Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V  < 1 2 3 >  
> نظر شما درباره کپسول های دارینوس
امتیازدهی 4 V

RYAN
پست سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۷
پست #16

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 1273 *
کد کاربری : 28,983
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

در مورد ویرایش و یا همان سانسور، مشکلی وجود ندارد چرا که دارینوس تصمیم دارد نسخ ویرایش شده را در اختیار کاربران قرار دهد تا هر کس به دلخواه خود از آن استفاده کند و یا سراغ نسخه اصلی برود.

توصیه می کنم نسخه ویرایش شده بازی شرلوک هولمز و جک دریپر را ببینید.
Go to the top of the page

+Quote Post

sawanti
پست چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۲
پست #17

ژنرال دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 153 *
از : دارینوس
کد کاربری : 30,359
نمایش موجودی

جالبه دارینوس این هفته کپسولی جدیدی رو معرفی نکرده

--------------------

+Quote Post

darinoos47
پست پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۳
پست #18

گروهبان سوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 114 *
از : تهران
کد کاربری : 23,650
نمایش موجودی

QUOTE (sawanti @ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲) *
جالبه دارینوس این هفته کپسولی جدیدی رو معرفی نکرده

کلا کپسول ایده ی خوبیه بشرطی که بازیهای خوبی براش بیاد . آخه game of thrones هم شد بازی ؟؟؟؟؟؟؟ به جاش کلی بازیه دیگه میتونید فارسی کنید.
در ضمن به نظر من بهترین بازی کپسولی rome 2 و بعدش metro .

--------------------
..

+Quote Post

ali87
پست پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲ - ۰۳:۱۵
پست #19

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 4 *
کد کاربری : 32,445
نمایش موجودی

وقتی میگویم اطلاع رسانی نمی شود همین دیگه فقط به کنایه گفته می شود خوب ویرایش ارائه شده کی چه تفاوتیدر بازی ایجاد می کند نوشته ها فارسی می شوند چه می شود
باید دارینوس در این زمینه اطاع رسانی کند تا فرد ارزش را دارد یا ندارد
در ضمن هیچ راهنمایی برای دریافت نسخه ویرایش شده ارائه نشده چه چگونه می توان دریافت کرد سایت و انجمن بااین همه امکانت وجوددارد اما اطلاع رسانی در حد صفر می باشد
در مورد دانلود بازی موافقم به شرط سایت

+Quote Post

sepehremamifar
پست جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۸
پست #20

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 32,299
نمایش موجودی

به نظر من خوبه ولی اگه در کنار فروش همون بازیا باشه مثلا بعضیا مثل من سرعتشون پایینه و از خرید و نصب اون بازی هم دانلود کپسول بیشتر طول میکشه !

+Quote Post

aliver
پست يكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۰۴:۴۴
پست #21

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 332 *
از : tehran
کد کاربری : 30,862
نمایش موجودی

با سلام. همیشه در فروم بحث سر این بود بود که دارینوس به بازیهای اکشن کمتر می پردازد و اینکه به این بازیها به سختی مجوز داده میشود. و حالا که کپسولهای دارینوس راه اندازی شدند انتظار می رود که به بازی های اکشن توجه بیشتری شود و بیشتر دوبله شوند تا بازیهای استراتژیک. اونم بازیهای اکشن جدیدتر و به روزتر نه بازیهای قدیم تر.
در کل روش کپسول روش خوبی است ولی برای بازیهایی که به هیچ وجه مجوز نمیگیرند. من خودم شخصا به عنوان کسی که حدود 10 سال است از محصولات دارینوس استفاده میکنم، بازی های دارینوس را با همان پکهای زیبا و دفترچه های راهنما میپسندم.
با تشکر

+Quote Post

96699
پست يكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۰۵:۵۶
پست #22

سرگرد دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 43 *
کد کاربری : 3,450
نمایش موجودی

منم از اول مشتری دارینوس بودم و بازی های بسیار قدیمی این شرکت رو هم دارم ، مثل بازی عملیات سری و امثالم ... بعد چندین سال و جمع کردن عناوین دارینوس و آرشیو آن ها با اینکه بسیار به اینکار علاقه مند بودم ولی الان واقعا احساس میکنم جای مناسبی برای نگه داریشون ندارم ! مدام نگران این هستم که بلایی سرشون نیاد ، دیگه از قیمت بالای پک های فیزیکی نمیگم که خودش داستانی داره... ؛ غرض از پر حرفی اینکه بگم واقعا ایده کپسول بسیار عالیه و علاوه بر کاهش چشمگیر قیمت به نوعی این مشکل رو بر طرف میکنه به راحتی الان میشه روی هارد های اکسترنال بازی ها رو ذخیره کرد و نگران از بین رفتن دفترچه بازی ها نبود ... نبود دفترچه راهنما رو هم میشه با یه راهنمای الکترونیکی در یه فایل PDF جایگزین کرد ، تازه مزیت رنگی بودن تصاویر راهنما هم به این مورد اضافه میشه ... البته این کار در سایت VIP دارینوس به نوعی انجام میشه ولی متاسفانه بخاطر عدم رعایت کپی رایت دسترسی بهش خیلی سخته ...
ولی با نظر دوستم هم بسیار موافقم ، بهتره در عناوین کپسول توجه ویژه ای به بازی های اکشن بشه که خوشبختانه بازی های مترو 2033 و سقوط آزادی تایید کننده این مطلب هستن ...

ویرایش شده توسط 96699: يكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۰۵:۵۶

+Quote Post

sepehremamifar
پست يكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۰
پست #23

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

سه روز بعد ...
اویل 4 نصفشم دانلود نشده ! crying.gif

+Quote Post

aliver
پست دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۲
پست #24

سروان دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

منظور من بازیهای جدیدتر بود مثل کرایسیس 3. فارکرای 3. و .....
ایمان جان درسته که دفترچه فیزیکی هزینه زیادی میبره اما دفترچه الکترونیکی معایبی دارد. مثلا اگر وسط بازی گیر کنیم باید بازی را قطع کنیم و بیایم دفترچه رو بخونیم اما دفترچه فیزیکی اینطور نیست. و همیشه جلوته.

+Quote Post

96699
پست دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۵
پست #25

سرگرد دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 43 *
کد کاربری : 3,450
نمایش موجودی

QUOTE (aliver @ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۰۵:۳۲) *
منظور من بازیهای جدیدتر بود مثل کرایسیس 3. فارکرای 3. و .....
ایمان جان درسته که دفترچه فیزیکی هزینه زیادی میبره اما دفترچه الکترونیکی معایبی دارد. مثلا اگر وسط بازی گیر کنیم باید بازی را قطع کنیم و بیایم دفترچه رو بخونیم اما دفترچه فیزیکی اینطور نیست. و همیشه جلوته.

آخه بازی اکشن خصوصا این اکشن های سر راست مثل کرایسیس 3 چی دارن که دیگه دفترچه بخوان ؟؟ این بازی ها راه و روش مشخصه دیگه ، دفترچه میخواد چیکار ؟؟ مطمئنا این قدر حرفه ای هستی که تو بازی اکشن گیر نکنی ، جایی هم 5%اگه گیر کردی میتونی از طریق راهنمای الکترونیکی مسیر درست رو پیدا کنی ... یه مثال برات میزنم ، بازی دوم 3 دارینوس اون موقع که منتشر شد ، فکر کنم راهنمای کامل مراحل نداشت، بازی رو جلو رفتم تا 2 جای بازی موندم ، یکی مسیر رو پیدا نمیکردم ، دوم باید یه کد وارد میکردم کد رو نمیدونستم چنده ؟ اومدم تو همین فروم و در تاپیک مربوطه سریع راهنمایی لازم رو گرفتم و بازی رو ادامه دادم ... وقتی فرصت بازی داشته باشی قطعا فرصتم داری که سری بزنی به سایت تا راهنمایی بگیری ...
... دفترچه برا بازی های ادونچر و استراتژیک لازمه ...

ویرایش شده توسط 96699: دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۹

+Quote Post

ali87
پست دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۷
پست #26

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 4 *
کد کاربری : 32,445
نمایش موجودی

سلام
ایقدر کنایه به هم نزنید
هر کسی با توجه به شرایط سخت افزاری یا سلیقه هاش نظر خاصی دارد که قابل احترام
ارائه بازی یه صورت فیزیکی مزایا و معایب مخصوص خود را داشت که حال ارائه نمی شود یا حداقل شرکت اطلاع رسانی نمی کند پ
اما در مورد کپسول مزایا و معایب خود دارد
شما فکر می کنید کپسول ارزان تر در می اید در صورت اشتباه فکر می کنید بلکه ممکن فراتر از فیزیکی آن نیز در اید
مثل بازی مهاجران
2500 هزینه کپسول
3000 هزینه تهیه بازی (حداقل ممکن)
2000 هزینه اجرای کپسول (حداقل )
جمعا 7500
شما چیزی ندارید جز یک بازی که هر لحظه ممکن از دست بدهید برای تهیه دو باره حداقل 2000 تومان هزینه کنید
حال از این مشکلات بگذریم تهیه نسخه سالم یک بازی هم در نصب هم در اجرا خود جای بحث دارد .................................

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

aliver
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۴
پست #27

سروان دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (ali87 @ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۲:۲۷) *
سلام
ایقدر کنایه به هم نزنید
ارائه بازی یه صورت فیزیکی مزایا و معایب مخصوص خود را داشت که حال ارائه نمی شود یا حداقل شرکت اطلاع رسانی نمی کند پ
شما فکر می کنید کپسول ارزان تر در می اید در صورت اشتباه فکر می کنید بلکه ممکن فراتر از فیزیکی آن نیز در اید
مثل بازی مهاجران
2500 هزینه کپسول
جمعا 7500
شما چیزی ندارید جز یک بازی که هر لحظه ممکن از دست بدهید برای تهیه دو باره حداقل 2000 تومان هزینه کنید
حال از این مشکلات بگذریم تهیه نسخه سالم یک بازی هم در نصب هم در اجرا خود جای بحث دارد .................................

با نظر شما کاملا موافقم.

+Quote Post

aliver
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۹
پست #28

سروان دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (96699 @ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۵) *
آخه بازی اکشن خصوصا این اکشن های سر راست مثل کرایسیس 3 چی دارن که دیگه دفترچه بخوان ؟؟ این بازی ها راه و روش مشخصه دیگه ، دفترچه میخواد چیکار ؟؟ مطمئنا این قدر حرفه ای هستی که تو بازی اکشن گیر نکنی ، جایی هم 5%اگه گیر کردی میتونی از طریق راهنمای الکترونیکی مسیر درست رو پیدا کنی ... یه مثال برات میزنم ، بازی دوم 3 دارینوس اون موقع که منتشر شد ، فکر کنم راهنمای کامل مراحل نداشت، بازی رو جلو رفتم تا 2 جای بازی موندم ، یکی مسیر رو پیدا نمیکردم ، دوم باید یه کد وارد میکردم کد رو نمیدونستم چنده ؟ اومدم تو همین فروم و در تاپیک مربوطه سریع راهنمایی لازم رو گرفتم و بازی رو ادامه دادم ... وقتی فرصت بازی داشته باشی قطعا فرصتم داری که سری بزنی به سایت تا راهنمایی بگیری ...
... دفترچه برا بازی های ادونچر و استراتژیک لازمه ...

منظور من فقط کرایسیس 3 نبود، کلا گفتم. با این حرفت موافقم که میگی اگر آدم وقت بازی داشته باشه میتونه از راهنمای الکتریکی هم استفاده کنه.
اما حرف من این است که دارینوس باید در کنار محصولات کپسول، محصولات فیزیکی هم عرضه کند. من شخصا پکهای بزرگ دارینوس همراه با دفترچه را خیلی دوست دارم. اگه بخواد همه چی مجازی بشه که دیگه فایده ای نداره. من فکر میکنم بازی که آدم به صورت دی وی دی میگیره کاملتر از بازی است که از اینترنت دانلود میکنه.

+Quote Post

Rokneddin
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۲
پست #29

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 33 *
از : تهران قدیم
کد کاربری : 4,876
نمایش موجودی

QUOTE (ali87 @ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۲:۲۷) *
سلام
ایقدر کنایه به هم نزنید
مثل بازی مهاجران
2500 هزینه کپسول
جمعا 7500

هزینه اجرای کپسول 2000 تومان نمی شود. دیگه شلوغش نکنید در ضمن دارینوس گفته هر کپسول برای یک سخت افزار بدون محدودیت زمانی. یعنی تا زمانی که سخت افزار عوض نشده یک کپسول قابل استفاده می باشد.اینجور مواقع منظور از سخت افزار فقط هارد دیسک است. هارد دیسک ام چیزی نیست که دم به ساعت آدم عوض کنه. اما مسئله مهم تر اینه که تازه اگه محاسبات شما درست باشه باز هم کپسول به صرفه است چرا که قیمت نسخه فیزیکی بازی در صفحه ستلرز 11500 تومان آمده است. به نظر من دارینوس از نسخه فیزیکی بدش نیاد چون به هر حال براش سود آوره. دو تا علت باعث مجازی شدن محصولات است. یکی قیمت ها که بالا رفته مثلا" همین آنو 2070 هنوز جاش درد می کنه 12500 تومان برای یک دی وی دی که طبق محاسبات شما کپسول نصف این رقم هم نمی شد علت دوم هم مجوز ها می باشد.
چیزی که دارینوس باید بهش توجه کنه اینه که ورود به تجارت مجازی دیگه فرق های اساسی داره یعنی با این وجود دیگه کاربرا انتظار عناوین جدید تری را دارند.

+Quote Post

sepehremamifar
پست سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۴:۳۱
پست #30

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (Rokneddin @ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۴:۱۲) *
هزینه اجرای کپسول 2000 تومان نمی شود. دیگه شلوغش نکنید در ضمن دارینوس گفته هر کپسول برای یک سخت افزار بدون محدودیت زمانی. یعنی تا زمانی که سخت افزار عوض نشده یک کپسول قابل استفاده می باشد.اینجور مواقع منظور از سخت افزار فقط هارد دیسک است. هارد دیسک ام چیزی نیست که دم به ساعت آدم عوض کنه. اما مسئله مهم تر اینه که تازه اگه محاسبات شما درست باشه باز هم کپسول به صرفه است چرا که قیمت نسخه فیزیکی بازی در صفحه ستلرز 11500 تومان آمده است. به نظر من دارینوس از نسخه فیزیکی بدش نیاد چون به هر حال براش سود آوره. دو تا علت باعث مجازی شدن محصولات است. یکی قیمت ها که بالا رفته مثلا" همین آنو 2070 هنوز جاش درد می کنه 12500 تومان برای یک دی وی دی که طبق محاسبات شما کپسول نصف این رقم هم نمی شد علت دوم هم مجوز ها می باشد.
چیزی که دارینوس باید بهش توجه کنه اینه که ورود به تجارت مجازی دیگه فرق های اساسی داره یعنی با این وجود دیگه کاربرا انتظار عناوین جدید تری را دارند.

خب ولی در نسخه فیزیکی دفترچه راهنما هزینه بسته بندی و یک کارت وی ای پی هم است ! حالا از اینا بگزریم برای کپسول ها هزینه ای دی اس ال سرعت بالاش هم هست ...
برای همین من الان مجبورم بشینم بازیای قدیمی دارینوسو بازی کنم ! :|

ویرایش شده توسط sepehremamifar: سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۴:۴۲

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V  < 1 2 3 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱