Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V   1 2 3 >  
> اخبار مرتبط با iPhone

Ali2005
پست شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۸:۴۰
پست #1

The Big Grin
نماد گروه
گروه : مدیران
تشکرها: 921 *
از : اصفهان
کد کاربری : 7,886
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

دیدم کلا این مبحث به خواب رفته این تاپیک را ایجاد کردم.
از اونجایی که دوست ندارم تاپیک مثل بازارچه قاطی باشه رفتم سراغ یه برند خاص و در این تاپیک سعی می کنم آخرین اخبار و اطلاعاتی که از iPhone محصول شرکت Apple به دستم می رسه رو قرار بدم، باشد که کسانی که با این مدل حال می کنن لذتشو ببرن tongue sticking out.gif

--------------------

it's finger lickin' good ^^
ParsiKade
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

Ali2005
پست شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۸:۴۲
پست #2

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

اولین شرکت کامپیوتری که فروشگاه بزرگ آنلاین محصولاتش رو ایجاد کرده Apple هست. البته ۱۰۰% شرکتهایی قبل از Apple فروشگاه اینترنتی زدن. ولی همونطور که گفتم هیچ کدوم وسعت کار فروشگاه Apple رو نداشتن.

این فروشگاه Apple بزرگترین فروشگاه آنلاینی که هست که یه شرکت برای محصولات خودش زده. البته من فعلا می خوام در مورد مبحث موبایلش صحبت کنم که همونطور که شاید بدونید شایدم ندونید جدیدا Nokia و Windows Mobile هم تصمیم به ایجاد فروشگاهی برای نرم افزارها و بازیها و خلاصه هر چیزی که برای سیستم عامل هاشون ارائه می کنن کردن.

حالا دلیلش چی هست ؟ موفقیت بی نظیری که iTunes و فروشگاه بزرگ Apple به دست آورد که بنظر من باید توی تاریخ ثبت بشه ! big smile.gif

توی این چند روزه شاهد اتفاق جالبی خواهیم بود در iTunes و اون این هست که آمار دانلود نرم افزارهای iPhone و iPod از این سایت به ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ( یک میلیارد ) خواهد رسید … معرکست.

همینطور کسایی که برای آیفونشون توی این مدت نرم افزار دانلود کنند شانس برنده شدن در یک قرعه کشی رو هم دارن.

اطلاعات بیشتر رو می تونید توی این صفحه پیدا کنید. دقت کنید چقدر اعداد سریع داره بالا میره.

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

ezhdeha
پست شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۳
پست #3

مدیر مبحث
نماد گروه
گروه : اعضا
تشکرها: 293 *
از : *******
کد کاربری : 6,357
نمایش موجودی

علی جان کار خیلی خوبی کردی . خیلی خوب میشه اگر کمی هم اطلاعات در مورد گوشی های شرکت Apple قرار بدی . منظورم قیمت ، امکانات ، مزیت ها ، معایب و ... هست .

--------------------

Pro Makers Is Coming Back
-------------------------
Tomorrow Never Dies
فردا هرگز نمیمیرد.
هر چیزی پایانی داره . گاهی وقت ها پایان به معنی شروع راهی تازس و گاهی وقت ها این شروع تازه ، بی پایان است ! به امید شروعی تازه و بی پایان ! آنجا که حق پیروز است !

+Quote Post

Ali2005
پست يكشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۰:۵۶
پست #4

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (ezhdeha @ شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۳) *
علی جان کار خیلی خوبی کردی . خیلی خوب میشه اگر کمی هم اطلاعات در مورد گوشی های شرکت Apple قرار بدی . منظورم قیمت ، امکانات ، مزیت ها ، معایب و ... هست .

من زیاد در مورد اطلاعات کلی دادن خبره نیستم :دی
البته خودم هم الان دارم در مورد این گوشی تحقیق می کنم ... خیلی چیزها یاد گرفتم ولی هنوز به حدی نرسیدم که فول باشم :دی

اولا تا حالا دو مدل از این گوشی اومده:
Apple iPhone
Apple iPhone 3G

مدل جدیدی هم احتمالا در ماه June عرضه میشه که خیلیها منتظرش هستن.
قیمتش فعلا فقط 3G رو دارم که 16 گیگش 900 تومن هست ( گرون شده تا 2 ماه پیش 700 بود )، 8 گیگش هم باید حدود 850 باشه.

کلا گوشی نیست که توی ایران زیاد طرفدار داشته باشه ... چون دوربینش دو مگاپیکسل هست و فیلم برداری نمی کنه ( که با نرم افزار این مشکل حل میشه ) ، بلوتوث داره ولی امکان ارسال فایل نداره ( جدیدا نرم افزاری برای رفع این هم اومده ولی هنوز کمی مشکل داره ). همین دو علت بنظر من باعث شده در ایران مشتریهاش خیلی کم تر از جاهای دیگه باشن.

البته جدیدا آپدیت Firmware جدیدش معرفی شده که به زودی کاملش میاد و خیلی تغییرات مثبتی در گوشی داده.

در مورد مزیت ها و معایب این گوشی بنظر من فقط بسته به نظر شخصی داره ، یکی میگه مشکلش اینه تاچ اسکرینه یکی میگه خوبیش تاچ اسکرین بودنشه. یکی میگه سیستم عاملش ( Mac OS X ) بیخودیه یکی میگه اصلا همین سیستم عاملش خداست !

کلا اطلاعات جزیی بخوای فکر کنم راحت تر بتونم جواب بدم، اگه بلد باشم big smile.gif

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

Ali2005
پست يكشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۴:۳۰
پست #5

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

آیفون بعدی … دوربین ۵ مگاپیکسلی ؟

سال ۲۰۰۷ قبل از اینکه خبرهای رسمی عرضه ی iPhone بیاد خوره های Apple و طرفداران پر و پا قرص همه چیز گوشی رو پیش بینی کرده بودن !

حالا هم خبرهایی بر این مبنی هست که قراره به زودی iPhone جدیدی ببینیم که شاید یه سری از مشکلات قبلی رو که با آپدیت نرم افزاری هیچ جوره حل نمیشده رو حل کنه، از جمله دوربین ! البته هنوز خبر قطعی نیست و باید تا ماه June صبر کرد.

بعضی خبرهای پراکنده ( ! ) میگه که iPhone داره روی سفارش یه دوربین ۳/۲ مگاپیکسلی کار می کنه تا روی iPhone جدیدش قرار بده. بعضی جاهای دیگه هم همین خبر رو فقط با اسم دوربین ۵ مگاپیکسل گذاشتن ! بی صبرانه منتظرم ماه June فرا برسه و خبر قطعی رو در این مورد بشنوم. حالا که گوگل گوشی جدیدشو رو کرده بعید نیست اپل هم گوشی بعدیشو زودتر عرضه نکنه.

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

Ali2005
پست سه شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۵:۰۶
پست #6

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

امکان فیلم برداری در Firmware 3.0 Beta 2 تایید شد.

دوربین iPhone در حالت پیشفرض به شما امکان فیلم برداری رو نمی ده ... البته این مشکل رفع شده، اون هم با وجود نرم افزارهای فیلم برداری مثل Cycorder که توسط Cydia عرضه شده.
ولی بعد از چند روز شایعه بالاخره توسط یک توسعه دهنده که Firmware جدید و آزمایشی اپل ( که در این آپدیت تغییرات خیلی زیادی ایجاد شده ) رو تست می کنه تایید شده که در این Firmware امکان فیلم برداری بصورت پیشفرض وجود داره.
این خبر خوش برای آیفون بعدی هم 100% خیلی به درد خواهد خورد، اون هم از وقتی که گفته شده آیفون بعدی دوربین 3.2 یا 5 مگاپیکسلی خواهد داشت.

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

Ali2005
پست جمعه ۲۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۰۰
پست #7

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

منبعی که این اطلاعات را گذاشته گفته اینها لیست کامل شرکتهایی هستند که در ساخت آیفون نسل جدید در حال همکاری هستند، که می تونید ببینید هر کدوم توی کدوم قسمت همکاری کردن. البته چیز زیادی نمیشه از این جدول بالا فهمید، شاید.ولی نشون میده که در ماه June خیلی بیشتر باید امیدوار باشیم به Next Generation iPhone

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

Ali2005
پست دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۱:۲۴
پست #8

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

من این ویدئو رو تازه دیدم شاید چیز جدیدی هم نباشه ! ولی واقعا زیباست ... نگاه کنید چجوری این شخص با استفاده از iPhoneـش به زیبایی آهنگ Nothing Else Matters از Metallica رو می نوازه ! با گیتارش هم خیلیها نمی تونن این کارو بکنن big smile.gif ! اسم برنامه هم انگار هست iPhone Pocket Guitar

توی ویدئوهای مرتبط به این چیزهای جالبتر دیگه ای هم می تونید پیدا کنید در این مورد ...

برای دیدن این کلیپ اینجا را کلیک کنید

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

mazdak_totalwar
پست دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۴
پست #9

سرجوخه دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 47 *
از : سرزمین پارس
کد کاربری : 29,955
نمایش موجودی

اطلاعات خوبي داريدامافكر مي كنم ايفون درايران {به دليل قيمت بالا و...}كمترعرضه بشه.درسته؟

+Quote Post

shadow_
پست سه شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۰:۲۲
پست #10

ستوان سوم دارينوس
نماد گروه
تشکرها: 722 *
کد کاربری : 26,037
نمایش موجودی

اگر با دوربین آیفون مشکل دارید، بخوانید
اخیرا برنامه کاربردی جدیدی‌ با نام1.3 Camera Genius ارائه شده است که با وجود آن، آن دسته از کاربران گوشی آیفون که برای کار با دوربین خود این گوشی با مشکل مواجه هستند‌، دیگر نباید نگران باشند. این برنامه قابلیت‌های جدیدی را به امکانات اصلی دوربین آیفون اضافه می‌کند؛ اما این برنامه نیاز به اینترفیس شفاف‌تر و کارآمدتری دارد. بعلاوه برخی از مشکلات اصلی و ذاتی دوربین این گوشی را برطرف می‌کند. عملکرد ضعیف در نور کم، عملکرد نامناسب و دشوار شاتر هنگامی که کاربر مشغول گرفتن عکس از خودش است و عدم برخورداری از تایمر از جمله این مشکلات به شمار می‌آیند.

Camera Geniusاز ویژگی بسیار خوب دیگری نیز برخوردار است. این قابلیت رها شدن شاتر بوسیله صدا است، بدین صورت که با استفاده از این برنامه می‌توانید برای دوربین تعریف کنید که به محض فریاد زدن کلماتی مثل "Cheese" که حالت خنده به لب شما و دوستانتان خواهد داد، عکسی زیبا، خاطذه انگیز و به یاد ماندنی از شما و دوستانتان بردارد.

+Quote Post

Ali2005
پست سه شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۶:۰۵
پست #11

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

QUOTE (mazdak_totalwar @ دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۴۴) *
اطلاعات خوبي داريدامافكر مي كنم ايفون درايران {به دليل قيمت بالا و...}كمترعرضه بشه.درسته؟

آیفون در ایران کم هست بنظر من به چند دلیل !

1. دوربینش، در ایران یکی از فاکتورهای اصلی خرید موبایل دوربین قوی هست که شاید توی کشورهایی مثل امریکا زیاد اهمیت نداشته باشه.
2. سیستم عامل، در ایران کسی زیاد با سیستم عامل مکینتاش آشنایی نداره خیلیها هم که یه چیزهایی ازش شنیدن فکر می کنم چیز خیلی پیش پا افتاده ای هست در صورتی که خیلی متنوع تر از بقیه سیستم عامل هاست.
3. صفحه لمسی بودن، اینو از تجربه ی صحبت با دوستام میگم! خیلی ها می گن آیفون بده چون صفحه لمسی هست ... چی بگم والا !
4. استفاده زیاد از اینترنت، آیفون خیلی به اینترنت وابسته هست ... برای خیلی کارها نیاز پیدا می کنید به اینترنت ... با اینترنت سیمکارت که خیلی سخته ! در صورتی خوبه که از وایرلس مثلا لپ تاپت استفاده کنی.
5. قیمت بالا، خیلیها می گن این گوشی که چیزی نداره، دوربین بد ، امکانات نرم افزاری کم ( منظورم مشکلاتی مثل بلوتوث هست که همه مشکلات با نرم افزارهای اضافه حل شده ) ... و خلاصه می گن نمی ارزه ! البته نظر من این نیست، بنظر من فقط همین سیستم عامل قدرتمند مک کافیه تا آدم 1 میلیون پول گوشی بده big smile.gif

اینهایی که گفتم طبق اون حرفها و مطالبی بود که طی مدتی طولانی شنیده بودم ... البته من خیلی خوشحالم که آیفون در ایران طرفدارهای کمی داره، خــــــــــز نمیشه ! big smile.gif

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

Ali2005
پست چهارشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۰۵
پست #12

The Big Grin
نماد گروه
نمایش موجودی

خبرهای مربوط به آیفون نسل سوم، گوشی جدید اپل که قرار هست تا ماه June معرفی بشه، همه ی طرفداران این برند پرآوازه را به رویا پردازی مشغول کرده !

حافظه ی بیشتر ؟ دوربین قوی تر ؟ LCD شفاف تر ؟ دوربین جلو ؟ سرعت دانلود ۷/۲Mbps HSDPA ؟ ضخامت کمتر ؟ هرکسی یک فاکتور براش خیلی مهم هست و باعث میشه هیجانش برای معرفی آیفون جدید بیشتر بشه …

البته میشه این رویاها را خیلی دلنشین تر هم دید ! اینجوری :

--------------------

ParsiKade

+Quote Post

shadow_
پست چهارشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۷
پست #13

ستوان سوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

فروش آن‌لاین آیفون‌های 3G 16 گیگابایتی توسط AT&T
کمپانی AT&T این روزها علاوه بر فعالیت در زمینه ارتقاء شبکه فعلی 3G، سعی دارد گوشی‌های آیفون 3G که از قبل باقی مانده‌اند را با قیمت ارزان بفروشد.

این کمپانی هم اکنون گوشی‌های آیفون 3G تعمیر شده را به صورت آن‌لاین و با قیمت 150 دلار به همراه قراردادی 2 ساله به فروش گذاشته است. بعلاوه آیفون جدید نیز تابستان 2009 به بازار خواهد آمد.
(علی فکر نکنم این همون خبر خودت بود درسته؟)
به دنبال شهرت

تصویری که مشاهده می‌کنید متعلق است به یک گوشی جدیدی به نام NokiPhone که از ترکیب دو گوشی معروف و محبوب جهان یعنی iPhone و Nokia N95 ساخته شده است. این گوشی مکانیزم کشویی دوگانه خود را از گوشی‌های N95، N96، N85 و N86 کمپانی نوکیا و اینترفیس خود را از گوشی iPhone به ارث برده است، اما در مجموع ثمره این ترکیب به شکل یک گوشی نه چندان دلچسب ظاهر شده است.

امکانات این گوشی عبارتست از: صفحه نمایش 3.2 اینچی QVGA، دو قطعه مخصوص سیم کارت، WiFi، بلوتوث، مدیا پلیر، دوربین و قطعه کارت حافظه microSD . این گوشی از طریق وب سایت ChinaGrabber با قیمت 129 دلار در دسترس می باشد.

+Quote Post

shadow_
پست دوشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۵
پست #14

ستوان سوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

برنده جوایز دانلود برنامه‌های کاربردی اپل مشخص شد
بالاخره دانلود بی‌سابقه 1 میلیارد برنامه کاربردی فروشگاه برنامه‌های کاربردی کمپانی اپل به اتمام رسید. برنامه کاربردی Bump- محصول کمپانی Bump Technologies- آخرین و به عبارتی 1 میلیاردمین برنامه کاربردی بود که توسط نوجوانی 13 ساله به نام Connor Mulcahey از ایالتWeston CT آمریکا، دانلود شد.
این نوجوان خوش شانس رتبه اول این رقابت بی‌سابقه را به خود اختصاص داده و جوایز در نظر گرفته شده( که عبارتند از یک کارت هدیه 10000 دلاری iTunes، یک عدد iPod Touch، یک دستگاه Mackbook Pro و محصولی جدید از کمپانی Apple با نام Time Capsule) را از آن خود ساخته است.

+Quote Post

shadow_
پست پنجشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۶
پست #15

ستوان سوم دارينوس
نماد گروه
نمایش موجودی

اپل 1600 فروشنده خود را اخراج می‌کند
شرکت اپل به زودی برای مبارزه با پیامدهای رکود بازارهای IT، هزار و ششصد مسئول فروش خود را از فروشگاه‌های مجاز اپل اخراج می‌کند.

به گزارش همشهری ‌آنلاین میزان فروش خالص فروشگاه‌های مجاز اپل در سه ماهه دوم سال مالی جاری، نسبت به زمان مشابه سال گذشته 1 درصد، معادل 20 میلیون دلار رشد داشته است. البته این رشد بسیار کمتر از میانگین افزایش تعداد فروشگاه‌های گشوده شده در این مدت زمان است.

از سوی دیگر اپل در گزارش سالانه خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرده است که متوسط درآمد هر فروشگاه آن از نیمه دوم سال مالی 2008 تا دوره مشابه 2009 با 17 درصد کاهش از 7.1 میلیارد دلار به 5.9 میلیارد دلار رسیده است.

متخصصان معتقدند که تصمیم اپل به دلیل تغییر رفتار خریداران و مخاطرات محیط مصرف محصولات الکترونیک و IT‌ است.

پیتر اپن‌هایمر؛ مدیر ارشد مالی اپل در مصاحبه‌ای اعلام کرده‌است که شرکتش قصد دارد در این سال به نسبت هر 4 فروشگاه افتتاح شده در سال 2008 تنها یک فروشگاه راه‌اندازی کند. یا به عبارتی در سال 2009 تنها ظرفیت برای راه‌اندازی 20 فروشگاه وجود خواهد داشت.

افزایش فروش خالص اپل به دلیل افزایش تقاضا برای iPhone و لپ‌تاپ‌های مدل مک‌بوک می‌باشد. با این حال تعدادی از محصولات اپل نظیر مک‌بوک ایر و پرو و آی‌پاد محبوبیت خود را تا حدودی از دست داده‌اند.

منتقدان کاهش تقاضا برای اکثر مدل‌های آی‌پاد را با افزایش محبوبیت آی‌پاد تاچ و iPhone توجیه کرده‌اند و پیش‌بینی کرده‌اند که این وضع افزایش خواهد یافت
iPWR SuperPack؛ باتری جانبی برای شارژ آیفون
اگر از خالی شدن مداوم باتری گوشی آیفون خود خسته شده‌اید و آیفون شما بازدهی کافی راندارد( مخصوصا اگر از علاقه‌مندان بازی‌ها و برنامه‌های این گوشی هستید)، این مطلب را بخوانید. محصولی که به شما معرفی می‌کنیم، باتری است از نوع لیتیوم – پلیمر با نام iPWR SuperPack که بدون در نظر گرفتن موقعیت شما و حتی زمانی که در حال کار با گوشی هستید، با استفاده از فناوری اتصال مستقیم( direct-connect)، باعث بالا بردن بازدهی باتری گوشی‌تان می‌شود.

برای شارژ کامل باتری توسط SuperPack، صرفا 2 ساعت و نیم زمان لازم است. قیمت این محصول 59.95 دلار می‌باشد. از این محصول می‌توان برای شارژ آیفون‌های نسل اول و آی‌پادهای دارای کانکتورهای 30 پین استفاده کرد.
/************************************************************
اپل و وریزون ظهور یک گوشی آیفون CDMA را در سال 2010 نوید می‌دهند

دو کمپانی اپل و وریزون این روزها مشغول کار بر روی گوشی آیفون جدیدی هستند که قرار است سال 2010 برای عرضه روانه بازار جهانی شود. به گزارش USA Today، این گوشی قطعا از آیفون فعلی متفاوت خواهد بود، چراکه Verizon برای این گوشی از شبکه CDMA استفاده خواهد کرد، در حالیکه AT&T که مسئولیت عرضه آیفون‌های در حال حاضر موجود را بر عهده داشت، از شبکه GSM بهره گرفته بود.
علاوه بر این، قابلیت‌هایی که آیفون بعدی از آنها بهره‌مند خواهند بود، در حال حاضر بسیار کمیاب و نادرند. نوید آمدن یک گوشی آیفون CDMA، احتمالا برای کاربران وفادار Verizon یا هر شبکه مبتنی بر CDMA، خوشایندخواهد بود.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
3 صفحه V   1 2 3 >
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰