Reply to this topicStart new topic

> Stronghold Legends3 را چگونه چند نفره آنلاین بازی کنیم؟, بازی آنلاین اینترنتی جنگ های صلیبی 3

sajjadetemadfar
پست پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۵
پست #1

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 31,090
موجودي بانك: $18
نمایش موجودی

با عرض سلام خدمت دارینوسی های عزیز
من ودوستم اینترنت پر سرعت داریم چه طور می تونیم از طریق اینترنت بازی قلعه 3 رو آنلاین بازی کنیم؟
سوال دوم وقتی تو اینترنتم بازی قلعه 3 رو میارو می نویسه دانلود آپدیت وقتی میزنم تا 100 میره ولی مشکل داره آپدیت کردنش می خواستم ببینم این آپدیت چی کار میکنه آیا امکانات خاصی رو به باز ی میاره؟
Go to the top of the page

+Quote Post

tmehdis
پست سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۹ - ۰۹:۳۹
پست #2

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 30,986
موجودي بانك: $12
نمایش موجودی

QUOTE (sajjadetemadfar @ پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۸۹ - ۰۵:۵۵) *
با عرض سلام خدمت دارینوسی های عزیز
من ودوستم اینترنت پر سرعت داریم چه طور می تونیم از طریق اینترنت بازی قلعه 3 رو آنلاین بازی کنیم؟
سوال دوم وقتی تو اینترنتم بازی قلعه 3 رو میارو می نویسه دانلود آپدیت وقتی میزنم تا 100 میره ولی مشکل داره آپدیت کردنش می خواستم ببینم این آپدیت چی کار میکنه آیا امکانات خاصی رو به باز ی میاره؟

سلام عزیزم
شما برای انلاین بازی کردن این بازی نیاز به پچ برای بازی دارید در حال حاضر این بازی دو نسخه داره 1.10 و 1.20 و بسته به ورژن بازی باید پچ برای اون تهیه کنیم خوب حالا خوب دقت کن دو راه برای بدست آوردن پچ:
1. دانلود از آدرس
البته برای نسخه 1.2 ftp://ftp.take2.de/patches/Stronghold_Leg...Update_v1.2.exe
نسخه 1.1 http://www.strategyinformer.com/pc/strongh...patch/9477.html

اپدیت از طریق خود بازی ( باید به اینترنت وصل شویم)
پیشنهاد من برای شما آپدیت از طریق خود بازیه چون نیاز به نسخه اصل ودونستن شماره نسخه نداره

خوب حالا ادامه می دم
بعد از دانلود پچ و نصب بازی را اجرا کنید در حالی که به اینترنت وصل هستید و به قسمت شبکه رفته و از بازی انلاین لذت ببرید
دقت کنید اگر پچ را دانلود کردید باید نسخه اصل باشد و الا گیر می کند وارور می دهد
بچه ها اگه بازم مشکلی بود تو قسمت نظرات در سایت www.tmehdis.blogfa.com بنویسید تا بهتون جواب بدم
راستی من تمام نسخه های قلعه و جنگهای صلیبی را دارم حتما یه سری به این آدرس بزنید کف کنید
http://tmehdis.blogfa.com/cat-10.aspx

بچه ها من خودم این بازی را انلاین بازی می کنم بازم می گم مشکلی بود در خدمتم winking.gif

+Quote Post

ali1233
پست پنجشنبه ۲۳ دي ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۲
پست #3

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 1 *
از : شیراز
کد کاربری : 32,832
موجودي بانك: $20
نمایش موجودی

این سایت آموزشش رو گزاشته : آموزش آنلاین بازی کردن

خلاصه مطلب :

در این دوره ی آموزشی قصد دارم آموزش کامل آنلاین بازی کردن رو بدم. اول از همه در این بخش توضیحات کامل – و مواد لازم آنلاین بازی کردن رو میگم و به سوالاتی مثل (آنلاین بازی کردن چقدر حجم اینترنت را میگیرد؟ – پینگ مناسب چقدر است؟ – چه ورژنی از بازی نصب کنیم – و..) پاسخ میدم

ویرایش شده توسط ali1233: پنجشنبه ۲۳ دي ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۹

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 نفر در حال بازديد مبحث (3 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹