Reply to this topicStart new topic
2 صفحه V   1 2 >  
> اعلامیه ی گروه تحلیل....

UNDO
پست يكشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۲:۴۸
پست #1

قلب دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 851 *
از : سرزمین رویاها
کد کاربری : 14,712
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

color="#0000FF"]اعلامیه ی گروه تحلیل و امتیازدهی[/color]

برای روشناییست که مینویسم.....................اگر همیشه و همه جا تاریک بود هرگز نمینوشتم

گروه امتیازدهی دارینوس با برجسته ترین اعضای این سایت به زودی یعنی در 22 بهمن ماه مصادف با انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کار خود را آغاز
خواهد کرد.تاپیکهای این گروه در مبحث بازیهای کامپیوتری زده خواهد شد.
پس از پیشرفت گروه در مدت زمانی این گروه به زیرمجموعه ی گروه تحلیل مبدل خواهد شد.

گروه امتیازدهی پس از متصل شدن به مبحث تحلیل با اعضای باتجربه اش وارد گروه تحلیل خواهند شد و این گروه تحلیل پس از وقفه ی بسیار زیاد به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد.

---------------------------------------------------------------------
از تاریخ 22 بهمن ماه با پیروزی انقلاب اسلامی ایران کار گروه شروع میشود و اولین استارت گروه زده خواهد شد.من با جناب ادمین rayan صحبت کرده ام
افراد گروه برای هر بازی یک تاپیک باز میکنند و اگر خواستند پس از امتیازدهی بازی یه سری جزییات هم به مطالبشون در مورد امتیازدهیشون می افزایند.بعد از انتخاب مدیران هر سبک
این گروه به زیر مجموعه ی مبحث تحلیل افزوده میشود و پس از مدت زمانی گروه تحلیل هم با همین اعضا استارتش را خواهد زد....

اما اولین امتیازدهی گروه به صورت گروهی خواهد بود و در 22 بهمن مصادف با انقلاب شکوهمند اسلامی در مبحث بازیهای کامپیوتری قرار خواهد گرفت

پس از قرار گرفتن امتیازدهی های هر عضو ما افراد و تواناییهایشان را آنالیز خواهیم کرد و برای هر سبک مدیر مخصوصش را قرار خواهیم داد تا با افراد
آن عضو کرشون رو دنبال کنند مثلأ گروهی امتیازدهی کنند یا تک تک...
در این شیوه ی مدیریتی یک سرگروه بر کل گروه قرار داده میشود که البته حتی با حذف این سرگروه هم اتفاق خاصی نمی افتد چون هر سبک مدیر مخصوص
خودش را دارد.برای مثال برای سبک استراتژیک میلاد یا هر کس دیگر و بقیه ی سبک ها هم به همین ترتیب.
دقت هم کنید که ما مثل گروه قدیم تحلیل کلاس بندی نمیکنیم تا حاشیه پردازی نشه و مصل گروه تحلیل قدیم این گروه ناپدید نشود.

---------------------------------------------------------------------

گروه امتیازدهی پس از مدتی فعالیت با تشخیص ادمینها به عنوان زیرمبحث گروه تحلیل خواهد شد نه خود اعضای تحلیل...
گروه تحلیل هم پس از اینکه ما از بین اعضای امتیازدهی اونهایی که در نوشتن نقد تبحر و مهارت دارند+اعضایی که تمایل به نوشتن نقد دارند شروع
به کار خواهد کرد
نه اینکه حالا گروه امتیازدهی بیاد و جای گروه تحلیل رو بگیرد..

فعلأ من هستم و از 22 بهمن ماه انشاالله استارت گروه را خواهیم زد و مدیران هر سبک انتخاب خواهد شد...

موفق باشید:::::UNDO

--------------------
UNDO

چقدر دير فهميدم . . . زندگي همون روزهايي بود که دوست داشتم زود بگذره . .

Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

Hosain2
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۰
پست #2

سروان دارينوس
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

با سلام خدمت دوست گرامی ، آقای Undo ـی عزیز

ضمن تشکر از شما که قصد دارید سایت را به پیشرفت سوق دهید ، اما جسارتاً باید عرض کنم که با این طرح مخالفم. دلایل را نیز به عرض تان می رسانم :

اول آنکه ، اگر برنامه ی تان است که اعضای امتیاز دهی ، اعضای آینده ی گروه تحلیل شوند ، باید به این نکته هم توجه کنید که امتیاز دادن به بازی هیچ زحمتی نمی خواهد. من در عرض 5 دقیقه ، از یک بازی که فقط چند عکسش را دیده ام ، سه چهار خط توضیح می نویسم و بعد می روم به سایت Gamerankings و میانگین امتیاز های آن بازی را ( که به عمرم یک بار ننشسته ام تجربه اش کنم ) بررسی می کنم و در تاپیک به نام خود ثبت می کنم. چه کسی متوجه می شود؟ اصلاً چه توقع بیشتری از من می رود؟ خیلی هم در حد وظیفه ای که به بنده محول شده ، خوب عمل کردم. صد امتیاز هم به بنده می دهند به خاطر چنین زحمتی که کشیده ام.
بنابراین امتیاز دهی به بازی ها کار سختی نیست ، اما نقد و بررسی و تحلیل واقعی یک بازی را یک منقد واقعی باید بنویسد نه یک گیمر که کارش امتیاز دهی بوده است. چنین کسی اصلاً نمی تواند بازی را نقد کند و فقط خود را به دردسر می اندازد.

دوم ، امتیاز دهی تنها یک فاکتور کوچک در نقد محسوب می شود ؛ یعنی کسی که در امتیاز دهی به بازی ها مهارت دارد ، تنها مهارت یک دوم نوشتن قسمت " امتیاز بازی " را در نقد نویسی گروه تحلیل خواهد داشت ( چون ما هم از خودمان امتیاز می دهیم و هم از سایت های معتبر که مجموع این دو می شود « امتیاز بازی » ) .

سوم ، چرا اعضای حرفه ای و فعال سایت باید وقت خود را به امتیاز دهی بگذرانند ؟ آن هم وقتی که با وجود سایت هایی چون Game Spot ، Wikipedia و مهمتر از همه ، Gamerankings کسی به امتیاز دهی سایت های ایرانی بها نمی دهد! فرض کنید بنده وارد سایت می شوم و با تاپیک « امتیاز دهی به بازی X » رو به رو می شوم. آیا پر شدن سایت از تاپیک های « امتیاز دهی به بازی X و Y » نشان دهنده ی سطح سواد مقاله نویسی اعضای سایت نیست؟ یعنی من نوعی نمی گویم که سطح این ها دادن امتیاز به بازی است ، در حالی که سطح سایت هایی مثل Videogames.ir ، با آن جمعیت کم ، نوشتن مقاله های به آن سنگینی است؟
چرا از استعداد واقعی اعضا و تمرکز و سرمایه گذاری بر روی آن ها بهره نبریم و به امتیاز دهی بپردازیم؟ وقتی اعضای ما می توانند بهترین نقد ها را بنویسند ، چرا وقت خود را روی تاپیک های امتیاز دهی ( که انصافاً ــ از نظر لااقل بنده ــ در هیچ سایتی طرفدار ندارد ) صرف کنیم؟

بنده کاره ای نیستم ؛ اگر وقت داشتم ، حتماً کمک می کردم و گروه تحلیل را به اهدافش می رساندم ، اما به عنوان یک عضو کوچک می گویم که این پروژه :

• یا نباید با گروه تحلیل تداخل داشته باشد ؛ چون یک دهم سود نوشتن نقد را هم ندارد ؛
  • یا باید برنامه های کاری اش طوری باشد که « تاپیک های امتیاز دهی » را با تاپیک های « نقد و بررسی » هم سنگ نکند ؛ چراکه واقعاً ارزش شان فرق می کند.

ضمناً بنده هر چند کاری برای گروه نکردم ، اما از این جمله خیلی ناراحت شدم :

این گروه تحلیل پس از وقفه ی بسیار زیاد به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد.

چند سؤال از شما دارم : شما کجا بودید وقتی « این گروه » داشت شکل می گرفت؟ اصلاً گروهی بود که بخواهد وقفه ای داشته باشد؟ اول امتحانات بود که تازه گروهی به وجود آمد . آن موقع شما این تشکیل شدن را می دیدید؟ هر چند فعالیتش زود قطع شد ، اما مگر نه اینکه نوشتن نقد زحمت زیادی می خواهد و فصل زمستان یکی از پر مشغله ترین فصل های کاری و درسی است؟
حالا اگر چنین گروهی که توقع نوشتن نقد ازش می رود ، بخواهد با نوشتن « امتیاز دهی به بازی ها » وارد کار شود ، آیا نتیجه اش جز پایین آمدن سطح کار و ارزش گروه خواهد بود؟ آیا آن نقد ها کم کم به مطالبی در سطح پایین تبدیل نمی شوند؟ منظور کلی بنده این است که شما چطور امتیاز دهی را به تحلیل نویسی چسباندید؟ ( نه اینکه بخواهم توهینی به کسی کرده باشم ، فقط در حد سؤال بود ؛ بنده کوچک تر از این حرف ها هستم و این ها را هم می گویم چون احساس می کنم وظیفه ام است که ارزش های گروه تحلیل را زنده نگه دارم )

یا مثلاً در اینجا به گونه ای صحبت کردید که اول بنده فکر کردم که ربط این مسائل به گروه تحلیل چیست؟ شما که دارید فقط درباره ی گروه امتیاز دهی و اعضای آن صحبت می کنید ، پس چرا تاپیک را اینجا زدید؟ اما بعد آمدید و جمله ی اشاره شده را فرمودید :

پس از قرار گرفتن امتیازدهی های هر عضو ما افراد و تواناییهایشان را آنالیز خواهیم کرد و برای هر سبک مدیر مخصوصش را قرار خواهیم داد تا با افراد
آن عضو کرشون رو دنبال کنند مثلأ گروهی امتیازدهی کنند یا تک تک...
در این شیوه ی مدیریتی یک سرگروه بر کل گروه قرار داده میشود که البته حتی با حذف این سرگروه هم اتفاق خاصی نمی افتد چون هر سبک مدیر مخصوص
خودش را دارد.برای مثال برای سبک استراتژیک میلاد یا هر کس دیگر و بقیه ی سبک ها هم به همین ترتیب.
دقت هم کنید که ما مثل گروه قدیم تحلیل کلاس بندی نمیکنیم تا حاشیه پردازی نشه و مصل گروه تحلیل قدیم این گروه ناپدید نشود.

البته جسارت نباشد و به هیچ وجه قصد توهین به احدی را ندارم ، اما جمله ی قرمز منظور را این طور می رساند که شما به عنوان مدیر کل هر دو گروه « تحلیل » و « امتیاز دهی » ، می فرمایید :

« گروه امتیاز دهی به بازی ها » برابر است با : « گروه تحلیل بازی ها »

( شاید هم بنده اشتباه برداشت می کنم که در هر صورت شرمنده هستم )

خوب این اصلاً برای گروه تحلیل خوب نیست. مطمئنم خیلی ها قبول نمی کنند. منصفانه نیست که بخواهید از پشت گروه امتیاز دهی همه ی برنامه هایی که از قدیم ، گروه تحلیل با آن ها موفق پیش رفته را تغییر دهید. شما فقط در یک زیر انجمن گروه تحلیل فعالیت می کنید ، اما خوب مشخص است ، بچه نیستیم ، شما مدیر کل گروه تحلیل خواهید بود ؛ چون مگر کسانی که در گروه فعلی تحلیل بودند ، متوجع استعداد شان می شوند تا گروه را مدیریت کنند؟ نه به عنوان کسی که در گروه « مدیران » قرار دارد. بلکه به عنوان یک مدیر واقعی و نه ظاهری.
اگر این برنامه های شما باشد ، گروه تحلیل به گروه « معرفی بازی ها » مبدل می شود ؛ لا اقل تا حدودی اعضای سایت وقت خود را صرف نوشتن نقد نمی کنند ، بلکه بازی ها را معرفی می کنند و چه بسا تاپیک های امتیاز دهی باز کنند ، در حالی که با نهایت شرمندگی ، باید بگویم که امتیاز دهی در حد گروه تحلیل نیست و اگر قرار است امتیاز دهی در گروه تحلیل پر رنگ تر شود ، بیشتر باید به قسمت « امتیاز بازی » در نقد های اصلی بها داده شود ، نه اینکه یک پروژه ی جدی را با اعضای فعال و قوی سایت در بر گیرد که متأسفانه ، همانطور که ذکر کردم ، سود زیادی هم برای سایت ندارد.

به هر حال ، این ها را فقط برای خود سایت گفتم و صاحب اختیار کسانی هستند که واقعاً برای سایت زحمت کشیده اند ، نه کسانی مثل بنده که هیچ کاری نتوانستند بکنند و فقط ادعا دارند ... ! حرف بنده ، بسیار رک و خیلی صریح ، این است که گروه ها به حریم یکدیگر وارد نشود خواهشاً و هر گروه سرش به کار خودش باشد .

خواهش می کنم که کسی آزرده نشود ؛ بنده اصلاً هدفم تحقیر ، توهین و تجاوز به حریم کسی نبود. لطفاً با دید منطقی و با تعقل نگاه کنید ، نه با این دید مذموم که نوشته های بنده شامل انواع تحقیر و توهین های غیر مستقیم به همه بود !!

پایدار و سربلند باشید.
با آرزوی موفقیت برای Undo و تمام عزیزانی که برای پیشرفت سایت قدم بر می دارند ، خصوصاً گروه بزرگ و ارزشمند « امتیاز دهی » .

تا بعد.

+Quote Post

D.E.V.I.L
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۲:۰۵
پست #3

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 456 *
از : future
کد کاربری : 22,315
نمایش موجودی

دقیقا حرف منو توی اون یکی تاپیک زدی البته با یه توضیح مفصل و منطقی ! من اونجا توی اون تاپیک با حالت استفهام انکاری پرسیدم چون فکر میکردم با همه هماهنگی شده ولی حالا میبینم که اینجوریه . تحلیل کردن بازی ها کجا و امتیاز دهی کجا . درست است که میشه به عنوان یه زیرمجموعه ( دقت کنید که میگم زیر مجموعه چون توی نقد ها هم امتیاز دهی از بخش های نقد است و با دیگر بخش ها می شود یک تحلیل کامل بازی ) برای مبحث تحلیل باشد ( درست مث پیشنما نویسی ) اما این درست نیست که بخواهد جای مبحث تحلیل را بگیرد . اگر شما در مورد هر کدوم از بخش هایی که امتیاز هم می دهید توضیح هم بدید باز هم به گرد پای تحلیل تخصصی بازی ها نمی رسد . شما بیشتر عضو های گروه تحلیل رو هم توی اون تاپیک به عنوان عضو رسمی معرفی کردید . ( خوب من فکر میکردم نقطه ی مشترکی است بین گروه تحلیل و این گروه که همه اعضا توانایی در نوشتن و امتیاز دادن به بازی ها رو دارن ) که من هنوزم منظور شما رو از این کار نفهمیدم ! حتی من توی این موندم که شما چرا اسم این تاپیک رو گذاشتید اعلامیه گروه تحلیل ؟ ؟؟؟ گروه تحلیل چه ربطی به امتیاز دهی داره ؟

در کل اینکه تحلیل کردن با امتیاز دهی خیلی فرق فوکوله big smile.gif اگه قراره که اینجوری که حسین نوشته باشه و اونجوری من از نوشته هاتون فهمیدم ، پیش بره به قول حسین ارزش های گروه تحلیل زیر سوال میره . یعنی گروه تحلیل اینجا نقش بوق ـــه big smile.gif خواهشا این صحبت ها هم توهین تلقی نشود . Mer30

+Quote Post

John_Black
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۲:۲۳
پست #4

نینجا معمولی
نماد گروه
تشکرها: 1264 *
از : Q8
کد کاربری : 20,366
نمایش موجودی

به نظر من اگر این گروه امتیازدهی تبدیل به یک گروه برای نوشتن توضیح کوتاه از بازی ها بشه بهتره ها.یعنی مثل همونی که امیر تاپیکشو زد و قرار بود 100 بازی برتر 2009 رو توش پیشنما بنویسن و هرکی در حد یکی دو خط در مورد بازی توضیح میداد(نظر خودش) و بعد بهش امتیاز میداد.اینجوری خیلی بهتره.
اما اگر بخواد این گروه امتیازدهی جای این گروه تحلیل رو بگیره و یا بخواد خودشو هم سطح این گروه بدونه باید شرمندش بشم منم. اصلا یک کم بیشتر در مورد کار اون گروه توضیح بدید.یعنی کار اون گروه فقط امتیاز دادنه؟!؟!؟اگر اینه که کار همچین زیادی نیست big smile.gif

--------------------
چه کنیم با سایت؟
بمونیم و هیچی نگیم؟این که نمیشه!نامردی در حق خودمون و دوستامونه!
بمونیم و بگیم؟اینم که اصلا معادلش جور در نمیاد چون اخراج میشیم!
بمونیم و مبارزه کنیم حتی اگر اخراج شدیم ؟این میشه!انقدر ادامه میدیم تا یا اون بره یا کلا سایت پَر بشه!با 100 یوزرم که شده مبارزه میکنیم!

+Quote Post

UNDO
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۲:۵۰
پست #5

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

سلام

دوستان,دوستان عزیز عجله نکنید و لطفأ عمقی تر مطالب بالا رو بخوانید.من نگفتم گروه امتیازدهی جای گروه تحلیل رو میگیره.

اعضای گروه امتیازدهی پس از مدتی فعالیت گروه با تشخیص ادمینها به عنوان زیرمبحث گروه تحلیل خواهد شد نه خود اعضای تحلیل...

گروه تحلیل هم پس از اینکه ما از بین اعضای امتیازدهی اونهایی که در نوشتن نقد تبحر و مهارت دارند+اعضایی که تمایل به نوشتن نقد دارند شروع
به کار خواهد کرد

نه اینکه حالا گروه امتیازدهی بیاد و جای گروه تحلیل رو بگیرد..

موفق باشید::::UNDO

--------------------
UNDO

+Quote Post

HAMID3000
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۴:۲۴
پست #6

Hamid3000
نماد گروه
تشکرها: 121 *
از : Tehran
کد کاربری : 27,819
نمایش موجودی

QUOTE (undo @ يكشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۴:۱۸) *

موفق باشید:::::UNDO

با سلام خدمت undo عزیز و دوست داشتنی ...
برای من جای سواله که اعضا مگه باید چه جوری امتیاز بدن که شما به توانایی های آن ها پی می برید و آنالیزشون می کنید ؟
دوست دار شما Hamid3000 . winking.gif

--------------------

+Quote Post

M0STAFA
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۶:۱۱
پست #7

کاربر معمولی
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1623 *
از : مشهد
کد کاربری : 23,546
نمایش موجودی

البته اگه کسی بازی رو نکرده باشه و بخواد امتیاز بده به نظرم امتیاز نده سنگین تره!

هر کس باید به خاطر امتیازی که به هر قسمت داده دلیلی داشته باشه!
ولی ما هر چقدر هم با دلیل و سند و مدرک و غیره امتیاز دهی کنیم به قول حسین به پای سایت های بزرگ نخواهیم رسید و کسی هم نمیاد امتیازات ما رو بخونه.

--------------------

And Then There Were None
Bye

+Quote Post

UNDO
پست دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۶
پست #8

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

سلام

برای من جای سواله که اعضا مگه باید چه جوری امتیاز بدن که شما به توانایی های آن ها پی می برید و آنالیزشون می کنید ؟

--------------------------------------------
هر کس باید به خاطر امتیازی که به هر قسمت داده دلیلی داشته باشه!
ولی ما هر چقدر هم با دلیل و سند و مدرک و غیره امتیاز دهی کنیم به قول حسین به پای سایت های بزرگ نخواهیم رسید و کسی هم نمیاد امتیازات ما رو بخونه.

افراد امتیازدهی الکی و بیخودی امتیازدهی نمیکنند بلکه در کنار هر بخششون مثلأ برای گرافیک باید بنویسند که چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داره
و بر اساس اون با دلیل مثلأ بگویند فلان پدیده زیاد به حالت طبیعی شبیه نیست و از این قبیل کارها و در نهایت امتیاز اون قسمت رو قرار دهند کسانی
که بهتر این کار رو انجام دهند مطمینأ در رده های بالتری از نظر گروه قرار میگیرند.

برای گروه تحلیل هم افراد گروه امتیازدهی ما یک بازی تعیین میکنیم و هر کس باید نقدش رو در مدت تعیین شده ارایه کند کسانی که در حد استاندار
باشند وارد بخش تحلیل میشوند...

----------------------------------------------------------------------------
سلام

این چند وقت بسیار به دلیل گروه A.S.V و گروه تحلیل و گروه امتیازدهی بهم فشار اومد با توجه به ترافیک زیاد درسهام دیگه به هیچ وجه نمیتوانم حتی به
سایت سر بزنم بنابراین اولأ مسؤلیت گروه را به جنابGoldenDragon میسپارم و ثانیأ براشون آرزوی موفقیت میکنم.
-------------------------------------------------------------------------------
من متأسفانه نمیتوانم در افتتاحیه گروه در22 بهمن حضور داشته باشم نه تنها در اون وقت بلکه حتی بعدش نخواهم توانست.
اعضای گروه امتیازدهی در22 بهمن کارشون رو خوب آغاز کنند و انشاالله به یاری خداوند در کارشان موفق و مؤید باشید
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.

خدانگهدار....UNDO

--------------------
UNDO

+Quote Post

D.E.V.I.L
پست سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۱
پست #9

ستوان يکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 456 *
از : future
کد کاربری : 22,315
نمایش موجودی

ببخشید من اینقدر سوال میپرسم آندو جان اما گروه تحلیل فعلا مدیری نداره . حسین که استفاء داده . این هایی که میگید وارد گروه میشند بر چه اساسی میان توی گروه ؟ مگه نباید نقدشون توسط مدیر گروه تحلیل بررسی بشه ؟؟؟؟

+Quote Post

UNDO
پست سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۴:۴۲
پست #10

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

سلام

ب
بخشید من اینقدر سوال میپرسم آندو جان اما گروه تحلیل فعلا مدیری نداره . حسین که استفاء داده . این هایی که میگید وارد گروه میشند بر چه اساسی میان توی گروه ؟ مگه نباید نقدشون توسط مدیر گروه تحلیل بررسی بشه ؟؟؟؟

فعلأ ببینیم جنابGoldenDragon چطور گروه امتیازدهی رو اداره میکنه اگر خوب بود و مورد تأیید اعضا با تشخیص و رأی خود اعضا به عنوان مدیر تحلیل برگزیده
و یک بازی تعیین میشو که همه نقد اون بازی رو مینویسند هر کسی که نقدش در حد استاندار بود وارد گروه تحلیل میشود و گروه تحلیل هم استارتش رو
خواهد زد
البته به من گفته بودند که چون عضو قدیمی این گروه بودم این گروه رو راه اندازی اداره کنم ولی خب به دلایلی که عرض کردم نمیتوانم تا سال دیگه هیچ
مسؤلیتی را در سایت به عهده بگیرم...

فردا روزی دیگر است..همه می آییم

--------------------
UNDO

+Quote Post

GoldenDragon
پست پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۵
پست #11

سلامتی مرحوم مغفور صلوات در کن!
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 1063 *
از : Transylvania
کد کاربری : 6,832
نمایش موجودی

لطف داری عزیز من همین حالا اولین تایپیک امتیاز دهی رو زدم ولی در مورد گروه تحلیل: من فعلا جز تیم نیستم فکر نکنم هم وقتش رو داشته باشم، بهتره خود بچه ها انتخاب کنن

+Quote Post

Peyman_Love
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۴:۵۲
پست #12

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 59 *
از : کوردوستان
کد کاربری : 29,372
نمایش موجودی

سلام

به نظر من هم گروه تحلیل الان نمیتونه موفق باشه.کمی باید صبر کنیم اونوقت به زودی افرادی لایق و نقدنویس جدید پیدا میشوند و اونوقت میتوانیم برای
گروه تحلیل هم آینده ی رونی در سایت پیشبینی کرد....

ممنون

--------------------
بنا به فتوای کمال UNDO

کسانی هم
که اعتراض نکرده اند یا نمیدونند یا اگر میدونند و اعتراض نمیکنند به خودشان دارند خیانت میکنند و خاین به سایت و بچه های سایت هستند...

+Quote Post

ardavan_2008
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۶:۴۱
پست #13

سروان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 252 *
کد کاربری : 10,631
نمایش موجودی

ببخشید goldgame جان
شما اینهمه نظر رو از کجا می یاری ؟الان 9ماهه اعضا دارن کمتر میشن اونوقت با تجربه هاش قراره کی بیان؟
از قدیم گفتن :انقد وایسا تا زیر پات علف سبز شه...اگه با حرف شما پیش بره تحلیل این ضرب المثل براش صدق میکنه البته...

ویرایش شده توسط ardavan_2008: يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۶:۴۲

+Quote Post

John_Black
پست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۷:۲۲
پست #14

نینجا معمولی
نماد گروه
تشکرها: 1264 *
از : Q8
کد کاربری : 20,366
نمایش موجودی

ممنون از اینکه به گروه تحلیل جدید روحیه دادید.ولی باید بگم که تو همین فاصله ی کم چند نقد خوب هم اعضا گزاشتن و یک نقد گروهی دیگه هم به زودی تو سایت گزاشته میشه.
هروقت کورش و داریوش زنده شدن و ایران رو به اوج اون زمان رسوندن اعضای قدیمی هم برمیگردن و دارینوس رو به اوج اون زمانش میرسونند.
فعلا از همین گروه تحلیل همایت کنید تا بتونند بهتر از قدیمی ها بشند نه اینکه حالشون رو میگیرید(مثلا اگر فقط مقدمه ی نقد مصطفی رو میخوندید می فهمیدید که نوشته بازی داستان یک خون آشام اصلا ترسناک نیست بر خلاف اسمش )

--------------------
چه کنیم با سایت؟
بمونیم و هیچی نگیم؟این که نمیشه!نامردی در حق خودمون و دوستامونه!
بمونیم و بگیم؟اینم که اصلا معادلش جور در نمیاد چون اخراج میشیم!
بمونیم و مبارزه کنیم حتی اگر اخراج شدیم ؟این میشه!انقدر ادامه میدیم تا یا اون بره یا کلا سایت پَر بشه!با 100 یوزرم که شده مبارزه میکنیم!

+Quote Post

Peyman_Love
پست دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۵۸
پست #15

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 59 *
از : کوردوستان
کد کاربری : 29,372
نمایش موجودی

سلام

من نگفتم که گروه تحلیل بخوابه ولی خب باید یه رهبر قوی بر سر گروه باشه تا گروه تقویت بشه مثلأ وقتی kindboy بود(البته اونوقت من نبودم ولی رفتم و تاپیکهای قدیمیش رو خوندم)واقعأ شیوه ی مدیریتیش فوق العاده بود و به همین دلیل نه تنها بهترین نقدهای دارینوس بلکه بهترین نقدهای سایتهای ایرانی گزاشته شد
حرف من این است گروه تحلیل به یک فرد بسیار پرتجربه و دارای رهبری قوی احتیاج دارد تا دوباره شکوفا شود....

ممنون

--------------------
بنا به فتوای کمال UNDO

کسانی هم
که اعتراض نکرده اند یا نمیدونند یا اگر میدونند و اعتراض نمیکنند به خودشان دارند خیانت میکنند و خاین به سایت و بچه های سایت هستند...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 صفحه V   1 2 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲