Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V  < 1 2 3 >  
> نقد و بررسی بازی سال 1701 بعد از ميلاد - Anno 1701

UNDO
پست سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۲:۳۶
پست #16

قلب دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 851 *
از : سرزمین رویاها
کد کاربری : 14,712
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

(Sport)
اگه میشه چندتا عکس از بازی بذارید.

در قسمت اطلاعات جانبی نقد موجود است...

از اولین نقدی که ایشون نوشتن این اشتباه رو داشتن ، من هم هی بهشون گفتم ، دیدم ظاهرا متوجه نمیشن دیگه ول کردم و نگفتم ...

من خودم میدونستم ولی جناب kindboy از زمانی که مدیر این مبحث شدند میگفتند که pc کنسول است و اگر شما با نقدهای
اول نگاه بیندازی متوجه این امر میشوی...

چندان جالب نبود (بعید میدونم اصلا بازنویسی شده باشه) چون دقیقا معلوم بود کدوم قسمت رو چه کسی نوشته و حتی حالت های انشایی و املایی اون نویسنده هم حفظ شده بود ! بازنویسی باید جوری باشه که تمام نقد یک پارچه بشه و خواننده تفاوتی بین قسمت های مختلف اون حس نکنه؛ در صورتی که توی این نقد کاملا متن به صورت راه راه در اومده بود ( ) و کاملا مشخص بود نویسنده ی هر بخش چه کسیه

جناب بلک ایگل عزیز...

ابتدا باید خدمت شما عارض شوم که نقد رو 3 بار ویرایش کرده ام و تمامی غلطهای املایش رو گرفته ام
همچنین نخواستم به لحن نوشتن نقد نویسندگان صدمه ای وارد کنم چون هر کسی برای نوشتن نقد صورت و لحن خاصی رو دارد.

در ظمن باید عرض کنم خدمت شما که این نقد یک نقد گروهی بود و وظایف رو هم خودم تعیین کردم.
چون اشکان و حسین مشغول نوشتن نقدهای دیگری نیز بودند من نوشتن بیشتر نقد رو متقبل شدم و حتی حدود 3 هفته پس از اتمام نقد بنده
دوستان عزیز و خوبم یعنی حسین و اشکان نقدهایشان را تحویل من دادند...

موفق باشید

--------------------
UNDO

چقدر دير فهميدم . . . زندگي همون روزهايي بود که دوست داشتم زود بگذره . .

Go to the top of the page

+Quote Post

aerelm
پست سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۲:۵۹
پست #17

کاربر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 195 *
از : زیر آسمان خاکستری
کد کاربری : 2,571
نمایش موجودی

من خودم میدونستم ولی جناب kindboy از زمانی که مدیر این مبحث شدند میگفتند که pc کنسول است و اگر شما با نقدهای
اول نگاه بیندازی متوجه این امر میشوی...

من طبق چیزی که یادم بود گفتم ... (من قبلا چند بار این مساله رو توی نقد های قبلی شما گفته بودم ، و این قضیه برای مدت ها قبل از شکل گیری مجدد گروه تحلیله)

همچنین نخواستم به لحن نوشتن نقد نویسندگان صدمه ای وارد کنم چون هر کسی برای نوشتن نقد صورت و لحن خاصی رو دارد.

همونطور که گفتم بازنویسی یه نقد گروهی باید جوری باشه که کل نقد به یه قالب و شکل کلی هدایت بشه و نباید لحن نویسندگان حفظ بشه.

در ظمن باید عرض کنم خدمت شما که این نقد یک نقد گروهی بود و وظایف رو هم خودم تعیین کردم.
چون اشکان و حسین مشغول نوشتن نقدهای دیگری نیز بودند من نوشتن بیشتر نقد رو متقبل شدم و حتی حدود 3 هفته پس از اتمام نقد بنده
دوستان عزیز و خوبم یعنی حسین و اشکان نقدهایشان را تحویل من دادند...

در مورد این صحبتتون هم بی عیب ترین جوابی که میتونم بدم اشاره به همین تقسیم وظایف فعلیه که اگه یه نگاه به لیست نویسندگان بندازیم میبینیم که شما فقط یه بخش نوشتید (با توجه به اینکه بخش "مروری بر سبک" رو فقط ویرایش کردید) و اشکان و حسین هر کدوم 3 بخش ، پس "نوشتن بیشتر نقد" رو شما متقبل نشدید ...

شاد باشید.

--------------------

+Quote Post

Sarbaz_Galaxy
پست سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۳۳
پست #18

مدیر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 479 *
کد کاربری : 14,365
نمایش موجودی

ممنون از دوستان به خاطر نقد جذابشون ... من میگم وقتی کسی زحمت میکشه نقد مینویسه هرچقدر هم مشکل در نقدش باشه نباید اینطوری بهش گفت چون یه حالت انتقادی بدی میشه که نویسنده بسیار ناراحت میشه . چون به خاطر نوشتن نقد به جای اینکه ازش تشکر بشه به خاطر مشکلات کوچکی ازش انتقاد میشه . برای مثال ( دوستان به این مساله توجه کنید که این نقد یه نقد گروهی بود و جناب Undo فقط دو قسمت از این نقد رو نوشتن پس اگر قراره از کسی بابت نقد تشکر کنید اول آقایون AshkanKhafan و Hosain2 هستن و بعد جناب آندو ... ) مطمئنا کسی که این نقد را نوشته با خوندن این قسمت ناراحت میشه چون به صورتی در مقابل اعضا کوچیک شده ... یا اینکه به خاطر یک موضوع که به pc گفتند کنسول شخصیتشون زیر سوال رفت . در آخر هم با از دوستان به خاطر نوشتن نقد و برسی در این اوضاع دارینوس تشکر می کنم ...

+Quote Post

aerelm
پست سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۵۴
پست #19

کاربر بازنشسته
نماد گروه
تشکرها: 195 *
از : زیر آسمان خاکستری
کد کاربری : 2,571
نمایش موجودی

(mosimaxell)
ممنون از دوستان به خاطر نقد جذابشون ... من میگم وقتی کسی زحمت میکشه نقد مینویسه هرچقدر هم مشکل در نقدش باشه نباید اینطوری بهش گفت چون یه حالت انتقادی بدی میشه که نویسنده بسیار ناراحت میشه . چون به خاطر نوشتن نقد به جای اینکه ازش تشکر بشه به خاطر مشکلات کوچکی ازش انتقاد میشه . برای مثال ( دوستان به این مساله توجه کنید که این نقد یه نقد گروهی بود و جناب Undo فقط دو قسمت از این نقد رو نوشتن پس اگر قراره از کسی بابت نقد تشکر کنید اول آقایون AshkanKhafan و Hosain2 هستن و بعد جناب آندو ... ) مطمئنا کسی که این نقد را نوشته با خوندن این قسمت ناراحت میشه چون به صورتی در مقابل اعضا کوچیک شده ... یا اینکه به خاطر یک موضوع که به pc گفتند کنسول شخصیتشون زیر سوال رفت . در آخر هم با از دوستان به خاطر نوشتن نقد و برسی در این اوضاع دارینوس تشکر می کنم ...

من زحمت کسی رو زیر سوال نبردم ، اگر دقت کنی تو آخر همون پست هم از هر سه نفر تشکر کردم ؛ فقط از اول تاپیک تا پست من رو بخون ، همه اومدن گفتن آندو جان نقدت خیلی خوب بود ... خب ، این یعنی چی ؟ یعنی نادیده گرفتن زحمتی که اشکان و حسین کشیدن ، که با توجه به تقسیم وظایف این نقد ، مسئولیت بیشتری نسبت به جناب آندو (که زحمتشون قابل تقدیره) به عهده داشتن ... این رو گفتم که فقط دوستان توجه داشته باشن به صرف خود شیرینی واسه صاحب تاپیک نباید زحمت دیگران رو نادیده گرفت. (مطمئنم 60% افرادی که از آندو تشکر کردن فقط دیدن توی مبحث نوشته نقد بازی Anno 1701 و نویسندش Undoـه پس حتی بدون انداختن یه نگاه به نقد و با این تصور که نویسندش جناب Undoـه فقط از ایشون تشکر کردن)
من اون تذکر رو به دوستانی دادم که فقط از جناب آندو تشکر کردن که یادشون باشه و از دفعه ی بعد زحمت عزیزان دیگه رو زیر سوال نبرن و قصد زیر سوال بردن زحمت هیچ کسی رو نداشتم و فقط و فقط با توجه به زحمتی که هر کس برای نقد کشیده صحبت کردم. (پس اگه کار کسی با جمله ی من کم ارزش شد - که اصلا همچین اتفاقی نیفتاده - فقط و فقط به خاطر کم کاری خود اون فرده و به من ربطی نداره ، پس اگه جمله ی من باعث میشه عضوی فکر کنه "کوچیک" شده ازش خواهش میکنم طرز نگاهش به قضیه رو درست کنه و حق به جانب به قضیه نگاه نکنه تا ببینه نه شخصیت کسی با توجه به اون قسمت از پست من بالا رفته نه شخصیت کسی پایین اومده)

در ضمن شخصیت جناب آندو بابت اینکه تا قبل از این (با اینکه میدونستن حرفشون غلطه) به پی سی میگفتن کنسول زیر سوال نرفت ، لطفا جو سایت رو با این نظریه های آشوب گرانه! tongue.gif به هم نریزید چون این فقط یه تذکر بود به یه اشتباه و هر کس هم ممکنه اشتباه کنه و با اشتباهات کوچیکی مثل این شخصیت هیچ کس تخریب نمیشه (مگر اینکه اون فرد غرور بیش از حد داشته باشه و فکر کنه همه چیز رو میدونه)

فکر کنم به اندازه ی کافی بحث تاپیک منحرف شد ! wink.gif بهتره برگردیم سر موضوع اصلی تاپیک ... (یعنی کسی دیگه روی این موضوع صحبت نکنه)

شاد باشید.

--------------------

+Quote Post

SmiTER
پست سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۴:۴۰
پست #20

Mortal Enemy
نماد گروه
تشکرها: 257 *
از : .:"Street":.
کد کاربری : 10,533
نمایش موجودی

بنده نیز با امیر موافقم چون بنده و حسین جان بیشتر نقد رو نوشتیم و آندو جان فقط 30 درصد نقد رو نوشتن و البته هر سه زحمت کشیده ایم ولی اگر یا دیدی واقعی به نقد نگاه کنید مشاهده می کنید که بنده و حسین بیشتر از آندو جان زحمت کشیدیم پس این که بقیه اعضا بیایند و فقط از جناب آندو تشکر کنند این بدین معناست که زحمتی که ما کشیدیم ارزشی ندارد ....

--------------------

+Quote Post

shahriyar_mythol...
پست سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۵:۲۰
پست #21

ستوان دوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 56 *
از : یه جای تنگ و تاریک و داغ که بهش میگن جهنم
کد کاربری : 17,675
نمایش موجودی

(AshkanKhafan)
بنده نیز با امیر موافقم چون بنده و حسین جان بیشتر نقد رو نوشتیم و آندو جان فقط 30 درصد نقد رو نوشتن و البته هر سه زحمت کشیده ایم ولی اگر یا دیدی واقعی به نقد نگاه کنید مشاهده می کنید که بنده و حسین بیشتر از آندو جان زحمت کشیدیم پس این که بقیه اعضا بیایند و فقط از جناب آندو تشکر کنند این بدین معناست که زحمتی که ما کشیدیم ارزشی ندارد ....

آقا این چه حرفیه میزنی . معلومه زحمتت ارزش داره . دستت درد نکنه . ولی میدونی ؟چون پست اول رو آندو داده بود ملت فکر کردند اون نقد رو نوشته و همش از اون تشکر میکنند .

--------------------

+Quote Post

UNDO
پست جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۲۰:۱۶
پست #22

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

سلام
از نظرات دوستان متشکریم...

بنده نیز با امیر موافقم چون بنده و حسین جان بیشتر نقد رو نوشتیم و آندو جان فقط 30 درصد نقد رو نوشتن و البته هر سه زحمت کشیده ایم

از لحاظ حجمی اگر نگاه کنی من 54% نقد رو نوشته بودم ولی از لحاظ بخشها مساوی بودیم هر چند که بعضی از قسمتها
جزو اصلی نقد نبود مثل کنترل ولی خوب نوشتنش مهارت میخواد همچنین زمانبر هم است.
امیر هم همیشه میخواد جزوسازی کنه tongue.gif

بحث تاپیک رو منحرف نفرمایید بهتر است در مورد نقد بازی و بازی صحبت کنید نه مسایل حاشیه ای...

جناب امیر هم میتوانستند این جور حرفها رو در پی ام به من اعلام کنند ولی به هر حال...

موفق باشید

--------------------
UNDO

+Quote Post

Hosain2
پست دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۴:۳۶
پست #23

سروان دارينوس
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 984 *
کد کاربری : 15,976
نمایش موجودی

با سلام

آقاي آندو ، حجم اصلا مهم نيست. مهم مفهوم و مختصر نويسيه ( البته اين نظر شخصي منه. راست بگم ، اصلا دوست ندارم نقدهاي بلند را بخوانم در حالي كه مثلا 20 خطشان مي تواند در 10 خط به صورت خلاصه نوشته شود ).

+Quote Post

UNDO
پست چهارشنبه ۷ شهريور ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۲
پست #24

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

سلام

دوستان لطفأ بحث را به حاشیه نبرید در هر حال به بررسی نقد بپردازید.من هم از همینجا از اشکان و حسین
به خاطر همکاریهایشان تشکر و قدردانی میکنم و میتوانم با قاطعیت بگویم که بهترین گروه در میان گروه تحلیل دارینوس گروه استراتژیک دارینوس است.

یا شفیع الله...[/b]

--------------------
UNDO

+Quote Post

Sport
پست چهارشنبه ۷ شهريور ۱۳۸۶ - ۲۱:۲۶
پست #25

گروهبان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 28 *
کد کاربری : 22,049
نمایش موجودی

آقای undo من میخوام این بازی رو بخرم به نظر شما میتونم با این سیستم راحت بازی کنم؟
گرافیک:256
رم:512
cpu:2.0

+Quote Post

UNDO
پست پنجشنبه ۸ شهريور ۱۳۸۶ - ۱۹:۴۶
پست #26

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

(Sport)
آقای undo من میخوام این بازی رو بخرم به نظر شما میتونم با این سیستم راحت بازی کنم؟
گرافیک:256
رم:512
cpu:2.0

بله با این سیستم اجرا میشود...البته اگر مدل کارت گرافیکیت جیفورس باشه بهتر اجرا میکنه...

یا شفیع الله...

--------------------
UNDO

+Quote Post

UNDO
پست دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۶
پست #27

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

با سلام

خب دوستان با توجه pmهای اخیر دوستان لازم دیدم که عرض کنم خدمتتون که اگر مشکلی
در بازی دارید یا در اینجا و یا در قسمت بازیهای کامپیوتری مطرح نمایید.

در ضمن سیستم زیاد بالایی هم بازی نمیخواد...

موفق باشید

--------------------
UNDO

+Quote Post

mohamad021
پست سه شنبه ۱۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۰:۴۵
پست #28

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 3 *
از : TEHRAN CITY
کد کاربری : 29,872
نمایش موجودی

یعنی با رم 256 بازی اجرا نمیشه ؟؟؟

+Quote Post

UNDO
پست سه شنبه ۱۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۰
پست #29

قلب دارینوس
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (mohamad021 @ دوشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۵) *
یعنی با رم 256 بازی اجرا نمیشه ؟؟؟

خیر عزیز رمش حد اقل باید512 باشه...

RAM
RAM 512

Processor
Pentium IV 2.0 GHZ OR AMD Athlon 3200 + or equivalent

Video Card
64MB

Platform
WindowsXP /2000

Hard drive space
3500 MB

UNDO

--------------------
UNDO

+Quote Post

L_J_A
پست سه شنبه ۱۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۶
پست #30

http://speed.travian.ir/allianz.php?aid=1676
نماد گروه
تشکرها: 145 *
از : این جا اون جا اون جا این جا خیلی بیجا:D
کد کاربری : 29,746
موجودي بانك: $0
نمایش موجودی

ما كه سيستممون عهد فرمونه اينو ميكشه واي به حال سيستم شماbig smile.gif
خيلي خرجش بشه براي اين بازي 100 تومن بيشتر نيست.
برو يك چيزي بخر.
البته اگه گرافيت هم پايين 64 هست عوض كن نميكشه.

--------------------
هزاران سال بعد در زندگی دوم... :D

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V  < 1 2 3 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴