Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V   1 2 3 >  
> نظر شما درباره کپسول های دارینوس
امتیازدهی 4 V

Rokneddin
پست چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۲
پست #1

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 33 *
از : تهران قدیم
کد کاربری : 4,876
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

فکر کنم دیگه همه کاربرای دارینوس با کپسولهای دارینوس آشنا شدن. من تا حالا 3 تا کپسول گرفتم و راستش بدون مشکل تونستم ازشون استفاده کنم. این روش هم محاسنی داره هم معایبی اینکه به قول خود دارینوس ارزونه و در دسترسه و سرعت میره بالا( که ما هنوز ندیدیم) و معایبی مثل اینکه بازی اصلیو باید تهیه کنی و دیگه خبری از پک های قشنگ دارینوس نیست ( که البته جدیدا" بی دفترچه شده بود و تو قاب دی وی دی ) می خواستم نظر کاربرا تو این تاپیک گفته شه تا دارینوس بفهمه کاربراش ازش چی می خوان ( که البته به تجربه ثابت شده زیاد براش مهم نیست ) در مجموع نظرتونو بگین البته با دلیل چون اینطور که پیداست برنامه کپسول ها جدیه و همه عناوین جدید داره اینطوی میاد.
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

RYAN
پست چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۶
پست #2

مدیران ارشد
نماد گروه
گروه : مدیران ارشد
تشکرها: 1273 *
کد کاربری : 28,983
نمایش موجودی

نظرات برای دارینوس مهم است. بهتر بود یک نظر سنجی هم می گذاشتید.

+Quote Post

sina_rzv2
پست پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۴
پست #3

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 32,489
نمایش موجودی

به نظر من ایده کپسول خیلی جالب بود و از خرید حضوری بیشتر میپسندم. من 4 کپسول خرید کردم که بدون مشکل به بازی تزریق کردم. بهترین حسن کپسول ها از نظر من اینه که بازی هایی که مشکل مجوز دارند می تونند فارسی بشند همچنین لازم نیست واسه خرید بازی کلی راه بیفتیم دنبال جایی که بازی دارینوس میفروشه. تنها مشکلی که در این روش کپسولی وجود داره تهیه نسخه اصلی بازی هستش که اونم با قرار دادن بازی تو سایت p30moon حل شد.

+Quote Post

max2233
پست پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۸
پست #4

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
کد کاربری : 32,501
موجودي بانك: $13,463
نمایش موجودی

QUOTE (RYAN @ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶) *
نظرات برای دارینوس مهم است. بهتر بود یک نظر سنجی هم می گذاشتید.

سلام

این ایده خوبه یکی دسترسی سریع و....

اما یک سوال بازیها تست میشند بعد فارسی ساز ارائه میشه ؟؟؟

چرا که تا الان دو تا بازی خریدم stronghold hd فارسی بدون مشکل بودش

اما بازی stronghold crusder hd رو هم خریدم دیدم مشکل داره بعضی از افراد داخلش فارسی نشدن و تعدادشون هم کم نیست این مشکل رو از پیغام خصوصی به dpc هم گفتم جوابی نگرفتم زنگ زدم جوابی نگرفتم ایمیل زدم جوابی نگرفتم فقط یک جا به من گفته شد تست میکنیم و آپدیتش میکنیم الان دو تا سه هفته هست میگذره باز هم ترتیب اثری داده نشد

بنده دیگه میترسم کپسول جدیدی بخرم واقعا از دارینوس با این سابقه اینطور توقع نداشتم

+Quote Post

RYAN
پست پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۴
پست #5

مدیران ارشد
نماد گروه
نمایش موجودی

مشکلی که شما در خصوص Stronghold Crusader مطرح کردید مرتبط با بخش DPC نیست بلکه باید توسط تیمی که بازی را فارسی کرده بودند مورد برسی قرار می گرفت که به مسئولین مربوطه منتقل شد. اما علیرغم بررسی های مجدد به مشکل شما بر نخوردند. به همین دلیل شناسه DPC را معرفی کردم که شما در صورت امکان فیلمی از بخش هایی که می فرمایید فارسی نشده برای ایشان ارسال فرمایید تا در صورتی که مشکلی وجود دارد با آپدیت کپسول حل شود.

نسخه HD جنگ های صلیبی قبل از اینکه کپسول شود نسخه DVD آنرا دارینوس منتشر کرده و هزاران نسخه از آن پخش شده و مورد شما اولین و تنها گزارش خطا در خصوص این بازی است.

در نهایت هیچ موردی مشابه مشکل شما در دارینوس روی زمین باقی نمی ماند و روند عملکرد در دارینوس به شکلی است که تیم مورد نظر باید پاسخگوی کلیه موارد طرح شده در پشتیبانی باشد.

تکرار می کنم که در صورت امکان فیلمی از بخش های مورد نظرتان برای شناسه dpc ارسال کنید.

+Quote Post

sawanti
پست پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۶
پست #6

ژنرال دارینوس
نماد گروه
تشکرها: 153 *
از : دارینوس
کد کاربری : 30,359
نمایش موجودی

این معرفی و فارسی سازی هفتگی کپسول‌ها کار بسیار خوبی است و استقبال خوبی هم میشه ولی یک مورد وجود داره بازی‌های قدیمی ارزش کپسول شدن ندارند مثلا همین Warhammer:Mark of chaos فکر کنم برای سال 2006 باشه کمتر کسی این بازی رو انجام میده. اگر نسخه‌های جدید Warhammer 40000 فارسی سازی می‌شد بهتر بود یا حتی بازی‌هایی مثل S.W.A.T 4 و ...
فارسی سازی سری Mass Effect عصر اژدها یا King Of Amalur Reckoning که دیالوگ‌ها و داستان خوبی دارند یا سری Dead Space هم برای فارسی سازی میشه اشاره کرد

--------------------

+Quote Post

Rokneddin
پست پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۲
پست #7

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

از ادمین ممنونم که پاسخ داد. نظر سنجی هم که گفتین به این دلیل نگذاشتم که نظرات کاربران با دلیل باشه.

نظر من این بود در این تاپیک مقایسه ایی بین دو شیوه ارایه بازیهای فارسی دارینوس باشه و ما نظر بدیم کدام شیوه را و به چه دلیل می پسندیم.

بهتر است در مورد مشکلات در استفاده از کپسول و غیره در تاپیک های خودشان صحبت کنید.

ظاهرا" دارینوس داره همه عناوینو به شیوه جدید ارایه میده. به هر حال دارینوس تقریبا" تنها شرکتیه که بازی فارسی تولید می کنه. من فکر نمی کنم علت ارایه کپسول بحث مجوزها باشه بعنوان مثال بازی "وصیت نامه" مجوز داره اما باز هم دارینوس تمایلی به دی وی دی نداره.

من فکر می کنم دارینوس یک تصمیم بزرگ گرفته و می خوام بحث کنیم که این تصمیم از نظر ما کاربران که سرمایه های این شرکت هستیم درسته یا نه.

+Quote Post

max2233
پست جمعه ۳ آبان ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱
پست #8

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
کد کاربری : 32,501
موجودي بانك: $13,463
نمایش موجودی

QUOTE (RYAN @ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۰۲:۵۴) *
مشکلی که شما در خصوص Stronghold Crusader مطرح کردید مرتبط با بخش DPC نیست بلکه باید توسط تیمی که بازی را فارسی کرده بودند مورد برسی قرار می گرفت که به مسئولین مربوطه منتقل شد. اما علیرغم بررسی های مجدد به مشکل شما بر نخوردند. به همین دلیل شناسه DPC را معرفی کردم که شما در صورت امکان فیلمی از بخش هایی که می فرمایید فارسی نشده برای ایشان ارسال فرمایید تا در صورتی که مشکلی وجود دارد با آپدیت کپسول حل شود.

نسخه HD جنگ های صلیبی قبل از اینکه کپسول شود نسخه DVD آنرا دارینوس منتشر کرده و هزاران نسخه از آن پخش شده و مورد شما اولین و تنها گزارش خطا در خصوص این بازی است.

در نهایت هیچ موردی مشابه مشکل شما در دارینوس روی زمین باقی نمی ماند و روند عملکرد در دارینوس به شکلی است که تیم مورد نظر باید پاسخگوی کلیه موارد طرح شده در پشتیبانی باشد.

تکرار می کنم که در صورت امکان فیلمی از بخش های مورد نظرتان برای شناسه dpc ارسال کنید.

سلام بنده فیلمی جهت این مشکل برای DPC ارسال کردم منتظر پاسخ هستم

+Quote Post

Rokneddin
پست شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۷
پست #9

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

از مدیران خواهش می کنم این تاپیک را مهم کنید. چون دو بازی روم توتال وار 2 و مترو 2033 عناوین بعدی دارینوس هستند که ظاهرا قراره بصورت کپسول ارایه بشن. آیا بهتر نیست دارینوس بازی ها را به هر دو شیوه عرضه کنه. چون هزینه ایی که براش نداره بالاخره بازی را فارسی کرده. اینطور کاربرا هم آزادی عمل دارند. اگر چه فکر کنم اگه قرار باشه پک هاش مثل قدیم باشه با کتابچه قیمت روم 2 باید بالای بیست هزار تومان بشه. نظر شما چیه؟

+Quote Post

webpro
پست يكشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۳:۴۷
پست #10

مدیر مبحث
نماد گروه
گروه : مدیران ویژه
تشکرها: 536 *
کد کاربری : 5,816
نمایش موجودی

به نظر من کپسولهای دارینوس ایده جالبیه ... به شرطی که کیفیت کار حفظ بشه و به منظور کاهش حجم آپلود و دانلود ، دوبله بازیها خلاصه نشده و از سر و ته دیالوگها زده نشه. ای کاش ارائه نسخه فیزیکی بازیهای جدید ادامه پیدا میکرد... پیشنهاد میکنم دارینوس برای کپسول چندین مدل دانلود بذاره که هر کس با توجه به سرعت اینترنت و علایقی که داره نسبت به دانلود دیالوگها و متنها اقدام کنه (اگر تاحالا نکرده)
تاپیک مهم شد.

--------------------

+Quote Post

Rokneddin
پست يكشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۵:۵۳
پست #11

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

از مدیر محترم ممنونم که هم نظر داد هم تاپیک را مهم کرد.

اما در مورد کیفیت که اشاره کردید به نظر من بهتر است بطور دقیق در تاپیک های این بازیها به مشکلاتی که باعث افت کیفیت می شوند اشاره کنیم. به نظر من با توجه به اینکه دارینوس یکی از قابلیت های کپسول ها را ارتقاء تعریف کرده باید کپسول ها را با حل مشکلات و ایرادهای منطقی ارتقاء بده. البته فکر می کنم خودشونم به فکر باشن چون تقریبا" دو هفته پیش که با پشتیبانی دارینوس تماس گرفتم فهمیدم. کپسول هر دو بازی شرلوک هولمز قراره ارتقاء داده بشه .

مشکلی که باعث شد من با پشتیبانی تماس بگیرم نکته ایی در بازی شرلوک و جک دریپر بود در مورد قفل کیف در کلانتری که من فکر می کردم دوبله نشده و جا افتاده یکی از کاربران هم تو تاپیک بازی گفته بود. پشتیبانی گفت این مشکل در نسخه زبان اصلی هم هست. البته من هنوز تست نکردم اگر کسی تست کرد در تاپیکش مطرح کنه.

در مجموع من فکر می کردم این طرح مخالفان زیادی داشته باشه و اغلب همان دی وی دی های سنتی را ترجیح بدهند ولی تا اینجا که ظاهرا" اشتباه می کردم.

+Quote Post

RYAN
پست يكشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۱
پست #12

مدیران ارشد
نماد گروه
نمایش موجودی

کاهش کیفیت تاثیری روی حجم کپسول ها ندارد که دارینوس در پی آن باشد. در مورد ارتقاء هم درست اشاره شد. اغلب کپسول ها دقیقا" مثل دی وی دی های دارینوس که در هر بار تجدید تولید تغییراتی را در جهت بهبود کیفیت شامل می شدند، پس از انتشار ارتقاء می یابند و سرعت ارتقاء در این روش طبیعتا" بسیار بالاتر از روش تولید فیزیکی است .

+Quote Post

ali87
پست سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۵
پست #13

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 4 *
کد کاربری : 32,445
نمایش موجودی

ارائه بازی به روش کپسول مزایا ومعایبی دارد
مزایا ان سرعت ارائه بازی نسبت به قبل و خیلی چیزهای دیگر
اما معایب
دارینوس سرعت عمل به خرج به قمیت با اپدیت های بعدی بازی ارتقا می یابد این روش سه عیب دارد
1-اکثرا افراد بازها را یک یا دو باره به پایان می رساند حالا بخواهند به خاطر یک اپدیت یا ارتقا ساده دوباره بازی کنند ارزش ندارد یا حداقل نارضایتی به بار می اورد
2-اپدیت ها در بازه زمانی کوتاه ارائه نمی شود در نتیجه در سخت افزار هر اتفاقی ممکن است بیفتد مثل خرابی یا ارتقا پس کارت اکانت قبل ما سوخته می شود به خاطر یک اپدیت بعضی ها دوباره باید اکانت خریداری کنند
3-اطاع رسانی نکردن اپدیت ها در صحفه اول یا حداقل در زمان ارائه بازی
من به چند دلایل بازی های دارینوس را تهیه می کردم
1-سالم بودن بازی در حین نصب و اجرا
2-کامل بودن نسخه بازی و کیفیت ان از لحاظ دوبله وسانسور و انتخاب نوع بازی
3-کتاب راهنما

کتاب راهنما با بودن سایت vip بر طرف می شود
اما از کیفیت دوبله نسبت به قبل کمی کاهش یافته و سانسور هم نمی شود و در انتخاب نوع بازی باید صبر کرد
مهمتر از همه اینها تهیه بازی که با مشکل روبرو می شویم یعنی بازی را تهیه کردم و بازی مشکل داشته این به من مربوط می شود ولی انگیزه من برای استفاده از این روش کاهش می دهد برای همین دارینوس باید به این موضوع نیز توجه کند

+Quote Post

Rokneddin
پست سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۶:۱۱
پست #14

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

مشکل تهیه نسخه زبان اصلی شاید بزرگترین چالش این طرح باشد. من هفته پیش با فروشنده یکی از فروشگاه هایی که همیشه ازش بازی می خرم صحبت می کردم. حرف هایی که این فروشنده از مشکلات مجوز می گفت نشان از آن داشت که ظاهرا" علاقمندان گیم از این به بعد دیگر نباید به امید شرکت های ایرانی که بازیها را تکثیر می کنند باشند. چون دیگه برای بازیهای جدید مجوزی صادر نمیشه و یا اینقدر دیر میشه که برای شرکت نمی صرفه که تولیدش کنند. حرفای دیگه اییهم زد مثل اینکه بنیاد ملی بازیهای رایانه ایی برای مجوز دادن به شرکت ها سالانه یک میلیارد تومان پول می گیره و شرکتام خیلیاشون تعطیل شدن.
خلاصه اینکه از این به بعد برای تهیه بازیهای جدید باید راه دیگه ایی پیدا کنیم.البته بعضی مغازه ها هستنند بازیها رو کپی می کنن. اما اونام هر بازی رو ندارد.. من فکر می کنم دانلود بهترین و شایدم تها راهیه که از این به بعد باید برای بازی ها دنبالش باشیم.

+Quote Post

sina_rzv2
پست سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۷
پست #15

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
کد کاربری : 32,489
نمایش موجودی

با این حرف که آپدیت ها دیر به دیر انجام میشه موافقم راستش من 2 تا از بازی های شرلوک هولمز رو خرید کردم ولی هنوز منتظرم که متن هاش فارسی بشه بعد شروع کنم به بازی کردن.چون در بازی ماجرایی مهم ترین عامل همین متن ها هستند که اگر فارسی نشوند مجبوریم از دفترچه راهنما کمک بگیریم که در این صورت تمام لذت بازی ماجراییی از بین میره
اما این که بازی سانسور نمیشه به نظر من یه حسن به حساب میاد چون هیج قسمتی از بازی اصلی از بین نمیره

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V   1 2 3 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷