفته بازی کردم و به طرز چشم گیری هم پیشرفت کردم بعد یه روز که رفتم لوگین بشم نشد .
یادمه قبلش اوزونم به مرز خطر رسیده بود .
منم نمی دونستم چیکارش کنم .
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹