Reply to this topicStart new topic

> مسابقه اسپور نسخه طلایی دارینوس

RYAN
پست پنجشنبه ۲۹ دي ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۵
پست #1

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 1273 *
کد کاربری : 28,983
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

این تاپیک مقدمه برگزاری مسابقه اسپور نسخه طلایی دارینوس است. در ابتدا باید عرض کنم که هدف از برگزاری این مسابقه توجه کاربران و بازیکنان به برخی جذابیت های جانبی بازیها است که در بسیاری از مواقع از روند اصلی مراحل لذتبخش تر، سرگرم کننده تر و در عین حال جذاب تر ند.

ساخت مپ ( نقشه ) و ساخت مرحله در بازیها قابلیتی است که سال هاست سازندگان بازیها به همراه بازی منتشر می کنند. این قابلیت ها که نوع پیشرفته تر آنها با عنوان ابزارهای مود سازی بازیها سالهاست طرفداران بیشماری در جهان داشته و باعث می شود که یک بازی ده ها سال پس از انتشار هنوز هم قابلیت های جذب مخاطب خود را حفظ کند، در میان بازیکنان هم وطن چندان شناخته شده نیستند. این عدم استقبال دلایل مهمی دارد که فعلا" قصد پرداختن به آنها نیست.

بر می گردیم به اسپور، بخش ساخت یک مرحله در بازی پس از فارسی شدن توسط دارینوس آنچنان جذاب شده بود که به نظر من حیف است که در حاشیه باقی بماند. قصد این است که این مسابقه و مسابقاتی مشابه در انجمن ترتیب دهیم تا در حد توان این واقعیت را نشان دهیم که عمر مفید یک بازی بسیار فراتر از آن است که امروزه در میان گیمرهای هم وطن جا افتاده که با افتخار از آن یاد می کنند که " من این بازی را یک ساعته تمام کردم" و برای همین است که پر طرفدار ترین گزینه های دانلود در سایت ها متعلق به ترینر ها و کلا" ابزارهای چیت کد است.

در کل نسخه دارینوس بازی اسپور یک بخش طراحی مرحله دارد. در این بخش شما می توانید یک مرحله تمام و کمال طراحی کنید.طراحی شخصیت، فضا، مکان ها، ارتباطات، اهداف و غیره ... همه و همه با ابزارهایی بسیار ساده و روان در اختیار بازیکن قرار می گیرد.تاکید می کنم با ابزارهایی بسیار ساده و بدون نیاز به هیچ گونه مهارت و یا نرم افزار جانبی.

در ابتدا قرار بود داستان مرحله اعلام شود و همه شرکت کنندگان روی یک داستان کار کنند. بعد به این نتیجه رسیدیم که اسپور فضایی برای شکوفایی خلاقیت است. چه بهتر که شرکت کنندگان در انتخاب داستان هم خلاقانه عمل کنند.

محدودیتی در انتخاب داستان نیست. شما می توانید داستان خود را از هر منبعی اقتباس کنید. پس از انتخاب داستان، شخصیت ها را طراحی می کنید ( یعنی همان ساخت کریچر) بعد مکانها و ارتباطات. در این میان در صورت تمایل می توانید مراحل ساخت مرحله را نیز در تاپیک قرار دهید.

فعلا" بیشتر از این سرتان را درد نمی آورم. برای آغاز مسابقه نیاز به تعداد مشخصی شرکت کننده است. داوطلبان می توانند اعلام آمادگی کنند. جوایز هم در امضاء من آمده است.
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

artistxy
پست سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۳
پست #2

پروفسور دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 40 *
از : زیر آسمون آبی!
کد کاربری : 31,752
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

ولی بهتر میشد داستان رو دارینوس انتخاب میکرد،اینطوری هم انگیزه بیشتر میشد و هم هیجان و هم حوصله.
ولی اینطوری تنها چیزی که میمونه یکم انگیزه و هیجان هست!حوصله به صفر میرسه!
بهرحال این نظر من بود ولی ممکنه دوستان موافق باشند.

--------------------
بیا و بزن بر تشکر دکمه تا شاد گردد دل ما از این طعمه!
کم نمیاری و علاوه بر این شوی نزد ما عزیزتر از این!
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: يكشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴