Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V  < 1 2 3  
> نظر شما درباره کپسول های دارینوس
امتیازدهی 4 V

ali87
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۱
پست #31

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 4 *
کد کاربری : 32,445
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

QUOTE (Rokneddin @ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۴:۱۲) *
هزینه اجرای کپسول 2000 تومان نمی شود. دیگه شلوغش نکنید در ضمن دارینوس گفته هر کپسول برای یک سخت افزار بدون محدودیت زمانی. یعنی تا زمانی که سخت افزار عوض نشده یک کپسول قابل استفاده می باشد.اینجور مواقع منظور از سخت افزار فقط هارد دیسک است. هارد دیسک ام چیزی نیست که دم به ساعت آدم عوض کنه. اما مسئله مهم تر اینه که تازه اگه محاسبات شما درست باشه باز هم کپسول به صرفه است چرا که قیمت نسخه فیزیکی بازی در صفحه ستلرز 11500 تومان آمده است. به نظر من دارینوس از نسخه فیزیکی بدش نیاد چون به هر حال براش سود آوره. دو تا علت باعث مجازی شدن محصولات است. یکی قیمت ها که بالا رفته مثلا" همین آنو 2070 هنوز جاش درد می کنه 12500 تومان برای یک دی وی دی که طبق محاسبات شما کپسول نصف این رقم هم نمی شد علت دوم هم مجوز ها می باشد.
چیزی که دارینوس باید بهش توجه کنه اینه که ورود به تجارت مجازی دیگه فرق های اساسی داره یعنی با این وجود دیگه کاربرا انتظار عناوین جدید تری را دارند.

سلام
به نظر شما هزینه 1gدانلود چقدر است با توجه به سرعت اینترنت ایران در بالاترین حد -زمان دانلود چقدر است برای کپسول
شاید من اشتباه می کنم اما به صورتی حساب می کنید باز هم کپسول نسبت به امکاناتش از عرضه فیزیکی گران تر در می اید
کپسول ایده خوبی است ما فقط داریم مزایا و معایب ان را نسبت به ارائه فیزیکی ان مقایسه می کنیم
اما در مورد نسخه اصلی بازی شرکت تمایل به ارائه ندارد که مطمئن به ضرر خود شرکت تمام می شود این همانند زدن رستوران در قله کوه است و برای رسیدن به قله نه مسیر همواره و صاف وجود دارد نه تله کابین به نظر شما چقدر افراد برای خوردن غذا سختی بالا کوه را به جان می خرند.....................
Go to the top of the page

+Quote Post

Rokneddin
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۵
پست #32

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 33 *
از : تهران قدیم
کد کاربری : 4,876
نمایش موجودی

این مثال قله کوه یکم از واقعیت دوره. علت اینه که اگه به آرشیو نظر سنجی های سایت دارینوس دقت کنید دارینوس قبل از اینکه این بساط کپسولا رو راه بندازه دو تا نظر سنجی تو سایتش گذاشت. یکی اینکه از چه سرویسی برای اینترنت استفاده می کنین و یکی ام اینکه توان دانلود چه حجمی را دارین. نتیجه اش این بود که حداقل دو سوم کاربران دارینوس هم اینترنت پرسرعت دارند و هم محدودیتی در دانلود ندارند.

به نظر من اصلا" مسیر ناهموار نیست بلکه مشکل جای دیگه اس . ما به بسته بندی های دارینوس به دی وی دیاش و کلا" نسخه فیزیکی دارینوس عادت کردیم. شخصا" با وجودی که حالم از بعضی بازی هاشون بهم می خوره اما هر وقت به آرشیوم نیگا می کنم حال می کنم.

در مجموع معتقدم دارینوس باید عناوین جدید را به هر دو شیوه عرضه کنه.

+Quote Post

sepehremamifar
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۵
پست #33

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 32,299
نمایش موجودی

خب اگه دو سومش اینترنت پر سرعت دارند اون هایی که ندارند چی کار کنند ؟ یعنی ما دیگه بازی های فارسی دارینوسو نباید بازی کنیم ؟

+Quote Post

hamed6199
پست پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۵
پست #34

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
کد کاربری : 32,618
موجودي بانك: $8
نمایش موجودی

با سلام من از فروشگاه مجازی دارینوس کپسول بازی مترو 2033 و کارت vip خریدم اما پول جفتشو ازم کم کرد ولی اکنت هیچ کدوم برام نمایش نداد این چه وعضیتی نمیتونید سایت باز مکنید چرا باز میکنید الان من پول از کی بگیرم با کارت بانک ملی حامد جنت پرست پرداخت شده

+Quote Post

InfinityWard
پست جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۸
پست #35

مدیران
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 625 *
کد کاربری : 27,928
نمایش موجودی

اکانت های خریداری شده از سامانه، علاوه بر نمایش در مرحلۀ خرید، به ایمیل تان نیز ارسال می گردد.
در هر صورت، چنانچه به ایمیل تان نیز ارسال نشده است، مراتب را با آی دی darinoos81@yahoo.com در میان بگذارید.

--------------------

+Quote Post

ali87
پست چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۳ - ۰۴:۵۱
پست #36

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 4 *
کد کاربری : 32,445
نمایش موجودی

سلام
حال روم امده ارائه شدن نیست بازی قدیمی که قابل ارائه به صورت کپسول هست که
قرار بود dcl بازی مپراطوری : جنگهای همه جانبه نسخه طلایی ارائه بشود پس چه شد ان هم که اماده است
بازی که ارائه دادید مغولان اول دفترچه الکترونیکی ارائه ندادید دوم اینکه نسبت به نسخه های قبل متن ترجمه نشده بود که ما سر داستان بازی در اوریم

+Quote Post

only-adventure-g...
پست چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۶
پست #37

استوار دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 1 *
از : future
کد کاربری : 9,516
نمایش موجودی

به نظر من کپسول بازی نباید تنها هدفه دارینوس بشه ، الان هدف دارینوس شده کپسول اومده هزینه خودشو پایین بیاره ، بازی های قدیمیشو با یک کارت وی ای پی یه قابه دیویدی بازی ها رو ارائه میکنه نه دفترچه ای نه جلده زیبایی ... بازی جدیدم نمیزنه فقط کپسول!!
هدفش شده سودآوریه خودش

ویرایش شده توسط only-adventure-game: شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۴

+Quote Post

alijemi
پست جمعه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۱
پست #38

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
کد کاربری : 32,692
موجودي بانك: $8
نمایش موجودی

ایده خیلی خوبیه
باید قبول داشت که پخش بازی های دارینوس با مشکلات زیادی مواجه بود
شخصا بنده از ارشیو بازی های دارینوسم با وسواس بیشتری مراقبت میکنم نه به خاطر ارزش ریالی بلکه دردسر خریداری بازی بسیار بیشتر بود
برای مثال برای بنده که ساکن تهران هستم باید 18 هزار تومن پول طرح میدادم تا میرفتم ولیعصر اونم یه مغازه که کلی از عنوان ها رو هم هیچ وقت نداشت خریداری می کردم
اما حالا با وجود این کپسول ها بسیار کار من را راحت کرده و تنها ایراد این کپسول ها کامل نبودن عنوان های آنهاست
به عبارتی ارشیو من از بازی های دارینوس از ارشیو سایت بیشتره big smile.gif

امیدوارم هر چه سریع تر شاهد لیست کاملی از تولیدات این شرکت دوست داشتی باشیم

+Quote Post

RYAN
پست شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۴
پست #39

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 1273 *
کد کاربری : 28,983
نمایش موجودی

کلیه عناوین دارینوس به مرور و بر اساس اولویت درخواست کاربران بصورت کپسول عرضه می شود. در مجموع اگر کپسول بازی خاصی را مد نظر داشتید درخواست خود را به دارینوس انتقال دهید. از طریق فروم یا ایمیل پشتیبانی و تلفن پشتیبانی.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V  < 1 2 3
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹