Reply to this topicStart new topic

> PlayStation Vita
کنسوا
کدومش رو بخرم
PlayStation Vita [ 1 ] ** [50.00%]
PlayStation Portable (PSP) - 3000 [ 0 ] ** [0.00%]
PlayStation Portable (PSP) - Go [ 0 ] ** [0.00%]
Nintendo Wii u [ 1 ] ** [50.00%]
Nintendo 3DS [ 0 ] ** [0.00%]
تمامی رای‌ها: 2
مهمانان نمی توانند رای دهند 

alo400
پست سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۹
پست #1

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 67 *
از : خونه خاله
کد کاربری : 25,279
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

سلام
کسی تفاوتPlayStation Vita و PlayStation Portable (PSP) - 3000 و PlayStation Portable (PSP) - Go و Nintendo Wii u و Nintendo 3DS چیزی میدونه من میخوام یکی از اینها رو بخرم اما حتی تفاوتشون رو هم نمی دونم

در ضمن کدوم یکی از این کنسول ها کرک شدن و چقدر بازی برای هر کدوم از این کنسول ها وجود داره؟

ممنونم
Go to the top of the page

+Quote Post

titansarus
پست سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۷
پست #2

بزرگترين دانشمند دارينوس
نماد گروه
گروه : دبیران
تشکرها: 216 *
کد کاربری : 30,916
نمایش موجودی

QUOTE (alo400 @ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۹) *
سلام
کسی تفاوتPlayStation Vita و PlayStation Portable (PSP) - 3000 و PlayStation Portable (PSP) - Go و Nintendo Wii u و Nintendo 3DS چیزی میدونه من میخوام یکی از اینها رو بخرم اما حتی تفاوتشون رو هم نمی دونم

در ضمن کدوم یکی از این کنسول ها کرک شدن و چقدر بازی برای هر کدوم از این کنسول ها وجود داره؟

ممنونم

به نام خدا

سلام.
اولا کنسول WII U کنسول دستی نیست و آخر توضیح می دهم.
1- PSP:
PSP کنسول دستی قبلی سونی است که دو مدلی که گقتید، یعنی 3000 و Go دو مدل آن هستند.
فکر کنم psp go پیشرفته تر است و هر چند یک نوع دیگر هم دارد و دیگر go تولید نمی شود ولی اگر بخواهید psp بخرید، بهتر است go بخرید.
psp کپی خور شده است و بازی های زیادی دارد ولی الان دیگر تقریبا بازی زیادی برای آن تولید نمی شود.
شکل ظاهرشان را هم که مطمئنا می دانید.
نتیجه: PSP کنسول خوبی بود، ولی حالا بازی های زیادی برای آن تولید نمی شود.
2- PS vita:
کنسول دستی جدید سونی است که من از مدل های آن زیاد اطلاع ندارم.
این کنسول کپی خور نشده و باید بازی ها بزرگ را با قیمتی بالا (حدود 50 - 100 هزار تومان) بخرید.
این کنسول دو صفحه touch در پشت و جلو دارد که باعث پیش رفت گیم پلی در بازی های این کنسول شده است.
همچنین این کنسول ژیروسکوپ نیز دارد که این هم باعث پیش رفت بازی ها شده است.
من فکر کنم باید یک ram جدا هم برای بازی ها بخرید ولی در این مورد زیاد مطمئن نیستم و باید از فروشنده بپرسید.
این کنسول از سخت افزاری قوی نزدیک به PS3 برخوردار است.
در ضمن در بعضی از بازی ها می شود با این کنسول بر روی PS3 نیز بازی کرد.
از نظر ظاهر تفاوت های اندک ولی جالبی با PSP دارد.
نتیجه: این کنسول، کنسول خوبی است ولی در حال حاضر کپی خور نشده و شما اگر بخواهید آن را داشته باشید، باید بازی اورجینال بگیرید.
3- 3DS:
این کنسول، کنسول دستی بعدی شرکت نینتندو، یعنی کنسول بعد از DS است، که قابلیت اجرای بازی ها این کنسول را هم، فکر کنم دارد.
این کنسول نسبت به PS vita گرافیک پایین تری دارد ولی این کنسول نیز گیم پلی خلاقانه ای دارد.
این کنسول قلم نوری نیز دارد که گیم پلی بازی ها را جالب تر خواهد کرد.
نو آوری اصلی این کنسول، 3D (سه بعدی) بدون عینک است. بدین شکل که شما در صورتی که بخواهید می توانید حالت سه بعدی یک بازی مخصوص این کنسول را فعال و بازی را بدون عینک، سه بعدی ببینید. (فکر کنم برای بازی های کنسول قبلی که قابل اجرا هستند، نمی شود سه بعدی دید)
ظاهر این کنسول شبیه DS است ولی تفاوت هایی نیز دارد.
این کنسول از دو نمایشگر تشکیل شده که بصورت کیفی شکل، باز و بسته می شوند.
این کنسول نیز کپی خور نشده است.
این کنسول بازی های خوبی دارد و برای آن بازی های زیادی نیز ساخته خواهند شد، هر چند ممکن است در حال حاضر بازی ها زیاد نباشند ولی مطمئنا برای این کنسول بازی های زیادی ساخته خواهد شد.
در مورد هارد و مدل های مختلف این کنسول، نمی دانم.
نتیجه: این کنسول، یک کنسول خوب با نو آوری های جالب است ولی متاسفانه از نظر گرافیک زیاد قوی نیست ولی نو آوری های جالبی دارد. این کنسول کپی خور نیز نشده است.
4- WII U:
این کنسول خانگی نسل بعد نینتندو است و هنوز منتشر نشده است.
این کنسول هیچ ربطی به کنسول های قبلی ندارد و مانند XBOX360، PS3 و کنسول قبلی این شرکت WII، یک کنسول خانگی است.
این کنسول دو کنترلر دارد:
یکی یک کنترلر تبلت شکل که یک صفحه touch به همراه تعدای کنترلر مانند دسته های معمولی دارد. صفحه touch این کنسول باعث بهتر شدن گیم پلی خواهد شد. بدین صورت که شما هم می توانید با آن بازی را انجام دهید و هم این که بازی را در صفحه نمایش این کنترلر ببینید. (همین طور می توانید مثلا در یک بازی کوله پشتی خود را در کنترلر و خود بازی را در تلویزیون ببینید) همچنین این کنترلر دوربین نیز دارد که در مورد تعداد آن مطمئن نیستم.
کنترلر دیگر این کنسول، مانند کنترلر رسمی کنسول های PS3 و XBOX360 است. (دقت کنید منظورم کنترلر رسمی است و موو و کینکت مد نظر نیست) این کنترلر شباهت زیادی به کنترلر XBOX360 دارد ولی عینا آن کنترلر نیست و فرق دارد.
کیفیت این کنسول مانند XBOX360 و PS3، با کیفیت HD می باشد.
بازی های بزرگ زیادی برای این کنسول تایید شده اند که تعداد بسیاری از آن ها در موقع انتشار این کنسول، منتشر خواهند شد.
از این بازی ها می توان به بازی DARKSIDERS II اشاره کرد.
همچنین بازی Assassin's creed III نیز برای این کنسول منتشر خواهد شد.
تاریخ انتشار این کنسول به احتمال زیاد، تاریخ نا معلومی در سال 2012 (امسال) خواهد بود.
در مورد مدل های این کنسول هم من اطلاعی ندارم و نمی دانم تا کنون مدل خاصی برای این کنسول معرفی شده یا نه.
نتیجه: این کنسول یک کنسول خانگی برای نسل بعد است که بازی های بزرگی برای آن منتشر خواهد شد و نو آوری های جالبی دارد ولی به هر حال باید تا زمان انتشار کنسول منتظر ماند.
نویسنده: ا.م.ن
نام کاربری: titansarus
انجمن های دارینوس
کپی برداری با ذکر منبع و نام نویسنده، مجاز است.
کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده برای خود نویسنده، محفوظ است. (اگر کسی در جایی قرار داد، گفت نویسنده است، من به مدیران اطلاع دادم،گله مند نباشید)

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

alo400
پست سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۳
پست #3

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

توضیح کاملی بود ممنونم

یه سوال دیگه داشتم ممکنه کنسول هایی مثل PS vita هیچ وقت کرک نشن؟

+Quote Post

titansarus
پست چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۱۱
پست #4

بزرگترين دانشمند دارينوس
نماد گروه
گروه : دبیران
تشکرها: 216 *
کد کاربری : 30,916
نمایش موجودی

QUOTE (alo400 @ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۳) *
توضیح کاملی بود ممنونم

یه سوال دیگه داشتم ممکنه کنسول هایی مثل PS vita هیچ وقت کرک نشن؟

سلام.
نمی شود قطعی گفت ولی احتمالا کپی خور خواهند شد.
مثل PS3 که بالاخره کپی خور شد، هر چند نمی توان همه بازی ها را اجرا کرد.
در ضمن، هم ممکن است سال ها بعد و وقتی نسل بعدی این کنسول بیاید، آن موقع کپی خور بشود؛ هم ممکن است به همین زودی کپی خور بشود.

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

alo400
پست چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۶:۰۸
پست #5

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

ممنونم از راهنماییتون

من شخصا فکر می کنم سونی یه قفل خفن میزاره تا بازی هاش کرک نشن اخه من دفعه قبل شنیدم صدای بازی ساز ها روی psp در امده بود

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۸