Reply to this topicStart new topic

> کمک در مراحل بازی انجمن شورای شهر

davod56
پست پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۰۶:۰۳
پست #1

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 32,336
موجودي بانك: $14
نمایش موجودی

سلام دوستان. می خواستم ببینم کسی می دونه مرحله ی اول باید چی کار کرد؟ چطور باید این کارو کرد؟
در کل کسی راهنمای باری رو داره برای دانلود بزاره؟ ممنون
Go to the top of the page

+Quote Post

justi
پست پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۶
پست #2

سفیر دارینوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 314 *
از : :)
کد کاربری : 30,754
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

QUOTE (davod56 @ پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۰۶:۰۳) *
سلام دوستان. می خواستم ببینم کسی می دونه مرحله ی اول باید چی کار کرد؟ چطور باید این کارو کرد؟
در کل کسی راهنمای باری رو داره برای دانلود بزاره؟ ممنون

خب دوست عزیز من دفترچه رو دارم ولی الان دم دست نیست!تا فردا مرحله اولش رو برات خلاصه می نویسم.

ولی یه چیزی!این بازی یه گیم پلی پیچیده داره دقت کنی سر هم 4 تا مرحله بیشتر نیست بازی.ببین چقدر هر مرحله سنگینه!!شما بهتره قبل از هر چیز با گیم پلی بازی (شرکت در فعالیت های اقتصادی و خرید و فروش؛ورود به عرصه سیاست و تشکیل خانواده و زندگی شخصی) آشنا بشی و بعد به سراغ مراحل بری.بازی به بخش آموزشی داره که دارینوس به خوبی زحمت دوبله اون رو کشیده.فکر کنم 6 بخش کلی بود.اون بخش ها رو بگذرون.یکی دوبار هم بازی آزاد رو امتحان کن و بعد مراحل.چون مراحل زمانبندی می خواد!سن شما محدوده و اگه زبونم لال بمیرید یا اعدام بشید بازی تمومه.

تو مرحله اول هم باید دو بار زادولد کنید و سعی کنید وارد شورا بشید و یه پست (هر پستی) تو شورا به دست بیارید؛این قدم اوله.والا دفترچه هم بیشتر از این نگفته!!

ولی اگه می خواید بدونید چطوری باید برید تو انتخابات شورا کاندید بشید ؛بخش آموزشی همه رو گفته!

--------------------
... !
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳