Reply to this topicStart new topic

> نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption, بازی به سبک غرب وحشی

balasky
پست پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۳
پست #1

گروهبان دارينوس
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 205 *
از : Los Santos
کد کاربری : 32,096
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

سازنده: Rockstar Games

ناشر : Rockstar Games

پلت فرمها: xbox 360 , PS 3

سری سرقت بزرگ خودرو (یا همان جی تی ای )کم و بیش کیفیت خود را در چهارمین قسمت این بازی ، از جمله اپیزود بازگشت به Liberty City حفظ کرده است. بازی جدیدی که شرکت راک استار گیمز با نام Red Dead Redemption (خلاصی خون بار)منتشر کرده هم به سبک معروف جی تی ای و به شکل کاملا باز(open world)بوده،منتها به جای زندگی در دنیای مدرن،شما نوعی زندگی در اوایل قرن بیستم و به شیوه غرب وحشی را تجربه خواهید کرد. شما در بازی کنترل شخصیتی به نام جان مارستون را برعهده دارید ، مردی که عضو یک باند خلافکار در غرب وحشی است تا اینکه دولت ایالات متحده او را غرب کشور می فرستد تا در مورد برخی تبه کاران عدالت را به اجرا در آورد. تبه کارانی که زمانی از دوستان خود او بوده اند. چرا او بایداین کار را انجام دهد؟ خیلی ساده،مجبور است زیرا دولت خانواده اش را در اختیار دارد.

اگر تا حالا فیلم Deadwood را تماشا کرده باشید با این شیوه داستان پردازی آشنایی دارید. زمانی نه چندان دور دنیای غرب دنیایی وحشی و به دور از روابط انسانی بود : حاکمیت قانون سفید پوستان شروع به تصاحب زمین های بومیان و گرد هم آوردن همه تحت یک جامعه کرد. در مقدمه بازی گفت می شود که بومیان آمریکا زمین هایی که مالکیت اصلی اش از آن آنها بود از دست دادند، اما در عوض آن، مسیحیت چیزی بود که سفید پوستان به آنها تحمیل کردند. این چیزی است که به نظر قهرمان داستان ما عادلانه نیست.

آنها صحبت می کنند ، ما گوش می کنیم!

در تنظیمات ، ماموریت ها ، و اسلحه های گرم به اندازه کافی نوآوری و ابتکار وجود دارد که سبب شود این احساس را که با یک جی تی ای دیگر روبه رو هستید از بین ببرد. اما باید گفت : روشی که در بازی شما با شخصیت ها صحبت نموده ، ماموریتی از آنها گرفته ، و پیشرفت توانایی های شخصیت اصلی و سبک کلی داستان برای جی تی ای بازها بسیار آشناست. شما در طی بازی با خانواده ای دامدار، مردی که در آستانه مرگ است ، و مردی فروشنده روغن مار و دیگر شخصیت های مختلف برخورد می کنید. همه آنها درخواستی دارند ، و بیشتر از هر کسی در این دنیا ، از شما چیزی می طلبند.

اسب شما زندگی شماست!

Rockstar ادعا می کنند فقط برای حرکت اسب ها از شیوه موشن کپچر استفاده کرده است… و من به این ادعا باور دارم. اسب ها هم برای خود شخصیت مستقلی دارند. با دکمه A آنها با حداکثر سرعت می دوند ، اما اسب ها مقدار محدودی استقامت دارند و اگر خیلی به حیوان فشار بیاورید شما را به زمین می زنند! با حفظ یک اسب ،مسافرت با آن و حفظ سلامت آن برای مدت طولانی ، به شما پاداش وفاداری داده می شود و استقامت اسب هم افزایش می یابد.

بله ، اسب شما می تواند بمیرد. شما می توانید با آن روی زمین غلت بزنید ، اسب تان ممکن است مورد شلیک گلوله قرا بگیرد و زخمی یا کشته شود (همین طور شما می توانید به اسب های دشمنان تان شلیک کرده) یا با تیر اندازی انها را بترسانید تا حریف را به زمین بزنند! اسب سواری احساسی متفاوت از ماشین رانی دارد. گاهی اوقات تاخیر اندکی در حرکات اسب وجود دارد و مثل این است که واقعا با یک حیوان زبان نفهم سر وکار دارید نه هوش مصنوعی بازی! از آنجا که در بازی ملاک بهتری غیر از قیمت خرید و رتبه بندی ستاره ای در مورد مقایسه اسب ها با ندارید ، بنابراین ممکن است اگر شما سوار بر بهترین اسب در محیط بازی هم باشید به راحتی متوجه این مطلب نشوید!

نتیجه : دوستانی که PS 3 و Xbox 360 دارن این بازیو رو از دست ندن. شاهکاری که در سال 2010 توسط راکستار منتشر شد. همان GTA را به سبک قدیمی تر بازی کنید.

منبع : http://arstechnica.com

ویرایش شده توسط balasky: جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۳

--------------------

Grand Theft Auto V
2013
By Rockstar Games
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

johnny
پست پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۴
پست #2

سرباز یکم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 2 *
کد کاربری : 32,099
نمایش موجودی

آقا بابت مطلب دستت درد نکنه.دوباره خاطرشو زنده کردی میخوام برم دوباره بازی کنم.

ولی با اینکه بازی بسیار عالی هست و هر چی مطلب در موردش گذاشته بشه کمه ولی سعی کنید مطالب جدیدتر در مورد بازیهای جدید قرار بدید.

با تشکر

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

balasky
پست پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۷
پست #3

گروهبان دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 205 *
از : Los Santos
کد کاربری : 32,096
نمایش موجودی

QUOTE (johnny @ پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۴) *
آقا بابت مطلب دستت درد نکنه.دوباره خاطرشو زنده کردی میخوام برم دوباره بازی کنم.

ولی با اینکه بازی بسیار عالی هست و هر چی مطلب در موردش گذاشته بشه کمه ولی سعی کنید مطالب جدیدتر در مورد بازیهای جدید قرار بدید.

با تشکر

از نظرتون سپاس گذارم.
بله هرچی از این بازی مطلب بذلری کم هست ولی اونچه که در توانم بود رو انجام دادم.

بازیهای جدید هم گذاشته میشن.

ویرایش شده توسط balasky: پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۷

--------------------

Grand Theft Auto V
2013
By Rockstar Games

+Quote Post

modir
پست چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱
پست #4

سرباز صفر دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 0 *
کد کاربری : 32,840
موجودي بانك: $4
نمایش موجودی

من یک پیشنهاد داشتم البته یک پیشنهاد نیست یک درخواست همکاری من یه ایده ای داشتم میخواستم عملیش کنم اما خواستم از صاحب نظران تو این حوضه هم یه سوال کنم من میخوام یه سایت که اطلاعات جامع تمام بازی ها رو داشته باشه بزنم که در رابطه با معرفی بازی نقد و بررسی و فایل دانلود و غیره وهمچنین دایرکتوری کاملی از کل بازی های ایرانی و خارجی و این چیزا باشه و با چند جا برای طراحی حرف زدم یه شرکت حاضر به همکاری شده ولی یعنی قبول کرده سایت رو طراحی و سئو کنه وتو پروژه ما سهیم باشه البته بعد از درآمد زایی بخشی از سود ما رو برا خودش برمیدارا به نظرمن که خیلی منصفانست فقط تنها مشکلی که هست نبود نیروی کار ماهر تو این حوضه است من از دوستان کی مال به همکاری هسن میخوا که به این ادرس ایمیل modir.099@gmail.com نظرات وپیشنهادات خودشونو اعلام کنن و دوستان اینو بدونن که این شرکت کارش درسته واگه میخواید میتوانید برخی از نمونه کارا شونو ببینید نمونه1نمونه2نمونه 3نمونه 4 نمونه 5 نمونه 6 نمونه 7 اگه خوش تون اومد نظرتونو اعلام کنید ممنون میشم

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۵