Reply to this topicStart new topic

> آموزش مولتی پلیر Age Of Empires Gold Edition, (نسخه فارسی دارینوس)

farshad-0009
پست دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۰۲:۵۵
پست #1

华语/華語
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 169 *
از : شیراز
کد کاربری : 15,368
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان سلام in love.gif !!! یک آموزش آنلاین بازی کردن دیگه حالشو ببرید big hug.gif Age Of Empires Gold Edition نسخه فارسی دارینوس

ابتدا از این لینک نرم افزار گیم رنجر را دانلود کنید

در هنگام نصب نرم افزار کارهای مشخص شده در عکس زیر را انجام بدهید :

اگر همه کارها را درست تا اینجا انجام داده باشید نرم افزار اجرا و وارد محیط اصلی میشوید و لیست تمام بازیهای نصب شده بروی سیستم شما که نرم افزار ساپورت میکند نمایش داده میشود

برای جستجوی سریعتر مانند عکس زیر عمل کنید :

به این عکس توجه کنید نقطه های سبز رنگ یعنی اینکه بازی در این روم شروع شده و شما نمیتوانید وارد بشوید / قفل یعنی اینکه روم رمزدار هست / یاید به دنبال رومهایی بگردید که نه قفل دارند و نه نقطه سبز در ضمن جای خالی هم داشته باشند!!!

اگر نسخه طلایی دارینوس نصب باشد که شامل 3 آپدیت بازی هست نرم افزار اتوماتیک هر 3 را پیدا کرده و رومهای هر کدام که بازیکنان آنلاین درست کرده اند را جداگانه نشان میدهد ، میتوانید یکی از آنها را انتخاب و join را زده وارد قسمت اتاق انتظار بشوید

اتاق انتظار در اینجا باید صبر کنید تا نفرات تکمیل بشوند و صاحب روم دکمه start را که فقط خودش میبیند بزند

اگر ورژن بازی شما مشکلی نداشته باشد و درست بروی سیستم نصب باشد وارد بازی میشوید و جدول حریف و انتخاب تیم را میبینید تنظیمات خود را انجام داده دکمه آماده هستم reday را میزنید معمولا پیغام خطا نمیدهد و بدون دردسر وارد میشوید(عکس یکی از بازیهای آنلاین خودم)

این بازی در محیط آنلاین روی سیستم من گاهی اوقات وقتی داخل روم میشوم به فایروال گیر میده بعضی وقتها هم نه ، دقیقا نمی دانم دلیلش چیه
اگر وقتی وارد یک روم شده اید و بازی شروع میشود اگر در منوی ورودی پیغام دیسکانتک از سرور را دیدید باید فایروال ویندوز یا آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید geek.gif

از بازی خود لذت ببرید in love.gif

اگر سوالی دارید بپرسید تا راهنمایی کنم

ویرایش شده توسط farshad-0009: سه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۱
Go to the top of the page

+Quote Post
كاربراني كه از اين پست تشكر كرده اند :

farshad-0009
پست سه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۰
پست #2

华语/華語
نماد گروه
گروه : اخراجی ها
تشکرها: 169 *
از : شیراز
کد کاربری : 15,368
موجودي بانك: $2,147,483,647
نمایش موجودی

دوستان هیچکس علاقه ای به این بازی نداره ؟؟؟؟

آنلاین بازی کردن این عنوان واقعا با حاله ، من هر شب بیشتر از 3 ساعت بازی میکنم
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 نفر در حال بازديد مبحث (1 نفر مهمان و 0 نفر موتورهاي جست و جو)
0 عضو :

IPB skin developed by: eXtremepixels
RSS نسخه چاپی زمان کنونی: چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲